Ártalmas a mobil a PC-re?

Szerző: Ryder, 2009. April 27., téma
Fórum » Asztali PC
Lehet, hogy ilyet nem szabad, de jónak láttam egy ilyen téma megnyitását, ahova be lehet irni az összes egyéb kérdést, ami nem sorolható be egy témába se és ne kelljen mindenért új témát létrehozni.

Az én kérdésem a következő: ha a telóm a gépem mellet van, és hivnak/SMS-t kapok, akkor valami elkezd kattogni a gépházban. Több helyen láttam már, hogy hiváskor torzult a hang, vagy a monitor képe.

Azt szeretném megkérdezni hogy ez a kattogás mennyire ártalmas az alaplapomnak?
Hozzászólások: 35
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Danys avatar
USB gsm modem.....

Szerintem ezzel le is zárhatjuk a témát 😃
0
0
0
0
no avatar
hülyeség nem és nem is lesz az egy a tablet hülyeség meg na inkább nem is mondok semmit
0
0
0
0
Aiden Pearce avatar
Nem lesz semmi baja a gépnek,monitornak ha közvetlen mellette van a telefon vagy bármi. Nekem naphosszat a monitor és a gépház között van és mi történik?! semmi. Hívásél be sem szokott rezegni. Nagyon régen, a CRT monitoromnál volt hogy berezgett, de az újaknál nem igen. A hangfal szokott kicsit berezonálni, de az sem jelent semmi gondot.
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Mikor még CRT monitorom volt, és a fürdőszobában beindult a mosógép centrifugája a monitor elkezdett hullámozni.😃 Egy beton fal volt a gép és a mosógép között.😃 Semmi baja nem lett tőle.
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Ha nem focizol a gépházaddal egy állatkertben akkor kizárt. 😃
0
0
0
0
Haraposs avatar
Ha éles kézigránátot tartok a gépházban az ártalmas lehet a pandákra??
0
0
0
0
19ati93 avatar
a gép mellett volt és van egész nap a telefonom 6 éve és semmi baja! bár változott a telefon személye és maga a gép is, de akkor is! ez baromság ugy ahogy van! ha hivnak vagy jön egy sms viszont tök jó mert a hangfal elötte pár mp-vel már zizeg 😆
0
0
0
0
kalahari10 avatar
"Tittiri-tittiri-tittiri-tiiii" ismerős hang. 😀 Nemhiszem, hogy kárt tenne a gépbe, különben felhívná a figyelmünket erre számtalan fórum és előírás is a telefon kézikönyvében. Nekem sokszor akkor is bezavar a hangszóró, ha nem hív senki és SMS-t se kapok. Talán meggondolta magát a másik fél, hogy hívjon e és inkább letette mielőtt kicsörgött volna. A hullámok előbb elérnek a hangszórókhoz mint maga a hívás ezért előrejelzésnek is jó, hogy valaki hívni fog vagy üzenetet küld, vagy semmi. 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem fél éve folyamatosan a gépház tetején, meg a laptop mellett van a telefonom ha itthon vagyok, semmi probléma nincs.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Ryder írta:
Lehet, hogy ilyet nem szabad, de jónak láttam egy ilyen téma megnyitását, ahova be lehet irni az összes egyéb kérdést, ami nem sorolható be egy témába se és ne kelljen mindenért új témát létrehozni.

Az én kérdésem a következő: ha a telóm a gépem mellet van, és hivnak/SMS-t kapok, akkor valami elkezd kattogni a gépházban. Több helyen láttam már, hogy hiváskor torzult a hang, vagy a monitor képe.

Azt szeretném megkérdezni hogy ez a kattogás mennyire ártalmas az alaplapomnak?


Ilyenkor természetes hogy vagy kicsit becsíkozódik, vagy rezgésbe kezd a monitor. De ez "szerintem" nem ártalmas semmire sem.
A hangfalam nekem is be szokott rezegni, mikor hívnak (néha így hallottam meg hogy hívnak 😆 )
De ez a hangfalba nem tesz kárt.
És hogy a gépbe milyen "kárt" tesz, azt meg nem tudom. A gépházam pont mellettem van, a telóm meg az éjjeliszekrényen, így mondjuk úgy hogy "elég távol" vannak. De még ha közel is lennének, nem hiszem hogy bármi is történne. (de ki tudja...)
0
0
0
0
Razor1911 avatar
patrikk911 írta:
Ha a telódat neki ba.szod a monitornak az már ártalmas! Ugyhogy ne tarcsd a gép közelébe😉

haverom jart mar igy codozas kozben
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Ha a telódat neki ba.szod a monitornak az már ártalmas! Ugyhogy ne tarcsd a gép közelébe😉
0
0
0
0
no avatar
akkor inkább tényleg ne próbáld ki 😆
Homerun:akkor menyen el a wcre:::::>nincs lába sztem egy pelenka töbet ér 😃😃😃
0
0
0
0
Herman avatar
Azért nem kellene😆😆Akkor lőttek az i7-esemnek😶
0
0
0
0
Herman avatar
De hát ha kipróbálod akkor tudjuk hogy ártalmas e...😆😆
0
0
0
0
homerun avatar
akk mennyen el wc-re😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
ja akkora mágneses tere van a telónak beszar a proci😆
0
0
0
0
Herman avatar
Hát árthat is meg nem is😆
0
0
0
0
homerun avatar
pcre sztem nem ártalmas
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
sztem egyikse ártalmas a másikra

sztem a mágnes (de nem gyenge hanem az erős) na az tönkre teszi
0
0
0
0
plakat2 avatar
sztem sem ártalmas a mobil a PC-re, inkább Pc a mobilra!
0
0
0
0
Rottweiler avatar
nemtom, nekem úgy van hogy minél hangosabban hallgatom a zenét, meg ilyenek, annál hangosabban kattog😃😃 de lehet h nem így van, majd megfigyelem.... csak így emlékszem rá...
0
0
0
0
Ryder avatar
én halkan zenélgetek, szóval nem nagyon hallom meg, viszont ez a kattogás... enyhén ilyesztő.
0
0
0
0
Rottweiler avatar
a hangszóró nekem is kerreg (mint ahogy szerintem mindenkinek😀😉 de nekem még semmi bajom nem származott ebből (a kis kellemetlen hangot leszámítva)
0
0
0
0
Ryder avatar
hát én is néztem. meg az zavar a leginkább, hogy kattog, mintha ákapcsolnánk egy bazinagy kapcsolót.
0
0
0
0
no avatar
oks😆😆ezt egy kicsit fura dolognak tartom hogy piszkalja a gepet is😆😆avagy megmagyarazhatatlan jelensegek😆😆
0
0
0
0
Holey avatar
Nekem a monitor kezd el vibrálni.. A hangszorot azt békénhagyja, mert nincs 😆 Fülest meg nem piszkálja...
0
0
0
0
no avatar
nekem is csak a hangszorokat piszkalja a mobil,szerintem sem artalmas a pc-kre,sehol sem irja a kezi konyv-ben hogy ne tartsuk gep mellet
0
0
0
0
Core2 avatar
én kifejezetten szeretem a telefont a mélynyomó mellett hallani...jó előrejelző...kétlem, hogy a frekvencia kárt tegyen benne
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
Nekem is csak a hangszórók "torzulnak". De nem hallottam még olyat hogy ártalmas a pcre a mobil. Csak gondolnak a mérnökök erre. Vagy talán olvasd el a mobilod kézi könyvét. Az enyémben nem találni erre utaló dolgokat. Szerintem nem ártalmas a pckre. 😀
0
0
0
0
pomrum avatar
Ez csak interferencia. Nem ártalmas és nem kell vele foglelkozni. nálam a netezős gépem a konyhában a mikró mellett van és az is zavarja ha be van kapcsolva. De mint mondtam ezek csak frekvaencia zavarok.
0
0
0
0
rozoli avatar
Ryder írta:
Lehet, hogy ilyet nem szabad, de jónak láttam egy ilyen téma megnyitását, ahova be lehet irni az összes egyéb kérdést, ami nem sorolható be egy témába se és ne kelljen mindenért új témát létrehozni.

Az én kérdésem a következő: ha a telóm a gépem mellet van, és hivnak/SMS-t kapok, akkor valami elkezd kattogni a gépházban. Több helyen láttam már, hogy hiváskor torzult a hang, vagy a monitor képe.

Azt szeretném megkérdezni hogy ez a kattogás mennyire ártalmas az alaplapomnak?


Ha csak híváskor/sms-kor csinálja a kattogást, akkor tedd arrébb a telódat. Lehetséges valami interferencia.
0
0
0
0
homerun avatar
nekem a ahngszoró szokott rezegni
0
0
0
0
Ryder avatar
Lehet, hogy ilyet nem szabad, de jónak láttam egy ilyen téma megnyitását, ahova be lehet irni az összes egyéb kérdést, ami nem sorolható be egy témába se és ne kelljen mindenért új témát létrehozni.

Az én kérdésem a következő: ha a telóm a gépem mellet van, és hivnak/SMS-t kapok, akkor valami elkezd kattogni a gépházban. Több helyen láttam már, hogy hiváskor torzult a hang, vagy a monitor képe.

Azt szeretném megkérdezni hogy ez a kattogás mennyire ártalmas az alaplapomnak?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció