Gép "bővítés" a Playerunkown's Battlegrounds-hoz

Szerző: epoj44, 2017. May 17., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok!

Őszintén szólva hardver témakörben nagyon amatőr vagyok, ezért kérném a segítségeteket.
Jelenleg egy nagyon elavult géppel rendelkezem, de szeretném futtatni a Playerunkown's Battlegrounds-ot.

Jelenlegi konfigom: [LINK]
Nem célom max grafikán játszani, ezért nem a legdrágább megoldást keresem. ( 100.000Ft-ból kihozható? )

Köszönök szépen minden hozzászólást!
Hozzászólások: 7
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bukta2 avatar
amik vannak az oldalon fórum témák azok se pörögnek úgy mint rég, tényleg fölös még nyitogatni akármilyen témában is.... mint mondottam a meglévők is alig mennek,csóri gépigény a csőd szélén áll sajnos, régen pedig nagy élet volt!köszönhető sztem a Facebook-on lévő GameStar-nak Gamekapocs-nak mert minden hír ott van 1 kattintásra ami persze nekünk csak jó csak a gépigénynek nem 😃
0
0
0
0
💬 1
reszler112233 avatar
@bukta2: Kimaradt a prohardver. Aki bent van hardveraprón az alapból arra is jogosult.

És valóban egyre kevesebb itt az élet ezek miatt.
0
0
0
0
no avatar
Van Playerunkown's Battlegrounds téma, nem értem miért kell kb mindenhez új témát nyitni.
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
mi a halálért kell új témát nyitni hozzá?
0
0
0
0
no avatar
Azt hiszem Decemberben jön ki a játék teljesen, Utána kevesebb lesz az FPS váltakozás, lagg, stb. ? Mert kétségbe vagyok esve mivel megvettem a játékot én hülye, WIFis nettel, 4GB RAM-mall (egyébként bővítem majd) és játszhatatlan számomra!
0
0
0
0
hashimoto avatar
Az a baj, erős konfigokat is megfog ez a játék, amíg Early Access fázisban van, addig a helyedben nem erőltetném.
0
0
0
0
no avatar
* Az még lemaradt, hogy van egy ismerősöm, aki nekem már összeállított valami konfigot, de nem igazán biztos benne, hogy ez a legjobb, esetleg ha valaki alkotna róla egy véleményt azt megköszönném: [LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció