A legjobb rpg pc-re

Szerző: McQuint, 2009. March 29., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintetek melyik a legjobb rgp játék pc-r? Szerintem a Diablo 2 Lord of Destrcution
Hozzászólások: 177
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Two words 2 is veszett jó.
0
0
0
0
xoki avatar
gothic 3; kotor 2; witcher 1,2; risen 1 😀
0
0
0
0
Conoren avatar
Hát szerintem...
Gothic 3 első erededeti PC játékom volt, még 2006-ban, azóta is játszom vele, én nem tudom megunni, bár lehet, hogy csak a "nosztalgia" miatt van. A buggok számomra nem voltak olyan zavarók, inkább az, amikor állig fel vagy fegyverkezve, begurul egy vadkan, és leöl. Nincs automentés, úgyhogy ha felteszed a nehézséget akár közepesre, elég sok fejfájást okozhat a játék. (F5-tel persze akármikor menthetsz.) Optimalizálása tényleg nem túl jó, mert a mostani, 1 gb-s ddr3-mas kártyámon ugyan úgy megy, mint a 8400gs-en, ami ugye negyed gigás, és ddr2-es.
Skyrim..Ő, és a Gothic 3 holtversenyben első hely, ugye nem kell bemutatnom az rpg rajongóknak?
na meg ha már teljesen(?) kitoltad a játékot, akkor new game, és modok..kapsz egy elder scrolls 6-ot.
Risen 1: 2. hely, azért, mert én hülye voltam hozzá, és egy ponton nem jutottam túl. Ez valami borzasztó zavaró volt, ezért is bánom a döntést.
Risen 2: Olyan dolgokat hallottam róla, hogy csak na. Optimalizálatlan, atomerőműveken se megy, semmi köze az rpg-khez. Hát nem tudom, nem mertem még letölteni, pótolni fogom.
0
0
0
0
Denk95 avatar
Az én kedvenceim (nem sorrendbe mert nem bírok köztük külömbséget tenni):
-Dragon Age Origins
-The Witcher 1-2
-Mass Effect 1-2-3
-The Elder Scrolls V: Skyrim
0
0
0
0
Th3newPczmage avatar
Diablo I-II
Torchlight I-II
Dragon Age Origins
0
0
0
0
no avatar
Mostani kedvencem Spec Ops The line jó az irányítása szép a grafika vizont túlságosan rövid.😀De csak ajánlani tudom.
0
0
0
0
no avatar
Segítsetek! egy elég régi játékod a The Elder Scrolls IV Oblivion-t szeretném telepíteni, de a telepítő egyszerűen nem indul el 0%nál marad számolja az eltelt időt de semmi egyebet nem tesz. Vajon miért lehet ez?
0
0
0
0
PotykaPal avatar
Nekem a kedvenceim:
The Elder Scrolls III: Morrowind (Tribunal-lal, Bloodmoonnal)
The Witcher 2
IceWind Dale (1)
Diablo 2 ( ha lehet RPG-nek mondani )
The Witcher (1)
Diablo (1)
0
0
0
0
Norbart avatar
witcher a zene miatt is
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Mass Effect 2
The Witcher 2
Dragon Age Origins
0
0
0
0
Matt99 avatar
Sokaknak jobban tetszik az első rész mint a második, csak azt nem tudom, hogy miért.😃 Talán a hangulatuk miatt van, a The sith lords sokkal darkosabb .
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Matt99 : Nekem az első része jobban bejött de kinek a pap kinek a papné 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
Star Wars: Knights of the Old Republic II: The sith lords
Szép hosszú neve van.😀
0
0
0
0
no avatar
Gothic 2 után keresgéltem hasonló játékot -amivel gondolom nem vagyok 1edül- és a Fable -t el is kezdtem, de nem nagyon kötött le, a klikkelős harcrendszer pedig nagyon nem tetszett..
Gothic 3al kapcsolatban azt olvastam, hogy az 1.73 CP az sokmindent megold.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Fable
Sudeki
SW KOTOR
Jade Empire
0
0
0
0
sudosu avatar
Hú itt is vannak Gothic fanok 😀
nekem is a Gothic 1-2, a 3 jó lenne ha nem bugtenger lenne (még legújabb CP-vel is). A Gothic 4 az meg már nem is Gothic. A Risen se olyan rossz, Gothic fanoknak megéri mert ugyanaz a fejlesztő mint G 1-3-nak, egyes helyeken nagyon hasonlít a Gothic-ra!
A Fable se rossz kár hogy a 2 nem jött pc-re, de az 1-et sokat játszottam a 3-at meg csak egyszer játszottam ki az nem tetszett annyira.

A The Elder Scrolls sorozat meg nem fogott meg annyira.
0
0
0
0
szalamispizza avatar
World of Warcraft, Fable 1 😃
0
0
0
0
Weloris avatar
Gothic I-II sztorija ritkán jól sikerült szerintem, kár, hogy a III nem fut....de majd sort kerítek rá az tuti 😆
0
0
0
0
Bicike avatar
Top 3 számomra:
Dragon Age Origins az Awakeninggel 1.
The Witcher 2.
Fallout 3. 3.
0
0
0
0
no avatar
Nekm a Gothic szériák tetszenek, igaz még csak az I-II-t játszodtam de nem baj
0
0
0
0
Feherlo avatar
Iszonyat sokat játszottam velük annó

Icewind Dale I.-II.
Baldur's Gate I.-II.

Az ujak közül pedig a Dragon Age-t tudnám kiemelni
0
0
0
0
no avatar
Fallout 1-2-3 Fallout NV 😀 Szigorúan😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Személyes kedvenceim:

STALKER(bár ez nem igazán RPG)
Elder Scrolls széria
Fallout széria
Alpha Protocol
0
0
0
0
no avatar
A MOUNTAND BLAD nem igazán egy rpg gém de olyasmi és szerintem is MASZZ Effekt nem pedig a gothic
0
0
0
0
krutka avatar
Fable, Mass Effect, Mount&Blade, The Witcher, Star wars Knights of the Old Republic 1-2 (KOTOR), The Elderscrolls IV: Oblivion,
0
0
0
0
R0x0r avatar
Fable-t nagyon szerettem, a 2-t megvettem Xboxra eredetibe, az még jobb, nemsokára a 3-at is megszerzem 😃 Ami még nagyon jó RPG az a Fallout 3 + DLC-jei meg a Fallout New Vegas 😉
0
0
0
0
Speper avatar
Fable az tényleg jó kis játék, nekem is nagyon tetszett! Dragon Aget akarom még kipróbálni, az is porig van már dicsérve.
0
0
0
0
ceni98 avatar
fable MASS EFFECT 1 és (majd) a 2 oblivion de a legjobb a mass effect sorozat😀
0
0
0
0
no avatar
Ebben én is egyetértek mert még nem játszottam az FF13-mal😆 na majd kedden😆 nálam az ME2 a legtöbb unalommentes órát adó játék😆
0
0
0
0
sisko avatar
Hát ja.Szerintem is a Mass Effectek a legjobbak,ha nem is minden kategóriában,de RPG-ben bizosan 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
utahl2 írta:
Szerintem meg egyértelműen a Mass Effect sorozat😀


Egyetértek, az a legkirályabb, és a Mass Effect 2 nekem nem csak az RPG-k között hanem az összes kategóriában a legjobb 😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
Szerintem meg egyértelműen a Mass Effect sorozat😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Fable: The Lost Chapters! Nagyon jó game még megvenni is megéri! A kettő is nagyon jó😆 Én már csak tudom mert azt tolom Xboxon 😆
Meg ajánlom még a Fallout 3-at az is elég jó, de majd kíváncsi leszek a new vegas-ra 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
wow😆 Nekem nagyon bejön!
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát azért nem über graff de jó game
0
0
0
0
Ricko avatar
Sztem a JADE EMPIRE aki nem ismeri Kung-fu RPG Varázslatokkal über graffal és hosszú játékidővel😃
0
0
0
0
no avatar
egyetértek az ME nagyon király RPG!! am tudtok valami FF13 féle RPG-t pc-re??
0
0
0
0
szevo avatar
Sztem The witcher és a Mass Effect a legjobb rpg!😀
0
0
0
0
Cooley avatar
Nálam abszolút Mass Effect a nyerő. 😀 No meg a klasszikusok közül a Baldur's Gate.
0
0
0
0
ASlipi avatar
diablo 1-2 a legjobb a 3-at remegve várom
0
0
0
0
danhey avatar
Nem tudom, lehet bennem van a hiba, de én nagyon rég nem láttam igazán jó RPG-t... a legutóbbi ami teccett az a COD6-ba vagy a Battlefield: Bad Company 2-be volt, de azokat én indítottam 😂
viccet félre téve nekem a Dungen Keeper az uralkodó az RPG témában😲
0
0
0
0
Ferrari avatar
Sztem Mass Effect 2, nagyon jó game, aki még nem próbálta az ne hagyja ki....😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Amikkel eddíg játszottam, és kiemelkedően jók voltak:
The Elder Scrolls 4: Oblivion
Dragon Age Origins
Diablo II
Fallout 1-2
0
0
0
0
Screamer avatar
sőt tévedtem 😆 RPG az
RPG( 7 Rocket Propelled Grenade Launcher )

am jo RPG még aTitan quest is sztem, bejön nekem ez a görög témája 😆
0
0
0
0
no avatar
Igen a dmc az téll az! 😆De akk is naon ott van a game!
0
0
0
0
Screamer avatar
DMC az inkább Hack'n'Slash akció RPG elemmel, am Fable -ba igazad vna jopárszor vgégigtoltam ( mikor régi gépem ujravolt telepitve és nemvolt net 😜 )
0
0
0
0
no avatar
😆 Vállról indítható standard rakéta 😂😂😂 😆 De igazad van! 😆
Sztem a Fable és a DMC-k! 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció