Melyik filmet/sorozatot nézed most?

Szerző: , 2016. January 05., téma
Fórum » Film, sorozat
Ide mindenki leírhatja hogy éppen most milyen filmet néz, kezdem én: Rocky.
Hozzászólások: 676
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TheMenkuPocok avatar
Prospect (2018)
The Endless (2017)
Synchronic (2020)
Spring (2014)
0
0
0
0
V1VOnX avatar
-Odd Thomas a halottlátó

-Halálos Iramban tokiói hajsza, halálos iramban 4 😀
0
0
0
0
Ayistion avatar
Pikachu a detektív
Harry Potter és a bölcsek köve
"Titkok kamrája
"Az Azkabani fogoly
"Tűz serlege
"Félvérherceg
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sonic a sündisznó
0
0
0
0
💬 2
Superman79 avatar
@kmetovics: Azt én vártam egy kicsit, gondoltam hátha kihozznak belőle valami jót, trailer is csak adta a kedvet hozzá. Nem tom, hogy te hogy vagy vele, de nem bírtam végignézni.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Superman79: Engem Sonicnak a hangja irritált, de nagyon. És mindig az ilyen repedt hangúak po*áznak a legtöbbet a filmekben.
0
0
0
0
Superman79 avatar
Majmok bolygója: háború
0
0
0
0
Ayistion avatar
Legendás állatok - Grindelwald bűntettei
Verdák 2
Eredet (figyelem a gyűrűt 😆 )
0
0
0
0
Scorn Face avatar
X akták maraton van nálam már több napja.
A terv, hogy végigérjek...
0
0
0
0
Superman79 avatar
Átkozottul veszett, sokkolóan gonosz, és hitvány.
Durva. Mégegyszer mondom DURVA.

A mentalista-t kezdtem el újra kipörgetni. A 4/1 nél tartok. A 3.ból az utolsó 2 rész elég durva lett.
0
0
0
0
💬 3
Ayistion avatar
@Superman79: A mentalistát mennyire imádtam, egyik kedvenc sorozatom, de nem tudnám újra végignézni az összes részt. Bár mondjuk máf nem emlékszem hogy ki volt Red John. 😲
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Ayistion: Nekem is egyik kedvencem, de a Castle még a top3, de a mentalista és a szökés az top2. A szökés első 3 évada brutális, nézteti magát a film. Miást végig érsz az egyik résszel, egyből tovább kell raknod a következőre, mert úgy megvan csinálva, hogy egyszerűen muszáj. Csak a 4.évad kicsit fura volt, de az 5. Megint jó lett. Ellenben a mentalistában van sok mellékrész, és minden 5-10. Rész piros smile-is. Ami durván izgalmas. A történelem egyik legjobb sorozatai.

Amúgy még van Az izraeli kém Sacha Baroh Cohen főszereplésével. (azaz Borat) de ez full komopy lett. Ez is mint a szökés. Már izzadsz egyes részeknel, mert brutál izgalmas, és kell raknod a köv. Részre.
De még itt van az Éjszakai szolgálat, Tom Hiddleston és azaz Loki, és Dr. House főszereplésével. Erről is ugyanazt tudnám elmondani, mint Az izraeli kém ről.

Apropó a Dr. House. Azt is kivittem már, és egyik legjobb sorozat az is. Nem akció, de érdekes.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@Superman79: Azt hittem a kommentedre, hogy én írtam. 😆 Castle, és a szökés az nálam szintén top3, imádtam őket, azt hittem én vagyok az egyedüli akinek ezek a sorik a favoritok. A houset viszont nem néztem, az engem nem érdekelt.
0
0
0
0
Ayistion avatar
Netflixről HBO GO-ra váltásnak köszönhetően, most régebbi filmeket nézek újra, amíg nincs valami új felhozatal a filmek terén, meg néha becsúszik valami más is, egyenlőre ezek mentek le mostanában.
Tenet
Volt
Legendás állatok és megfigyelésük
Tomb Raider 2018
Családi üzelmek
0
0
0
0
kmetovics avatar
Solo: Egy Star Wars story
0
0
0
0
kmetovics avatar
Jurassic World 2 (bocsi Warlordcommander, megelőztelek 😃 )
0
0
0
0
💬 2
Warlordcommander avatar
@kmetovics: Nem előztél le mert az első része utáni napon én is megnéztem, csak ide elfelejtettem kiírni 😉
0
0
0
0
Superman79 avatar
@kmetovics: Jó hogy írod. Pont nemrég neztem a 2015 öst, csak ezt el is felejtettem. Még 2 eve asszem megnéztem, de jöhet még1x.
0
0
0
0
csorby11 avatar
A Follow me címü filmet néztem meg tegnap. Ami azt illeti, kellemeset csalódtam, nekem tetszett. Voltak benne butaságok, de a végén le esett az állam 😆 Meglepődtem.
0
0
0
0
carl18x avatar
Vízbe fulladt mosogatórongy! 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Man in Black( az új)
0
0
0
0
💬 3
Superman79 avatar
@kmetovics: Azt adtam. Főleg a Thor os easter egg et. Mert ugye ugyanaz a főszerplő. Ha má igy Cris hemsworth nél vagy, ajánlom a "Tyler Rake: a kimenekítés" c. filmet.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Superman79: Ja igen azt az easter egget én is kiszúrtam. Bár az a kalapács elég kicsi volt 😆
Köszi a tippet. Asszem az a film tervben van/volt. Majd megnézem egyszer.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@kmetovics: Jaja, elég kicsi volt. Nincs mit.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Jurassic park 2, alien covenant
0
0
0
0
kmetovics avatar
Star Wars IX: Skywalker kora
0
0
0
0
Superman79 avatar
Forráskód. Jake Gyllenhall a főszerepben.
0
0
0
0
💬 12
no avatar
@Superman79: Akkor a következőnek javasolnám: Donnie Darko - ha még nem volt meg vagy csak régen.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Ránézek. Te aztán otthon vagy a filmek/játékok világában.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: És ha már időben csavargás:
Prince of Persia (2010)
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Akkor meg már ott van a Tom Cruise os "A holnap határa".
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Akár, vagy a "Ház a tónál", bár abban nincs túl sok akció, ellenben jó kis csendes film.
0
0
0
0
visor261 avatar
@Palanova: ARQ
Boldog halálnapot
Mielőtt elmegyek
Háromszög
Időről időre
Találmány
Coherence
Jelismétlők
A jövő gyilkosa
Idétlen időkig
Holnap legendái 3. 11.
Star trek 5. 18.
Csillagkapu sg1 4. 6.
Ki vagy doki 9. 11.
Odaát 3. 11.
Balfékek 3. 4.
Puella Magi Madoka Magica
Re: Zero
0
0
0
0
no avatar
@visor261: Kiváló gyűjtemény, de random sorozat random részét nem sorolnám ide, a sorozat ismerete nélkül nem annyira élvezetes. Na meg jellemzően ezeket akkor veszik elő amikor töltelék kell mert nincs igazi ötletük. Más kérdés hogy nem egy esetben ezek jobbak mint a "komolynak" szánt részek...

És ha már sorozta: Sliders-nek is volt pár hasonló része.

És ami kimaradt:
Vissza a jövőbe 1-2-3
Idővonal (2003)
0
0
0
0
visor261 avatar
@Palanova: Köszönöm, tény hogy nem annyira, de szerintem azért elég jó külön a sorozaton kívül is ahhoz hogy ajánljam őkenSpoiler!
főleg ha a kiváncsiság miatt megnézik magát a sorozatot 😉
Ezért ahogy az okos leány mondaná egyetértek veled is meg nem is 😃 Én speciel az odaát 1. 7.-ig néztem meg de, elég élvezetesnek találtam az időhurok koncepciója miatt.

Ez csak egy gyors lista amik hirtelen eszembe jutottak lehet még bővíteni pl:
Az elveszett világ
Terminátor
Russian Doll
X-Men: Days of Future Past
Assasins Creeed
Steins; Gate
Men in Black 3
Hirtelen 30
Dr. Strange
12 majom
Galactic Civilizations Trailer

Spoiler!
És bár nem film de:
Deathloop
Titanfall 2
Singularity
Empire Earth
Skeleton Soldier Couldn't Protect the Dungeon
Moshi Fanren
Bug Player

Ha valaki tud olyan médiumot ahol idő&tér utazás van írjon privibe ha film&sorozat akkor akár ide.
0
0
0
0
no avatar
@visor261: Az egyetlen
Űrzavar ([LINK])
Timecop
Timetrax
a már említett Sliders

és ha anime is játszik:
GATE
0
0
0
0
visor261 avatar
@Palanova: Kössz, a timetrax és űrzavarról még nem hallottam.

Még hirtelen ami eszembe jutott Primeval és Terra Nova.
0
0
0
0
no avatar
@visor261: Űrzavar - szinkronos kb 40 részes "rajzfilm" a Valerian & Laureline képregényre épül amiből készült egy bukta film: Valerian és az ezer bolygó városa címmel...

Timetrax - 90 évekbeli sorozat, azzal minden klisséjével, de bőven megéri megnézni, mert jó részek vannak benne

Vagy ott van a Charile Jade ([LINK]),
Seven Days és a Timeless..
0
0
0
0
visor261 avatar
@Palanova: Nekem elment a film.

Már régóta rá akartam szánni magam a ki vagy doki régi részeire is.

Les 7 jours du talion vagy Sebeun deijeu?

A timeless-ről meg inkább ne is beszéljünk... Padway ezerszer jobb munkát csinált.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Nézd meg a Charlton Heston félét is ha még témánál vagy.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Palanova: Teszek vele egy próbát. Kössz a tippet.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Elviekben az nem kifejezetten egy hollywoodi giccs, hanem rengeteg eredeti felvételt is tartalmaz. Persze más kérdés hogy hogyan tálalják azokat és ebben hozza a "kötelezőt", de csak az eredetik miatt bőven megéri az időt.
0
0
0
0
no avatar
@kmetovics: Űrdongó: az megvan hogy felcsendül benne az eredeti egész estés rajzfilm egyik legjobb betétdala is? 😀

0
0
0
0
Pinceboy13 avatar
Stranger Things végre van rá időm.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Tegnap este néztem meg a Tenet-et, de nem dobtam hátast tőle, érdekes volt de nem csodálom hogy nem lett olyan népszerű.
0
0
0
0
💬 2
Superman79 avatar
@Warlordcommander: Én asszem 3 napja neztem. Nem izgatott annyira, inkabb beraktam egy seal team et.
0
0
0
0
Ayistion avatar
@Warlordcommander: Nálam a tenet nyerőbb lett, mint az eredet. Nekem még az volt ilyen mind blowing film. Egyszer még biztos meg fogom nézni, mostanában a legjobb amit láttam.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Monster Trucks - Verdaszörnyek
0
0
0
0
Superman79 avatar
Avendzsörsz: endgém. Meg úgy az össz marvel filmet néztem kb. Csak 1 et hagytam ki. De mindegyik pörfekt.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Tomb Raider (2018)
Zombieland Double Tap
0
0
0
0
Dooma avatar
Seal Team (Sajnos 3.évadzáró volt :c)
0
0
0
0
💬 1
Superman79 avatar
@Dooma: Pont akartam írni. De legalább jön ki a 4. is.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció