Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Linux
A Windowsos témákhoz hasonlóan egy, az operációs rendszer általános használatát, fejlődését, problémáit és felhasználói véleményeket tömörítő téma. Azaz minden, ami kapcsolódik a Linuxhoz!
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
meszes17 avatar
2016. 03. 26. 16:18:17
#
Helótok,hogyan tudok windowsos jatekokkal játszani ubuntu alatt? Próbáltam a winet,de feltelepites után elinditottam a játékot és semmi sem történt... Nem értem miért...Resident evil Zero HD -t próbáltam...
sudosu avatar
2016. 03. 22. 20:33:51
#
Céges gépen Fedora 22-őt.
Mi iskolában főként Windows szervert tanultunk, de közben foglalkoztam Linuxos szerverekkel is, ami most jól jön munkahelyen. :D
Én IPTV-s dolgokban vagyok jártas valamelyest (Stalker middleware, transzkódolás)
Ja és kezdek barátkozni a PHP-val és JS-el, ezekhez a szerverekhez írok modulokat.
Derragen avatar
2016. 03. 22. 19:53:00
#
Ubuntu Kylin 15.10-et suliba és Deepin 15.1.1-et minden másra. Utóbbin már végigjátszottam a GTA Vice City-t wine alatt és jobban futott rajta, mint Win7 alatt.

DHCP, DNS, FTP (...) nekem is meg, mert pont ezek tanulom műszaki infó szakon :)
Dono avatar
2016. 03. 22. 17:59:18
#
Ti milyen disztrót használtok jelenleg?
maxrobi94 avatar
2016. 03. 22. 06:12:43
#
Akinek szüksége van alapszintű DHCP, DNS és FTP segítségre annak tudok segíteni. Ezekkel volt szerencsém dolgozni Debian alatt.
Krissz avatar
2016. 03. 22. 05:37:03
#
Nah, egykis up :D
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni