Barkácsolás

Szerző: sachme, 2014. June 18., téma
Fórum » Társalgó
Itt mindenki megbeszélheti, hogy mit hogy kell barkácsolni és új ötleteket is lehet adni egymásnak.
Hozzászólások: 7
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bl0ck avatar
"Lézerkardhoz".....max. fénykard, amúgy plexirúd, végébe led, valami markolat neki és puszipá?
0
0
0
0
cseszka avatar
Egy eldobott nyomtato fedelèböl született,most csak làmpa fèny vilàgitja,de majd kap ledes megvilàgitàst...
https://kepfeltoltes.hu/140930/IMG_20140930_185918_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
fonix9901 avatar
múltkor csináltam a házimozihoz hangfal állványt sziloplaszt rajtpisztolyal 😀
0
0
0
0
sachme avatar
Köszönöm az ötleteket. 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
There is no escape. Don't make me destroy you. Obi-wan never told you what happened to your father.

Volt valami japán ember, az elméletben megcsinálta, annyit fogyasztott volna, mint egy város. 😆

Szerintem kell egy vékony átlátszó cső, abba veszel egy LED csíkot, amilyen színűt akarsz és a markolatba teszel egy bázist, ahonnan kapja az áramot majd, esetleg elemről.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Egy informatikával kapcsolatos oldalon ilyet kérdezni? 😆
Habár dcsabika-nak igaza van ezzel kapcsolatban,na de akkor is 😆
0
0
0
0
LightLeach avatar
Hát ez elég szép válalkozás
Sztem menj el a játékboltba, és vegyél egyet 😃
Amúgy, ha házilag akarsz készíteni szükséged lesz egy lézerdiódára, egy bivalyerős Li-ionos aksira, mert ehhez egy sima elem ergya. valami jól kinéző tokra, amibe beleteszed az aksit, meg a diódát, és egy átlátszó plexi csőre lezárt véggel, mert a fény nem tud csak úgy a levegőben megállni, az addig terjed, amíg valami meg nem állítja.
De amúgy sztem ezek a kinyithatós teleszkópos fénykardok jól néznek ki, és azokat sem túl nehéz átalakítani elemesről aksisra, hogy ne merüljön le hamar.

sachme:
Sziasztok.Gondoltam megnyitom ezt a témár, mert itt mindenki megbeszálheti, hogy mit hogy kell barkácsolni,és új ötleteket is lehet adni egymásnak.Nekem elsősorban szükségem lenne egy ötletre, ahhoz ,hogy tudjak készíteni egy fénykardot. Laughing hard Olyant szeretnék, amelyik világít, és élethű.Nem akarom hogy vágjon. Laughing hard Elsősorban a falra szeretném kitenni éjjelilámpának.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció