Menu
Gépigény Google+ profilja
Gépigény Facebook profilja
Videókészítési tanácsok
Üdv mindenkinek!

A témát azok részére hoztam létre, akik szeretnének foglalkozni videók készítésével, editeléssel.
Bárki, akinek kérdése van, az nyugodtan tegye fel, és én megpróbálok válaszolni rá.
Játék amiben jártas vagyok: Call of duty 2,4, MW3, Black ops 2.
Program, amiben jártas vagyok: Sony vegas (+ pluginok), After effects (+pluginok: optical flares, element3D, twitch, camera tracker), boujou.

Youtube csatornám: youtube.com/zonermvm

Tehát...editorok osszátok meg a tapasztalataitokat, és kérdéseiteket.
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
2016. 11. 22. 22:03:04
#
acsricsi avatar
2016. 06. 19. 17:39:16
#
Sziasztok! Én Ricsi vagyok! Ez pedig itt a csatornám bemutató vidije, hogy milyen vidiket fogtok látni majd későbbiekben! :) Ha tetszett likeoljátok a vidit és ha meggyőztelek benneteket akkor pedig feltétlen iratkozzatok fel! :) https://youtu.be/…
assassinangel avatar
2016. 06. 06. 23:18:13
#
nem azzal van a baj !:)a vágással !a pro13 is igen bonyolult megvan nekem.csak ki akarok vágni részeket azt egymásba illeszteni és úgy fel tenném :)./ a régi néronál működött de most nem.../
assassinangel avatar
2016. 06. 06. 18:25:39
#
Sziasztok ! szeretnék a yourube-ra videót fel tenni de amit fel vettem igen hosszú és több videó !amit szeretnék ,hogy ki vágnám ami tetszik és egyben egy filmben fel tenni a youtubera :)segítenétek ! a NERO nem mükszik szóval azt ne javasoljátok...:)köszi :) !
acsricsi avatar
2016. 05. 29. 13:53:01
#
Sziasztok! Elkészült a The Forest gameplay! Ha tetszik iratkozzatok fel és likeoljátok a videót! Írjátok meg kommentbe, hogy folytassam e? https://youtu.be/…
gigazte avatar
2016. 05. 03. 23:26:35
#
Nekem is rengeteg olyan videóm volt, amit kisebb hibák miatt privátba raktam, szóval törölni szerintem a legvégsőbb esetben törölj. Az ilyesféle videókat szerintem tedd privátba, hogy nehogy később ezek alapján ítéljenek meg. Egyébként sok sikert kívánok!
acsricsi avatar
2016. 05. 03. 21:02:12
#
Az introt megoldom akkor! Hááát jó pedig gondoltam jó lesz ha belerakok egy ilyen zenét a videóba... De hááát akkor nem fogok.... A kép? Öhm.... Sztem renderelésnél vagy betöltésnél mikor beraktam a videót történt valami..... Akkor a következő videómba ezt korrigálom. Szerinted töröljem ki akkor ezt a videót vagy hagyjam meg tanulságnak?
gigazte avatar
2016. 05. 03. 09:55:55
#
acsricsi: Egy kis építőjellegű kritika: Ebben a videóban, amit linkeltél nincs az intrónak zenéje, ami egy elég fontos tényező szerintem! Ha már a hangról beszéltem, akkor copyrightos zenékkel nem igazán nyerő teleszórni egy videót, mert egy idő után visszanyal a fagyi. A videó képe miért ilyen nagyított?
acsricsi avatar
2016. 05. 02. 21:44:14
#
Sziasztok! Felkerült a Need for Speed Rivals GamePlay-em is! Nézzétek meg! Ha tetszik akkor pedig likeoljátok a videót és iratkozzatok fel! Aztán kövessétek a csatornámat aktívan ;) Remélem tetszeni fog nektek :) https://youtu.be/… Írjatok építő jellegű kritikákat is légyszíves!
Bioritmus avatar
2016. 05. 02. 09:02:07
#
én az Nvidia Shadow Play-t használom rögzítéshez, vágáshoz meg egyebekhez pedig a Sony Vegas 13 van a segítségemre :D
acsricsi avatar
2016. 04. 24. 12:38:38
#
Sziasztok! Felkerült a Far Cry 4 GamePlay-em is! Nézzétek meg! Ha tetszik akkor pedig likeoljátok a videót és iratkozzatok fel! Aztán kövessétek a csatornámat aktívan ;) Remélem tetszeni fog nektek :) https://youtu.be/-bZHHMmK_MY Írjatok építő jellegű kritikákat is légyszíves!
Arbalest avatar
2015. 07. 02. 18:18:48
#
Sziasztok.

Van olyan videószerkesztő program ami a zenéhez tud igazodni?
KERKO avatar
2015. 06. 24. 19:10:15
#
Sziasztok, miért van ez, hogy ilyen a kép a sony vegasban? (más programban nem)
http://kepfeltoltes.hu/150624/703065003hiba_www.kepfeltoltes.hu_.png
Liptik avatar
2015. 04. 15. 15:46:05
#
Kihalóban van a téma, pedig nagyon jó téma, néha jó időtöltés a videózás, de most valamiért csak nézni szoktam vagy úgy Vegassban szórakozok, vagy gamezni szoktam inkább most, de szeretnék újból videót megosztani, mint régen.

Én gameplay rögzítéshez a Frapsot ajánlom, jó a minőség, sajna a videó mérete nagyon nagy ás FPS leromlást okoz, tehát lefoglalja a hardvereket, de tudd hd-t és full hd-t is, meg szerintem 4k-t is tud, csak én nem tudom tesztelni, a Full HD-t is csak a tv-men tudtam tesztelni, működik.

Valaki abban segítsen, hogy Vegasban mi a legjobb renderelési beállítás + hogy ha monitoromat veszem, az 16:10-es azt hogyan tudnám megcsinálni, hogy 16:9-es legyen, tehát ki szeretném nyújtani a képet, és a render is a legrövidebb legyen + ne legyen olyan nagy brutál mérete a videónak.

A választ nagyon megköszönném.
borcsokzsolt avatar
2013. 11. 03. 10:58:18
#
Egy kis segítség...

Demoz avatar
2013. 10. 17. 21:26:28
#
Nyugodtan írhattok ide, akinek van kérdése movie making-es témában.
Szavazás
Szoktál videós játékteszteket készíteni vagy nézni?

Szavazáshoz be kell jelentkezni