Minden ami MOBA

Szerző: ors11, 2013. August 14., téma
Fórum » Játékokról általában
Gondoltam nyitok egy új témát a MOBA-val,mert ez egy feljövőben levő játék fajta. Aki esetleg nem tudná miről van szó annak egy kis segítség [LINK]
Figyelem a szöveghez angol tudás szükséges!
Hozzászólások: 5
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sonata90 avatar
Sziasztok!
Segítségeteket kérném a HON-nal (Heroes of Newerth) kapcsolatban! Ti vagytok az utolsó reményem 😃
Bizonyára nem én vagyok az egyedüli aki arra vetemedett, hogy a játékot windows XP alatt futtassa. Legjobb tudomásom szerint ezen rendszernél (de lehet, hogy egyéb win platformokon is) sűrűn előforduló problémáról van szó. (Linuxon persze nincs ilyen gond azt tudom, de jelenleg azt sajnos nem tudok használni.)
A napokban raktam friss rendszert, majd felkerült a játék is, ami flottul is ment néhány napig. A probléma pedig a következő: eleinte kibírt 2-3 meccset is, de pár napja már egyet sem, és ha az hosszabbra nyúlik, akkor már az első alatt elszáll a játék és feldobja az alábbi ablakot:
http://forum.garena.in.th/attachment.php?attachmentid=4519&d=1414675810
(Vistás kép, tudom, de a tartalom ugyanaz)
És innentől bármit csinálok, teljesen kilép a játékból. Jó esetben a meccs után, rosszabb esetben közben. Utóbbinál persze elindítom újra és folytatom, de felettébb bosszantó a dolog, hogy meccsenként kelljen újra és újra elindítani a játékot. Nem egy helyen próbáltam már keresgélni, elsősorban persze játék honlapján, de az angol tudásom néhány szóban kimerül, így a chrome fordítója sincs igazán a segítségemre. Pedig ahogy látom megoldható a dolog, de nekem kínai az egész.
Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel? És ha igen, meg tudta oldani? És hogyan?
(Gép adatai profilomon megtalálhatók ha szükségesek)

Sehol senki? 😞
0
0
0
0
ors11 avatar
Aki esetleg oda van a DC-ért az most fog örülni (legalább is remélem),mert nekik is készülőben van egy új MOBA-juk,nem más,mint az Infinit Crisis


Akit érdekel az nézzen utánna!
Lehet regisztrálni a zárt beta kulcs megszerzése érdekében 😆 :[LINK]
0
0
0
0
susguy avatar
dotadotadotadotadotadotadota
0
0
0
0
The Emptiness avatar
LoL ez egyértelmű és Full tank Garen a mainem :-D
0
0
0
0
ors11 avatar
Most terveznek egy új játékot az S2-es emberei akik a Heroes of Newerth-et is alkották.
Itt a trailer:
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció