ArmA II DayZ-s csapat

Szerző: Mongoosewow, 2012. June 30., téma
Fórum » Játékokról általában
Üdv mindenkinek! Mivel az ArmA II gépigénye eléggé kivan halva, ezért gondoltam több jelentkező reményében ide nyitom a témát. Szóval a lényeg, hogy egy körülbelül minimum 5 fős csapatot lenne jó összehozni egy kis DayZ multizásra. Aki nem ismerné a játékot:
-225 négyzetkilóméternyi szabadon bejárható terület(Az alap ArmA II területe)
-Tömérdek falu-város és egyéb felfedezhető terület tele utánpótlásokkal.

És hogy mire mindez? Egy elég kemény zombiapokalipszis tört ki a területen, ezért a lényeg a túlélés. A játék lefgőbb lényege hogy ételt-italt-fegyvert-lőszert találjunk, és a lehető legtovább éljük túl. Elsőre könnyűnek hangzik, de előre el kell mondjam a játék b**szott nehéz, ebből kifolyólag izgalmas. Figyelnünk kell testhőmérsékletünkre, éhségünkre vagy szomjúságunkra, emellett még a vérünkel is "spórolni" kell, mivel ha megütnek és véletlenül vérezni kezdünk és netalán nincs nálunk kötszer....Akkor végünk. Ha pedig lövöldözni kezdünk, egész zombihorda vesz üldözőbe. Szóval lopakodás, túlélés, és izgalom jellemző a játékra. Persze le kell lőjem a poént annyiból, hogy a spawnhelyeket nehéz úgy megoldani hogy kb 5-en legyünk egy helyen, tehát elég sokszor kell majd újraspawnolni hogy egymásra leljünk. A másik, hogy tört szervet tudok csak készíteni, ezért a karakterünk állapota elveszik(Megpróbálok megoldást keresni, hátha...)

Szóval lényeg:
-Értelmesen tudj beszélni, legyél kedves.
-Rendelkezz Skype-al
-Előny ha már megvan az ArmA II:CO mivel ez szükséges a Mod futtatásához.(30-35GB-ot foglal....)

Itt a link a letöltéshez:
http://my.opera.com/conan513/blog/2012/06/01/arma-2-dayz-mod-cracked
Apropó innen csak a játékot töltsétek le, a Mod-hoz itt egy link:
http://my.opera.com/conan513/blog/2012/06/23/arma-2-dayz-1-7-1-5-lan-character-save-works

Most találtam, itt elméletileg működik a karakter mentés is:)

itt van a mod is, erre is szükségetek lesz. Ha valaki DayZ-s gameplayre vágyik, csekkolja le Covery csatornáját youtube-on. További kérdéseket írhattok, ha pedig szeretnétek jönni, akkor az adataitokat írjátok ide, és jelezzétek hogy csatlakoznátok.
Hozzászólások: 76
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Mongoosewow avatar
Hát lapartman997 még csinálja, és van még egy spanom aki telepíti. Ha minden igaz így 6-7-en leszünk. Holnap már tudunk játszani ha minden jól megy. Addig is türelem!😃
0
0
0
0
Haraposs avatar
Amúgy nem értem minek a skype, van Ingame voice chat
Mikor kezdünk?😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Természetesen ha szeretnél jöhetsz, aztán maximum annyi hogy csinálsz egy skypeot hogy hallhasd amit beszélünk neked, te meg maximum játékon belül visszaírsz. 😀
0
0
0
0
Haraposs avatar
Nekem nincs, mikrofonom, de attól függetlenül néma társnak ha gondolod tudok jönni
0
0
0
0
Toma97 avatar
ok felveszlek holnap😀
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Eddig te vagy, lapartman997,én és gergo3b. Még 1 vagy 2 ember jöhetne, és akkor egy skypeos konfin beszélgetünk. Amúgy asdVinnie a skypeom😀
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
4-5 lenne az optimális szerintem.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Egyenlőre még nem írok semmit, mivel először a csapatot toborzom össze, aztán futtatom a szervert az én gépemről😀
0
0
0
0
no avatar
a szerver adatait kiirnád 1 komment be hálás lennék érte + 1 jelszót a szerverhez
0
0
0
0
Lord107 avatar
" Azoknak akik nem játszottak az adott játékkal, azoknak jó meg érdekes lehet, hogy valaki olyan mutatja be nekik a dolgokat, aki maga is csak akkor fedezi fel a játékot, de annak, aki több-tíz órát játszott vele, annak idegesítő és fárasztó a szerencsétlenkedés. "

Nem azoknak készül a videó akik több-tíz órát játszottak az adott játékkal, hiszen nekik nem kell bemutatni
0
0
0
0
Wentrion avatar
nemkrisz11 írta:
Én úgy nem mutatnék be játékot, hogy elsőre játszok vele...
Azoknak akik nem játszottak az adott játékkal, azoknak jó meg érdekes lehet, hogy valaki olyan mutatja be nekik a dolgokat, aki maga is csak akkor fedezi fel a játékot, de annak, aki több-tíz órát játszott vele, annak idegesítő és fárasztó a szerencsétlenkedés.

"De majd ha te is csinálsz videókat meg fogod kapni ugyanezt a fekete levest " Én nem járok oda a videóihoz dislikeolni és szidni a mindenséget.


Valahogy gondoltam 😃... De na valakinek ezt is meg kell tennie (bemutatni egy adott gammát)
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Úgy látom kezdünk gyűlni. Mostmár csak abban reménykedek hogy elbírja majd a gépem a szerveren a több játékost. Mondjuk 3-at eddig gond nélkül elbírt, 5-6-al se lesz probléma.
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Wentrion írta:
nemkrisz11 írta:
off: Mongoosewow: Amúgy Covery szerintem egy hihetetlenül béna játékos. Elég csak megnézned a Fallout 3-as videóit.


Szerinted érdekel is valakit, hogy hogy játszik? 😃 Nem azért teszi fel a videóit, hogy azt mutassa meg hogy milyen jól játszik, hanem hogy a játékot mutassa meg. De majd ha te is csinálsz videókat meg fogod kapni ugyanezt a fekete levest 😃


Én úgy nem mutatnék be játékot, hogy elsőre játszok vele...
Azoknak akik nem játszottak az adott játékkal, azoknak jó meg érdekes lehet, hogy valaki olyan mutatja be nekik a dolgokat, aki maga is csak akkor fedezi fel a játékot, de annak, aki több-tíz órát játszott vele, annak idegesítő és fárasztó a szerencsétlenkedés.

"De majd ha te is csinálsz videókat meg fogod kapni ugyanezt a fekete levest " Én nem járok oda a videóihoz dislikeolni és szidni a mindenséget.
0
0
0
0
Wentrion avatar
nemkrisz11 írta:
off: Mongoosewow: Amúgy Covery szerintem egy hihetetlenül béna játékos. Elég csak megnézned a Fallout 3-as videóit.


Szerinted érdekel is valakit, hogy hogy játszik? 😃 Nem azért teszi fel a videóit, hogy azt mutassa meg hogy milyen jól játszik, hanem hogy a játékot mutassa meg. De majd ha te is csinálsz videókat meg fogod kapni ugyanezt a fekete levest 😃
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
Sokat játszottam a játékkal, nagyon bejött. Végre valami igazán Hardcore zombis játék. Szívesen jönnék, csak nincs mikrofonom, köszönhetően annak, hogy 1 év alatt 3 fejesem ment tönkre...

off: Mongoosewow: Amúgy Covery szerintem egy hihetetlenül béna játékos. Elég csak megnézned a Fallout 3-as videóit.
0
0
0
0
no avatar
szia én jönnék játszani eredeti van fent
skype:
email: gergo7b@gmail.com
felhasználónév: gergo3b
Ts3 mam is van ha a skype nem jó
0
0
0
0
Toma97 avatar
Este fele szoktál gamelni?
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Akkor ha van kedved és adsz egy Skype nevet, akkor játszhatunk😀 Ha úgy nemjó TS-en is beszélhetünk.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Nekem megvan minden csak nem eredeti.Amúgy minden van ami kell.
0
0
0
0
Wentrion avatar
Amint meg lesz az új gép (kb 1-2 hó), rám számíthatsz 😃
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Üdv mindenkinek! Mivel az ArmA II gépigénye eléggé kivan halva, ezért gondoltam több jelentkező reményében ide nyitom a témát. Szóval a lényeg, hogy egy körülbelül minimum 5 fős csapatot lenne jó összehozni egy kis DayZ multizásra. Aki nem ismerné a játékot:
-225 négyzetkilóméternyi szabadon bejárható terület(Az alap ArmA II területe)
-Tömérdek falu-város és egyéb felfedezhető terület tele utánpótlásokkal.

És hogy mire mindez? Egy elég kemény zombiapokalipszis tört ki a területen, ezért a lényeg a túlélés. A játék lefgőbb lényege hogy ételt-italt-fegyvert-lőszert találjunk, és a lehető legtovább éljük túl. Elsőre könnyűnek hangzik, de előre el kell mondjam a játék b**szott nehéz, ebből kifolyólag izgalmas. Figyelnünk kell testhőmérsékletünkre, éhségünkre vagy szomjúságunkra, emellett még a vérünkel is "spórolni" kell, mivel ha megütnek és véletlenül vérezni kezdünk és netalán nincs nálunk kötszer....Akkor végünk. Ha pedig lövöldözni kezdünk, egész zombihorda vesz üldözőbe. Szóval lopakodás, túlélés, és izgalom jellemző a játékra. Persze le kell lőjem a poént annyiból, hogy a spawnhelyeket nehéz úgy megoldani hogy kb 5-en legyünk egy helyen, tehát elég sokszor kell majd újraspawnolni hogy egymásra leljünk. A másik, hogy tört szervet tudok csak készíteni, ezért a karakterünk állapota elveszik(Megpróbálok megoldást keresni, hátha...)

Szóval lényeg:
-Értelmesen tudj beszélni, legyél kedves.
-Rendelkezz Skype-al
-Előny ha már megvan az ArmA II:CO mivel ez szükséges a Mod futtatásához.(30-35GB-ot foglal....)

Itt a link a letöltéshez:
http://my.opera.com/conan513/blog/2012/06/01/arma-2-dayz-mod-cracked
Apropó innen csak a játékot töltsétek le, a Mod-hoz itt egy link:
http://my.opera.com/conan513/blog/2012/06/23/arma-2-dayz-1-7-1-5-lan-character-save-works

Most találtam, itt elméletileg működik a karakter mentés is😀

itt van a mod is, erre is szükségetek lesz. Ha valaki DayZ-s gameplayre vágyik, csekkolja le Covery csatornáját youtube-on. További kérdéseket írhattok, ha pedig szeretnétek jönni, akkor az adataitokat írjátok ide, és jelezzétek hogy csatlakoznátok.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció