Milyen TV-t vegyek?

Szerző: Mort2195, 2012. April 16., téma
Fórum » Periféria
Hozzászólások: 135
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
LightLeach avatar
piero86!
Itt a format gombbal kell a képet állítgatni, ha tv nézés közben megnyomom felhoz egy ablakot, és ott változtathatom a képformátumot, de ez USB-s filmnézés közben nem jön elő.
0
0
0
0
Puffin avatar
az én távirányítómon van egy Screen nevű gomb. Ezzel tudom állítani a képet, hogy 4:3, 16:9, Auto meg stb. Valami ilyesmi nincs a tiéden?
0
0
0
0
LightLeach avatar
Szaiasztok, megvettem a Philips TV-t, nagyon király, viszont ha USB-n mozifilmet akarok nézni, tehát a képarány nem 16:9, hanem még keskenyebb, akkor alul fölül nem tesz be fekete csíkot, hanem széthúzza a képet, és én nem találtam erre megoldást, mert hiába nyomkodom a format gombot, nem hozza elő azt a kis ablakot, amit sima TV nézés közben igen. Uf, remélem érthető volt, és remélem valaki tud segíteni.
0
0
0
0
Puffin avatar
Philips 32PFL3158H/12 FULL HD LED TV 76ezer
Samsung UE32H5000AWXXH FULL HD LED TV 75ezer
Samsung UE32F5000AWXXH FULL HD LED TV 76ezer
0
0
0
0
LightLeach avatar
Ha lehet Ful HD, akkor igen, de ha csak sima HD az se tragédia. 😆
0
0
0
0
Puffin avatar
dcsabika: Full HD legyen?
0
0
0
0
LightLeach avatar
Milyen TV-t tudnátok ajánlani ebben a kategóriában:
max. 70-75 ezer Ft, 32 Colos (81 cm) kijelző.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Tanácsot kérnék hozzáértő személyektől, led tévét szeretnék venni de tanácstalan vagyok. Amit kinéztem,Samu UE 32F5300 Full-Hd Smart, a másik Sony KDL 32 W650 Full-Hd Smart. Mindkettőről hallottam jót meg rosszat, a Samu kétmagos procival de 100 hercen muzsikál, a Sony nem tudom milyen procival, / nem volt adat / de 200 hercen működik, én a Sony felé hajlok! Árban teljesen azonosak! Valaki megerősítene? Köszi, mindenkinek szép napot! grofkopi!
0
0
0
0
szilvi96 avatar
Sziasztok.Szeretnék vásárolni tvt.Csak nem tudom eldönteni hogy mient. Meg olyan gondba vagyok hogy egy 100hz tvnek mien a képfrissitése?Nagy a külöbség a 100hz és a 200hzs tv közt?
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Sziasztok.Erről a TV-ről mi a véleményetek:http://www.***/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/lg/42la620s-p150535153/velemenyek.html
Mennyire szépek vele a PS3 játékok?
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Ja, ha nem is VGA, akkor DVI. Nekem a 20" monitorom sokkal jobb a DVI mint a VGA. Élesebb a kép, és nem kell felbontással bajlódni. A HDMI még élesebb (plusz hangot is visz), de nekem annyira kontrasztosan adja, hogy élvezhetetlen az eredmény. A sárga konkrétan már világít. Nagyobb tv-re viszont jó választás.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Sztem meg HDMI-vel csatlakoztasd.Nekem is úgy van és szebb képet ad vmivel mint ha VGA csatlakozóval lenne.(kipróbáltam mind2-t)
0
0
0
0
mamusz11 avatar
Hali!

Erről mit gondoltok http://www.emag.hu/orion-t-24d-led-es-smart-okos-televizio-61-cm-hd-t-24d-led-smart/pd/EVPRNBBBM/??
Erről most fogok tudni netezni meg minden?
0
0
0
0
bassus16 avatar
Üdv.
Én majd szeretnék nemsokára egy tv-t venni de leginkább a gépet kötném rá. 81-82 cm-esre gondoltam de gondolom nem mind1 milyent veszek.Bátyámék vettek egy 82-es LED tv-t de rákötöttem a gépet azt írta natív felbontás 1366x768 ezt ajánlotta pc-re,de így is csúnya volt a kép.Fényes volt és mintha élsimítás hiányzott volna.Sóginál próbáltam a Samsung 129cm-esen ott meg tökéletes volt. Tehát ha géphez akarok venni akkor mit kell nézzek a tévék-nél? :/
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Melyik tv-t vennétek😂
LG 42LA690/691S vagy Samsung UE40F6640SS 40" F6640.
Arra hogy miért egyik vagy másik kérnék indokot is.
(másodlagos monitorként is szerepelne mivel a gép monitora pici filmet nézni)
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a válaszokat.
Én meg pont azt szeretném, hogy ide-oda nézelődni kelljen.
Az MS miatt nem lesz LAGG? Tehát nyugodtan megvehetem?
0
0
0
0
ximo avatar
orodreath: Az szerintem azért nem olyan egyértelmű, én pl megtehetném, (itt van a monitor mellett egy 42'-es TV) de nem játszok rajta, mert engem zavar, hogy nem nagyon látod be az égészet.
Az meg a másik dolog, hogy ha még el is fogadjuk, hogy játszani jó lesz, a profiljánál azt lehet olvasni, hogy a monitort tervezi lecserélni TV-re ami azért nem jó ötlet, mert netezni, vagy ne adj Isten dolgozni, nagyon nem jó rajtuk.
A lagolás miatt nem aggódnék, ugyan FPS-t nem játszottam soha a TV-n de más játékban nem láttam jelét.
0
0
0
0
no avatar
A válasz ideje az mennyi? Istenemre mondom, hogy nem találom sehol sem. Egy tesztnél is csak annyit olvastam, hogy 28MS de az szerintem nem az akar lenni. 😃
For console gaming, it was not necessary to switch to [Game] or [PC] mode on the UE32F5000 for achieve the lowest lag, since our Leo Bodnar input lag tester returned a figure of 28ms across all picture presets. It seems that NOT having to cram a Smart TV system into the set has a beneficial effect on responsiveness – even navigating the user menu felt much more fluid too.
0
0
0
0
no avatar
Hát, mindenféle játékot (1080P-ben, max. felbontáson, max. beálításokon, billentyűzettel és egérrel). Példának okáért: NFS Rivals, Witcher 2, Assassin's Creed részek, Elder Scrolls Skyrim, Elder Scrolls Online. Azt, hogy a kontrollal lehetnek problémák, hogy érted?
0
0
0
0
ximo avatar
Szerintem a 270X jó választás, Mondjuk én MSI-t pont nem vennék, de ez személyes preferencia dolga, Amúgy bármilyen 1.4-es HDMI kábel jó lesz, arra figyelj, hogy elég hosszú legyen, más gond nem lehet vele (egyes készülékeknél gond lehet, hogy ha falra szereled nem fér el mögötte a HDMI kábel vége, mert idiótán szerelik a csatlakozót, de ahogy néztem ennek az oldalán van)
Ami még játszik és olcsóbb is lenne az a gtx 760-as, vagy kicsit drágábban lehet kapni 280X-et (amiből éppen készlethiány van a legtöbb nagykerben)
Nem lesz gond a válaszidő, de a kontrollal lehet probléma, hogyan és milyen játékot szeretnél játszani a TV-n?
0
0
0
0
no avatar
Üdv.
Segítségre volna szükségem, szeretnék vásárolni egy ilyen TV-t
http://www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/led-tv/UE32F5000AWXXH-spec
és rákötni a számítógépemet. Egy-két oldalon, fórumon feltettem már a kérdést, de konkrét választ nem kaptam még. 80.000FT-t nem szeretnék "kidobni" az ablakon úgy, hogy nem vagyok biztos benne, hogy alkalmas terméket veszek-e. A segítség abban kellene, hogy a TV amit fentebb linkeltem alkalmas-e arra, hogy monitorként használjam (PC-vel összekötve) játékokra, filmnézésre, internetezésre, stb.
Megfelel-e a válaszideje, nem lesz vele gond játékközben, stb?
Nagyon megköszönném ha kapnék egy konkrét választ.

Szerk: Egy MSI R9 270X 2GB Gaming Version VGA-t kötnék a TV-re.
Szerk2: ehhez a TV-hez - ha megfelel arra, hogy játékokat futtassak rajta - milyen HDMI kábelt érdemes venni?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Sokat töprengtem, hogy milyen tvt. vegyek. Általában a multik nem adnak megfelelő választ az igényeimre.
A tv vásárlásnál személy szerint azt vettem észre, hogy szándékosan megtévesztik a vásárlót a rossz beállításokkal és a termékleírások pontatlanságaival. Itt gondolok arra, hogy a az egyik tv nél a kontraszt arányt hangsúlyozzák ki a másiknál meg a képfrissítést. Véletlen sem adják ki a különböző modellekről ugyanazokat az információkat( technikai adatokat). A másik dolog az, hogy a palettán csak (SONY,PANASONIC,LG és SAMSUNG) LÉTEZIK.
Kérlek benneteket, hogy segítsetek ebben nekem. Olyan tv-re lenne szükségem ami
-LOCAL DIMMING technológiával rendelkezik a magas kontrasztarány érdekében.
-Nagy képfrissítés (Nem szeretném ha szétesne a kép fixen, mert illúzióromboló)
-Ha még létezik olyan, hogy japán alkatrészekből tevődik össze.
-116cm és 127 cm közé essen a képátmérő.
-Legalább 2 Db HDMI aljzat.
Ami nem adja meg magát 2 éven belül(nyilván ez elég extra kérés) 😀
- 150 ezres költségvetésbe beleesik (ha létezik ilyen.)
Nyilván nem létezik olyan tv ami ezeknek a kritériumoknak megfelel, de már ha hasonlót találnék már annak is örülnék.
A tescoban AKCIÓS a BLAUPUNKT BLA-50/209L típusú 127 cm-es készülék. Tud róla valaki valamit? Tényleg eladták a Kínaiaknak a nevet ?

Előre is köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy ha 3D tv-t veszek akkor mire kell odafigyelni? Nem tudom, hogy ilyen esetben mit kell nezni, milyen ertekek jok vagy kevesbe jok.
Sony 55"-os 3D tv-t neztunk ki ajandek bluray lejatszoval. £1300 az ara. [LINK] Ettol vannak olcsobbak es dragabbak is. (Amit idaig lattam az £15.000 volt. Kb 5.225.000 forint. 😲 ) [LINK] Brutal elmeny amugy nezni...zarasig csuggnek rajta. 😜
0
0
0
0
no avatar
helótok.nekem egy olyan kérdésem lenne,h.szeretnék venni egy új tv-t.na most nézegettem smart tv-ket is,meg 3d-ket is.az lenne a kérdésem mi a különbség az aktiv 3d és a passziv 3d között?és ha én most vennék 3d-s tv-t,akkor 3d-ben csak gondolom azok a filmek mennének,amik 3d-ben vannak,igaz?gondolom nincs olyan funkciója,h.bármit nekem átalakit 3d-be.vagy tévedek?és érdemes egyáltalán smart tv-t venni?szerintem az internet nem olyan lényeges a tv-n,ha itt a pc😀tudnátok is valami tv-t ajánlatni ugy 90-100k körül?a lényeg,h.full hd es 81cm-es legyen.a válaszokat előre is köszönöm és a segitséget
0
0
0
0
boxxerhun avatar
nankacu: Ajánlom azt ami nekem van 😀 Samsung SMT23A750
0
0
0
0
griff55 avatar
gabesz2482: ez gyakran előforduló jelenség led tv-knél ne ijedj meg szinte mindegyiknék megfigyelhető ez kisebb nagyobb mértékben
0
0
0
0
PoPet avatar
70-80 ezer forint között keresnék TV-t. Nem fontos, hogy Full HD legyen, de az már inkább, hogy használható legyen akár monitornak is.
0
0
0
0
no avatar
Üdv mindenkinek!Két hete vettem egy Samsung 32"-os full-hd smart tv-t.Eleinte nem vettem észre,de a kép négy sarka sötétebb,(dvd,analóg kábel,set-top box).Fényerőn,háttérvilágításon is állítgattam,de semmi változás.
Van egy 24"-os Full-hd lcd monitorom azon nincs ilyen.Az lenne a kérdésem,hogy ezek a foltok előfordulnak a led tv-nél,vagy hibás a készülék?
0
0
0
0
no avatar
LG 42LM3450 tv még jónak számít? 😀
0
0
0
0
atstuff07 avatar
Philips 42pfl4307k-ról vélemény valakinek?
SoNeX: neked is 4000-es sorozat van?
0
0
0
0
no avatar
Sweetwater

LG Electronics 42LS345S

- energiaosztály: A
- képernyőformátum: 16:9
- képátló: 107 cm (42" )
- felbontás: 1.920 pixel x 1.080 pixel
- full HD
- képfrekvencia: 100 Hz
- LED háttérvilágítás
- beépített vevő
- vevőtípus: DVB-C, DVB-T
- hang: Dolby Digital, DTS, SRS Tru Surround XT
- beépített hangszórók
- hangszóró kimeneti teljesítmény: 10 W
- automatikus hangerőszabályzás
- 24p funkcó
- automatikus csatornakeresés
- automatikus formátumfelismerés
- elektronikus programújság (EPG)
- HbbTV (SmartTV)
- WiFi
- teletext
- teletext memória: 2.000 oldal
- elalvás időzítő
- gyermekzár
- képernyőmenü
- beépített USB média lejátszó
- hangformátumok: AAC, AC3, MP3
- képformátumok: JPEG
- videóformátumok: DivX-HD
- csatlakozók: 15 tűs D-SUB bemenet, AV bemenet, CI Plus, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), hang bemenet (3,5 mm), hang bemenet (cinch), hang kimenet (3,5 mm), HDMI bemenet, komponens bemenet, optikai digitális kimenet, SCART bemenet, USB 2.0, videó bemenet
- HDMI szabvány: 1.4
- HDMI bemenetek száma: 4
- DLNA kliens
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Sziasztok.Eljött az idő a TV vásárlásra.120.000-at szánok rá.Abból a lehető legjobb vételt akarom!
0
0
0
0
horkri avatar
SZiasztok,

milyen TV-t ajánlatok? 52-55 col-ig
full Internetes legyen, smart, 3D ha van benn az sem hátrány,
de nem feltétlenül ragaszkodom hozzá.

max 300.000 Ft-ig
0
0
0
0
soneX ZED avatar
philips 4000-es seria 😃 a legjobb 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én nem rég vettem LCD TV-t 22 cm-es és HD-s 720p-s jah és 50000 ft volt a tescoba vagy hol 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Amúgy én is néztem TV-t. 100K-ért Full HD LED LCD TV LG ha jól tudok jól nézett ki 82Cm-es😀
0
0
0
0
getcarter avatar
attól függ, egy tv-t az ember kb.10 évre vesz, ha be nem xarik
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Néha jobb venni a drágábbat, mint hogy az olcsóval haljon be az ember. Ez pl. olyan mint a tápegységeknél hogy veszed a Codegen-t (amit hamarosan dobhatsz ki az ablakon a géppel együtt) és a nála drágább Chieftec (amiben hűségesen meg lehet bízni, kivéve az iArena-ban)
0
0
0
0
DCMAN avatar
olcso husnak híg a leve😉
0
0
0
0
Sicu33 avatar
GamerfromUA írta:
Milyen TV-t vegyek?

Olcsót

jo tanacs de nem mindig jo ha olcso

Ez igaz😀
0
0
0
0
GamerfromUA avatar
Milyen TV-t vegyek?

Olcsót

jo tanacs de nem mindig jo ha olcso
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Milyen TV-t vegyek?

Olcsót😂
0
0
0
0
greenmelon avatar
[url]http://www.digitall.hu/webshop/index.php?site=autoview&id=268128[/url]
Ennél olcsóbban nem találtam 150-eset (342.000Ft ingyenes szállítással, előreutalásos fizetés esetén mínusz ~10.000k a vételárból).
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Te aztán biztosra mentél.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Mort2195 írta:
Na Hello Mindenki!

Szeretnének venni egy TV-t majd a közeljövőben, de nem tudom, hogy hol. Csak ilyen Auchan, Media Markt és hasonló helyeken néztük, de itt nagyon drágák.
A lényeg a TV-ről, hogy max 300.000ft körüli legyen az ára és jó nagy legyen. Engem nem érdekelnek az ilyen 3D-s tévék (bár a nagy TV-kbe már mindbe van), meg az ilyen beépített HDD sem, csak az a fontos, hogy a mérete legyen nagy. Egy 150cm-esen gondolkoztam, az a Media Marktban ha jól emlékszem 700.000ft körül volt, de elméletileg 300.000ft körül is kapható. Ha esetleg kisebb a mérete az sem baj, de ne legyen barom drágák. Várok minden tippet/tanácsot 😀 Ja és ha lehetséges Kecskeméten is legyen ilyen bolt, ha pedig nincs akkor valami linket vagy bolt nevet dobjatok 😀 Na meg persze csak is újat. Használt nem kell, még akkor sem ha 100.000ft egy 200cm-es TV.


Panasonic VIERA TX-P50ST30 (300.000Ft)
[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció