Utazás

Szerző: NTSC Jani, 2011. August 02., téma
Fórum » Társalgó
Ide le lehet írni, hogy ki hova utazik, vagy hova utazna. Melyik a kedvenc nyaralási helyszíne stb. Természetesen nemcsak a nyári utazásról lehet szó. :P
Hozzászólások: 77
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gigazte avatar
Amerika igen csak sunnyog! Volt pár érdekes hír a 2001. szeptember 11.-ről. Elméletileg George Bush rendezte meg az egészet, nem is terrortámadás volt. Meg alapból már a holdra szállásnál is hazudtak!
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
hát részben biztos azért is, bár többségében nem tudom. Majd 1x lenyugodnak a kedélyek, bár Amerika sosem volt szent.
0
0
0
0
matyosowski avatar
amerikaiak nem védik a civileket nem azért vannak ott. Nézz youtubon videót hogy miket csinálnak ott és akkor majd rájössz hogy nem is annyira jófej ez az amerika... én még sehol nem voltam am Balatont se láttam még csak képen... :'( a legmesszebb ahol voltam az Esztergom 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Annyi biztos hogy veszélyes egy hely. Folyton csak a háborúzás, öldöklés megy. Ők is olyanok mint Iraq. Ott sincs más csak vérengzés. Az amerikaiak meg nem győzik védeni a civileket.
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Superlompos írta:
gigazte írta:
Észak-Korea a világ egyik legrosszabb helye. Egy dokumentumfilmet láttam a Nat Geo.-n és mondták, hogy nagyon szigorúak a törvényeik. Ha valaki fél évre elmegy az országból elveszik az állampolgársága. Csak ilyen, VB-kre és Olimpiákra mennek el. Akkor is szigorú őrizetben.


Oda nem is mennék el. Ráaádsul még háborúban áll Dél-Koreával.


Azt hiszem a demarkációs vonalnál van egy épület amin át lehet menni vagy csak találkozni rokonokkal ismerősökkel nem tudom, de olvastam hogy észak koreaiak sokszor próbálták elrabolni a délről jövőket :/
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Ferrari írta:
Európában már sok országot meglátogattam, de vmikor túl kéne jutni Európán is 😆
Voltam 2x Görögországban, Bulgáriában, Szerbiában, Szlovéniában, Svájcban,Horvátországban, Olaszországban, Ausztriában, Csehországban és Németországban 😆


Az szép 😃 voltál akkor jó sok helyen 😃
Énnekem eddig csak Horvátország volt meg, de remélem lesz több is ha elkezdek melózni. Ha összejönne apámat kivinném Angliába egy Chelsea mecsre 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
gigazte írta:
Észak-Korea a világ egyik legrosszabb helye. Egy dokumentumfilmet láttam a Nat Geo.-n és mondták, hogy nagyon szigorúak a törvényeik. Ha valaki fél évre elmegy az országból elveszik az állampolgársága. Csak ilyen, VB-kre és Olimpiákra mennek el. Akkor is szigorú őrizetben.


Oda nem is mennék el. Ráaádsul még háborúban áll Dél-Koreával.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gigazte írta:
Észak-Korea a világ egyik legrosszabb helye. Egy dokumentumfilmet láttam a Nat Geo.-n és mondták, hogy nagyon szigorúak a törvényeik. Ha valaki fél évre elmegy az országból elveszik az állampolgársága. Csak ilyen, VB-kre és Olimpiákra mennek el. Akkor is szigorú őrizetben.


erősen kommunista ország
0
0
0
0
Ferrari avatar
Európában már sok országot meglátogattam, de vmikor túl kéne jutni Európán is 😆
Voltam 2x Görögországban, Bulgáriában, Szerbiában, Szlovéniában, Svájcban,Horvátországban, Olaszországban, Ausztriában, Csehországban és Németországban 😆
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
hát tényleg jó lenne egy kis viskóba éldegélni ott 😃 Vennél a házadhoz egy kis lélekvesztőt aztán menne az élet 😃 Na csak nyerjem meg az 5-öst, egyből megyünk 😃

Én most először 18 éves koromra értem el oda, és ki tudja mikor lesz újra lehetőségem kimenni és ezért most a családdal elintéztük. Igaz 1 napra mentünk de az is felejthetetlen élmény volt.
0
0
0
0
gigazte avatar
Észak-Korea a világ egyik legrosszabb helye. Egy dokumentumfilmet láttam a Nat Geo.-n és mondták, hogy nagyon szigorúak a törvényeik. Ha valaki fél évre elmegy az országból elveszik az állampolgársága. Csak ilyen, VB-kre és Olimpiákra mennek el. Akkor is szigorú őrizetben.
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
ha lenne módom én is tuti elmennék minden országba, és a nagyobb látványosságokat megnézném tuti! 😃 Viszont nekem már a KRK sziget is gyönyörű volt mert most voltam kint először.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nekem minden álmom kijutni Dubai-ba, szívesen élnék is ott, de a világ minden nagyobb nevezetességét megnézném, ha lenne rá módom akkor akár az összes országba ellátogatnék legalább a fővárosokat megnézni 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Dél-Korea akkora, mint Mo. Ott biztos nem akkor a szegénység, mint itt.


itt 16 ezer a GDP
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Dél-Korea akkora, mint Mo. Ott biztos nem akkor a szegénység, mint itt.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Dél-Koreában 50 millióan élnek, míg Észak-Koreában 20 millióan.


több emberre jut több GDP... luxemburgba meg alig élnek és van nekik 100 ezres GDPjük
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Dél-Koreában 50 millióan élnek, míg Észak-Koreában 20 millióan.
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Én Oroszországba mennék ki nagyon. Most nyáron Horvátországba a KRK szigeten voltunk, KRK városban 1 napot. Meg Augusztus vége felé megyünk Balatonra! Ha minden jól megy a Badacsonyi fesztiválra!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Norvégia, Anglia, Svájc, Japán, Szingapúr
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gazdag országok. viszont Norvégiában már elég hideg is van, bár délen talán nem annyira, mint északon. 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Spanyolország tényleg jó hely, bár ott nagyon meleg van! 😜 Ibizán már voltam és Malagában is! 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Én most augusztusban megyek Horvátországba..😀 De Barcelonába mindenképp el szeretnék jutni!😃 Vagy Madridba..ez a Spanyol kultúra meg az egész Spanyol életérzés tök bejön nekem...😃 Szép ország..😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hát a lányok azok nagyon aranosak ott. Na meg szép helyek is vannak ott. 😃
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Egyszerűen bárhova csak korea legyen 😃 Tetszik az ország, a kultúra, na meg a lányok 😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én Amerikába mennék elvarázsolt az ottani táj és az életvitel egyszerűen imádom. Ott ha kirakják a nemzeti zászlót akkor nem mondják rájuk hogy vandál skinhead köcsög szemét takarodj innen.
Amint alkalmam nyílna rá azonnal elmennék akár még csak pár napra is
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Kedvenc országom korea oda mindenképpen el szeretnék menni, akár lakni is persze csak ha már tudnák beszélni a nyelvükön 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ide le lehet írni, hogy ki hova utazik, vagy hova utazna. Melyik a kedvenc nyaralási helyszíne stb. Természetesen nemcsak a nyári utazásról lehet szó. 😜
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció