Utazás

Szerző: NTSC Jani, 2011. August 02., téma
Fórum » Társalgó
Ide le lehet írni, hogy ki hova utazik, vagy hova utazna. Melyik a kedvenc nyaralási helyszíne stb. Természetesen nemcsak a nyári utazásról lehet szó. :P
Hozzászólások: 77
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Warlordcommander avatar
A pingvinek a déli sarkon élnek de én is szivesen megnézném őket (irány Mcmurdo), de igazán új zélandra utaznék az a legjobb hely a világon és ott is angolul beszélnek ami tökéletes.
Angliában pedig tényleg ott van az a sok minden, két hétig voltam csak kint, de sok szép helyet láttam, az emberek viszont elég bunkók a turistákkal.😂
0
0
0
0
Krissz avatar
" ...vagy hova utazna "

Én szívem szerint Los Angeles be utaznék, Compton be (egykis getto tour 😆 ) , Kaliforniába, Longbeach, esetleg Angliába, nem vonz annyira ez az utóbbi, de olyan sokat hallottam már róla, hogy megkéne nézni valóban az a látványosság ottvan e a helyén és biztos úgynéz e ki 😆

Ja és Washington ba is persze, a Fehér Házat megnézni, talá az északi sarkra a pingvineket, meg jegesmacikat megnézni, ki a szavannára, meg az esőerdőbe is. 😀
0
0
0
0
visor261 avatar
Most olvastam egy helyen hogy kint swédországban kell fizetni tv & rádió adót. Ez télleg így van? Valahova északra szeretnék költözni svenska,suomi... És érdekelne hogy mik után kell ott fizetni/adózni.
0
0
0
0
no avatar
@mocskosbubu: Az utolsó mondatodat szerintem mindenki tudja 😃 Egyébként én december 23-án utazok Olaszországba,3.-án vissza,aztán márciusban meg irány Németország tanulni.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én Krétán voltam 1 hétig,nagyon szép volt a tengerpart,kedvesek az emberek,és soha nincs 30 foknál kevesebb 😃
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Berlinben éltem 2 évig,munka miatt ott kellett élnem. Lehetett volna barátnőm is,mármint nagyon komoly kapcsolat lett volna. Az volt az érdekes hogy senki nem nézett le és egy rossz szót sem szóltak hozzám. Talán túl unalmas volt nekem ott élni,meguntam. Most újra itthon vagyok. Mindenki azt mondja hohlgy beképzelt lettem,pedig nincs igazuk,csak irigyek. Ha ajánlanak nektek egy külföldi munkát,akkor ne hagyjátok ki,a pénz miatt Megéri kint dolgozni. A magyar nők egyébként milliószor szebbek.
0
0
0
0
matany001 avatar
Én a környező országokba jártam, de persze idehaza is akad pár látnivaló. Szinte majdnem minden itthoni nevezetességet bejártam már, de manapság megelégszek ha elviszem barátnőmet egy jó kiadós élményfürdőbe egy hétvégére. 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Prágában voltam egy éjszakát, tartalmas éjszaka volt. Mivel tudok tótul, a kommunikációval nem volt semmi gond, majdnem ugyanaz az a cseh meg a szlovák. Fantasztikusan berúgtunk, 12-es plzent ittunk. Ha a pincérleány meglátta, hogy már csak a korsó alján van a sör, kérdezés nélkül, automatikusan hozta a következő korsót. Így kell ezt csinálni, marha jó volt.
Főleg úgy, hogy már évek óta sehol sem voltam nyáron.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mi most Bulgáriűban voltunk nyaralni. Nagyon jól éreztem magam, simán maradtam volna még egy hetet. Valaki nem volt véletlenül a hotel Zefirben? 😆 Csak azért kérdem, mert szinte csak magyarok voltak a szállodában. 😆

Így nézett ki a szálloda:

https://www.bolgarapartmanok.hu/wp-content/uploads/2011/06/zefir1.jpghttps://sites.vilaglato.hu/kepek/hotel/12022/8.jpg
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ponthogy Pripjaty is ba szerveznek túrákat bemutatva a halott várost ahol egy nap alatt kihalt az élet és minden olyan mint 1986 ban az is része a túrának meg ott alapból kevesebb a sugárzás mint a reaktoroknál.
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Kmisi99 írta:
Na oda én is meg pripjaty ba is ami az atomerőmű melletti város volt és a dolgozók ott éltek. Oda szerveznek is túrákat sőt hamarosan lesz is egy horrorfilm ahol pont egy ilyen túrán ragadnak pripjaty ba.
Egyébként minden álmom hogy Amerikába kimehessek. Eddig az elmúlt pár évben mindig lett volna lehetőségem valami szar tengerhez menni de az engem nem érdekel mondtam is hogy én csak Amerikába vagyok hajlandó menni!


200$ért ki lehet menni Csernobilba de Pripjaty-ba azt hiszem, hogy nem lehet.
A filmet pedig egy magyarországi laktanyán forgatták.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na oda én is meg pripjaty ba is ami az atomerőmű melletti város volt és a dolgozók ott éltek. Oda szerveznek is túrákat sőt hamarosan lesz is egy horrorfilm ahol pont egy ilyen túrán ragadnak pripjaty ba.
Egyébként minden álmom hogy Amerikába kimehessek. Eddig az elmúlt pár évben mindig lett volna lehetőségem valami szar tengerhez menni de az engem nem érdekel mondtam is hogy én csak Amerikába vagyok hajlandó menni!
0
0
0
0
no avatar
Csernobil 😃 Na oda elmennék.
0
0
0
0
no avatar
nem megyek sehová.. Tengeren éhes hegyekben meg szomjas vagyok😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mi az, hogy mennyit költhettek? 😲

Annyit költhetsz amennyit elviszel!
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Hallod super egy külföldi nyaralásnál mennyit költhettek?
Mert kíváncsi vok mi nekünk mennyi hiányozna hozzá😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jó neked! 😀

Korfun voltam már! Csak a kaja nem volt olyan jó! 😆
0
0
0
0
HiddenBlade avatar
Én augusztus 19. megyek görög országba nyaralni 2. ig 😃😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Róma az tényleg szép lehet! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Voltam sok helyen, de az álom továbbra is Dél-Korea! 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Még én gondoltam magamban szegény superlompos hogy 10 éve nem nyaralt az kiderült egy rehadli sok külföldi helyen voltál😠 😆
Na mind1 biztos élvezetes volt😀
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Azt én is szeretem 😃 Adták 2x a silla királyság ékkövét (abban sokkal több a harc) sajnos ma lesz az utolsó része (m2). Kedvenc koreai sorozatom a silla királyság ékköve 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
KogeruKiller írta:
Mikor régen a balatonra mentünk nyaralni (kicsi voltam) próbáltam kézzel halat fogni de mindig kicsúszott 😃

Egyébként melyik koreai sorozatot láttad?


Palota ékköve. Sokat nem adtak le Mo-n koreaiból. 😞
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
A Balaton az mindig is a mi tengerünk lesz. Oda szívesen elmegyünk a családdal, ha kibírjuk szorítani. Most augusztus 20.-án is megyünk Badacsonyba a fesztiválra és 21.-én délután jövünk haza. EZ ilyen rövid kiruccanás lesz, de így is jól fogjuk magunkat érezni. Persze ha az idő nem cseszi szét...
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Mikor régen a balatonra mentünk nyaralni (kicsi voltam) próbáltam kézzel halat fogni de mindig kicsúszott 😃

Egyébként melyik koreai sorozatot láttad?
0
0
0
0
Adam996 avatar
Mi Balatonra megyünk azon belül Siófok-ra Augusztus 12-14-ig 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
ez a lényeg, és ez a legjobb 😃 A jó árfekvést és árengedményeket ki kell használni mindig.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Amúgy mi mnidg olcsóbban nyaralunk, mint mások, mert mi mindig jó időben intézzük ezt el! 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Az szép 😃 biztos jó lehetett, és főleg nagyon szép 😜 Na majd ha olyan anyagi helyzetbe kerülünk, akkor tuti elmegyünk 1x 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Volt rá példa, hogy nem jóko szólaltam meg, de akkor még csak 9-10 éves voltam! Az még Spanyolországban volt! 😃

Utoljára 3 éve voltunk nyaralni, akkor Törökországban voltunk. 5 csillagos szálloda korlátlan étel/ital fogyasztással. Csak a szálloda nem épp olyan volt, mint amilyennek kellett volna lennie. 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
hát igen, de az lenne égő ha már úgy mennél hogy "csá k***ög adj egy sört" és közben kiderül hogy magyar 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk az a legdurvább mikor külföldön lehet anyázni egy sort, mert nem értik. 😃

Mondjuk Görögországban nem ez volt a helyzet! 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
van hát 😜 volt pár monokiris csaj is, azokat is feltűnés mentesen bámultam 😆😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak vigyázz a jailbait kategóriával! 😆

Amúgy tényleg a strandokon is van bőven látványosság! 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kíváncsi lennék rá nagyon! mert így képeken nem adja vissza azt a hangulatot! 😃

Viszont Gödöllőn már találkoztam koreaiakkal! Nagyon aranyos lányok voltak! 😃
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Hát egyedül elég ramaty lehet szerintem😞
Majd ha lesz pénzem és már lesz legalább egy érettségim mehetünk super😜 😆
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Mondjuk én is nagyon kiváncsi lennék ehy Ázsiai városra ahol vannak vagy 5-10 millóan egy városban😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én is 1 éve kedvelem Koreát. 1 évvel ezelőtt láttam életem első koreai sorozatát, de már akkor megtetszett. Most meg egyenesen megbolondulok érte! 😃
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Superlompos írta:
Mióta szereted Koreát? 😜


Hát kicsit elkéstem a válasszal.
Úgy Ázsiát már évek óta szeretem, kb 3, de korea 1 éve lett a kedvencem, addig inkább japán volt a favorit 😉
0
0
0
0
azbizony avatar
Én Görögországban voltam meg Erdélyben 😃 Én legszívesebben Ausztriába mennék el az Erzberg rodeóra 😃 Nagyon durva motocross terep 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Milyen jó paintes háttér azzal a fehér holddal.😂
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Superlompos írta:
Voltam:

Korfun

Törökországban 2-szer

Spanyolországban többször (Malaga, Ibiza)

Párisz

Monaco

Bulgária
Párisz nem az a trójai királyfi?😂
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Voltam:

Korfun

Törökországban 2-szer

Spanyolországban többször (Malaga, Ibiza)

Párizs

Monaco

Bulgária
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Milyen helyeken voltál?
De csak ezek szerint 10 éve ár nyaraltál csak balatonon nem ugye?
Vagy az 10 év elött voltak?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Róma az szép hely! 😃

Párizs is szép! Ott mondjuk már voltam! 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Én Japánba mennék ell!
Egyszer csak sikerülni fog!
Most jöttem haza Olasz-Roma-ból😃
+Utána rögtön mentem Forma-1re😃
Gold1😃😃

Ezzeken a helyeken voltam eddig!

-Görögország 3x
-Bulgária(Repülővel mentünk)
-Törökország(Repülővel mentünk)
-Spanyolország(Monaco...átmentünk a F1-es Pályán,Alagutba 😆,Barcelona-bementünk a Barcelonai foci pályára)
-Franciaország
-Románia
-Olaszország2x,1x Repülővel!
-Ausztria
-Túnézia(Repülővel mentünk)
-Horvátország
-Szlovákia
Most ennyi jut eszembe
0
0
0
0
niteforce avatar
Ennekem nagy britannia a kedvencem, nagyon bejon az idojaras ott, meg minden, csak a jobbkormanyos autot meg kell szokni 😀 meg hogy forditva van a kozlekedes 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mióta szereted Koreát? 😜
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ez nem épp lakatlan szigetnek néz ki, mert ha jól látom van rajta egy reptér 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció