Minecraft szerver készítés, ajánlás

Szerző: soneX ZED, 2011. July 18., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 37
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
https://www.youtube.com/watch?v=q2OmpAciqMo&feature=youtu.be Haverokkal új sorozat indul, lanban játszunk
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok valakinek nincs kedve a minecraftban velem játszani (0-14éves korig tárgytalan a téma)

Tudnivalók rólam:

19 éves vagyok
Kezdő minecraftos vagyok. (kb 2hónapja játszom a minecrafttal)
Kreatív vagyok
Szeretek hülyéskedni és építeni..minnél nagyobb annál jobb
Mikrofonom sajnos nincs


Mellékesen:
Egy várost építek egyedül 14 napja tartanak a munkálatok (szerintem egész szépen haladok)
Ha érdekel a városom képet küldök

Na szóval aki akar játszani velem az írjon hamachi vagy szerver nevet mindegyik szerverre nyitott vagyok..

Levelet írj...Amit a levél tartalmazzon életkorod, mikor vagy elérhető, melyik szerveren akarsz játszani, és egyéb információk amit fontosnak tartasz. Természetesen te is kérdezhetsz
0
0
0
0
Arnybiro avatar
computer55 lehet rakni, ha olyan a szerver. Még régebben röid ideig játszottam egy szerveren ahol akármilyen skint berakhattál.
0
0
0
0
MentaLike avatar
sachme- Tört Minecraft-ba nem lehet skint betenni. (vagyis láttam 1x egy videóban, hogy betették de csak te láttad, más jázékos nem)
0
0
0
0
sachme avatar
Azt szeretném kérdezni, hogy csináltam szervert és a barátokkal játszunk rajta(törtel), amin nem tudjuk hogy hogy kell skint váltani.Mármint mindenkinek külömböző skine legyen.A választ előre is köszönöm!
0
0
0
0
KERKO avatar
Kezdő Minecraftos vagyok és építek egy pályát 6 nap alatt ennyit hoztam ki...véleményeket kérek! A pálya természetesen még szerkesztés alatt áll...kb 5hónapig...nagyon hajtok a részetekre. több várost is akarok és egy egész SAJÁT kis világot. ( egy problémám van a terepet simára állítottam be...5-6ot leások és az alapkőbe ütközök mit tehetnék?)

Kép: http://kepfeltoltes.hu/view/140711/6..nap_www.kepfeltoltes.hu_.png

Pálya építése alatt nem használok World editiort, és lapos pályára állítottam be mármint a hegyeket magam építettem, építem
(ha tetszik legyen elég egyenlőre ennyi, ha nem akkor indoklást kérnék mi a rossz benne)
0
0
0
0
no avatar


SZiasztok!

Mi a véleményetek erről a pályáról? Egy szerveren TDM pályának képzeltem el, azért építettem.
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
köszi, akkor az lesz 😃
0
0
0
0
MentaLike avatar
GarydaPlyaer- Tudtommal az oldalon kivül sehol se.
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy a minecraftot hol tudnám megvenni a hivatalos oldalon kívül? esetleg olcsóbban
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nemsokára szeretnénk indítani egy új szervert, arra kérnélek titeket ezt a rövid kérdőívet válaszoljátok meg nekem privátban, ha titeket érdekelne ez az új szerver.

1.Naponta mennyi időt Minecraftozol?
2.Milyen verziószámú szerveren játszanál szívesen ?
3.Milyen dolgok fontosak számodra egy szervernél,mit látnál szívesen egy szerveren?
4.Hajlandó lennél fizetni játékbeli tartalomért (pl. rang) ?
5.Ha az előző kérdésre a válasz igen, akkor mekkora a legnagyobb összeg amennyit hajlandó lennél kifizetni?

Köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
üdv sziasztok egy kis segitséget kérnék miért nem indul el nekem a mestermc windows7 tel ment xp vel nem indul el?!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. valaki nem tudna nekem adni egy 1.7.2 es letöltő linket mert eddig sehol nem találtam! előre is köszönöm! 😃
0
0
0
0
acsricsi avatar
Sziasztok. Nem találtam a kérdésemnek megfelelő topikot ezért ide írom 😀. Na szóval az lenne a gondom, hogy mikor mestermc-ben ütöm a fát akkor eltűnik és 10-20 másodperc múlva megjelenik aztán pedig megint ugyan ez. Kiütöm vagy 10x és azután dobja csak ide a fát. Miért van ez? De nem csak a fánál van ez.
0
0
0
0
fagyivisszanyal avatar
Lenne egy problemam hogy csinaltam egy minecraft szervert (bukittal , vanilaval hamachival es nelkule is) esabaratom nem tud fellepni ra nem adja ki neki a szervemet hiaba irja be vagy csatlakozik hozza stb. En szerintem a problema az lehet hogy nincs engedelyezve vagy ilyesmi csak az a baj hogy nem tudom ezt hogyan kene mert mind a ketten probaltuk(vezerlopult tuzfal egendelyezes) denem tortent semmi. Aszervert teljesenugycsinaltam mint ahogy kismillio youtubos videon elvan mondva. Ha lehet tobb megoldast mondjatok a problemamra mert en se tudom pontosan mi lehet a problema.
0
0
0
0
chio0632 avatar
valaki nemtud valami jó Tekkit szervert??
0
0
0
0
hawer avatar
sziasztok

ha szeretnétek egy stabil jó szerveren játszani ajánlom ezt:

http://youtu.be/YEHvdRCfRyo

ip a kommentben van

Üdv

Hawer
0
0
0
0
Bukta avatar
tudna valaki abban segíteni hogy hogy csináljam meg azt hogy ne 1.2.5 hanem 1.0.0 legyen a versio
mert bárhonnan leszedem az 1.0.0 -át akkor az 1.2.5 tudom hogy már egyszer én frissítettem a versiot 1.2.5-re de nem tom hogy hogy csináljam vissza 1.0.0-ra?csak azért kéne mert haverjaim csináltak 1 szerót és nem tok belépni 1.2.5-ről
0
0
0
0
thomas0707 avatar
Helo. Letöltöttem egy csomó minecraftot és egyikbe sem tudok bejelentkezni. Most valaki adna tanácsot hogy kell?
😞
0
0
0
0
no avatar
sziasztok!
egy olyan kérdésem van,h hogyan lehet pc-n magyar szervert vagy olyan szervert találni ahol magyarok küldik? mer én kb 8 éve konzolozom de most újra pc-n tolom és háát ebben nem vok otthon, elsősorban Battlefielddel mennék online-ra. köszi
0
0
0
0
no avatar
én nem 8 éves vagyok kérlek annyira szeretnék egy szerverre belépni!!!
0
0
0
0
soneX ZED avatar
a szerver megszunt mert televan kis 8 eves szarhaz nyomotalkkal
ui: egyik sem errol az oldalrol van vagyis nm ti
0
0
0
0
no avatar
Hello engem is felvennél a white listre!

A nevem Mark100

Köszi!!!!!
0
0
0
0
soneX ZED avatar
reggel 9 tol este 11 ig on a szerver
0
0
0
0
soneX ZED avatar
kaptam 2 emailt felvettem mind a 2 ot!!!!
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Tört minecraftal megy 😀 (gondolom mivel hamachival irta sonex)
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
white listre fel kell vennie.
0
0
0
0
madchief avatar
Failed to connect server....
0
0
0
0
madchief avatar
Letöltöm a Hamachit és megyek én is 😃😆
0
0
0
0
matyosowski avatar
na majd megnézem nekem már nagyon nagy volt a pályám minecraftba csináltam egyszer halálcsillagot meg házakat 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
iii 1.7.3 as 😃
reggel 8 tol este 11 ig on 😃
0
0
0
0
AteszHun avatar
A minecraft hanyas verzió?
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Inditottam egy Minecraft szervert varok mindenkit eddik 4 en vagyunk rajta
ha a valaki akar jonni akkor akkor adjam eg azt a nevet (irjonPU-t) amivel a jatekba szokott bejelentkezni es felveszem White Listre

ui: kell hamachi is
név: ExpendablesCraft
pass.:1234
IP:5.37.192.101
várok mindenkit 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció