Segítség, elakadtam egy játékban!

Szerző: niteforce, 2011. May 15., téma
Fórum » Játékokról általában
Ezt a topicot azert hoztam letre, hogy ha valaki elakadt egy jatekban, nem tud tovabb menni, vagy nem tudja mit/ hogyan kell benne csinalni, hova kell menni, stb.. akkor itt meg lehet kerdezni, aki tudja az valaszol ra :D

itt meg lehet osztani hogy milyen tippjeitek/trukkjeitek vannak jatekokhoz, es itt lehet megbeszelni, hogyan lehet kihasznalni 1-2 bug-ot a jatekokban XD
Hozzászólások: 228
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TaylorXIII avatar
Nem hiszem, hogy ez crack hiba. Másnak nincs fehér képernyő. Bár nem tudom milyen verziót szedtél. Skidrow, reloaded ezek általában megbízhatók.
0
0
0
0
Kyrito avatar
amiket irál mindet 😃 nem baj madj meg veszem eredetibe rem akor majd mükszik 😃 csak lássam meg valamik boltba 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
feketemetin írta:
jah még a logoig sem jutotam el elindul és hirtelen amikor indluna a vidi ha van ott nagy fehérség lesz ott se hang se semmi :/


Az oké de az összes módszert kipróbáltad amiket leírtam? Úgy érzem elbeszélünk egymás mellett...
0
0
0
0
Kyrito avatar
jah még a logoig sem jutotam el elindul és hirtelen amikor indluna a vidi ha van ott nagy fehérség lesz ott se hang se semmi :/
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De azt mondtad, hogy elindul csak valami logó után fehér képernyő jön és onnan nem megy tovább. Kipróbáltad már amiket leírtam?
0
0
0
0
Kyrito avatar
hát hiába volt crack igy sem 😃 pedig mindig át nézem a játék mappát hogy van e crack de néha ugy el tudják rejteni hogy inkább le töltök külön egy cracket vagy a crack rosz már jártam ugy is 😃 most 3. crackel se indul el :S
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Atyaég.... Alap, hogy meg kell crackelni a játékot ha van hozzá crack...
0
0
0
0
Kyrito avatar
a mostani játékok mind fullon indulank problem nélkül de ez a NFS MW 2012 makacskodik nálam ? ez már vicces szitu 😃 most még azt probálom meg hogy meg crakkelem 😃 lehetséges hogy az volt a baja 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
feketemetin írta:
most wanted 2012 nfs nél amikor elinditom már meg van direct x je is fenn van de csak egy nagy fehér kép az egész nem indul a játék -.- fogom minjárt ki dobom az ablakon a pcmet hogy ilyen kis játékot nem indit 😃


Nem hiszem, hogy RARosnál volt más baj DX-en kívül. Nem csak a játékhoz mellékelt Dx-et lehet felrakni. Le lehet szedni külön is. Na mind1 most akkor iso képfájlosat szedtél s fehér képernyő..... Hmm. Jó kérdés. Megoldást én sem találtam rá. Pórbáld ki a szokásos praktikákat. Rendszergazdaként indítsd. Indítsd más kompatbilitási módba XP SP3 vagy akármi bár ez elvileg nem megy XP-n de gépigények 90%-a hibás általában😃 szal próbáld meg ezt is😃 Akkor DX frissítés megvolt ugye. De még ott a VGA driver frissítés lehetősége is. S van még egy (ez nekem is problémám volt Fűrésznél és Skyrimnél) A hang volt a hiba. Elindult a játék s kidobott egyből vagy majdnem egyből. Igaz neked nem ez történik de akár ez is segíthet😃 Ki tudja😃 szóval hanglejátszóeszközöknél a hangszórónál vagy amilyen kimeneti eszközöd van nyomsz egy tulajdonságokat aztán speciális és 24 bit 48000 Hz-re kell tenni legfeljebb. Ha efölött van akkor dobott ki engem a játék. Szóval 96000 Hz és 192000 Hz már túl sok. Legfeljebb 48000 Hz lehet.
0
0
0
0
Kyrito avatar
ez valami rarros instalos volt most kaptam le egy isosat gondolom az volt a baja 😃

most wanted 2012 nfs nél amikor elinditom már meg van direct x je is fenn van de csak egy nagy fehér kép az egész nem indul a játék -.- fogom minjárt ki dobom az ablakon a pcmet hogy ilyen kis játékot nem indit 😃
0
0
0
0
alex13 avatar
Ahogy TaylorXIII is mondja az csak dx probléma lehet, rakd fel azt futni fog, szerintem a mw 2 iso-jában is van tutira dx telepítő 😉
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
feketemetin írta:
Elakadtam a NFS Most wanted 2012 es be :S
amikor elinditom a játékot ezt irja ki

D3DCOMPILER_43.dll hiányzik

le van frissitve a win 7 64 bitesem és akor ez a dll miért nincs meg nekem ?


Ez elvileg DX probléma. Frissítsed a DirectX-et.
0
0
0
0
Kyrito avatar
Elakadtam a NFS Most wanted 2012 es be :S
amikor elinditom a játékot ezt irja ki

D3DCOMPILER_43.dll hiányzik

le van frissitve a win 7 64 bitesem és akor ez a dll miért nincs meg nekem ?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
TomBerengerMercry írta:
Nem tudjátok mi lehet a baj, mert az euro truck simulator 2 ahogy
elkezd tölteni kidob egy ablakot és kiírja, hogy a windows kilépett a programból.
😠


Biztos ezt írja? Nem azt, hogy a... exe hibát észlelt és ezért leáll?
0
0
0
0
no avatar
Nem tudjátok mi lehet a baj, mert az euro truck simulator 2 ahogy
elkezd tölteni kidob egy ablakot és kiírja, hogy a windows kilépett a programból.
😠
0
0
0
0
no avatar
KhalDrogo88 írta:
Hali. Megint itt vagyok. 😃 Nem tudjátok, a S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat el indul Windows 7-en?


Elindul.
0
0
0
0
KhalDrogo88 avatar
Hali. Megint itt vagyok. 😃 Nem tudjátok, a S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat el indul Windows 7-en?
0
0
0
0
Outsider20 avatar
Sziasztok!

Letöltöttem a GTA 4-et , fel telepitettem és el is indult! De mikor kanyarodok akkor akad! Elötte már volt fennt a gépen de akkor nem én raktam fel. Valami jo patch kéne és aki megcsinálja teamwiveren, aki szánna rá egy kis idöt azt kérem irjon rám elöre is köszi
0
0
0
0
Kyrito avatar
Superlompos írta:
feketemetin írta:
és tudtok ajánlani egy pachet ? miet rakjak fel ?


Beírod a játék nevét majd update. Általában elég az utolsót lekapni, mert tartalmazza az előző javításokat.


köszi már meg van és eléggé aprítok benne 😀 talán edig a játékba 2x haltam meg a legnehezebb fokozaton 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
feketemetin írta:
és tudtok ajánlani egy pachet ? miet rakjak fel ?


Beírod a játék nevét majd update. Általában elég az utolsót lekapni, mert tartalmazza az előző javításokat.
0
0
0
0
cseszka avatar
Biztos hogy lehet,de nem fogja felismerni.Pla ha kitolod a gamet,és utánna ujra rakod a wint,megint felteszed a játékot,és barakod a kimentett saveket,azt se ismeri fel.Ehhez kell 1-2 progi,amivel szerkeszteni kell a save fájlokat.Less rá a googleban.Elég macerás.Én inkább ujra kivittem,igaz most vágtam neki 4. alkalommal.
0
0
0
0
KhalDrogo88 avatar
Hali. Darksiders 2-höz lehet letölteni mentést?
0
0
0
0
Dzs85 avatar
Sziasztok nem ismer valaki ehhez EA Sports MMA hasonló boxolós játékot pc re ?
0
0
0
0
Kyrito avatar
és tudtok ajánlani egy pachet ? miet rakjak fel ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A patch tényleg segít. Nekem is bugos volt ennél update nélkül.
0
0
0
0
Haraposs avatar
feketemetin írta:
valaki mondja meg hogyan menjek tovább itt ?



nem akar fenn maradni a kapu :/


Itt anno én is bugoltam, felraksz egy updatet és jó lesz.
0
0
0
0
Kyrito avatar
valaki mondja meg hogyan menjek tovább itt ?



nem akar fenn maradni a kapu :/
0
0
0
0
Kyrito avatar
már 4 crackel probáltam :S meguntam azt le töröltem azt most a Blades of Time van fenn de ott valamiféle bugba akadtam és nem enged tovább :S
0
0
0
0
Adam996 avatar
Lehet hogy neked nem fog előjönni próbáltad másik crack-el? Lehet azzal van a gond
0
0
0
0
Kyrito avatar
hát nem akarom most újra rakni mert 15 gb szakma anyagom van rajta és nincs semmi dvd-m hogy le mentsem magamnak és a pendrivom is csak 4 gb :S szal még akor várnom kell hogy játszhassak ezzel 😞
0
0
0
0
Adam996 avatar
Ilyen nekem is volt egyszer aztán elkezdte minden játéknál ezt kiírogatni amit feltelepítettem és nekem újra kellet rakni a gépet
0
0
0
0
Kyrito avatar
[LINK]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [LINK]
0
0
0
0
alex13 avatar
arnold012 írta:
Üdv fable 3-ban elakadtam a Toll hatalmasabb című küldetésnél nem tudom hol vannak a könyvek.A küldetés lényege hogy 30db könyvet kel ősze gyűjteni .


http://www.youtube.com/watch?v=09DlUGhm5U0
Szerintem erre gondolsz.
0
0
0
0
no avatar
Üdv fable 3-ban elakadtam a Toll hatalmasabb című küldetésnél nem tudom hol vannak a könyvek.A küldetés lényege hogy 30db könyvet kel ősze gyűjteni .
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Sziasztok! A Call Of Duty Black Ops-ban lenne egy olyan gondom, hogy csak akkor tudok zombizni ha megcsinálom az utolsó küldetést. Van valami módja, hogy a küldetés kihagyásával egyből zombizni tudjak? Válaszotokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Tegnap felraktam a call of duty 4et, rákattintottam az ikonra és nem csinált semmit. Ujratelepítettem, és mostmár elindult, de mikor másodikra akartam elindítani ugyanaz a probléma jelentkezett. Fogalmam sincs mi lehet a baja 😞
0
0
0
0
JD9510R avatar
Sziasztok! Elakadtam a Far Cry 2-ben mikor az elején kapok egy magnót vagy mit és azt el kell vinni egy paphoz Paula-ba és be akarok menni azon a kib@szott templomon odaadni neki, de sehol se lehet kérlek segítsetek!!
0
0
0
0
no avatar
Kérhetek egy batman arkham city letöltő linket? Sajnos 2-t letöltöttem de egyik sem jó.köszönöm a választelőre
0
0
0
0
Axelior avatar
Hali!
"Elakadtam" a BF3-ban 😃
Sok videót láttam már, hogy Battlefield 3-ban ilyen 500 meg 1000 aknát tesznek le, majd felrobbantják. Az lenne a kérdés, hogy, hogyan lehet annyi aknát lerakni? Mert ha lerakok 6-ot, aztán megint lerakok, akkor mindig eltűnik. Tehát egyszerre csak 6-ot enged lerakni. a Videókon meg mindig csak 5-6 ember van, nem tudnak lerakni 1000 aknát...

Hogy lehetséges ezt megcsinálni?
0
0
0
0
banyai2000 avatar
Én konkrétan nem akadtam ell csak az F1 2011-et nem tudom hogy kell pontosan feltenni a Black Boxost pár napig megy utána amikor elinditom a játékot elkezd betölteni utána hibát ir ki mit csináljak ?
0
0
0
0
Bicike avatar
Rámész a patch. exe file-ra, s az automatikusan a FIFA 12-hõz "társítja" magát.
0
0
0
0
Master Killer avatar
Felesleges et a topic, ha valami nem megy, YouTube --> ***** walktrought! 😀
0
0
0
0
no avatar
Hali! Még elég amatőr vagyok ebben...azt szeretném kérdezni,hogy egy patch-et hogy lehet felrakni a játékba?
A játék amire gondolok,az a Fifa Manager 12.

Köszi!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!!!
Letöltöttem a Max Payne 3 RELOAD-ot meg a Black Box-ot is.Feltelepítettem már mind a kettőt csak a játék nem indul el és kódot kér.Próbáltam hogy kihúztam a netet is de akkor sem megy.Fríssíteni illetve pach-elni kell első indításnál?Vagy mi velet a gondja.??Valaki tudna segíteni!!!???Nagyon szépen megköszönném
0
0
0
0
CsehMedve avatar
dzsanni94 írta:
Hali!
Lenne egy olyan problémám hogy elszeretném indítani a battlefield 3-mat és hibát ír ki
Windows 7 Home Premium van fent legújabb driverek meg DirectX.
Valaki tudja a megoldást?


Ha tört a játék akkor azt hiszem hogy a beállításszerkesztőben (azt hiszem ez a pontos neve) kell átírond 1-2 dolgot a játék nevében. Valami olyanra emlékszem h a kis "TM" jelzést kell eltüntetni a Display Name részben a BF3 végéről. (de lehet tévedek és keverem vmivel...nem vagyok benne biztos 100%ban, nekem eredetiben van meg és nem kellett vele szenvednem)

De ha már itt vagyok kérdeznék is. Játékban akadtam el, mégpedig a Final Fantasy 1-ben. Nem találok sehol hozzá magyar végigjátszást ezért itt kérdezem meg. Androidon játszom vele de tök ugyanaz állítólag mint más platformon. Szval ott vagyok h 18as szintűek az embereim, lezúztam vmi démont aki adott egy kristályszemet amit elvittem egy banyának aki adott egy szérumot amivel felébreszthettem az alvó elf herceget. Most meg bóklászok a hajóval végigjártam mindent de nem tudok egyszerűen rájönni hogy most merre kell menni vagy mit kell csinálni... Vki légyszi segítsen!
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
Hali!
Lenne egy olyan problémám hogy elszeretném indítani a battlefield 3-mat és hibát ír ki
Windows 7 Home Premium van fent legújabb driverek meg DirectX.
Valaki tudja a megoldást?
0
0
0
0
gidromark avatar
Sziasztok!😀. Igazából ez nem elakadás ,hanem probléma :/. A Battlefield Heros-al lenne az a problémám, hogy 20-ból 19 szerver laggol és általában ezzel a hibával dob ki ( Connection to server was lost #3 ). Erre nem tudna valaki vmi fixet ?. Ha valaki válaszol előre is megköszönöm 😀
0
0
0
0
Camaro SS avatar
Hali !
Call Of Duty MW3 ról van szó én xopx 360 as kontrollerrrel akarom játszani de nem tudom hogy állitsam be segitsetek már legyetek szivesekl !! 😃
Köszi !!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció