Ki mennyit időt tölt a gép előtt? (óra / 1 nap)

2009. January 09., téma
Fórum » Társalgó
Ki mennyit időt tölt a gép előtt? (óra / 1 nap)

Na én nem is nyilatkozom...:PXD
Hozzászólások: 382
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Quadgame94 avatar
Változó de a min. Az kb 6 óra / nap. Ha nem csak dolgozom de játszok + film/sorozat akkor 9-10 is összejöhet. Persze baba mellett ez átlagosan inkabb 7.5 óra / nap.
0
0
0
0
Dwight Schrute avatar
Csak hétvégén általában 1-2 óra kb, Játszani inkább konzolon szoktam de ott se tizenórákat.
Annak idején volt hogy éjszakákat végig lanoztunk haverokkal. Változnak az idők.
0
0
0
0
usbee avatar
Otthon nagyon változó, van, hogy egész nap rá se nézek a gépre, de van, hogy órákat előtte töltök. Munkahelyen szintén hasonló a helyzet. Szóval 1-10 órát.
0
0
0
0
Pokman avatar
Hát munkában változó, olyan 5-7 óra és otthon még egy 4-5 aminek a fele játék, másik fele anime nézés vagy film. Hétvégéken 5-7 óra amiből 3-4 játék.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nálam ez nagyon változó, attól függ mennyi időm van, hétvégenként kicsit többet, akkor becsúszik olykor nekem is több óra... de hétköznapokon csak 1- vagy max 2 óra,de van hogy nem is ülök géphez
0
0
0
0
Lathronos avatar
Mivel animátor vagyok és ez az egyik létező leg időigényesebb és olykor bosszantóbb munkája, így olykor előfordul, hogy akár 12-14 órát is naponta.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Munkanapokon ha raerek 2orat max
Hétvégén ha tudok játszani akk 4-5ora
De van hogy hetekig nem játszom
0
0
0
0
xCube avatar
Ha a munkaidő is beleszámít, akkor úgy 10 - 14 órát, ha csak az otthoni idő, akkor napi 3 - 7 órát a téli szezonban, nyáron úgy 2 - 5 órát.
0
0
0
0
gyuri191 avatar
Hát új munkahely miatt csak péntek szombat vasárnap tudok csak játszani viszont akor mind a 3 nap 10 órát
0
1
0
0
SuperPuma avatar
Mikor délutános vagyok, sokszor be sem kapcsolom a gépet. Igazából a szabadidőmben meg gépezek leginkább. Átlagban mondható a 4 óra.
0
0
0
0
flyaway2 avatar
3-4, vizsgaidőszakban 8-10, attól függ mennyire nincs kedve tanulni a haverjaimnak. Érettségi előtt volt hogy 11.
0
0
0
0
hashimoto avatar
25 órát szoktam egy nap gépezni.
0
0
0
0
frikszogud avatar
munka után 1-2 óra este 11-től, szabadnapokon ha engedi időm akár 6-8 órát is.
0
0
0
0
szekereskata avatar
Én gép előtt dolgozok így a napi 12 óra sima sajnos. :/ Megpróbálok mellette sokat mozogni, hogy kompenzáljam. Jóga meg egy kis tai chi. Csodákra képes. Meg az sem mindegy, hogy ennyi idő milyen székben tölt az ember. 😀 Megéri befektetni valami jobb minőségű székbe!
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Tomi9603181: Mivel a mezőgazdaságban nőttem fel így nem kérdéses mivel foglalkozom.Sőt a végzettségem is Mezőgazdasági Gépésztechnikus.(Már 4 éves koromban a gépekben ültem, esetenként szerszámos ládán is ha nem volt az adott gépben pótülés.)
0
0
0
0
no avatar
@reszler: hatalmas respect.
0
0
0
0
Krissz avatar
Tomi:
Ha az sportnak számít a napi biciklizés végállóig oda vissza 5k 😆 plussz futás néha a busszra,.. aztán mikor beérek jókis séta a suliig, aztán ott is mindennap tesi, szal... megvan azért a minimum 😀

Winrar:
Nekünk is van hogy 8óra (pl: pénteken mindig anyi van, mindkét héten) akkor is első kettő tesi,angol, aztán meg 6 infó, ehhez kell az erőlét azért x😆
vagy duplamatek egymás után, vayg duplatöri, azért oda.... 😆
Nálunk nincsenek koleszosok, pedig negyed osztály vidéki, mindennap bejárunk, csak van akinek 16km nekem 40km mindennap, oda 40 vissza 40 .
Szal kellemes, a multi suli után sokszor 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Hétköznapokon 12-14:30-ig és 19:30-2:00-ig,hétvégén kevesebbet,sőt valamikor itthon se vagyok hétvégén 😃 amúgy szombat,vasárnap kb 3 órát. Az is 90%-a meló...
0
0
0
0
Bukta avatar
Tomi: én van hogy 7:55-től (ekkor csengetnek be elsőre és ekkor is érek be) fél 4-4-ig ott vagyok. Egyszer emelt matek(szerdán) miatt, másszor pedig mert 8. és 9. órám tesi(csütörtökön) és még séta haza. Korán kelek, az első órát alig bírom ki, meg az unalmasabb órákat se, akkor még tesi ahol megint elfáradok és haza sétálni. Ilyenkor kinek van kedve tanulni? Én mikor nyári munkán voltam és reggel 5-kor keltem 6-7-re már nem is éreztem hogy álmos vagyok, csak mikor hazaértem. Én sokkal jobban élveztem a melót, még úgy is hogy alig beszéltem valakivel, szinte mindig egyedül voltam.
Az meg hogy mennyit ülök itt az elég változó. Van hogy bekapcsolom mikor hazaérek de csak egy óra múlva ülök ide, van hogy be se kapcsolom. Egyedül hétvégén ülök itt sokat, ekkor meg óránként megyek el kb fél órára a géptől hogy pihentessem a hátam és a szemem vagy eszek.
0
0
0
0
winrar avatar
Krissz: Ilyenkor esik jól 1-2 LinusTechTips videót megnézni, meg akkor azzal az angoltanulás is letudva részemről 😆
Aztán egy jó kis CS 1.6 😃 Sajna akikkel tudnék játszani, azok koleszosok, így max hétvégén lehet egy jót multizni.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Én ilyenkor késő ősztől kora tavaszig kb 2-6 órát/nap.Köztes időszakban az az kora tavasztól késő őszig lefoglal a mezőgazdaság.Ez időszak alatt naponta kb 10-15 percig vagyok monitor előtt amíg megnézem az időjósokat,emailokat na meg egy két fórumot. Aki nem tudja miről van szó próbálja ki.(Sokszor esténként be sem kapcsolom a gépet kaja után, hanem egy jó zuhany aztán gó az ágy, mert másnap ismét meló.)Sőt amint megvolt a jogsim már iskola után sem a monitor elé ültem hanem be a gépbe és gó dolgozni.Ha meg nem kellett mennem akkor fel a biciklire(Van robogó is, de én inkább tekerek.) és irány a határ.Bár ezt mai napig megteszem ha olyan az idő meg a terepviszonyok is jók.
0
0
0
0
no avatar
@Krissz: Edzés nem téma? *** 17 éves vagy,mikor akarod elkezdeni 😃? Sportolni muszáj,ha más nem legalább intenzíven sétálni.
@winrar: Tanulni muszáj,ha mást nem 1x elolvasod azt le van tudva 😃 Fáradtak meg azért vagytok mert szar a tanmenet,ki bír egyhuzamba 8 órát? Én mikor dolgoztam mint diák,jobban éreztem magam munka után mint suli után.
Heti 1 edzés? Hát te mit sportolsz?
0
0
0
0
Krissz avatar
winrar
Egyet értek. Napi 7-8ora utan nemigen van kedve az embernek tanulni, mikor 4kor hazaer az ember nincs kedve, csaknleulni es multizni a haverokkal 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Tomi9603181: Edzés van csütörtök délután, barátnő nem lenne rossz Spoiler!
fárasztó a sok kézimunka, na 😆
, de hogy gépfejlesztés helyett barátnőre költsem a pénzt, hát, nem is tudom 😂
Tanulni meg kéne, de amikor 7-8 órát ott rohadsz a suliban, akkor tudod kinek van kedve még otthon is tanulni 😜 😆

Jelenleg olyan hétköznap napi öt óra, hétvégén meg amikor éppen nem alszok vagy kajálok, a gép előtt ülök 😆
0
0
0
0
Krissz avatar
Tomi
Ebbe belesek énis x😆 holkezdjem? 😆 életem az nincs 😆 tanulni ritkán szoktam szal az nem gond, barátnő jólenne, de nincs sajna, edzés meg nem téma 😜 😃
0
0
0
0
no avatar
Srácok,aki hétköznap suliidőben 5-6 órát kockul annak van-e élete 😃 ? Edzés,tanulás,neadjisten barátnő. Vagy az nem téma 😃?
0
0
0
0
Krissz avatar
Hétköznap suli miatt max 5óra, de hétvégén 10-12óra/nap.
0
0
0
0
KERKO avatar
Hétköznap: 5 óra
Hétvége: 10 óra minimum.
0
0
0
0
Funes avatar
Hétköznap: sokat.. 8 minimum, Max : 15...
Hétvége: Csajok, buli, "fanta" 😎
0
0
0
0
csuz-li avatar
10-12. Nappal a munkahelyemen, délután és este meg otthon...
0
0
0
0
no avatar
Amikor volt munkám akkor hétfőtől szombatig olyan fél óra/nap,vasárnap meg 3-4 óra,most meg olyan 6-7 óra 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Iskola időben olyan napi 16 órát hétvégén meg szintén kb ennyit. 😂
0
0
0
0
CharlieDEVIL avatar
12 órából 14-et biztos ,hogy gép előtt vagyok 😀/persze nem folyamatosan./
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Sokat. Sajnos nem igazán tudok másat csinálni...
0
0
0
0
winrar avatar
Hétköznap:
3 óra/nap.
Hétvége:
11 óra/nap 😆
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Hétköznap általában nem sokat, amikor bekapcsolom is maximum csak olvasgatok, vagy egy keveset játszok. Körülbelül 1-2 óra. Hétvégén több óra, de szinte egész nap megy a gép.
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
miota az ARK Survival Evolved ed megvettem kb 2 hete lassan nos sokat van benne mar 300 ora 😆
0
0
0
0
SZIGO avatar
Hétköznap 2-3 óra Hétvégén max 3-4 óra
0
0
0
0
no avatar
Attól függ, amíg volt suli addig egy 2-3 órát, de így h nincs egy 6-8 órát 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
hétköznap .3 óra max
Hétévégn : 2 óa
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ha CS:GO akkor déltől korán reggelig,de változó napi 4-5 ami már bőven sok(k) 😃
0
0
0
0
rollo avatar
Miota megvettem a BF4-et 4 ora naponta 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Most nyáron napi 13 óra 😃 (bár amikor az E3 volt, akkor 16 óra 😆😉.
Amúgy iskolaidőben hétköznap 2-3 óra, hétvégente 7 óra.
0
0
0
0
matany001 avatar
Hétvégén max 1-2 órát, hétköznap 3-4. 😀
0
0
0
0
Tibiatya avatar
Hétköznap 1-2 órát, hétvégén pedig 6-7 órát is akár 😃
0
0
0
0
xCube avatar
Ha párom délutános, akkor olyan 3 - 4 órát naponta, ha délelőttös vagy éjszakás, akkor kb semmit (max 10 perc). Hétvégén helyzetfüggő.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció