header
Batman: Arkham Knight
Batman: Arkham Knight cover
Megjelenés: 2015. June 23.
Műfaj: Akció, Kaland
Fejlesztő: Rocksteady Studios
Kiadó: Warner Bros. Interactive Entertainment

Batman: Arkham Knight gépigény

Minimum gépigény:

CPU:
Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
RAM:
6 GB RAM
GPU:
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB Memory Minimum) | AMD Radeon HD 7870 (2 GB Memory Minimum)
DX:
Version 11
OS:
Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
STO:
45 GB available space
NET:
Broadband Internet connection

Ajánlott gépigény:

CPU:
Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
RAM:
8 GB RAM
GPU:
NVIDIA GeForce GTX 760 - 3 GB Memory Recommended | AMD Radeon HD 7950 - 3 GB Memory Recommended
DX:
Version 11
OS:
Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
STO:
55 GB available space
NET:
Broadband Internet connection
NOTE: ULTRA System Requirements:
OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 980
Graphics Memory: 3 GB
DirectX®: 11
Network: Broadband Internet Connection Required
Hard Drive Space: 55 GB
Az oldalon csak hivatalos gépigények találhatóak, amit a készítők vagy egy hivatalos forgalmazó cég tett közzé.
Hogy futna a gépeden?
Hasonlítsd össze a gépigényt egy általad megadott konfigurációval!
Hasonló játékok:
Lost SeaShadowman: Darque LegacyThe Day After: OriginsTom Clancy's Splinter Cell ConvictionWeird WestLost Castle
Hozzászólások: 2 638
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
feco36cxd3 avatar
mire az kijönn addig elfelejti mindenki és megy a sülyesztöbe 😆
0
0
0
0
Tokara avatar
Prostar😆 Gta V már 2013 óta kint van (más platform,de attól ugyanaz mint ami konzolon van)miért lenne 2015 év játéka?
Nembeszélve arról hogy csomó minden lesz még pl Batman,Witcher 3,Uncharted 4,Mortal kombat x,metal gear....stb stb.
SŐT gta V már 2013 év játéka.
0
0
0
0
no avatar
Könyörgöm legalább baromságot ne irkáljon senki amíg nincs hivatalos gépigény.

Ez a játék open world lesz, és messze részletesebb, mint az eddigi részek összessége.

Iszonyat hardver igényesek a mostani játékok. Örülhetek, ha nálam közepes grafikán elfog futni, és még csak nem is 1080-ban vagy 720-ban, hanem jóval alacsonyabb részletességgel.
0
0
0
0
Thor155 avatar
akkor együt érzel velem 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
igen nagyon messze van😞
0
0
0
0
Thor155 avatar
De messze még a megjelenése nagyon várós tuti király game lesz legalábbis nekem,remélem legalább olyan jól lesz optimalizálva mint az elődei nem szeretnék minden héten patch-eket letölteni hozzá😕
0
0
0
0
proStarxd avatar
A GTA V lesz az év játéka az is biztos vagyis remélem. 😃
0
0
0
0
Liptik avatar
Kicsit lesz nagyobb a gépigénye szerintem, csak azért írom, mert ez UE3 és a sztoris játék UE4, meg ez egy jó fejlesztői cég, mert az Arkham City is jó rész lett, és az is UE3-as, kicsit részletesebb a grafika meg Batmobile, de szerintem egy 1 gigás kártya low-medium között simán bírná 720p-ben. Meg már elkezdték 2 éve a fejlesztését, csak az Origins jött közbe, amit a másik fejlesztő csapat dolgozott és az nem lett olyan jó, ki tudja mennyit dolgoztak már a Knighton. 3 vagy 4 éve már biztos fejlesztik. Meg ez is év játéka lesz.
De már gépigény már jöhetne.
Az is jó lesz, hogy a madárijesztő vissza tér és így a nyomasztó hangolatt része is. A legelső részben három volt, ebbe még nem tudjuk mennyi lesz.

Megkérdeztem, hogy van-e hír a gépigényről, jól cselekedtem?
0
0
0
0
ata9704 avatar
Liptik: Nem régebbi és tuti hogy bazi nagy gépigénye lesz, úgyhogy megyek is eladni a Batmobilt legyen miből gépet fejleszteni 😃
0
0
0
0
misidanko24 avatar
Liptik: Miből gondolod, hogy kisebb lesz a gépigénye, mint az Originsnek? 😃 Remélem igazad lesz.... 😀
0
0
0
0
Liptik avatar
Gergo070: Szerintem 200 FPSsel bírná neked ultrán, mert ez UE3, nem 4 és az a UE4-es sztoris játék vitte azt a motort, ez meg régebbi az Originsnél kisebb lesz a gépigény, nyugi. 😀
0
0
0
0
no avatar
hamost egy amd 6magos processzoral és 8 rammal windows 8.1 64 bites asus r9 270x-es gép majd elbirja ultrán?
0
0
0
0
Liptik avatar
Remélem, azért a gépem foglya bírni.


Ezt írtam, remélem tényleg fog menni. Csak unatkozásból mert tölti a steam a gamét, addig írtam egy kis hülyeséget, mert unatkoztam.

Én is várom.
0
0
0
0
Bicike avatar
Várom már nagyon. 😃
0
0
0
0
Kehbya avatar
Most miért beszéltek hülyeséget? 😕
Soha nem volt eget rengetően nagy gépigénye a Batman szériáknak, Gondolván minimumra és ajánlottra...
0
0
0
0
Liptik avatar
Na ez lesz a teljes NAGYBETŰS NEXXT GEN!! Remélem, azért a gépem foglya bírni. Vagy minimum egy 2x i7-es proci vagy 4x AMD X8 FX-8350 + R9 290X 8 gb vagy GTX 970 8 gb + Ram: 128 GB-os DDR4 vagy 512 GB-os DDR3-as + hangkártya: 10 x alaplapi vagy 5 x alaptalan 😆 😆 + monitor: 4k vagy 4x Full HD monitor vagy HD monitor 8x, vagy a legvégsőbb esetbe 100 x CRT monitor a nagy felbontású textúra miatt + Bios: 2015-ös grafikai bios (nem tudom, mi a neve, mert nem olyanom van, hanem rendes klasszikus sorry) + 10 terrás SSD sata 4, HDD már nem lesz elég + 7.1-es hangfal vagy fejhalgató + Ocolos Rift DK 3 (olyan még nincs), mert lesz benne FPS mód. Ennyi, és 300 k-t fogunk csak a monitorra rákölteni a játékot, ha megvesszük, akkor az is 100 k lesz + havonta 20k, na ezt körözze le az Ubisoft. 😆 😆 😆
0
0
0
0
no avatar
ehhez tuti kellesz már ajánlotton egy gtx 970 minimumon meg egy gtx 760.
0
0
0
0
no avatar
Csak én érzem úgy hogy Arkham knight=Joker Tudom azt mondták nincs Joker de emlékeim szerint az originsnél is ezt mondták...
0
0
0
0
mor3 avatar
Minimális gépigény: 16gb ram, egy 280x vagy gtx770, egy i7 és ennyi😃DDDDDDDD
0
0
0
0
DDarkness avatar
Már alig várom hogy pörköltessem a gépen, biztos jó lesz.. 😆😆😆
0
0
0
0
Mizushio avatar
Ez az egyik legjobban várt játék számomra 2015-ben és új mozdulatok sokkal jobb fuhú várom nagyon. 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
Újabb részletek érkeztek a Batman Arkham Knight-ról

A Rocksteady csapata nemrégiben egy Reddit AMA keretein belül számtalan rajongói kérdésre válaszolt a Batman Arkham Knight kapcsán, így néhány igazi érdekességre is fény derült.

Példának okáért hallhattunk Batman új, már-már robotikus külleméről is, amivel a Rocksteady szerint szerették volna kiemelni a Denevérember és a Batmobile közötti interakciót, hősünk és high-tech autója ugyanis alaposan együttműködnek majd a játékban, így lesznek olyan küldetések is, amelyek direkt a járműhöz kötődnek majd, de az új ruhára Batman újabb képességei miatt is szükség volt.
A Batmobile egyébiránt a Rocksteady számára az egyik legjobb újítás a Batman Arkham Knight keretein belül, de nagyon büszkék ezen felül a szabadon bejárható Gotham városára is, ami az alkotók szerint óriási élményt nyújt majd, a csapat ugyanis csodálatos munkát végzett ezen a téren.
Hallhattunk ezen felül néhány szóban a harcrendszerről is, amelyben nem csak a mesterséges intelligencia, hanem hősünk és ellenfeleink mozdulatait tekintve is rengeteg fejlesztés vár ránk, így a Rocksteady kiemelte például, hogy az a jelenet, ami a legutóbbi Batman Arkham Knight trailer végén volt látható, az teljes egészében in-game képsorozat volt, csak kameranézetet változtatták meg.
Végül pedig egy kis SPOILER, a fejlesztők ugyanis a történetről is beszéltek, így elmondták, hogy a Batman Arkham Knight leginkább arra helyezi a hangsúlyt, hogy milyenné vált az élet azt követően, hogy Joker az előző rész végén meghalt.
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
lehet csak vaktában lövöldözök, de ebben a videóban amikor beszél az Arkham Knight én szerintem Troy Baker hangját hallottam, aki pl Robin szinkronhangja volt az előzőkben... de szóljatok ha tévedek, csak spekulálok
0
0
0
0
no avatar
tuti legmagassabb grafikan 60 fpsen elfog menni lagolas nekul:
0
0
0
0
Liptik avatar
Jó, de a gameplay videóba, máshogy nézett ki, könnyebnek tűnik. Ebbe milyen bossok lesznek, ugye nem olyan monotonok, mint az Originsbe?
0
0
0
0
johny_brawo007 avatar
Ugyanaz a harcrendszer lesz mint volt...ebbe a kategoriaban a batmannek a lejobb szerintem.
0
0
0
0
Liptik avatar
BatmanOP, a harcrendszer tényleg ilyen könnyű lesz egy gomb és megöli az egészet, hol ebbe a kihívás? Remélem, hogy azért lesz rendes harcrendszer, és néha lesz ilyen, mondjuk az egyik spel. Ez már BatmanOP. BATMAN CARRY! Ha LOL lenne.
A BOSS FIGHT-okra még kíváncsi leszek.
0
0
0
0
neuroflex avatar
mikedanko97: hát én is remélem úgy lesz majd
0
0
0
0
no avatar
Ha ez is olyan szuperül lesz optimizálva, mint az eddigiek, akkor nálam tuti vétel 😉
0
0
0
0
johny_brawo007 avatar
Trailer alapján ez még az előző részeket is jóval felülmúlja! (Y) 😀
0
0
0
0
Liptik avatar
Az Originsnél szebb lesz az biztos. Bár mondjunk lehet, hogy BF4 gépigénye lesz ami elég barátságos a minimuma. De majd elfogok kezdeni újítani. Most van 4 gb ramom, de lehet, hogy addigra 8 lesz. VGA-ból meg szerintem elég lesz minimumnak a 1 gb remélem. Processzor meg 4 mag 3,6 GHZ elég lesz neki. De legalább ez szép nem úgy mint a wd. Nagyon várom. Multi meg nem kell benne. Az Originsnél nem jött be. A Batman játékok nem a multiról híresek. Amúgy az Origins miért ilyen csúnya, teljesen mint egy korai alpha, úgy nézett ki, az utak meg minden. Végre a rendes cég fejleszti. Hurrá! Már csak a csalódási előérzetbe kell félni.
0
0
0
0
neuroflex avatar
Liptik: nem hiszem hogy kell neki: )
0
0
0
0
Liptik avatar
Én a gépigényére leszek kíváncsi. Na ehhez már kell a a nagy vas.
0
0
0
0
neuroflex avatar
pixel69: Tejesen igaz minden részek jók voltak
0
0
0
0
bukta2 avatar
higi08 Sztem neked aztán mind1 hogy nVidia vagy AMD párti ahogy elnézem a VGA-dat nem lesz vele gond 😃
0
0
0
0
pixel69 avatar
Az eddigi részek is nagyon jók voltak. 😀 Már alig várom.
0
0
0
0
neuroflex avatar
késik annál jobb lesz: )
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Kicsit még messze van.... 😕
0
0
0
0
bukta2 avatar
nem vagy vele egyedül.... 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
sajnálom hogy jövőre jön
0
0
0
0
johny_brawo007 avatar
Nagyon nagy lesz! 😀 A többi részét is végig küldtem mind ez lesz a legjobb a videok alapján. 😜 Higi08 szerintem nem lesz vészes. 😃
0
0
0
0
higi08 avatar
megvan az eddigi összes része... kedvenceim közé tartozik,ez a rész is megvevös...Remélem nem lesz olyan nagy a gépigénye...ugye ez a rész is "nvidia-párti" lesz?
0
0
0
0
neuroflex avatar
speedman64: igen kár nem tudom nélküle jó lesz majd a Batman 😕
0
0
0
0
speedman64 avatar
Csak kar hogy joker nem lesz benne 😢
0
0
0
0
MariusTitus avatar
na ez az a játék amit biztosan nem fogok kihagyni 😃 eddig az összes batmant végigtoltam ami kijött szóval ez is be fog jönni sztem főleg h mostmár vezethető is lesz a batmobil 😜
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció