Batman: Arkham City gépigény
Minimum gépigény:
CPU:
Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
RAM:
2GB RAM
GPU:
NVIDIA 8800 series or ATI 3800
512MB video memory
DX:
DirectX®: 9.0c
OS:
Windows XP, Vista, 7
STO:
17.5GB free disk space
Hang:
Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
ODD:
Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
NET:
Online play requires log-in to Games For Windows – Live
Ajánlott gépigény:
CPU:
Dual core CPU 2.5 GHz
RAM:
4GB
GPU:
NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 6850 with 768MB+ (DX 11 compatible)
DX:
DirectX®: 9.0c
OS:
Microsoft Windows 7
STO:
17.5GB free disk space
Hang:
Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)
ODD:
Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
NET:
Online play requires log-in to Games For Windows – Live
Ajánlott periféria: 100% Windows XP/Vista or 7 compatible mouse and keyboard / Xbox 360 Controller for Windows
Az oldalon csak hivatalos gépigények találhatóak, amit a készítők vagy egy hivatalos forgalmazó cég tett közzé.
Hogy futna a gépeden?
Hasonlítsd össze a gépigényt egy általad megadott konfigurációval!
Hozzászólások: 2 919
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
nem lesz ojan mint az arkham assylum mert igen ebbe szabadon lehet majd mozogni 😃😃
mán nagyon várom 😃 😃
Kétarc szerepléséről eddig is tudtunk, most viszont néhány infó következik róla.
Legutóbb Rébusz rémisztgetett minket egy Batman: Arkham City videóban, most pedig Harvey Dent, ismertebb nevén Kétarc tér vissza.
Dent úrról mindössze egy új kép, és némi információ látott napvilágot, melynek leginkább azok fognak örülni, akik kezdők a Batman univerzumban:
Igazi név: Harvey Dent
Álnév: Kétarc
Foglalkozás: Hivatásos bűnöző
Kiindulópont: Gotham
Szem: kék
Haj: barna/szürke
Magasság: 182 cm
Súly: 82,5 kg
Első megjelenés: Detective Comics #66-os száma (1942. augusztus)
Tulajdonság 1: Visszataszítóan sebhelyes az arca bal oldala, amire rájátszik azzal, hogy különböző stílusban öltözködik egy-egy oldalán.
Tulajdonság 2: Hozzáértően választott fegyvert: 45-ös iker-automaták.
Tulajdonság 3: A kettősség elmebeteg megszállottja, olyan bűntetteket követ el, melyek a kettes szám köré épülnek.
Tulajdonság 4: Élet és halál kérdésében rábízza magát félig karcolt érméjére.
Háttértörténet: Harvey Dent államügyész Batman egyik legerősebb szövetségese volt Gotham-ben, mindaddig, amíg egy bűnöző savval le nem öntötte az arcát, rettenetesen elcsúfítva őt. A sebek megtörték tudatát, és Kétarcként született újjá, egy skizofrén bűnözői lángelmeként, aki a kettősség megszállottja. Korábbi kabalája, egy trükkös kétoldalú ezüst dollár is megsérült a támadásban, egyik oldalán. Dent úgy véli, ez saját arcának visszatükröződése. Áldozatai sorsát ennek segítségével dönti el, a "Fej vagy írás?" mintájára. Kétarc működési területe Arkham városa, ahol szövetségeseket szed össze, kipróbált kampánytaktikák segítségével.
Még 98 nap van hátra a Batman: Arkham City október 21-én esedékes megjelenéséig, ám ha valaki már nagyon nem bír magával, akár már most belevetheti magát Batman kalandjaiba.
Manapság már egyáltalán nem számít új keletű dolognak, ha egy videojáték kapcsán képregény jelenik meg, hiszen évek óta megfigyelhető, ahogy a kiadók igyekeznek erős franchise-t építeni a játékaikból. Elég csak a Dead Space-vonalra gondolni, ahol a program megjelenését követően könyv, képregény, sőt, még (több) animációs film is tágította a játék univerzumát. Az esetek többségében nem nagyon szoktunk foglalkozni ezekkel a mellékágakkal, azonban a tegnap szóba hozott Assassins Creed regény mellett most mégis felhívjuk a figyelmeteket egy újabb csatolt termékre, méghozzá a Batman: Arkham City képregényre, amely az Arkham Asylum történetét köti össze az október 21-én megjelenő folytatással. Méghozzá nem is rosszul!
A Batman: Arkham City egy öt részes minisorozat, melynek első része május 11-én jelent meg, és jelenleg a harmadik számnál tart, a hátralévő két rész érkezése pedig augusztusra és szeptemberre várható, igazodva a játék októberi debütálásához. A történet ott veszi fel a fonalat, ahol az Arkham Asylumban véget ért: Batman legyőzi a Titan szérum hatására megváltozó Jokert, majd az elmegyógyintézet; visszafoglalása; után a város próbál visszatérni a normál kerékvágásba. Arkham egykori igazgatója, Quincy Sharp arra használja hirtelen szerzett népszerűségét, hogy polgármesterré avanzsáljon, és a szuperbűnözők elleni kirohanásaival el is éri, hogy Gotham City első emberének válasszák. Persze mindez csak egy sokkal nagyobb terv része, melynek hátterében a rejtélyes pszichiáter, Hugo Strange áll.
Az Arkham City képregény első részében megtudhatjuk, hogy némi manipulációnak köszönhetően Sharp miképp éri el az Arkham City-terv (egy egész városrész lezárása és megtöltése a bűnözőkkel, magánhadsereggel védve) megvalósulását, majd a folytatásban tanúi lehetünk az új ; elmegyógyintéze benépesítésének és a bent uralkodó viszonyok kialakulásának. A képregény már az első részben nívós szereplőgárdát vonultat fel, hiszen Batman, Gordon és Sharp mellett találkozhatunk a teljesen leépült Jokerrel, tébolyodott szerelmével, Harley Quinnel, a második rész egyik új gonoszával, Kétarccal, és a háttérben feltűnik a leendő játék leghátborzongatóbb karaktere, Hugo Strange is.
Habár maga a képregény csak a játékok fényében élvezhető száz százalékosan, ennek ellenére nem érződik rajta, hogy csupán marketingfogás volna, köszönhetően a Batman-univerzumban jártas, az Arkham Asylum forgatókönyvéért felelős Paul Dininek, és a teljesen korrekt látványvilágot biztosító rajzolónak, Carlos Andának. A történet nem csupán egy levegőben lógó kamu, valóban érdekes és értelmes szerepet tölt be a két játék között, így a játék rajongóinak figyelmére mindenképpen érdemes lehet.
Infó-> [LINK]
nem nem lesz benne ilyen fejtörős😜
én most vittem végig 5x re és én se tudom megunni 😃😃
faja a leirás a rébusznak meg a videó is tök király 😃
már alig várom hogy kijöjjön😃
Nagyon sokan tűkön ülve várjuk a Batman: Arkham City megjelenését (még három hónap van hátra), és a várakozást csak tovább fokozza az új trailer, amiben a fejlesztők Rébuszról (The Riddler) rántják le a leplet. Egy biztos, ezúttal sokkal többet kapunk majd a fejtörők gonosz mesteréből, mint az Arkham Asylumban...
2011. október 21-én jelenik meg a nagysikerű Batman: Arkham Asylum folytatása, a Batman: Arkham City, amiben a Denevérember ismét felveszi a harcot Gotham legelvetemültebb gonosztevőivel. A díszes társaság egyik kiemelt tagja Rébusz (The Riddler), aki most külön bemutatkozó trailert is kapott.
Rébusz már az Arkham Asylumban is fontos szerepet kapott, hiszen ő szolgáltatta a program fejtörőit, azonban a Rocksteady első Batman játékában "személyesen" nem találkozhattunk az agyafúrt fejtörők kissé elmeháborodott megszállottjával. A bemutató tanulsága szerint Rébusz ezúttal sokkal nagyobb hangsúlyt kap majd, mint az előzményben, számos izgalmas feladványt és némi akciót biztosítva a Sötét Lovagnak.
Riddler (becsületes neve: Edward Nigma) karaktere már régóta "megbízható" figurája a DC Univerzumnak, először 1948-ban bukkant fel a Detective Comics 140. számában, és hamar a Denevérember egyik legikonikusabb ellenfele lett. Rébusz hihetetlen találékony, ha fejtörőkről és rejtvényekről van szó, legyen szó akár a megoldásukról, akár a megalkotásukról, sőt, a nyomozás terén sem vall szégyent, ilyen irányú tudása már-már Batmanéhez hasonlítható. Szuperképességei nincsenek, azonban hihetetlenül alattomos stratéga. Fizikai képességei sem számottevőek, azonban igen jól ért a különböző robbanószerekhez és lőfegyverekhez, amiket előszeretettel kombinál ilyen-olyan csapdákkal és fejtörőkkel. Ez utóbbiakból bőven ki fog jutni nekünk a Batman: Arkham Cityben is. Már alig várjuk...
Infó -> [LINK]
Itt van egy gépigény de sajnos a szabályzat szerint nem küldhetem be..(De azért nektek belinkeltem az oldalt 😃😉 A ***=game-debate.c o m
Remélem a pont c o m értitek 😃
Vajon Robin helyett miért Macskanő a másik játszható karakter?
Dax Ginn marketing menedzser megosztotta a nagyérdeművel, hogy Robin miért csak challenge mapokon lesz irányítható, míg a Macskanőt a Batman: Arkham City teljes történetének 10 százalékában is uralhatjuk.
"A lényeg, hogy a Macskanő bőrében bűnözőként játszhatsz. Amikor Batmannel vagy, jó fiú vagy. Amikor a Macskanővel, te vagy a rossz kislány (...) Tehát a cicusként felfedezheted Arkham City alvilágát. Olyan helyekre mehetsz, ahova Batman sosem menne, olyan dolgokat tehetsz, amiket Batman sosem tenne. Robinként hasonló erkölcsi értékekkel rendelkezel, mint a Denevérember. Egy kontrasztos érzelmi élményt akarunk megalkotni, a Macskanő pedig olyan messzire van Batmantől, amennyire csak lehet. Lényeg a lényeg, hogy széles spektrumú élményeket akarunk nyújtani, többet, mint amit Batman és Robin, a két hasonló karakter nyújthatna."
Jogos érvelés, kíváncsian várjuk, mi sül ki mindebből. A későbbiekben további Batman: Arkham City karakterekre számíthatunk, valamint az is biztosnak vehető, hogy a játékból lesz gyűjtői változat. Az Amazon-on ugyanis megjelent egy PS3-as Collector's Edition, kép nélkül, 99 dolláros áron. Vajon mi lesz benne? Az első részhez Batarangot adtak, talán most cápariasztó spray-t kapunk?
Infó -> [LINK]
előre is kösz a választ😕
Az új Batman játékban Robin is tiszteletét teszi, de nem abban a formában, ahogy eddig ismertük.
Robin előrendelői extraként lesz elérhető mindazoknak, akik a Best Buy-tól rendelik meg a Batman: Arkham City-t, kinézete viszont megváltozott az eddigiekhez képest.
Robin fekete-fehér változatát már láthattuk:
Most viszont itt egy színezett verzió is:
Kan Muftic, az Arkham City egyik művésze elmagyarázta, miért gondolták újra Robin kinézetét:
"Egy olyan Robint akartunk megalkotni, akit a játékosok modernebbnek éreznek, és elvonatkoztatnak a hagyományos "Boy Wonder" képtől, akire a legtöbben emlékeznek. A mi látomásunk Robinról ilyen: egy zaklatott személyiség, aki hidegvérű, befelé forduló, de ugyanakkor nagyon veszélyes és agresszív, ha provokálják. A borotvált fejet a ketrecharcosok ihlették, mivel arra gondoltunk, Robin ezt csinálja, hogy edzésben tartsa magát. Ugyanakkor megtartottuk a klasszikus vonásokat is, mint például a piros és sárga színek a ruháján, a köpeny, és a maszk. Szívből reméljük, hogy az új Robinunk elnyeri mindenki tetszését, és az egyik kedvenc karakter lesz a Batman univerzumban."
Robin az előzetes információk szerint egy Challenge Map-on lesz majd irányítható, tehát a kampányban nem találkozunk vele (én azért örülnék neki). A Batman: Arkham City október 21-én jelenik meg PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra. Várjuk!
INFÓ:...:[LINK]