Ingyenesen beszerezhető a MudRunner
2020. November 26. | hír | 21 hozzászólás
Most ingyen szerezhetitek be a MudRunner off-road szimulátort az Epic Games Store-ból december 3-ig.
Itt találjátok:
MudRunner
Megjelenés: 2017. October 31. (PC)
Műfaj: Szimuláció
Fejlesztő: Saber Interactive
Műfaj: Szimuláció
Fejlesztő: Saber Interactive
Hozzászólások: 21
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Akkor keresd meg nekem légy oly kedves az alábbi címeket az EGS-en ingyen, mert én balga akárhogy keresem, sehogy sem találom őket ingyen:
- AC Valhalla
- Godfall
- WD Legion
- Humankind Digital Delux edition
és egye fene: Cyberpunk 2077 - nem érdekel ugyan de ingyen van 😃
vagy sem.
Viccen kívül: picit nagyot mondtál, nem ártana átértékelni mielőtt tovább terjeszted.
Mióta elindultak, igen folyamatosan adnak heti 1-2 játékot ingyen még ha hullámzó is a színvonal, hibásan adják ki őket, nem az jön ami beharangoztak, de egyfelől ez sincs ingyen ahogy semmi se (adatokkal fizetünk érte, illetve meglehet hogy benne van ez az ár az exkluzív címeik árában és/vagy a Fortnite játékosok fizetik ki).
Réges régen az EA-nál is volt On the House amikor ingyen adtak játékokat de persze közel sem olyan szintűeket mint a GTA V, Civilization 6 vagy Subnautica.
Ez az epic részéről egyszerű marketing, ami nagyon jól működik és működni fog a jövőben is. Tudják hogyan kell a játékosokat magukhoz csalniuk. Sokszorosan visszahozza az ilyen 1-5 éves játékok árát.
Pl detroit become human kérdőívnél már tudják hogy 10 ezer emberből X benne lenne robottal és ezekből meg Y élő nő helyett is robotot választana. Ezáltal tudják milyen igény lesz a robotra és milyen irányba haladjanak, hányakat kell még manipulálni, hogy minél többen vásároljanak és jöjjön a profit. A pénz meg hatalom.
Hát ha én crackelnék akkor rohadtul nem érdekelne mennyi kémprogram van az epic stórban hanem esztelenül töltögetném le a játékait, de mivel oda figyelek a gépemre és arra hogy mit telepítek fel így minden játékom eredeti és megvett csak szimplán kerülöm a gyanús dolgokat mint az epik stór.
Illetve a hasonlatod érdekes mert a Google Chrome-t több milliárdan használják világszerte és multiplatform tehát androidon,ios-on,macen.. stb így persze hogy sok frissítést kap hisz rengeteg bug vagy hiba léphet fel a szoftverben a biztonsági résekről nem is beszélve