Ingyenesen beszerezhető a Borderlands: The Handsome Collection
2020. May 28. | hír | 45 hozzászólás
Most ingyen szerezhetitek be a Borderlands: The Handsome Collection csomagot az Epic Games Store-ból június 4-éig.
Itt találjátok: Borderlands: The Handsome Collection (Epic Store)
Borderlands 2
Megjelenés: 2012. September 18. (PC)
Műfaj: Akció, Szerepjáték, FPS
Fejlesztő: Gearbox Software
Műfaj: Akció, Szerepjáték, FPS
Fejlesztő: Gearbox Software
Hozzászólások: 45
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
De az a gond,hogy nem lehet elindítani.
Folyton azt írja,hogy ,,0xc00007b hiányzík''
Probáltam újra telepíteni a windowst,de akkor se mökődik.
Kérem valaki segítsen!
Előre is köszönöm!
Már csak egy jó videókártya kéne nekem egy jobb táppal és mehetnének az újabb részek is.
De a legfőbb indokom az, hogy az adatok, amiket el tudnak lopni tőlem, azokat nyugodtan vihetik. Ha valaki manapság azon aggódik, hogy a Tencent az EPIC Store -on keresztül adatokat szerez tőle, az nem látja át az információs világot. Ha nem kapcsolod ki magad a digitális világból, akkor húzhatsz akármilyen óvszert, az adataid oda kerülnek, ahol a legtöbbet fizetik érte. Rosszabb esetben meg a darknetre. Ha választani lehet, akkor inkább a Tencent, bár amit tőlem elérnek, annak oly mindegy... .
De itt szetinem sok a magas pozíciójú gazdag ember, akiknek félve kell őrizni az adatait.
A sony ugyanazt csinálja,mint az Epic,azt a céget valamiért mégis felszopkodják.Ott van példának a Cod Modern Warfare az 1 éves ps exkluzív móddal,vagy akár ott volt a Batman Arkham Knight és még lehetne sorolni.
adom a vakert 😀
Ha az epic annyira dicsekedik azzal, hogy ők kisebb %-ot kérnek akkor versenyezzen pl.: azzal, hogy ott olcsóbb a játék vagy adjanak ki saját játékokat (fortnite szintű retek nem ér), de ne exkluzivitásokkal próbáljanak vevőket szerezni. Ez az amiért nemet mondok annak az üzletnek.
Remélem elfogadható indok. Nem divat hater vagyok, csak próbálok szavazni én is a pénzemmel.
Lassan kezdem azt hinni, hogy az EG-el szembeni savköpködés nem más, mint egy verbális divatirányzat a XXI. századból. 😃
Amiért mérgesnek lehet lenni a kínaiakra az Covid-19. 😆 😆 😆
Hagyjuk már ezt a baromságot, a legtöbb, hasonlóan nagyobb helyen a 30% az alap: gog, xbox, playstation, nintendo, google play store, apple store, és a nagyobb "fizikális" retailek mint a gamestop, amazon stb. Érdekes módon egyedül a Steamre szokott habzani Tim Swine szája, míg a listában szereplők közül többnek is folyamatosan benyal. Valamiért ott nem gond a 30%, se neki se másnak.
Nem azért lett akkora a Steam amekkora mert láncfűrésszel fenyegette a kiadók családját, vagy mert Gaben csak pénzzel tud táplálkozni. Azért lett ekkora mert jó és működik több mint tíz éve. Tim Swine mondott egy kisebb számot a 30-nál amit évekig nem fog tudni bizonyítani hogy egyáltalán fog-e hosszú távon működni vagy sem (feltéve a hogy Tencent nem tömi tovább a zsebét), majd elindított egy storet ami a mai napig nem üti meg egy alap webshop szintjét, és hirtelen mindenki elélvezett majd szidni kezdte a Steamet. Érdekes módon senkit nem zavart a 30% amíg ő nem mondta, hogy a 12 kevesebb mint 30. Ahogy az sem zavar senkit hogy a Steam mindig is engedte az üzletükben elérhető játékokat hogy máshol árulják, akár Steam kulccsal együtt, amiből 0%-ot vakarnak le.
Torrentről annyit hogy a mai napig nem tudják bizonyítani hogy bármilyen szinten ártana a bevételeknek, sőt az a kevés tanulmány ami készült azt tanusítja hogy akár még segíthet is, ezen kívül rengeteget segített bizonyos eladási technológiák fejlődésében (pl spotify és netflix). Emellett közel sem annyira egyértelmű hogy mikor illegális és mikor nem, ha tetszik nekünk ha nem. Ha valamit valóban utálni illene az a grey market, ami nem hogy tényleg árthat a bevételeknek, de még plusz költséget is jelenthet a fejlesztőnek/kiadónak.