Hangtechnika

Szerző: Cooley, 2010. September 20., téma
Fórum » Periféria
Hangtechnikával kapcsolatos téma
Hozzászólások: 902
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DarthRoni avatar
Sziasztok, kinéztem magamnak egy Genius 5050-es 5.1-es hangrendszert itthonra, panelban lakok, ezért nem is vehetek ennél nagyobbat, mert ez is szétrázná a házat sztem 😀

szerintetek jól járnék vele? érdekel a véleményetek 😀
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én meg a kábelozást is kiszedtem mind a 3 autómból, számomra a zene a motor gyönyörűen felhangolt hangja. 😉
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem csak 300 watt van az Opelban, de már így is megismernek a környéken!😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nekem a 105-ös skodámban van egy aktív mélynyomó, két első ajtóban kör, hátul kalaptartóban ovál hangszórók.
0
0
0
0
Tofy avatar
Hát a mélynyomó minimum 1000W-os lesz benne.Csak hogy hallják ha jövök😃
0
0
0
0
Disco4ever avatar
1000W-ot belepakolni a Ladába aztán már is felfigyelnek az emberek rá😃
Majd ha nekem is lesz autóm (kb 1év múlva) akkor majd én is rakok bele valami jó cuccot😀 persze nem MTX Jack Hummer-t😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Tofy írta:
Hát én majd ha lesz kocsim azt fogom megpakolni hangszórókkal😃(Ami valószínüleg zsiguli lesz)😀



Kozákmerci 4ever 😃 én is akarok egy ladát és bele valami jó ki cuccot 😃
0
0
0
0
Tofy avatar
Hát én majd ha lesz kocsim azt fogom megpakolni hangszórókkal😃(Ami valószínüleg zsiguli lesz)😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Disco4ever írta:
az igaz hogy az erősitős cuccok verik a z-5500-at de nekem nem kellene akkora hangteljesítményű hangrendszer! Szerintem a nagy hangrendszer a DJ-k nek való, meg aki imádja a teljesítményt! Énnekem bőven elég a z-5500 nekem nem kellene erősitős cucc inkább veszek még majd + 2z-5500-at aztán összekötöm őket!


Hát igen de az erősítős cuccok nem is géphez valók sztem a Z-5500 meg pont oda való 😃 Én sem vennék erősítős cuccot mert itt van nekem a Z-2300 ami tökéletes géphez 😃 Majd ha kevés lesz (vagy ha lessz pénzem 😆😉 akkor veszek még 1 et és kész 😀 De amúgy vannak olyan erősítős cuccok amit a Z-5500 agyonver pedig fele annyiba kerül. iusmerek egy srácot akinek húú de nagy hangcucca van és alig szól
0
0
0
0
Disco4ever avatar
az igaz hogy az erősitős cuccok verik a z-5500-at de nekem nem kellene akkora hangteljesítményű hangrendszer! Szerintem a nagy hangrendszer a DJ-k nek való, meg aki imádja a teljesítményt! Énnekem bőven elég a z-5500 nekem nem kellene erősitős cucc inkább veszek még majd + 2z-5500-at aztán összekötöm őket!
0
0
0
0
azbizony avatar
ricshard004 írta:
Nem lehet teljesen maxra, mert a szatelitek majd a mély kezd el torzítani, Z-5500n ha nagyon jó minőségű a cucc akkor 60-65%-nál kezd el behalni a szatelit,majd a mély. Vadulásra nem elég a Z-2300, a Z-5500 már jobb, de egy igazán jó hangfal drága...erősítővel.


Az tuti hogy nem érhet a Z-5500 egy jó erősítő meg egy jó hangfalrendszer nyomába 😃 Nagybátyámnak is egy pioneere 6x100 as erősítő meg egy universe hangfalrendszere van de nagyon durva 😃 150 volt anno az egész cucc plusz még a vezetékek. A 2 első 180W a 2 hátsó 90W a centert meg nem tudom😃 De persze a Z-5500 is isteni cucc!!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem a basszus fullon van a hangerő meg kb 70% on ha jól akarom érezni magam😆
0
0
0
0
Disco4ever avatar
mondjuk az igaz hogy nem tesz jót a hangfalnak ha majdnem minden nap mondjuk 2órán keresztül teljes hangerőn szól! Ha így lenne akkor 1-2 év és elszáll a hangfal!
Én csak néha tekerem teljesre,7csíkon szoktam a mélyet hagyni és 17-en a centereket! és így is szépen, sőt gyönyörűen szól!
0
0
0
0
azbizony avatar
Hát én eddig még felénél fentebb nem igazán tekertem, csak 1 szer 2 szer olyan 65% ik g de a mélyet akkor már le kellet venni fél hangerőre mert nem szerette 😃
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Nem lehet teljesen maxra, mert a szatelitek majd a mély kezd el torzítani, Z-5500n ha nagyon jó minőségű a cucc akkor 60-65%-nál kezd el behalni a szatelit,majd a mély. Vadulásra nem elég a Z-2300, a Z-5500 már jobb, de egy igazán jó hangfal drága...erősítővel.
0
0
0
0
Disco4ever avatar
hát teljes maxra ne is tekerd, mert a z-2300 kicsit betorzít már teljes hangerőnél!
Hát én mindig,ha egyedül vagyok itthon,ha itthon is van anyám én akkor is napközben mindig teljes hangerőn hallgatom, a szomszédokat meg lesz*rom😃
0
0
0
0
Disco4ever avatar
én amikor először nyomtam teljes hangerőre a mélynyomót azt hittem hogy anyám leordítja a fejem hogy halkabra,de nem mondott semmit sem😃 Bár a panel az más dolog😃
0
0
0
0
Disco4ever avatar
jól teszed😃
Egy kis zene csak nem árt senkinek sem, még ha nagyon hangos akkor sem😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Jan88 írta:
Na megvan a Z-2300.😆 Nagyon jó, és épp elég nekem otthonra, mert így is nagyon kiakadt már anyám, hogy milyen hangos...😂


Na akkor gratulálok 😃 Gondoltam hogy tetszeni fog 😃
0
0
0
0
Cooley avatar
Köszi, meggyőztetek! 😀 Valamikor február elején meg is veszem, csak előbb még kell az új deszka meg videokari. 😜
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Lizard írta:
Cooley írta:
Én most tervezek venni egy Hi-Fi rendszert, és érdekelne a véleményetek, pláne ha valamelyik eszközzel már volt dolga valakinek. 😀 [LINK] + [LINK] meg természetesen mellé egy optikai kábel.

Vagy lehet, hogy jobban járnék egy Z-5500-zal?


Nekem Magnat 5.1es hangfalszettem van, erősítővel, nem fogsz benne csalódni!
a Z5500 meg sem közelíti( haveromnak van és tudom mekkora a különbség ) jha persze félreértés ne essék a z5500 sem egy rossz cucc, de más egy külön erősítő hangfalakkal😉


így igaz Lizard, egy külön erősítős hagfalas rendszert sosem fognak minőségben lekörözni sőt, akár megközelíteni sem a beépített erősítőjű hangszórós rendszerek.
0
0
0
0
Disco4ever avatar
Jan88 írta:
Na megvan a Z-2300.😆 Nagyon jó, és épp elég nekem otthonra, mert így is nagyon kiakadt már anyám, hogy milyen hangos...😂


Na az zsír😃 Nekem csak a szomszéd mondja hogy halkítsam lejjebb!😃 Anyámat nem nagyon érdekli😃
0
0
0
0
Lizard avatar
Cooley írta:
Én most tervezek venni egy Hi-Fi rendszert, és érdekelne a véleményetek, pláne ha valamelyik eszközzel már volt dolga valakinek. 😀 [LINK] + [LINK] meg természetesen mellé egy optikai kábel.

Vagy lehet, hogy jobban járnék egy Z-5500-zal?


Nekem Magnat 5.1es hangfalszettem van, erősítővel, nem fogsz benne csalódni!
a Z5500 meg sem közelíti( haveromnak van és tudom mekkora a különbség ) jha persze félreértés ne essék a z5500 sem egy rossz cucc, de más egy külön erősítő hangfalakkal😉
0
0
0
0
Disco4ever avatar
ok, ez a te véleményed az enyém meg amit leírtam előzőleg!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Cooley írta:
Én most tervezek venni egy Hi-Fi rendszert, és érdekelne a véleményetek, pláne ha valamelyik eszközzel már volt dolga valakinek. 😀 [LINK] + [LINK] meg természetesen mellé egy optikai kábel.

Vagy lehet, hogy jobban járnék egy Z-5500-zal?


Még véletlenül sem járnál jobban a Z-5500al!!!
Megsem közelíti minőségben a Magnat rendszert s ráadásul vennél hozzá erősítőt, igaz csak 5 csatornás vagyis a Woofer-t a beépített erősítő táplálná de akkor is, a Logis kis szatelitjei semmik a Magnat kis hangfalaihoz!!
0
0
0
0
Disco4ever avatar
hát jó az az 5.1-is + az erősítő hozzá amit kiraktál, de szerintem jobban kijönnél és szerintem jobb is lenne a Z-5500!
Hangteljesítményre tökéletes, teljes hangerőn sem torzul el a hang, gyönyörűen szól!
Az én véleményem szerint inkább z-5500!😀
0
0
0
0
Cooley avatar
Én most tervezek venni egy Hi-Fi rendszert, és érdekelne a véleményetek, pláne ha valamelyik eszközzel már volt dolga valakinek. 😀 [LINK] + [LINK] meg természetesen mellé egy optikai kábel.

Vagy lehet, hogy jobban járnék egy Z-5500-zal?
0
0
0
0
Disco4ever avatar
DarthRoni írta:
hamár hangtechika, nekem a 30 valahanyadik életévét taposó JVC 2.0 hangtechnika szolgáltatja a muzsikát, csak az erősítőmben valami szórakozik, és nagy hangerőnél nagy basszuson recseg, de az sem a hangfalak miatt van 😀

am így is nyavajognak állandóan h szétrázza a házat, szal jók ezek a veteránok 😀

megnézném melyik Z-2300 vagy 5500 bírja 30 évig 😀


Hát még nincs a világon 1 z-2300 és z-5500-sem ami bírná 30 éve mivel kb 1-2 éve van z-5500 és kb 3-4 éve z-2300😆
Na de mind1. Én úgy vagyok vele ha valaki figyel a hangfalára annak sokáig fogja bírni😀 Én csak remélni tudom hogy az én z-5500-am jó sokáig bírni fogja😀
0
0
0
0
DarthRoni avatar
hamár hangtechika, nekem a 30 valahanyadik életévét taposó JVC 2.0 hangtechnika szolgáltatja a muzsikát, csak az erősítőmben valami szórakozik, és nagy hangerőnél nagy basszuson recseg, de az sem a hangfalak miatt van 😀

am így is nyavajognak állandóan h szétrázza a házat, szal jók ezek a veteránok 😀

megnézném melyik Z-2300 vagy 5500 bírja 30 évig 😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Jan88 írta:
azbizony írta:
Jan88 írta:
Hát ez biztos nagyot fog szólni!😆


Mikor érkezik? Menyiért rendelted? Honnan?😆 megkérdezek már mindent 😃

Szerdán vagy csütörtökön jön meg a cucc. Csak én csütörtökön már nem leszek otthon meló miatt csak jövő héten, szal remélem, szerdára meglesz!😆 44k, de hirdet a bolt fater újságjába, és mivel csináltam neki egy kályhát otthonra ezért ez most ingyen lesz.😎 Jah ez egy pici bolt Mezőberényben. Még jó, hogy tegnap rendeltem, mert nem rendelnek sűrűn, épp tegnap adták le a rendelést.😆


Akkor jól jártál 😃 én 38 ért jutottam hozzá 😃 Én is remélem megkapod holnap mert kíváncsi vok mi a véleményed róla 😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Jan88 írta:
Hát ez biztos nagyot fog szólni!😆


Mikor érkezik? Menyiért rendelted? Honnan?😆 megkérdezek már mindent 😃
0
0
0
0
Disco4ever avatar
nagyot hát😃 azért nem kispályás 2.1 a Z-2300😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Jan88 írta:
azbizony írta:
Jan88 írta:
Srácok nekem annyira megtetszett ez a Z-2300, hogy rendeltem egyet.😆 Remélem faja lesz!😆


Na gratulálok hozzá 😃 Sztem nem fogsz benne csalódni 😃 én sem csalódtam benne 😀 meg nem tom befér e az asztalod alá keresztben, mert ha befér és úgy tolod be az asztal alá sztam akkor szól a legdurvábban 😃

Hát ha minden jól megy akk szerdán megjön, és letesztelem gyorsan.😆 Befér úgy az asztal alá, szal akk oda teszem majd!😆


Na akkor úgy tedd, és hagy szóljon 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Jan88 írta:
Srácok nekem annyira megtetszett ez a Z-2300, hogy rendeltem egyet.😆 Remélem faja lesz!😆


Na gratulálok hozzá 😃 Sztem nem fogsz benne csalódni 😃 én sem csalódtam benne 😀 meg nem tom befér e az asztalod alá keresztben, mert ha befér és úgy tolod be az asztal alá sztam akkor szól a legdurvábban 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
És ez csak 2 szatelit + 1 szubi, hallanál egy 4 hangszórós Jamo hangfalat, na az szól mocskosul jól! 😉 Persze ezzel nem arra célzok hogy a Z-2300 nem jó, csak az audiofilek nem elégednek meg annyival. 😉
0
0
0
0
Feki1991 avatar
1. Disco, ez nem hagfal csak 2 hangszóró s egy mélynomó a hangfalban több memebrán van minimum egy magas s egy mély

2. Jan, 200W de RMS-ben (négyzetes közép érték) vagyis a 200W-ot csak szinuszosan tudná leadni viszont egy zene nem szinusos vagyis sosem fogja leadni a 200W-ot, szal kb 35-40 W körül van a reális teljesítménye.
0
0
0
0
Disco4ever avatar
Jan88 írta:
Disco4ever írta:
Jan88 írta:
Srácok nekem annyira megtetszett ez a Z-2300, hogy rendeltem egyet.😆 Remélem faja lesz!😆


Hát nem fogod megbánni hogy megrendelted😀 egy gyönyörű nagy teljesítményű hangfal tulajdonosa leszel hamarosan😀

Biztos király lesz!😆 Ez olyan lesz mint amikor lecseréltem az első hangfalaimat az egy Genius 2.0 volt (2x1W😆😉, és májusban vettem egy Genius 2.1-et (12W), hatalmas volt a különbség, és most meg egy Z-2300 lesz.😆 Alig várom, hogy egész nap nyomathassam a zenét, remélem nem fogják nagyon a szívükre venni a dolgot!😆😂


Hát most meg még nagyobb lesz a különbség mert akkor most 12W helyett lesz 200W -od😀 Nagyon nagy a különbség😃 Énnekem eleinte furcsa volt hogy adom rá maxra a hangot és beleremeg a szobám 😃 a régi 2.1-emnél nem volt ilyen😃 Igaz az is 180W-os volt! amit most apám használ😃
0
0
0
0
Disco4ever avatar
Jan88 írta:
Srácok nekem annyira megtetszett ez a Z-2300, hogy rendeltem egyet.😆 Remélem faja lesz!😆


Hát nem fogod megbánni hogy megrendelted😀 egy gyönyörű nagy teljesítményű hangfal tulajdonosa leszel hamarosan😀
0
0
0
0
Disco4ever avatar
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[b]azbizony[/b]: Valami ilyesmire készülsz?😆


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃[/quote]
De!😆 Mocskos jó cucc!😆
Lehet én is veszek egy ilyet, ha beszámolják mellé a Genius kormányom, akkor jövőhéten intézem!😆[/quote]

Az biztos hogy jó 😃 a régi Creative T6100 után el voltam ájulva 😃 na meg a szomszéd sem szeretni 😆. Vegyél nyugodtan mert tényleg jó cucc én csak ajánlani tudom 😀

Mondjuk nekünk gipszkartonból vannak a falak, nem tom érdemes e venni még 1 et mert a végén rámdőlnek a falak 😃[/quote]

Hát lehet 😃 Haverom az 1500W-os autóhangfalával kivitte a sima ablaküveget😃 én nem merném ablak közelbe rakni a mélynyomómat mert lehet hogy kitörne az ablak, és utána meg apám elvenné tőlem a zsebpénzemet 😆[/quote]

Nekem is van egy ablakom ami eléggé régi és nem fogja már olyan stabilan az üveget, ezért már a mostani hangfalam is rezegteti mint az állat 😃 Nem tom 2 vel mi lenne 😃 Most am haveromat beszélem ráfelé egy Z-5500 ra mert nagyon kíváncsi vok hogy hogy szólhat egy olyan ELŐBEN.[/quote]

Mi most cseréltettük ki az ablakokat,elég drága volt mind a 3 emeleten kicserélni, és ezért nem akarom hogy legyen valami a szobámban lévő ablakkal😃
Szerintem ha meghallod egyből bele fogsz szeretni😀 Én is amikor a Media Markt-ban meghallottam egyből tetszett😀a mélynyomó szépen szol, ha maxon van a csík akkor sem torzít be! De egy szóval csodálatos😀[/quote]

Hát azért a Z-2300 teljes baszusal fél hangerő után némelyik zenénél kezdi feladni 😃 de hát mondjuk fele annyiba kerül mint az 5500 😃 azért a Z-5500 csak az 1 ik legütősebb hangcucc 😃[/quote]

Én azt mondom a z-2300-se kell lealacsonyítani, az is szol olyan jól mint a mostani jó hangfalak! Néhány 5.1-et meg is aláz a z-2300😀 Énnekem a Z-5500 marad mindig a kedvenc hangfalam😀 És szerintem bőven megéri az árát( igaz kicsit drága,de akkor is aki megveszi nem csalódik benne az biztos😀😉[/quote]

Hát igen nem szabad lebecsülni 😃 nagybátyám is nézte milyen kicsik a satelitek, de a vége az lett hogy bazeeg ez jól szól 😆 Ha már lúd legyen kövér, ha lesz pénzem jön a tesója a drágámnak 😀.[/quote]

amilyen kicsi, annyira jól szól😀 és bőven jól szól a z-2300😀és 2db 2300-al már vered a Z-5500 mélyét😀 és remélem összejön a másik 2300-is😀
0
0
0
0
azbizony avatar
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[b]azbizony[/b]: Valami ilyesmire készülsz?😆


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃[/quote]
De!😆 Mocskos jó cucc!😆
Lehet én is veszek egy ilyet, ha beszámolják mellé a Genius kormányom, akkor jövőhéten intézem!😆[/quote]

Az biztos hogy jó 😃 a régi Creative T6100 után el voltam ájulva 😃 na meg a szomszéd sem szeretni 😆. Vegyél nyugodtan mert tényleg jó cucc én csak ajánlani tudom 😀

Mondjuk nekünk gipszkartonból vannak a falak, nem tom érdemes e venni még 1 et mert a végén rámdőlnek a falak 😃[/quote]

Hát lehet 😃 Haverom az 1500W-os autóhangfalával kivitte a sima ablaküveget😃 én nem merném ablak közelbe rakni a mélynyomómat mert lehet hogy kitörne az ablak, és utána meg apám elvenné tőlem a zsebpénzemet 😆[/quote]

Nekem is van egy ablakom ami eléggé régi és nem fogja már olyan stabilan az üveget, ezért már a mostani hangfalam is rezegteti mint az állat 😃 Nem tom 2 vel mi lenne 😃 Most am haveromat beszélem ráfelé egy Z-5500 ra mert nagyon kíváncsi vok hogy hogy szólhat egy olyan ELŐBEN.[/quote]

Mi most cseréltettük ki az ablakokat,elég drága volt mind a 3 emeleten kicserélni, és ezért nem akarom hogy legyen valami a szobámban lévő ablakkal😃
Szerintem ha meghallod egyből bele fogsz szeretni😀 Én is amikor a Media Markt-ban meghallottam egyből tetszett😀a mélynyomó szépen szol, ha maxon van a csík akkor sem torzít be! De egy szóval csodálatos😀[/quote]

Hát azért a Z-2300 teljes baszusal fél hangerő után némelyik zenénél kezdi feladni 😃 de hát mondjuk fele annyiba kerül mint az 5500 😃 azért a Z-5500 csak az 1 ik legütősebb hangcucc 😃[/quote]

Én azt mondom a z-2300-se kell lealacsonyítani, az is szol olyan jól mint a mostani jó hangfalak! Néhány 5.1-et meg is aláz a z-2300😀 Énnekem a Z-5500 marad mindig a kedvenc hangfalam😀 És szerintem bőven megéri az árát( igaz kicsit drága,de akkor is aki megveszi nem csalódik benne az biztos😀😉[/quote]

Hát igen nem szabad lebecsülni 😃 nagybátyám is nézte milyen kicsik a satelitek, de a vége az lett hogy bazeeg ez jól szól 😆 Ha már lúd legyen kövér, ha lesz pénzem jön a tesója a drágámnak 😀.
0
0
0
0
Disco4ever avatar
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[b]azbizony[/b]: Valami ilyesmire készülsz?😆


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃[/quote]
De!😆 Mocskos jó cucc!😆
Lehet én is veszek egy ilyet, ha beszámolják mellé a Genius kormányom, akkor jövőhéten intézem!😆[/quote]

Az biztos hogy jó 😃 a régi Creative T6100 után el voltam ájulva 😃 na meg a szomszéd sem szeretni 😆. Vegyél nyugodtan mert tényleg jó cucc én csak ajánlani tudom 😀

Mondjuk nekünk gipszkartonból vannak a falak, nem tom érdemes e venni még 1 et mert a végén rámdőlnek a falak 😃[/quote]

Hát lehet 😃 Haverom az 1500W-os autóhangfalával kivitte a sima ablaküveget😃 én nem merném ablak közelbe rakni a mélynyomómat mert lehet hogy kitörne az ablak, és utána meg apám elvenné tőlem a zsebpénzemet 😆[/quote]

Nekem is van egy ablakom ami eléggé régi és nem fogja már olyan stabilan az üveget, ezért már a mostani hangfalam is rezegteti mint az állat 😃 Nem tom 2 vel mi lenne 😃 Most am haveromat beszélem ráfelé egy Z-5500 ra mert nagyon kíváncsi vok hogy hogy szólhat egy olyan ELŐBEN.[/quote]

Mi most cseréltettük ki az ablakokat,elég drága volt mind a 3 emeleten kicserélni, és ezért nem akarom hogy legyen valami a szobámban lévő ablakkal😃
Szerintem ha meghallod egyből bele fogsz szeretni😀 Én is amikor a Media Markt-ban meghallottam egyből tetszett😀a mélynyomó szépen szol, ha maxon van a csík akkor sem torzít be! De egy szóval csodálatos😀[/quote]

Hát azért a Z-2300 teljes baszusal fél hangerő után némelyik zenénél kezdi feladni 😃 de hát mondjuk fele annyiba kerül mint az 5500 😃 azért a Z-5500 csak az 1 ik legütősebb hangcucc 😃[/quote]

Én azt mondom a z-2300-se kell lealacsonyítani, az is szol olyan jól mint a mostani jó hangfalak! Néhány 5.1-et meg is aláz a z-2300😀 Énnekem a Z-5500 marad mindig a kedvenc hangfalam😀 És szerintem bőven megéri az árát( igaz kicsit drága,de akkor is aki megveszi nem csalódik benne az biztos😀😉
0
0
0
0
azbizony avatar
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[b]azbizony[/b]: Valami ilyesmire készülsz?😆


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃[/quote]
De!😆 Mocskos jó cucc!😆
Lehet én is veszek egy ilyet, ha beszámolják mellé a Genius kormányom, akkor jövőhéten intézem!😆[/quote]

Az biztos hogy jó 😃 a régi Creative T6100 után el voltam ájulva 😃 na meg a szomszéd sem szeretni 😆. Vegyél nyugodtan mert tényleg jó cucc én csak ajánlani tudom 😀

Mondjuk nekünk gipszkartonból vannak a falak, nem tom érdemes e venni még 1 et mert a végén rámdőlnek a falak 😃[/quote]

Hát lehet 😃 Haverom az 1500W-os autóhangfalával kivitte a sima ablaküveget😃 én nem merném ablak közelbe rakni a mélynyomómat mert lehet hogy kitörne az ablak, és utána meg apám elvenné tőlem a zsebpénzemet 😆[/quote]

Nekem is van egy ablakom ami eléggé régi és nem fogja már olyan stabilan az üveget, ezért már a mostani hangfalam is rezegteti mint az állat 😃 Nem tom 2 vel mi lenne 😃 Most am haveromat beszélem ráfelé egy Z-5500 ra mert nagyon kíváncsi vok hogy hogy szólhat egy olyan ELŐBEN.[/quote]

Mi most cseréltettük ki az ablakokat,elég drága volt mind a 3 emeleten kicserélni, és ezért nem akarom hogy legyen valami a szobámban lévő ablakkal😃
Szerintem ha meghallod egyből bele fogsz szeretni😀 Én is amikor a Media Markt-ban meghallottam egyből tetszett😀a mélynyomó szépen szol, ha maxon van a csík akkor sem torzít be! De egy szóval csodálatos😀[/quote]

Hát azért a Z-2300 teljes baszusal fél hangerő után némelyik zenénél kezdi feladni 😃 de hát mondjuk fele annyiba kerül mint az 5500 😃 azért a Z-5500 csak az 1 ik legütősebb hangcucc 😃
0
0
0
0
Disco4ever avatar
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[b]azbizony[/b]: Valami ilyesmire készülsz?😆


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃[/quote]
De!😆 Mocskos jó cucc!😆
Lehet én is veszek egy ilyet, ha beszámolják mellé a Genius kormányom, akkor jövőhéten intézem!😆[/quote]

Az biztos hogy jó 😃 a régi Creative T6100 után el voltam ájulva 😃 na meg a szomszéd sem szeretni 😆. Vegyél nyugodtan mert tényleg jó cucc én csak ajánlani tudom 😀

Mondjuk nekünk gipszkartonból vannak a falak, nem tom érdemes e venni még 1 et mert a végén rámdőlnek a falak 😃[/quote]

Hát lehet 😃 Haverom az 1500W-os autóhangfalával kivitte a sima ablaküveget😃 én nem merném ablak közelbe rakni a mélynyomómat mert lehet hogy kitörne az ablak, és utána meg apám elvenné tőlem a zsebpénzemet 😆[/quote]

Nekem is van egy ablakom ami eléggé régi és nem fogja már olyan stabilan az üveget, ezért már a mostani hangfalam is rezegteti mint az állat 😃 Nem tom 2 vel mi lenne 😃 Most am haveromat beszélem ráfelé egy Z-5500 ra mert nagyon kíváncsi vok hogy hogy szólhat egy olyan ELŐBEN.[/quote]

Mi most cseréltettük ki az ablakokat,elég drága volt mind a 3 emeleten kicserélni, és ezért nem akarom hogy legyen valami a szobámban lévő ablakkal😃
Szerintem ha meghallod egyből bele fogsz szeretni😀 Én is amikor a Media Markt-ban meghallottam egyből tetszett😀a mélynyomó szépen szol, ha maxon van a csík akkor sem torzít be! De egy szóval csodálatos😀
0
0
0
0
azbizony avatar
[quote][b]Disco4ever írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[b]azbizony[/b]: Valami ilyesmire készülsz?😆


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃[/quote]
De!😆 Mocskos jó cucc!😆
Lehet én is veszek egy ilyet, ha beszámolják mellé a Genius kormányom, akkor jövőhéten intézem!😆[/quote]

Az biztos hogy jó 😃 a régi Creative T6100 után el voltam ájulva 😃 na meg a szomszéd sem szeretni 😆. Vegyél nyugodtan mert tényleg jó cucc én csak ajánlani tudom 😀

Mondjuk nekünk gipszkartonból vannak a falak, nem tom érdemes e venni még 1 et mert a végén rámdőlnek a falak 😃[/quote]

Hát lehet 😃 Haverom az 1500W-os autóhangfalával kivitte a sima ablaküveget😃 én nem merném ablak közelbe rakni a mélynyomómat mert lehet hogy kitörne az ablak, és utána meg apám elvenné tőlem a zsebpénzemet 😆[/quote]

Nekem is van egy ablakom ami eléggé régi és nem fogja már olyan stabilan az üveget, ezért már a mostani hangfalam is rezegteti mint az állat 😃 Nem tom 2 vel mi lenne 😃 Most am haveromat beszélem ráfelé egy Z-5500 ra mert nagyon kíváncsi vok hogy hogy szólhat egy olyan ELŐBEN.
0
0
0
0
Disco4ever avatar
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[b]azbizony[/b]: Valami ilyesmire készülsz?😆


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃[/quote]
De!😆 Mocskos jó cucc!😆
Lehet én is veszek egy ilyet, ha beszámolják mellé a Genius kormányom, akkor jövőhéten intézem!😆[/quote]

Az biztos hogy jó 😃 a régi Creative T6100 után el voltam ájulva 😃 na meg a szomszéd sem szeretni 😆. Vegyél nyugodtan mert tényleg jó cucc én csak ajánlani tudom 😀

Mondjuk nekünk gipszkartonból vannak a falak, nem tom érdemes e venni még 1 et mert a végén rámdőlnek a falak 😃[/quote]

Hát lehet 😃 Haverom az 1500W-os autóhangfalával kivitte a sima ablaküveget😃 én nem merném ablak közelbe rakni a mélynyomómat mert lehet hogy kitörne az ablak, és utána meg apám elvenné tőlem a zsebpénzemet 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[quote][b]azbizony írta:[/b]
[quote][b]Jan88 írta:[/b]
[b]azbizony[/b]: Valami ilyesmire készülsz?😆


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃[/quote]
De!😆 Mocskos jó cucc!😆
Lehet én is veszek egy ilyet, ha beszámolják mellé a Genius kormányom, akkor jövőhéten intézem!😆[/quote]

Az biztos hogy jó 😃 a régi Creative T6100 után el voltam ájulva 😃 na meg a szomszéd sem szeretni 😆. Vegyél nyugodtan mert tényleg jó cucc én csak ajánlani tudom 😀

Mondjuk nekünk gipszkartonból vannak a falak, nem tom érdemes e venni még 1 et mert a végén rámdőlnek a falak 😃
0
0
0
0
azbizony avatar
Jan88 írta:
azbizony: Valami ilyesmire készülsz?😆
[movie=youtube]ASmDm0HUsYE&feature=related[/movie]


Pontosan ilyenre készülök 😆 Hát nem gyönyörűek?😃
0
0
0
0
Disco4ever avatar
hát igen! jó hangfalakat csinál a Logitech! Én meg vagyok elégedve a z-5500-all, mert gyönyörűen szól😀 a 2.1-ek is jók nekem is az volt a Z-5500 elött! nekem egy Logitech Z-Cinema-m volt! De az is nagyon gyönyörűen szólt! Most apám használja😀
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Hát igen a Logitech jól eltalálta ezt a 5500-at !
Bár én nem vagyok 5.1 párti zenehallgatásban , nekem a tuti a 2.0 vagy esetleg egy jobbfajta mély sugárzó belefér aztán 2.1 !
0
0
0
0
Disco4ever avatar
Ez igaz mondjuk!
Bár azért a Logitech jól megcsinálta a z-5500-at mert az első videót ahol 3 mélynyomó van összesen 600W és gyönyörűen szól! Bár szerintem azért nem maxon volt a mélynyomó mert akkor szerintem kicsit már lehetett volna hallani a terhelést! Bár az a 126Db azért nem semmi!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció