Milyen telefonos játékokat játszol?

Szerző: David the killer, 2010. August 28., téma
Fórum » Játékokról általában
Gondolom a tárgybol mindenki tudja miröl van itt szó.
Hozzászólások: 350
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bukta2 avatar
Diablo Immortal Június 2. Megjelenési dátum? Kint van hivatalos oldalon :O
0
0
0
0
bukta2 avatar
Tow War, de nincsenek nagyon magyarok ,és így kezd unalmas lenni, pedig már lassan lvl70 nél járok közel negyed év alatt
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Egy időben Clash Royale volt, jelenleg nem igazán játszom telefonon.
0
0
0
0
Memento Mori avatar
Semmilyennel. Életemben nem játszottam soha a telefonomon.
1
0
0
0
MrSzakember01 avatar
- Szókereső
- Traffic Rider
- Jani a kemény
- Bartos - The Game
0
0
0
0
ppista avatar
-Temple Run 2
-Subway Surf
-DLS20
-NASCAR Heat
-Alien shooter
-Action Bowling 2
-Mortal Kombat
-Real Racing 3
-Soul Craft
-WOW
-CarX Highway Racing

Ezek vannak fent a Xiaomi MI 9T Telefonomon.
0
0
0
0
bukta2 avatar
[LINK]

Már elő is rendeltem! 😉

Ebben az Apple Arcade ban egyenlőre csalódtam... kb ilyen kenyérpirító szintű játékok vannak csak... oceanhorn 2 kivéve... meg még talán 1-2 címet...jobbra számítottam az Almától,remélem a jövőben jobb címek is jö nek hogy megérje befizetni azt a parányi összeget
0
0
0
0
no avatar
- Oceanhorn 2
- Overland
- Dark Echo
- Super Impossible Road
- Cat Quest 2

Változó melyik, jobbára csak két raid között jönnek szóba, vagy ha éppen trade napot tartok.
0
0
0
0
susguy avatar
SuperNDS, Animal Crossing: Pocket Camp
0
0
0
0
19ati93 avatar
Microsoft Solitaire, Angry Birds
0
0
0
0
maestro86 avatar
Homescapes már nagyon régóta játszom.
Snooker 2020 csak levezetés kép.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Plants vs Zombies, Honfoglaló 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
Mostanság PUBG,Cyber Hunter (cyber hunterrel az a baj hogy a playerek 80%-a pc-s...) itt nincs megkülönböztetés mint pubg-ba... de azért szeretem...
Persze várom a diablo immortal-t is (soha nem toltam egyikkel sem) majd ezt kipróbálom.
És minden ígéretes címet kipróbálok tableten
0
0
0
0
Wordi avatar
Idle Heroes, jó kis játék unaloműzésre és hosszútávra, és elég f2p barát!
0
0
0
0
💬 4
spleenszuru avatar
@Wordi: 2 éve tolom, és nem, nagyon nem f2p barát. csak azért írom, hogy ha esetleg valaki kedvet kap hozzá, legyen képben. 😃
0
0
0
0
Wordi avatar
@spleenszuru: Ez természetes szokott lenni mobilos játékoknál, amit idővel veszel észre hogy igazából nem f2p barát, de azért meg kell hagyni hogy fél éve játszom, és ezidő alatt meg is tanultam a játékot, és elég jó kis csapatot hoztam őssze. Persze nem engedhetek meg magamnak, rengeteg sok mindent de attól függetlenül, szeretem látni hogy hogyan fejlödők időről-időre. De sajnos ez a p2w rész, mindegyik mobilos játékban benne van szerintem 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Wordi: Nem mindbe, amit pénzért veszel abba nincs, csak ami ingyenes
0
0
0
0
Wordi avatar
@bukta2: Hmm, akkor azt jelenti hogy létezik, ilyen stítulsú, idle játék amit meg lehet venni, és utánna nincs benne p2w content? 😲 Ez érdekelne, mert akkor rögtön megvenném 😀😉
0
0
0
0
3az7 avatar
Hearthstone: Heroes of Warcraft
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv! Még 10 nap azaz május 30.-án startol el IOS en és Androidon egyaránt a Dawn of Isles nevű online rpg, vannak már gameplayek mert pc-n apk fájlal már lehet játszani de aki mobilon tervez majd vele komolyabban csinálhatnánk majd egy clant mert engem nagyon érdekel a játék nagyon jónak ígérkezik! Írjatok privátban itt az oldalon majd a nevetekkel és felvesszük majd egymást 😉
0
0
0
0
💬 2
TheMenkuPocok avatar
@bukta2: Megnéztem és tényleg ígéretesnek néz ki. A grafika kicsit breath of the wild-os, de így mobil eszközökre nagyon jól néz ki. Játszani nem hinném, hogy fogok vele, mostanában mobilos játékok nem igazán kötnek le. De azért írok hátha ismertebb lesz a játék.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@TheMenkuPocok: Nekem pont ez miatt jött be mert hasonlít a zeldára 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nem tudom láttátok e már mozgás közben mert már nem mai videók kb fél évvel ezelőttiek van még 1 pár a youtube on de én csak most láttam hogy milyen is mozgás közben az új Call of Duty Mobile

És hát brutális milyen grafikát letett ismét ez a fejlesztő csapat mobilokra! PUBG is brutál de ez is adja! Ez már bőven hozza a konzolok szintjét legaláb is pubg jobban néz ki ultrán az Ipad emen mint xbox one X en...

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Bullet Force.
Star War Heroes.
Merge Planes.
MEgapolis.
Goat Simulator.
0
0
0
0
spleenszuru avatar
Idle Heroes, és AFK Arena?
Esetleg valakik itt, játszanak ezekkel?
0
0
0
0
💬 3
Wordi avatar
@spleenszuru: Igen, Idle Heroeson én is tolom, igaz ezt már 8 hónapja írtad, de attól még gondolm játszasz még rajta 😀
0
0
0
0
spleenszuru avatar
@Wordi: igen, sajnos.. 😃 pedig le kellene vele állni, mert szerintem nem megy túl jó irányba, míg mások szerint most van fénykorban. már túlléptem a 2 éven vele. azóta csatlakozott a játékaimhoz a Summoners War is a Com2Us-től. 😀 Azt is tolod?
0
0
0
0
Wordi avatar
@spleenszuru: Én azt régebben toltam, jó kis játék az is, de engem most megfogott az Idle Heroes, mivel nincs sok időm mobilos játékokra, ezért ez az Idle (afkázás) része megfogott 😀😉 De természetesen én is látom, hogy egy kicsit egyszer-egyszer túlzásba esnek a fejlesztől, és nem gondolnak a f2p játékosokra. 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv, az új ipad air 2019 10.5 az mikortól vásárolható meg boltban? Pl media markt
0
0
0
0
💬 3
ghosthun06 avatar
@bukta2: Szia, ezt keresed?

https://istyle.hu/10-5-huvelykes-ipad-air.html?config_model=1319&color=514
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ghosthun06: Nagyon bejön a masina... brutál vékony és hát Bionic A12 es chip magáért beszél 😀
Minden röccenés mentes rajta. Az ipad 2018 hoz képest sokkal hangosabban szól, azt nem mondanám hogy szebben mert az ipad 2018 is nagyon szépen szól,összességében nem bántam meg hogy megvettem! 😉 nagyon elégedett vagyok! Az első almás cuccom!
0
0
0
0
ghosthun06 avatar
@bukta2: Én meg a tabletek az két külön világ. Azért küldtem el neked mivel kérdezted, hogy mikor vásárolható meg, de egyébként egészségedre. Örülök ha bejön. 😀
0
0
0
0
no avatar
Most a Pyramid Solitaire Saga-val , de ez az 1364-es pálya már kb 5 napja szívat.
0
0
0
0
ppista avatar
Traffic Rider, Hill Climb Racing, Darts Match, Papa Pear Saga, Swordigo, Mini Ninjas, SoulCraft, Angry Birds, Plants vs. Zombies FREE
Zombie Tsunami, Temple Run, Dream League, Street Racing 3D, Wood Block Puzzle, Action Bowling 2, Millionaire 2018, Real Racing 3
Subway Surf, Implosion, Mortal Kombat X, Cover Fire, WOW, FIFA Mobile, Bubble Shooter, F1 Mobile Racing
Ezek vannak a telefonomon:Huawei P9-en
0
0
0
0
SonyBl4ck avatar
https://m.youtube.com/watch?v=OeqUWsYoX-E
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
The hobbit: Kingdoms of Middle earth
0
0
0
0
visor261 avatar
RE Biohazard, Agarest, Yugioh DL, AC Pirates...
0
0
0
0
ppista avatar
Dream League Soccer, Skater Kid, Oz Run, Soccer Runner, GT Racing 2:The Real Car Experience
NOKIA LUMIA 630-ON
0
0
0
0
xCube avatar
Aktuálisan Dead Trigger 2 MadCatz C.T.R.L.i -vel iPhone 6s -en, iPad Air 2 -n pedig Day of the Tentacle.
0
0
0
0
Slaughter avatar
Dragon Ball Z : Dokkan Battle
0
0
0
0
no avatar
Valaki neten nem igényelő offline, diablo féleségű telós játékot tud?
0
0
0
0
winrar avatar
Hearthstone, Hill Climb Racing, Subway Surfers, GTA Vice City, NFS Most Wanted, Plants vs. Zombies, Pokémon GO, Real Racing 3, Zombie Tsunami, Dead Trigger.
0
0
0
0
ElMariachi avatar
N.O.V.A 3,Real Racing 3 😀
0
0
0
0
no avatar
Need for Speed No Limits, Walking Dead - No Man's Land
0
0
0
0
FekaRap avatar
Clash of Clans, Galaxy of Heroes 😉
0
0
0
0
no avatar
Horizon Chase, Fast like a fox, Valet, Power Hover
0
0
0
0
winrar avatar
Sims 3, mert most pont nem tudok értelmesebbet Symbian 40-re 😂.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
BBTAN, Badland, Alto's Adventure, Minion Rush
0
0
0
0
MongooseXD avatar
Arnybiro : ugye milyen jó 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció