Rock/Metal

Szerző: tothricsi95, 2010. June 27., téma
Fórum » Zene
Ha szeretetitek a Rockot/Metált akkor itt a helyetek! ;)
Linkelhettek be videókat kedvenc zenéitekről, bandáitoktól!
Meg lehet beszélni kinek-mi a kedvenc albuma egy adott bandától stb.!
Yugiohyugiohzebuyugioh nyitja meg az első videójával a topikot!
Yugi a szinpád a tied! xD
Hozzászólások: 3 539
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
pittike7405 avatar
Infant Annihilator - Cuntcrusher
0
0
0
0
Whadisebin avatar


Na és ki hallotta már az új Chelsea Grin számot? Nagyon BoO-s beütése van, de nekem tetszik.

Ez az új csengőhangom, lehet mitől megijedni a néniknek a héven. 😂
0
0
0
0
Sicu33 avatar
FourdPczmage: Miért? nekem tetszik 😀
0
0
0
0
Whadisebin avatar
CatchO: RAPMETAL LOL Amúgy ki az aki azt meg bírja hallgatni? Én hányok tőle. 😆

Én inkább ezt preferálom...😜
0
0
0
0
ulver01 avatar
Behetmoth rohadt jó, majd februárban jön is az album 😃 amugy kicsit mindig is emlékeztet a belphegorra
0
0
0
0
Bronson avatar
ez még friss és ropogós!


CatchO : nekem nem a BM a kedvenc stílusom de van jónéhány zenekar akiket nagyon birok...ez a fültágítós modern egy kaptafa deathcore akármik meg nálam is tabu téma 😆
0
0
0
0
ulver01 avatar
jaja liberálisak ott is
Nah még egy végszó, illetve végmese egy ősi királykisasszonyról 😃DDD
0
0
0
0
Bronson avatar
Hát azért nem éppen az a szappanhajolgatós börtönök vannak ott,nézd csak meg Vikerns milyen 'cellában' volt...kultúráltabb volt az a hely mint a koleszok többsége! 😃
0
0
0
0
ulver01 avatar
jah 😃 Aztán mehettek is szappanért hajlongani 😃 Egyébként a norvég templomokat DIREKT nem autentikusan építették... hanem mindenféle pogány rajzokkal meg írásokkal díszítették, pont hogy könnyebben áljanak át
0
0
0
0
Bronson avatar
sütögették a bálnazsíros mályvacukrot a fatemplomok lángjain 😆
0
0
0
0
ulver01 avatar
jaja Norvégia égett mint a reichstag
0
0
0
0
Bronson avatar
Hát igen,Csihar ott volt a sűrűjében a 90-es években furcsa lehetett Norvégia... 😀
0
0
0
0
ulver01 avatar
A FRANCBA HOGY IGAZAD VAN 😃 ÉS Csihar még tudja is milyen volt... "Vikernes sodrony ingben várt a pályaudvaron" Kemény lehetett.......... 😃 Ezt a történelmet szivesen átéltem volna, szidom is néha, hogy mi a francért kellett ilyen média központú szar világba születnem 😃
0
0
0
0
Bronson avatar
nagyon sok pro és kontra lehetne ebben a vitában,valóban 😃 ha zeneileg nézzük az első Bathory album sem színtiszta black,(a későbbi albumaik meg pláne nem)a Hellhammerrel lehetne egy lapon említeni.A stílus igazából a 80-as évek végén-90es évek közepéig élte aranykorát,ha azt nézzük valóban ekkor születtek a definitív black albumok.De ez már történelem! 😃
0
0
0
0
ulver01 avatar
Lehetne igen, mert az még mindig speed és black metal keverék, és a Venom még poénnak is kezdte, majd az északiak kattantak rá a dologra szó szerint halál komolyan. Ne érts félre, de nekem az is black metal ami éppen nem sátánizmusról szól. Mint zene a svédek indították el a műfajt, én úgy gondolom...persze elismerem a Venomot, és a Hellhammert is hogy kellett ahoz hogy ez meglegyen ez a zene, mint eredmény. De még mindig speed és black keverék 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
A Venom második albumának címe Black metal,ez volt 82-ben(az első album 81-ben kijött már) a Bathory meg csak 84-ben adta ki első albumát...a Hellhammer szintén az úttörők közé tartozott...lehet vitatkozni ezen hogy ki kezdte el és hol,de vitathatatlan hogy a Venom az egyik legnagyobb úttörője a black metal szcénának!
0
0
0
0
Bronson avatar
Azért volt ott előtte egy Venom meg Hellhammer is... 😉
0
0
0
0
ulver01 avatar
Jó is, de tőlük csak ez a szám jött le nekem, meg a hymn ov doedens, mondjuk jah, a norvégok tudják mi a bm, mivel az ő stílusuk. Nah meg a svédek hiszen Quorthon kezdte el 😃

Micsoda melódikus riffek, persze hiszen svéd... 😃
0
0
0
0
Roger87 avatar


Ezt az albumot meg is vettem anno.
0
0
0
0
ulver01 avatar
Nesztek divat zene 😃 akinek halvány lila fingja sincs a black metal-ról az inkább haggya a f@szba 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
nagynagynagynagy kedvencem a Sabaton :3
pár kedvenc:
Poltava
Primo Victoria
In the army now
40:1
Ghost Division
The Final Solution
White Death
Screaming Eagles
7734
Stalingrad
Carouls Rex (előferdülhet h rosszul írtam 😆😉
0
0
0
0
Whadisebin avatar
deepstriker: Itt mindig lehetetlen időpontokban vannak a koncertek... Mentem volna ABR-re is szeptemberben, de az is, persze hogy szerdán vagy mikor volt. -.-"

Jut eszembe, ABR. 😃
0
0
0
0
deepstriker avatar
Whadisebin: hát igen sajnos :/ én sem tudtam ott lenni 😞
0
0
0
0
Whadisebin avatar
deepstriker: BTM powa. ^^ Kár hogy pont őszi szünet utáni első hétfőn volt a koncertjük M.o.-n...😞

0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Sokkal könnyebb lenne az élet ha nem lennének érzéseink!
0
0
0
0
deepstriker avatar
HC és Deathcore fanoknak 😃
0
0
0
0
Whadisebin avatar
Ha valaki esetleg szerelmi bánattal rendelkezik itt egy gyönyörű dal. 😀 (Persze ha érted a szövegét...)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció