Avatar kérés/rendelés.

Szerző: aknakukac, 2010. May 24., téma
Fórum » Társalgó
Azoknak nyitottam ezt a témát akik nem rendelkeznek olyan tudással hogy készíteni tudjanak maguknak egy jól kinéző avatart.Ezért ebben a topikban a képszerkesztésben jártasabbaktól lehet kérni avatart persze ha elválalják.Amennyiben készítettek neked avatart legyetek szívesen írjátok ki az adatlapotokra hogy ki készítette!Ennyivel ugyanis minimum tartozunk.Kezdeném is.Nem tudna valaki nekem készíteni egy király avatart amibe benne van természetesen a nevem és az újabb Sam Fisher (a Convictionból).Előre is köszönöm!
Hozzászólások: 330
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Cheese nm naon jó ez így is 😃
CatchO nm gond így is naon jól nézz ki 😃
Kössz mind a 2-töknek 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok amint megláttam ezt a topicok jöttem is😆

Szóval én egy Archeres(az új Splinter cellből) képet szeretnék, a nevemmel meg a gepigeny.hu logóval.
Ha megtudnátok bolondítani az alap képet az nagyon jó lenne!
Előre is kösz!😀
0
0
0
0
super88 avatar
Nekem is rakhatna valaki egyet bleach témában ha van kedve 😀
0
0
0
0
no avatar
én megcsinálnál ha most jó lenne az adobe cs5 holnap telepítem újra 😆
0
0
0
0
no avatar
okés kössz am r34 😃
0
0
0
0
no avatar
nm abból van már elég legyen egy driftelő skyline aminek a füstjébe legyen vörösen a nevem...
ha nm megy akk lehet dmc-s 😃
0
0
0
0
no avatar
Jó akk én kérek eggyet (bár nm tom minek de azért csinálhatsz nyugodtan szeretem a szép munkákat 😃😉
0
0
0
0
FeRR avatar
Jah, viszont a második az iszonyatosan jó lett. Csak itt kicsibe nem látszódik rajta Illidan, ezért a kéket használom, ami ugyan olyan szép lett!😀
0
0
0
0
no avatar
jah csak Cheese-nek az elsőjén nm lehet rendesen látni a FeRR-t
0
0
0
0
no avatar
jah naon szép munkákat csináltatok 😃
0
0
0
0
FeRR avatar
Hát, mindenkinek nagyon szépen köszönöm, most viszont nem tudok választani, mert mindegyik ugyanúgy tetszik!😆 Tényleg kösz a fáradozást!😃 Torrent oldalakon a Cheese-ét, itt viszont gigazte-ét használom, mégegyszer kösz szépen!😆
0
0
0
0
FeRR avatar
Ez is tetszik, főleg a penge!😃 Viszont azon gondolkoztam, milenne, ha a háttér lenne más színű, és akkor látszana minden rendesen😃 Rádbízom a döntést, milyen színű legyen a háttér, de azér szürkés vagy pirosas legyen😃😆
0
0
0
0
FeRR avatar
Francba😕 Kicsiben nem látszódik annyira Illidan.(A képen a démon) Valahogy kitudnád emelni olyan színnel, ami nem annyira feltűnő, de kicsiben is jól látszik? Vagy valami izét ami a körvonalát kiemeli, hogy ne olvadjon egybe.
0
0
0
0
FeRR avatar
Aztaaa, gyönnnnnyyyöörűű😃 Ezer köszönet!😃
0
0
0
0
super88 avatar
átméretezni is photoshopal szoktatok?
0
0
0
0
FeRR avatar
Nekem is csinálna valaki?😃

[LINK]


Ezzel a képpel, fekete háttérrel, az üres részbe a nevem, lehet ferdén, egyenes, a FeRR legyen fehér csíkkal áthúzott, de fekete legyen a belseje, ha értitek!😃 Nagyon szépen megköszönném az illetőnek!😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Kösz mindenki, Photoshop CS4-el csináltam. Veilside tuning alkatrészeket csinál.😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Már aszittem, h elírta a Westside-ot😆!
0
0
0
0
pakai93 avatar
egy márka az autós életben 😃 főként a felnikről hires 😆
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
meik photoshoppal csináltad? én most szedtem le a CS5 öt (vagy mit)
0
0
0
0
gigazte avatar
Kisebb nagyobb hibái vannak, de majd még szerkesztgetek rajta. Amúgy háttérnek készül😀
0
0
0
0
gigazte avatar
A CS4-et kihagytad, én pont azzal szerkesztgetek!😃
0
0
0
0
pc dawee avatar
Meg lehet tudni,hogy pontossan melyik programmal szerkesztitek???
0
0
0
0
Demoz avatar
Énis tudok segíteni avatar készítésben😃 Nemtudom hogy ide tartozik,de intro készítésben is tudok segíteni,akik gameplayt akarnak csinálni😃 (youtube-on az AC 2-es vidi introjához hasonlót tudok,vagyis annál már jobbat😀😉
0
0
0
0
gigazte avatar
Kösz, majd a végkifejletet megmutatom😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
okok😀
reméltem h tetszeni fog😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Akkor elég jól ráhibáztál hogy nekem is Husqvarnám van 😆
Nekem így is tetszik nem kell vele többet bajlódnod 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem ismerem a motor tipusokat😆
beírtam google ba h cross motor azt ki adta ezt😀
mindjárt szerkeztek 1-et rajta😀
nem sikerül😕
azt akartam hogy a motorra ráírom a neved😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Tök jó lett 😀 rajta van minden ami kell, gépigény logo a nevem meg a nagy szerelmem a motor 😆. Am honnan tudtad hogy a Husqvarna a kedvencem?? a gépemnél láttad a motoromról a képet vagy csak ráhibáztál?😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
nm!😀
ez volt az első komolyabb melóm😀
0
0
0
0
azbizony avatar
Nagyon sok jóó avatar készül itt 😃 ceni98 köszi az avatart nekem tetszik és ki is cseréltem a régit 😃
0
0
0
0
Moose avatar
Persze csinálok csak írj valami elképzelést 😜 kik legyenek rajta milyen színek domináljanak etc. Ha ma nem de holnap elkészítem mert már faradt vagyok. De wazze addig néztem ezeket a dmc-s képeket, hogy megjött a kedvem játszani vele 😃 😃 😃 hallotam már rola de még sose probáltam
0
0
0
0
BiGame avatar
Ezzel a lendülettel majd nekem is tudnál iesmi képet csinálni csak az én nevemme, DMC4 stílusba?😆
0
0
0
0
Moose avatar
Hát ugy durván fél orámba került ezt a képet összedobni
[LINK]

és a betűtípust én az alap fontok között találtam pici outher glowal meg shadowal majdnem 100% ra hasónlit az eredetire 😃
annyi volt a probléma hogy nem volt olyan wind effectem amivel elértem volna a ragyogás elmosodását balra de szerencsére ez nem látszik a kezétöl 😃.

És kössz DragKing 😃
0
0
0
0
no avatar
jah oks mert elég sok helyen azt írták vmi hasonlít de téll nm ugyan oan 😆
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát kipróbáltam, nemaz😆!
0
0
0
0
no avatar
a 4-nek a betűtípusa a MAEL.
am Moose naon fain avatarokat tudsz csinálni 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Csak aztán tudtam énis használni ezt a progit, direkt angolt szedtem le😃, sikerült dupla rétegű betűt csinálni, de az a DMC-s betűtípus nemvolt benne!
0
0
0
0
no avatar
én a cs5-tel csináltam ami ráadásul magyar szal kicsit könnyebb
0
0
0
0
BiGame avatar
Na leszedtem ezt az Adobe Photoshop CS3-at most azzal szenvedek😆, angol szal legalább tudok segítséget kérni😃!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció