Kicsi Gépigény Fain Játék

Szerző: , 2009. October 29., téma
Fórum » Játékokról általában
Játék : Mechwarrior4

Játék Tartalma : Robotokkal kell harcolni a jövőben

Ilyesmire gondoltam :P csak így tovább !
Hozzászólások: 298
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
asszonykámnak kéne vmi ugrálós vagy ügyességi játék😀 ne legyen túlbonyolítva de azért ha lehet jól nézzen ki😀 tudnátok ajánlani párat?😀
0
0
0
0
samdav avatar
prince írta:
assassin's creed 2

sztem nem éppen ezt kellett volna írni azért ennek elég durva a gépigénye... 😕
amugy láttam már, hogy írták, de akkor is leírom Flatout 1-2
hihetetlen, hogy milyen szép a grafja, viszont milyen kicsi a gépigénye 😀
0
0
0
0
almos avatar
Jazz Jackrabbit 2
ehhez elég egy tejfölösdoboz is, mégis nagyon jó game
0
0
0
0
no avatar
az jóó még most is nyomom 😆

Counter-Strike 1.8
0
0
0
0
no avatar
Fable - The Lost Chapters
0
0
0
0
ceni98 avatar
elég neki 2.8-as proci?meg sm 2?
0
0
0
0
Raziel24 avatar
devil may cry 4, egyáltalán nincs akkora gépigénye ami a hivatalos és ha kevés is neki a gép akkor sem szaggat hanem az idő lassul le és így is abszólut játszható, ráadásul minden idők legjobb akció/rpg játéka szerintem, csodálatos grafikával és hangulatal
0
0
0
0
enkutz avatar
Desert Storm,Return to castle wolfenstein,Tank Racer,Need For Speed 1-2,Duke Nukem,Serious Sam 1-2,Halo,Silent Hill 1-2-3,Resident Evil 1-4,Unreal Tournament,Unreal 2,Starcraft,Counter Strike 1.6,Counter Strike Source,Call of Duty 1-2,Pokoli Szomszédok 1-5,Mafia,Ice age 2-3,Prince of Persia the Sands of Time,Nfs Most Wanted,GTA 3,GTA Vice City nah lehet válogatni😆
0
0
0
0
Davezorrr avatar
mondjuk a doom3-nak sincs olyan nagy gépigénye sztem
0
0
0
0
noPublicFG avatar
Master Rally, NFS:U1 2, Stratégiában... mondjuk mindegyik 😃 pl.: Warcraft3, Act of War, Settlers részek, Warlords Battlecry 3, Sacrifice. Szerepjáték mondjuk: Divine Divinity, Enclave, Gothic2, Paradise Cracked (ez egy nagy kedvencem), tps: Advent Rising(másik nagy kedvencem), Max Payne, fps.: Doom2 😆
0
0
0
0
no avatar
Need for Speed Underground 1-2 ,Most Wanted, Carbon
0
0
0
0
no avatar
Helló a legjobb kis gépigényű gém az a stronghold crusder,meg a claw!
szerintem
0
0
0
0
Davezorrr avatar
én ezeket ajánlom: Mafia,Hitman 2,Max Payne 2,Command and Conquer és Zero Hour,Fifa 08,Colin Mcrae 2005,cod1,2,Halo,WoW-t saját felelőségre 😆,CS:S,Suffering 2
régi gépemen ami 1,8Ghz 1magos proci,Ati radeon 9200se,512 ddr ram ezek a gamek 800*600 felbontásban shadow off antianalising off többi high nem akdtak abszolut.Játszhatoan szépen futottak.
0
0
0
0
Demoz avatar
Halo CE, Star wars republic commando,land of the dead,cod 2(!!!best^^)...meg ilyesmik 😃
0
0
0
0
Unstoppable avatar
Hitman 2, FlatOut 2, És az abszolút a: Max Payne 2, ami sztem évekkel meghaladja a korát, tekintve a vetélytársait akkoriban😆(hol volt 2002-ben ilyen fizikájú grafikájú élményű game? Na hol??! SEHOL!!😆 De am nézzétek meg ezt: Rosszpcjatekok.blog.hu(ez egy überkirály oldal, ahol egy freddyD nevű fickó igen csak kis gépigényű game-eket mutat be, amik persze kicsit rosszak is de játszhatók.)😃
0
0
0
0
Airbornman avatar
Return to castle wolfenstein és az enemy territory😀
0
0
0
0
mosomedve avatar
Én ide sorolnám, ha eddig még nem tették meg a Halo2-öt, Gothic2, Vice City mindenképp😆, Freedom Fighters, szerintem ezek mind cool játékok és a gépigényük hanyagolhtó😉
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
STRONGHOLD ,de legjobb a STRONGHOLD-CRUSADER, magyar szinkronnal, vmint a STRONGHOL-CRUSADER-EXTREME is allat lett. A vilag legjobb kozepkori, lovagkori-RTS-ek, strategiai-jatekok !!! 😃

A lenyeg pedig, nagyon jo zene/hangok es kellemes grafika, viszont + komolyabb 3D-es VGA-RA SINCSEN SZUKSEG, 4Mb VIDEO-MEMORIA ELEG NEKI, barmelyik gagyi integralt VGA is megfelel neki !!! 😀

Proci es RAM igeny is nevetsegesen keves. 😉
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Mivel most épp van időm, összeírok ide pár játékot, ami garantáltan el fog menni egy max 1Ghz-es celeronon, max. 512MB rammal, és mondjuk egy Riva TNT2-vel (32MB).

Értelemszerűen olyanokat írok, amiket érdemes is játszani, tehát nem flash játékokat, hanem rendes kiadott játékokat:

Tehát:
Stratégia:
-Total Annihilation
-Command n conquer, Red alert 1-2
-Warcraft 1-2, talán a WOW is
-Heroes of might and magic 1-2-3-4
-Age of empires 1-2

Autós:
-Carmageddon 1-2-TDR200
-Need for speed sorozat, lebutított beállításokkal az újabbak is, persze nem a shift 😀
-ReVolt
-Midtown Madness 1-2
-Driver 1-2
-Ignition
-18 Wheels od steels sorozat
-Colin McRae rally

Akció:
-GTA 1-2-3-Vice city sőt San andreas is butítva
-Mafia
-Call od duty 1, 2-es butítva
-Medal of honor AA
-Quake 1-2-3 Arena
-Doom 1-2
-Max Payne 1-2
-Punisher
-Redneck Rampage 1-2
-Shadow Warrior
-Mortal Combat 1-2-3-4

Nem beszélve a dos játékokról, amire elég egy redvás 386-os gép, hát mennyit el lehet szórakázni mondjuk ilyenekkel: Micro Machines, Bumpy, Supaplex, Lost Vikings, Prince, Goblins, stb stb stb...

Ennyi jutott az eszembe hirtelen, köszönöm a figyelmet 😀
0
0
0
0
no avatar
Croc Legen of the Globbos 😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
Star Wars : Battlefront I-II

0
0
0
0
asznomad avatar
Half Life 1 😃 az faxa 😃
0
0
0
0
Airbornman avatar
Medal of Honor
Call of Duty
Wolfenstein
Silent Hunter
Battlefield
0
0
0
0
no avatar
A mesterlövész 😆 😃😃😃
0
0
0
0
no avatar
Nekem nem tetszik a max payne, az a grimasz az 1. résznél a csávókának 😆
0
0
0
0
philips20 avatar
hát nemtudom én mégcsak a ketöt probáltamki 😃 majdmegnézuem az 1 etis
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Rick írta:Max Payne 1-2

FeRR írta:
a 2 jobb😃


hát a grafja lehet hogy jobb, de szerintem az 1-es története jobban kivan találva
0
0
0
0
gereisti avatar
Halo: Combat Evolved
Jó kis Sci-fi lövöldözős.Nekem nagyon bejön.
0
0
0
0
no avatar
ember neked mi bajod van??
esetleg lich king az is full grafon akadhat...
vagy sokan vannak a szerveren és azért lassú,vagy a neted szar nem tom én régen 512-es rammal toltam...mots meg 1 gigással és lich kingen annyi hogy nincs a graf maxra húzva...
0
0
0
0
laci503 avatar
Heroes of Might and Magic (Heroes röviden 😆😉 1-2-3 p1es gépemen mentek régen 😃 és még jó játék is 😃 nekem a 2. rész a favorit 😃
0
0
0
0
no avatar
WOW!!!a legjobb kis gépigényű játék sztem 😃
0
0
0
0
no avatar
Helló venni akarsz gépet??😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
gyurcsány szabadesés 😆 me doom 3
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció