X-fire

Szerző: Demoz, 2009. October 26., téma
Fórum » Társalgó
Itt megoszthatjátok egymással az X-fire címeket;)
Hozzászólások: 338
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
egyik játéknál sem működik
nem talál egy szervert sem
0
0
0
0
Ferrari avatar
Melyik játéknál akarsz szervert keresni? Nem működik minden játéknál...
0
0
0
0
no avatar
csövi nekem olyan kérdésem lenne hogy valamiért nem ismer fel egy szervert sem akkor se tudok felmenni a szerverekre ha az ip-t adom meg emiatt újraformáztam a gépet és semmi
nincs szerver ,,nem válaszolnak a szerverek
keresésnél nem keresi a szervereket
mi lehet a gond?????
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
gabesz1024 esetleg cod 4 ezhetünk ha vkit érdekel😉
0
0
0
0
vietkinghun avatar
vietkinghun vegyetek fel 😀 még anno Vietkong közbe jutott eszembe 😜 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
kisborda írta:
Kmisi99 írta:
Miért van az hogy azt írja az X profilomra hogy
This user has played no games on Xfire.
Pedig pár napja még kijelezte a játékaimat!

Biztos az xfire szerverén volt valami hiba!
Megszívtad!!!😆😆😂😂

De kárörvendő itt valaki!
Örülsz mi?

Nem örülök csak most kihasználom az alkalmat, mert általában te röhögsz rajtam, hogy valami szar a gépen!😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
kisborda írta:
Kmisi99 írta:
Miért van az hogy azt írja az X profilomra hogy
This user has played no games on Xfire.
Pedig pár napja még kijelezte a játékaimat!

Biztos az xfire szerverén volt valami hiba!
Megszívtad!!!😆😆😂😂

De kárörvendő itt valaki!
Örülsz mi?
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Miért van az hogy azt írja az X profilomra hogy
This user has played no games on Xfire.
Pedig pár napja még kijelezte a játékaimat!

Biztos az xfire szerverén volt valami hiba!
Megszívtad!!!😆😆😂😂
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Miért van az hogy azt írja az X profilomra hogy
This user has played no games on Xfire.
Pedig pár napja még kijelezte a játékaimat!
0
0
0
0
R0x0r avatar
Enyém sajtosguba 😀
0
0
0
0
Smack avatar
az enyém smack97
(ha valakit érdekel...)
0
0
0
0
Ferrari avatar
Meg lehet buherálni h felismerje, fallout 4-el én is megcsináltam, de ha még nincs benne az adatbázisba akk ikont nem fog mutatni, csak annyi h kiírja h játszol vmivel...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
még nem ismeri, valószínűleg 1-2 héten belül hozzáadják😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem látja az x a gothic 4 et még csak az adatbázisában sincs! Hogy lehetne frissíteni?
0
0
0
0
Trj Pain avatar
bigkon23 már nem annyira használom, de aki akar nyugodtan vegyen fel😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
LagerMaister írta:
pl C&C Generals.
abba már nem emlékszem hogyan volt pontosan, de az RTS-ekben általában alapból indíthatsz szervert, nézz körül a multiplayer menüben.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
mondj 1 játékot amivel játszanátok, és ha tudom megmondom hogy kell
0
0
0
0
LagerMaister avatar
ok, kösz a választ! de hogy van ez a sajat szoba? a jatekon belul, vagy ha mar bent vagyok a jatekba akkor xfire segitsegevel tudok pl a hevernak es nekem kulon szobat csinalni? bocs a hulye kerdesekert, de tenyleg nem konyitok hozza.es hiaba van feltelepitve a jatek nem mutat semmi szervert az Xfire😞
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
LagerMaister írta:
hello! egy kis segitseget kernek, most hasznalom eloszor az Xfire-t es azt szeretnem kerdezni hogy csak elore letrehozott szervereken lehet jatszani, vagy tudok olyat is hogy pl en csinalom a szervert en leszek a Host, es a jatekon keresztul a haver tud csatlakozni? és ha lehet ilyet valaki pls irja le hogyan kell.Előre is kösz.Üdv!
az xfire csak kijelzi a szervereket és IP alapján kapcsolódhatsz rajta keresztül valamelyikre. ha az adott játékban lehet dedikált(dedicated) szervert futtatni, és eléggé jó hozzá a géped, neted, akkor tudsz saját szervert csinálni amin keresztül játszhattok, ez persze csak a szerveres alapon működő játékoknál van így, a szobás rendszerűek alapból támogatják saját szoba létrehozását. esetleg még hamachi-n keresztül játszattok úgy, mintha LAN lenne.
0
0
0
0
LagerMaister avatar
hello! egy kis segitseget kernek, most hasznalom eloszor az Xfire-t es azt szeretnem kerdezni hogy csak elore letrehozott szervereken lehet jatszani, vagy tudok olyat is hogy pl en csinalom a szervert en leszek a Host, es a jatekon keresztul a haver tud csatlakozni? és ha lehet ilyet valaki pls irja le hogyan kell.Előre is kösz.Üdv!
0
0
0
0
kisborda avatar
Nekem meg asszem kisborda,😆 de van egy másik is csak nemtom melyiket használom!😂😆
0
0
0
0
windows96 avatar
tata996 az enyém ha valakit érdekel
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
én mindíg is alt taboltam semmivel nem került több időmbe sőt amkor scroll lock x elek akkor még ott escelni is kell hogy eltűnjön az X

Ha meg alt+tabolsz akkor meg meg rákell menni a tálcán az ikonjára szal ugyanannyi idő, meg nekem az al+tabbal néhány játéknak több idő kell mire ledobja és az egy csomo idő! Scroll lockal meg egy szempillantás alatt megvan! Meg látom is hogy közben mit csinálok!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én mindíg is alt taboltam semmivel nem került több időmbe sőt amkor scroll lock x elek akkor még ott escelni is kell hogy eltűnjön az X
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Csak be kell állítani hogy ne fusson miközben megy a játék

Tudom, de akkor meg alt+tab-olni kell vagy control+alt+del!
Én meg úgy szeretem, hogy csak simán scroll lock+x és már írthatom is amit akarok!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Csak be kell állítani hogy ne fusson miközben megy a játék
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Mi a tosz van az X emmel mert egy csomó játék kifagy ha közben fut😠 De ráadásul ma úgy toltam a NFS shiftet hogy semmi gond nem volt az X mérte is az időt meg minden majd kb 2 óra múlva újra indítanám és ha megy az X akkor kifagy a game😠 És ez így van pl a cod5 nél is!

Nekem is az volt egy csomo játéknál, hogy ha ment az xfire akkor nem indult a játék.😕
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
teslagod, aki felvesz fülét levágom😂
0
0
0
0
no avatar
asszem mindenkit felvettem aki beírta a címét : D
0
0
0
0
Screamer avatar
hát nekem pl. benevan profilomba lasan fél éve de : Screamer04 😆 márakit érdekel 😜 én lusta vagyok keresgélni x en most 😆
0
0
0
0
danhey avatar
Vegyetek fel: danhey
TGF is van a klánba 😀
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Hadd gyűljön a sok barát 😆: -->> totyito 😃
0
0
0
0
no avatar
vegyetek fel :-> upland12346
0
0
0
0
whiplaser avatar
nekem Whipla mert csak ezt fogadta el 😠
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mi a tosz van az X emmel mert egy csomó játék kifagy ha közben fut😠 De ráadásul ma úgy toltam a NFS shiftet hogy semmi gond nem volt az X mérte is az időt meg minden majd kb 2 óra múlva újra indítanám és ha megy az X akkor kifagy a game😠 És ez így van pl a cod5 nél is!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
x az alapvető kezelőfelület, c-re a chat jön be
0
0
0
0
no avatar
Tesla GoD írta:
az a játékon belüli kezelőfelülete, alapból scroll lock+x el jön elő

scroll lock+c-vel jön elő 😀 de amugy levan irva minden a beálitásoknál
0
0
0
0
MaliDual avatar
az enyém kockabarni
vegyetek fel😃
0
0
0
0
xd1999 avatar
Az enyém danielsubicz.
Vegyetek fel 😃
0
0
0
0
Abstrrkt avatar
Az enyém adam973

Aki akar felvehet 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kmisi99 írta:
hát ha arra a valamire gondolsz amikor be kell írni abba az infi fájlba pár sort azt meg csináltam!


jah de azt minden xfire frissítés után meg kell csinálnod, mert minden kedden frissíti az xfire a játéklistáját és akkor az is átíródik vissza az eredetire + utána manuálisan kell kikeresned a játékot!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
pedig ha kevesebb mint1 órát jelez, akkor már játszott vele...
am régebben volt 1 olyan trükk h a steam mappájába kellett tenni az adott játékot, esetleg csinálni egy kamu cgf file-t a játék nevével és akkor működött, csak most hogy máshogy érzékel nem tudom él-e még a lehetőség, de úgy emlékszem hogy nekem a plants vs. zombies még működött a váltás után is...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát ha arra a valamire gondolsz amikor be kell írni abba az infi fájlba pár sort azt meg csináltam!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Kmisi99 írta:
az miért van hogy már vagy 1,5 órát codoztam de még mindig ez van kiírva!
Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer < 1 hour


Azért mert a COD MW2 multit csak akkor ismeri fel az x h ha eredeti, ha nem az akkor kell vele kicsit trükköznöd h felismerje!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
scroll lock+x semmit nem csinált!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az a játékon belüli kezelőfelülete, alapból scroll lock+x el jön elő
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
az mi? és hogy nyissam meg?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció