Mennyi időt töltesz az oldalon?

Szerző: Nedadam, 2009. August 15., téma
Fórum » Az oldalról
Ki mennyit időt gépigényezik? :)
Hozzászólások: 406
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Booker avatar
Nagyon király oldal. Minden nap itt esz a fenne😁
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
Napjainkban már csak heti 1-3 alkalommal 😕
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Ritkán járok fel. Leginkább ha kérdésem van, de előfordul hogy csak feljövök.
0
0
0
0
Ozone avatar
Naponta kb. egy órát, próbálok segíteni az embereknek, akiknek szükségük van rá. : D
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Egyre kevesebbet.. sokszor már csak elolvasok egy hírt vagy megnézek egy játékot aminek tudni akarom a gépigényét és megyek is.
0
0
0
0
X9K338DA avatar
Nem sokat. Naponta 2-szer 3-szor felnézek, átpörgetem a címlapot, megnézem az utlsó aktív témákat. Szerintem nem több napi fél óránál.
0
0
0
0
💬 1
Zsoltiv0 avatar
Mostanában unatkozok,így el kezdtem fel járogatni.
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
Mostanában naponta 4-5 órát biztosan 😆
0
0
0
0
no avatar
Naponta több alkalommal 2-3 percet. Régebben regisztrált tagok beszámolója alapján akikkel jó a kapcsolatom az oldalon kívül is mondták, hogy régen nem volt ennyire kihalva az oldal és lényegesen nagyobb élet volt itt, lehet akkoriban többet használtam volna az oldalt 😀
0
0
0
0
💬 14
Scorn Face avatar
@LordSzalko: Ezt a régen élénkebb volt az oldal megállapítást már sok ember kommentjében olvastam. Szívesen megnéztem volna akkor az oldalt. (Látok néhány 10 vagy kicsit kevesebb éve regisztrált tagokat akik már régóta nem léptek be.)
0
0
0
0
no avatar
@Scorn Face: Én most jelenleg a régebbi fórum témákat olvasom visszafele, említették, hogy vannak viccesek, valóban 2012 világvége stb. 😃
0
0
0
0
Scorn Face avatar
@LordSzalko: Akkor jó szórakozást kívánok az időutazáshoz. Lehet követem példádat és belevágok a hétvégén.
0
0
0
0
no avatar
@Scorn Face: Köszi 😀 Nem fogod megbánni 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Én is már öreg motoros vagyok az oldalon, tanusítom hogy régebben nagyon pörgött az oldal ez nem annak köszönhető hogy akkor valami másképp volt mint most vagy akkor valamit jobban csináltak az Adminok mint most, hanem egyszerűen több embert érdekelt az oldal, ennyire egyszerű, akkor még a kanyarba se volt a Facebook, most mindent megtalál az ember ott, nem kell külön ide feljönnie, persze akit érdekelnek a gaming dolgok (hardverek/szoftverek) az idejön de akinek van egy laptopja egy fix hardverrel az meg azt sem tudja hogy létezik (havernak mikor kb 1 éve említettem hogy van egy ilyen oldal azt sem tudta hogy mi ez..., pedig ryzen 3900X meg 2080Ti je van, csak ugye előre összerakott vasparipa nem pedig össze válogatott mert ugye nem mindegy! Én viszont sokat köszönhetek az oldalnak! És nektek is! Sokat tanultam az évek alatt (tanulok folyamatosan!) Pl a jelenlegi gépem egy itteni emberkének köszönhetem, ő adta az ötleteket, mert anno még fingom nem volt alaplap fronton mi passzol mihez... (persze azóta már sok minden változott de pl pentiumomat amit azóta sem bánok hogy megvettem 😃 )és szeretek is ide járni annak ellenére is hogy lényegesen visszafogottabb lett a létszám. Régebben pl. E3 at élőben lehetett nézni élő Chat-el az oldalon! Ez a funkció nagyon tetszett! Úgy pörgött a chat hogy nem bírtuk olvasni 😃 ez is mutatta hogy mekkora élet volt itt. De azt is megértem hogy miért nincs állandóan...az is épp változó hogy mikor mennyit járok ide,van hogy naponta többször 5-10 perceket van mikor napokig rá sem nézek
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Igen, korábban már elkértem az egyik felhasználótól egy "gyűjteményt" ahol a viccesebb/szánalmasabb /anyázósabb kommentek voltak összegyűjtve na meg a kamu profilok, haláliak voltak 😃

Manapság már a hozzáértőbb már inkább a Youtube-ról néz dolgokat mert egyszerűbb és informatívabbak a tartalmak én javarészt ezért gondolom úgy, hogy az oldal aktív tagjainak száma jelentősen csökkent az évek alatt. Nekem több régebben regisztrált tag azt mondta, hogy az oldalon eléggé eluralkodott az anyázás meg stb. amit idővel talán túlzottan durván kezeltek és ez sokaknak nem tetszett, hogy kb. már a privát levelezést is figyelték stb. azért az para. Amióta én itt vagyok azóta is volt egy live ha jól emlékszem, de gyakorlatilag olvashatatlan volt mert semmi "slow mode" nem volt a chat-hez rendelve 😃

Mindenesetre jó itt, szeretek segíteni másokat az adott témákban. Nem mellesleg haverokat is szereztem már az oldalról akikkel napi szinten beszélünk Steam-en vagy Discord-on.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Hát igen sok minden történt a világgal az oldal indulása óta, nehéz meghatározni az okokat, de én is úgy vagyok vele mint te, bár én nem értek annyira a dolgokhoz mint itt jópáran! De ha tudok,segítek! sokat használom én is a Steamet! Ha gondolod privátban adok egy elérhetőséget! Persze csak ha érdekel,nincs sértődés ha nem, megértem! 😃
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Küldheted, gyűlnek a jó arcok 😃
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@LordSzalko: Agresszívabbak lettek az emberek. Nem csak itt, mindenhol megfigyelhető a jelenség. Már van 10 éve, hogy először regeltem ide. Igazi kocka aranybánya volt.Spoiler!
Akkor még Slot1es Celeron A-val nyomultam. Úgy volt szó szerint összekloffolva szerencsétlen gép. Viszont akkor még nem ment az, hogy épp ezért a te véleményed/kommented ne ért volna annyit, mint másé. Ha valamit rosszul tudott az ember (14 évesen természetes), akkor nem szétoffoltak, hanem rendesbe jóféle eszmecsere volt
Itt még istenes a dolog (noha itt is jelen van a dolog), de kb bármely facebook téma olyan, hogy csak arra várnak, mikor köthetnek bele bármilyen kommentbe.
0
0
0
0
no avatar
@SuperPuma: Sajnos ez ilyen. De megszoktam már az ilyen típusú embereket. Munkám miatt rengeteg nyomi ügyintézőt/polgármestert/rendszergazdát/képviselőt ismerhettem meg akik szeretnek pattogni és hülyeségeket beszélni, persze az jelenség hogy nincs igaza de erőlteti hogy márpedig az úgy van ahogy ő mondja 😊

Az itteniek ehhez képest semmik, itt jobbára azok kekeckednek akik valójában semmiféle személyes tapasztalattal nem rendelkeznek az adott témában, vagy szimplán a beszűkült látásmód jellemezi.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
@bukta2: Én is itt vagyok immáron 9 éve, de eleinte csak olvastam az oldalt és nem írtam semmit sem, ennek oka a hozzá nem értés volt, vagy ha tudtam is volna segíteni, valaki már leírta amit én is akartam. Sokat segítettek rajtam is az oldalon és ez több embertől származik. Több hardver vagy egyéb eszköz van itteni fórumtárs által, mint például a szünetmenetesem is így lett megvéve, amit azóta sem bánok. Ahol tudok segíteni és valaki nem válaszolta még meg, ott hozzászólok, de néha vannak olyan sületlen kérdések is, amire inkább semmit sem írok. Az oldalra naponta fel fel nézek, van hogy napi egyszer van hogy többször is. Viszont tényleg volt itt nem egy olyan ember aki csak trollkodni regisztrált, be kamugépet adott meg, és még az észt is osztotta. Aki itt van évekre visszamenőleg annak szerintem neveket sem kell írnom.
0
0
0
0
thug85 avatar
@reszler112233: Nos ha szabad én is bekapcsolódok a beszélgetésbe.
Én kb. buktával egyidőben regeltem, emlékszem rá régről. Régen még moderátor is voltam, segítettem Zolinak a munkájában, időm volt bőven mert akkoriban éjjeliőr voltam. Az oldal kezdetén talán az volt más, hogy más kapcsolatok voltak itt. Több fiatal segítségért vagy csak társalogni járt ide, amikből barátságok születtek. Hosszú éjszakába nyúló beszélgetések voltak itt, nagyon élveztem őket. Sok jó haverom lett innen, többel személyes is találkoztunk. Toopa Győrből jött fel Pestre, Kutyanmajom rengetegszer bejött hozzám este a munkahelyre. Zolival is összefutottunk személyes találkára. Azóta sok minden változott. Megváltozott a közösségi kommunikáció és mi is. De néha visszakívánom azokaz az időket.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@reszler112233: Így ahogy mondjátok! Azért vagyunk itt még jópáran akik tudnak rendesen társalogni egymással, néha lehetnek nézeteltérések ez csak természetes nem kell mindenben egyetérteni, nem vagyunk egyformák Spoiler!
akkor is a PS a jobb... 😃

Én inkább tapasztalatokkal segítek embereknek, (ami kevés van... de valszeg az évek alatt írtam én is sok hülyeséget ... változunk mi is és az oldal is ahogy a világ is ez egy ilyen folyamat 😃 pl lentebb elégge kifejtettem egy 3 éves kommentemnél az akkori álláspontomat az oldallal kapcsolatban.
0
0
0
0
no avatar
@bukta2:
akkor is a PS a jobb... 😃

😆
https://i.imgur.com/nU4Ab34.png
0
0
0
0
bukta2 avatar
Régen amikor még volt élet az oldalon akkor pfff nagyon sokat de mostanság fel fel nézek pár percre az adott álltalam érdekelt topikokat átnézem és kész...meg a gépigényeket sem nézem ezzel az új rendszerrel valami borzalom... rákell menni hogy összehasonlítás és még akkor sem jó mert nem jegyzi meg az adataim... mindig bekellene írkálni... tehát azzal sem tökölök...
0
0
0
0
Wihay avatar
Többször is felnézek.
0
0
0
0
frikszogud avatar
Naponta kb. 1-1,5 órát összesen.
0
0
0
0
xCube avatar
Mikor hogyan. Egy nap többször is felnézek de ritkán vagyok pár percnél hosszabb ideig itt. Csak akkor ha írásokat olvasok.
0
0
0
0
Rosberg avatar
Hogyha hazaértem iskola után, akkor felszoktam jönni és nézelődni maximum 1-2 óráig.
0
0
0
0
19ati93 avatar
kb szerintem 3/4-1 órát naponta
0
0
0
0
Krissz avatar
Napközben nemigazán jellemző, esetleg miután hazaérek kb 1 órára felnézek, de hétvégén 2-3-4 órát töltök itt, változó.
😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Napközben nem igazán,inkább délelőtt meg este felé 1-2 órát.
0
0
0
0
szalamispizza avatar
Naponta többször felnézek 5-10percekre. 😀
0
0
0
0
Omis avatar
naponta többször belépek(még nyaraláson is)
néha lapos a hangulat,néha jó,
egyszóval vegyes ez az oldal.
Valamivel fel kellene dobni hogy mivel nem tudom.
0
0
0
0
Funes avatar
Lassan 4 éve vagyok regisztrálva, de nem nagyon vettem rész itt a fórumozásban ez meg is látszik a szint pontszámomon. (belépni, se nagyon léptem be)
Viszont az utóbbi 1-2 hónapban egyre többet vagyok fönt az oldalon, igaz az időm is úgy engedi, hogy megtehetem ! 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Mostanában egyre többet 😜
0
0
0
0
no avatar
Netezés közben mindig a face és a gépigény oldal meg van nyitva, szóval sűrűn.
0
0
0
0
neuroflex avatar
alig vagyok fent mostanában sok dolgom de ha van időm max 1 perc :I
0
0
0
0
rollo avatar
Naponta tobszor felnezek . Osszesen minimum 30-40 perc 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Naponta benézek, segítek ahol tudok, aztán van hogy itt ragadok több óráig, van hogy csak pár percig 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Naponta gyakran felnézek. 😀 Amihez tudok hozzászólok, véleményezek.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Mikor "oldscool" gépem van, akkor kb csak azért kapcsolom be, hogy netezzek, mikor meg azért játékalkalmatosságom van, akkor megfeleződik.
0
0
0
0
NiXiT01 avatar
Naponta legalább 5 órát de hétvégén non-stop. 😃
0
0
0
0
gaborw avatar
Általában minden nap felnézek pár percre! Szeretem ezt az oldalt!
0
0
0
0
Bukta avatar
bukta2: én is 😃
Én nem szoktam 1 huzamban fent lenni 1-2 órát, én inkább felnézek pár percre sokszor.
0
0
0
0
bukta2 avatar
többre tartom ezt az oldalt mint a Facebook-ot!
0
0
0
0
Bicike avatar
@Dono
Tudtommal régn volt is, Gumiszoba volt a neve.
0
0
0
0
Puffin avatar
non-stop! 😆
Leginkább munkaidőben. 😃
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Hát..Kb egész nap nézegetem. Rengetegszer felnézek 5-10 percre. De nem szoktam egyhuzamban sokáig fent lenni (mármint az oldalon).
0
0
0
0
neuroflex avatar
alig vagyok fent inkább tanulok de ha fent vagyok 1-2 óra max
0
0
0
0
Korryenz avatar
nem olyan sokszor de néha napi 2-3 órát 😀 de általában csak 40-50percet! 😀
0
0
0
0
no avatar
Naponta többször 10-20 perceket. Egyébként nem chat kellene, hanem egy Off-Topic ahol mindenről lehetne beszélni.
0
0
0
0
ExtazYexe avatar
Minden nap felszoktam nézni és legalább 30 percet vagyok fent. 😀
0
0
0
0
agabor10 avatar
Most regisztráltam. De sokat fenn leszek napi 1-2 órát.
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Minden nap felnézek akár többször is. Amikor olvasok ezt+azt akkor 1 órát is vagyok de amikor csak felnézek akkor csak olyan 10-15 percet.
0
0
0
0
MentaLike avatar
Átlagosan, olyan 30 percet vagyok fent.
Mondjuk jó lenne egy közös chat is , de ez csak saját vélemyény. 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció