Monitor nem kapcsol be!

Szerző: Jakesz, 2009. May 24., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 54
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Hu-cROPP avatar
Hali!
A gépemen nem fut az uj NFS 2015 játék. Megtudtam, hogy az AMD kártyám már nem támogatja a játékot. Egyéb javaslatok mit tegyek? hogy menjen a játék? uj grafkártya csere?
Egyébként egy haveromtól kolcsonkértem a 7970-es AMDjét, és berakom gépembe, nem kap képet a monitor(pedig a gép befut szépen)...szóval nemtudom, most alaplapom a régi? ez lenne ha vennék egy új graf kártyát is?
Válaszokat elore koszi!
U.I: helyesírásér bocsi 😀
0
0
0
0
Hexney avatar
Rendben köszönök mindent.
0
0
0
0
Sanchez avatar
El, szerintem akkor inkább ne próbáld meg.
0
0
0
0
Hexney avatar
Rendben! a BIOS frissétést meg csináljam akkor? el lehet rontani vele valamit?
0
0
0
0
Sanchez avatar
Ja, értem. Akkor próbáld meg ott környékén bevinni egy infó boltba, szerintem még egy ezrest se kérnének érte.

( Lehet, hogy nem is ez a baj, hallgass meg mást is )
0
0
0
0
Hexney avatar
itt vettem gépigényen 😃 ma hozták ki 😃
0
0
0
0
Sanchez avatar
[url]http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+update+a+gigabyte+bios&oq=how+to+update+a+gigabyte+bios&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=youtube.3...230.6870.0.6930.37.25.4.8.9.0.129.1404.22j3.25.0...0.0.3CohZlRrYvg[/url]

De szerintem jobban járnál vele, ha elvinnéd oda ahol vetted a procit, biztos megcsinálnák. ( Lehet, hogy nem is ez a baj, hallgass meg mást is )
0
0
0
0
Hexney avatar
Tudnál segiteni? kezdő vagyok. Mit hogyan kell stb
0
0
0
0
Sanchez avatar
Csak tippelni tudok, de szerintem próbálj meg egy BIOS frissítést.
0
0
0
0
Sanchez avatar
A proc ventillátor felpörög?
0
0
0
0
Hexney avatar
Üdv. Ma vettem egy új processzort berakom gépembe minden passzol meg stb. és amikor indítom a gépem a monitor nem kapcsolbe.. vagyis nem küld képet vissza rakom a régi processzoromat azzal megy minden hibátlanul.. Segitsetek Fontos lenne. Gépemről pár adat:

Processzor: Ez amit most vettem, amivel nem kapcsol be a monitor: AMD Athlon II X3 450 BOX
Memória: Kingmax 2 GB
Videókártya: Nvidia Geforce 8400 GS 512 MB
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: Gigabyte GA-M61SME-S2 v2
0
0
0
0
philips20 avatar
srácok valaki nem tudnekem, szerezni egy frcm-tcon-v0.1 2007.12.05 230x138mm/t1.2 es panelt,

vagy

egy wt61p6s 830 Ic-t ?

akinek van, vagy tud szerezni kérem szóljon Köszönöm.
0
0
0
0
akos328 avatar
mert annak 1600X900 az elfogadott, nem 1280X1024, szélességbe mégcsak belefér, de magasságba már nem, azért dobja át másik beállításra.

khaled én erre tippelek: 2 rövid hangjelzés: Probléma van a RAM-memóriával. Indítsa
újra a gépet! Ellenőrizze a memória moduljait!
0
0
0
0
Jakesz avatar
Az lenne a kérdésem, hogy a Samsung Synchmaster P2070-es monitorom miért nem engedélyezi az 1280-as felbontásokat? Ha arra próbálom tenni, átrakja egy másikra.
0
0
0
0
khaled98 avatar
akos328: 2 rövidet, gyorsan utána kb 25-30 mp-ként egyet egyet az is rövid és a biosom az az eredeti asus p7h55-m
0
0
0
0
akos328 avatar
khaled98 írta:
Hello segítség kéne csak előre szolok hogy nem tom milyen hiba, vagy monitor vagy táp vagy vga és hát ide irtam...
a gond a következő: tegnap kikapcsoltam a gépet miután játzsottam egy kicsit a bfbc2-vel majd mentem aludni, ma reggel be akartam kapcsolni a gépet de volt egy két hiba, párpedig az hogy felpörgött minden a gépben minden tökéletes , vártam hogy jöjjön a kép a monitoron de csak 2 rövidet csipogott a gép utána meg 30 mp-nkénk 1 rövidet, de szerencsére van integrált vga-m ezért ki próbáltam ott de csak akkor indult a monitor és nem csipogott 2-t hogyha kiszedtem a 6-pines vga csatit...

a gépem:
alaplap: asus p7h55-m
vga : evga gtx 550 ti
monitor : acer x193w
cpu: intel core i3-540
táp.: codegen 300W
hdd : samsung 320Gb sata
ram : 2x2gb kingston ram

én táp hibára gyanakodom de nem tom... pls segítség!!!!


hogy sípolt bekapcsoláskor?
ilyen szavakat kérek h husszú, rövid, vagy táá, ti, mert így akkor rálehet keresni a problémára. nem véletlenül van Speaker az alaplapon
0
0
0
0
khaled98 avatar
Hello segítség kéne csak előre szolok hogy nem tom milyen hiba, vagy monitor vagy táp vagy vga és hát ide irtam...
a gond a következő: tegnap kikapcsoltam a gépet miután játzsottam egy kicsit a bfbc2-vel majd mentem aludni, ma reggel be akartam kapcsolni a gépet de volt egy két hiba, párpedig az hogy felpörgött minden a gépben minden tökéletes , vártam hogy jöjjön a kép a monitoron de csak 2 rövidet csipogott a gép utána meg 30 mp-nkénk 1 rövidet, de szerencsére van integrált vga-m ezért ki próbáltam ott de csak akkor indult a monitor és nem csipogott 2-t hogyha kiszedtem a 6-pines vga csatit...

a gépem:
alaplap: asus p7h55-m
vga : evga gtx 550 ti
monitor : acer x193w
cpu: intel core i3-540
táp.: codegen 300W
hdd : samsung 320Gb sata
ram : 2x2gb kingston ram

én táp hibára gyanakodom de nem tom... pls segítség!!!!
0
0
0
0
drake1713 avatar
Sziasztok van egy xerox lcd monitorom és bekapcsolás után 3-5 mp múlva magától kikapcsol
ha valaki tudja mi lehet a gond vele legyen szives segítsen .😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Synda írta:
tasiadam írta:
Synda írta:
WackoSheep írta:
Sztetek ha villog a LED közben halk sípoló hangot ad a monitor és természetesen nem kapcsol be akkor még lehet vmit tenni vele házilag vagy már csak a szerviz jöhet szóba?


Crt monitor?
Lcd-t még nem halottam sípolni.😜
Nekem a régi Crt csinál ilyet,sőt akkor képet sem ad,de megütöm jobbról,balról,néha tetejét is kell,utána működik rendesen 😂


mintha magam látnám 8 ével ezelött


Komolyan mondom 😃
Az használ neki,pedig már vagy 3 éve csinálja...néha erősen kell ütni...simogatásra nem mindig reagál 😂


tudom nekem is volt ilyen 1 monitorom, a végén szétesett a katódcső. Amúgy ha nem ad képet puff lesz akkor áram ellátás baja van, ugyan ez volt az én kocka TV-mmel elvitték és kiderült h 12 éve ugyan az a tápegység van benne és az romlott el.
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem ilyen kepcsoves TV-m van az is mindig sipol, nekem is a csapkodastol abbahagyja 😃😃
0
0
0
0
niteforce avatar
en mar hallottam LCD-t sipolni, kuka lett :/
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Synda írta:
WackoSheep írta:
Sztetek ha villog a LED közben halk sípoló hangot ad a monitor és természetesen nem kapcsol be akkor még lehet vmit tenni vele házilag vagy már csak a szerviz jöhet szóba?


Crt monitor?
Lcd-t még nem halottam sípolni.😜
Nekem a régi Crt csinál ilyet,sőt akkor képet sem ad,de megütöm jobbról,balról,néha tetejét is kell,utána működik rendesen 😂


mintha magam látnám 8 ével ezelött
0
0
0
0
jocykaaa avatar
sziasztok!van 1 daewoo lcd monitorom,csak az a baj van hogy ha bevan dugva a gépbe nem indul se gép se monitor!de van 1 nokia monitorom is(crt)avval ugy startol minden mint a rakéta!😕volt 1 ati 5450hd videokarim avval indult minden de az csak 64 bites volt valoszinünek tartom a tápot hogy az a gyenge de ha valakinek van valami jo tanácsa irja már meg nekem elöre is köszönöm.(különben most ugy használom hogy kihuzom a monitort a gépböl bekapcsolom a gépet bejön a windows hang visszadugom a gépbe és láss csodát bekapcsol)
0
0
0
0
DeanMartin avatar
Ha nem kapcsol be, akkor hogy írjunk ?😀
Mert, csak ez a monitorom van... 😃
0
0
0
0
Adam996 avatar
valoszinüleg a kábel hibája belső hiba probálj szerezni 1 másik kábelt ami összeköti a gépet a monitorral ha nem az a hiba akkor esetleg a monitor tápkábele ha az se akkor valahol máshol van a hiba :/ de valoszinűleg itt lesz!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Nekem is fujitsu problémám van!
Általában teljesen jól megy, játszok rajta órákat, filmet nézek, semmi baja. De mostanában olyat csinál hogy bejön a fekete kép, plusz kék figyelmeztetés: "no signal, check cable" és akk nem tudok vele semmit csinálni, csak újraindítani, de akkor meg megint működik. A csatlakozót többször megnéztem, rendesen össze van dugva. Amúgy a probléma minden előzmény nélkül történik, úgy értem nem mozgatom a kábelt, se a monitort mielőtt megjelenik.

Előre is köszönöm a segítséget. 😃
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
MaximumGame írta:
Nah az a probléma Benq monitorom pixelhibás lett 😃
És szerintetek gariba visszaveszik e?😃


Persze, ha nem jart le a garija meg ! 😉

Bar, attol is fugg, h NEM ontozted meg elotte az 1ik viragodat tul sok vizzel, amit eppen a monitorod felett taroltal. 😆 😂
Szal ha NEM a te hibadbol, hanem onhiban kivul jott elo a monitor hiabaja, akkor cserelik majd.

Counter4...ez DRIVER hiba is lehet, helyedben eloszor torolnem a regi VGA driver-et es utana probalkoznek uj VGA-val, majd felraknam az uj VGA legfrissebb driver-et !!! 😉
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Nah az a probléma Benq monitorom pixelhibás lett 😃
És szerintetek gariba visszaveszik e?😃
0
0
0
0
counter4 avatar
Sziasztok! A gépemben lévő vidikártyát kicseréltem, és a képernyő kikapcsol magától. Elég régi a konfigom, de lehet hogy a képernyő mégrégebbi, szal fogalmam sincs mi a baj. Mikor beraktam a másik videókártyát, szépen tölt az xp, és amikor ki kéne írnia hogy, üdvözlöm akkor kikapcsol. Már két videókártyát is kipróbáltam, de mindkettővel ugyanezt csinálja. csak azzal megy ami alapból benne van (ATI Radeon 9250). Lécc segítsetek. köszi.
0
0
0
0
no avatar
háth a kisöcsém gépe😆
egy asus ah3450 es videokari amivel nem megy de probáltam ati 9600 asal is azzal sem ment😞
az alaplap asus a7v8x😆
ami pedig benne van egy geforce 4 es
szal ha van tipp légyszi😉
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Dorczi:
szvsz alaplaphiba lehet,de majd ha kitöltöd a géped alaplapját akkor tudunk pontosabb választ adni neked
0
0
0
0
Flash avatar
Ahhoz, hogy itt bárki is segíteni tudjon, ki kéne töltened a géped adatlapját, ide meg azt írni, hogy milyen karit vettél, és akkor talán tudunk segíteni!
0
0
0
0
no avatar
hello!nekem az lenne a problémám h vettem egy videokarit és nem kapcsol vele a monitor csak ha az elemet kiveszem és visszarakom de akkor is csak a biosig jutok el és aztán kikapcsol a monitor😕 egyébként másik karival is ki let probálva de azzal is ugyan ez az eredmény 😠
jelenleg is azzal a kártyával megy amit kb 2 éve kaptam a géppel.udnátok segiteni vagy valamit ajánlani?
elöre is köszi😆
0
0
0
0
Devis avatar
nekem mondod? fujitsu a gépem 😆D
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
hát igen a fujitsu márka jófféle...
0
0
0
0
no avatar
sziasztok olyan problémám van hogy van egy fujisu siemens l9za 19"LCD monitorom meg van egy albacomp h782b monitorom és a fujitsu monitorom ha összekötöm a géppel villog kékken néha kiírja hogy no signal és bekapcsol a másik monitorom meg bedugom és megy semmi baja nemtudnátok segíteni a fujitsu monitorral kapcsolatban? Undecided
0
0
0
0
sagesz93 avatar
az elem közelében van egy jumper ami a biost teszi alapbeállításra, na azt tedd át egyel arébb(kapcsold be, de elvileg nem fog elindulni), utána tedd vissza, és utána start.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Próbáltad már hogy bekapcsolod a hangszórót elindítod a gépet és fülelsz ha van windows hang akkor ott a vidi kártya lehet a ludas. Ha nincs hang akkor sok más lehet pl meglazult valami próbálgasd meg hogy csak azt hagyod bent ami feltétlen kell a gép működéséhez pl 1db ram modul 1db hdd proci proci hűtő és ami nem kell a működéséhez azt kiveszed mert lehet bekavar.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Most hét végén cserélgettem egy DELL monitort két gép között és mert a másikon munkálatok folytak. És a végén vissza dugom a monitort az eredeti gépre amin már évek óta volt. És nem kapcsol be csak villog a led az elején, miközben a gép hallom hogy megy. Azt hittem, hogy beszart, visszarakom a másik gépre azon megy. Az eredeti gépen még a biost sem látom, se a monitor menüjét. Gondoltam valami kilazult benne, mindent végig nyomkodtam de semmi, ebben van egy integrált videokártyám is meg egy másik is de egyikkel sem volt semmi. Az elemet is kivettem de lehet hogy nem elég sokáig volt kint, nem tudom.
0
0
0
0
no avatar
de az a proci islehet kevés 😲
0
0
0
0
Domee89 avatar
Szevasztok!!
Most vettem egy Sapphire HD5750 512 MB GDDR5 vga-t
A problémám a következő: nem kapcsol be a monitor pedig kaptam olyan kapcsolót amit a tápra kell dugni megy rendesen de semmi kép. A tápom 550Wattos.
Alaplap:Asrock ALiveXFire-eSATA2
Memória: 4*1024MB DDR2 (800Mhz ram)
Proci(Amd athlon dual-core 4600+ (2.4Ghz*2)
lehet hogy régi az alaplapom vagy biost kéne fríssiteni rajta???
Vagy a proci nem pörgeti ki??
Kérelk üzenjetek akár levélben is!!!!
0
0
0
0
no avatar
Win7 em van és amikor Készenlétre vagy Alvora rakoma gépet akkor!
SÉ amikor beakarom kapcsolni akkor nem kapcsol be a minitom vagyis bekapcsol csak nin cskép és ha resizem a gépet akkor jolesz!
😆
0
0
0
0
MaliDual avatar
nekem a tv kártyától csinálta de nagyon ha van tv karid akkor attól lehet
0
0
0
0
Szamp avatar
Rezeg az LCD képernyöm, mitöl lehet, hogy lehetne kijavitani.
A monitor jó mert két monitorral is próbaltam de mind a 2 rezeg! A grafikkus kártya lehet a rossz szerintem! Ez egy Gigabyte 9500gt 1gb. A kábelllt is cseréltem az sem segitett. Viszont a grafikusom a telljesitményében nem csökkkent ugyan ugy viszi a játékokat! A monitor közelében sincs semmi zaváró cucc! Uj ddriverek vannak fenn! edddig nem csinálta.

Mi lehdet a probléma oka?

0
0
0
0
psychosocial avatar
én tudok 20rongy plusz ha mesze laksz akk eljösz ide érte😆
amugy hp monitor szal márkás és 19"-s
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Nedadam írta:
nem tudna valaki 15.000 ft- 20.000 ft között lcd monitort ajánlanni?
mert a crt-met lecserélnem
előre is köszönöm


ennyi pénzért LCD-t??!! 😆😆😆
0
0
0
0
krutka avatar
Nekem néha (Asus 193D-B)
Egy kb 7 cm szélesen vörösen vibráló lessz a kép ... vmi otlet?
0
0
0
0
Nedadam avatar
nem tudna valaki 15.000 ft- 20.000 ft között lcd monitort ajánlanni?
mert a crt-met lecserélnem
előre is köszönöm
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció