Munkahelyi Topic

Szerző: Arthur Morgan, 2020. August 04., téma
Fórum » Társalgó
Eleged van a munkahelyedből ? Agyadra megy a főnök ? Váltani szeretnél munkahelyet , de tanácsra lenne szükséged? Akkor itt a helyed.
Hozzászólások: 12
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Ha már munkahely, igaz nem az enyém:
[LINK]

Blizzard Entertainment staff are revolting over pay, after an internal study meant to ensure fair pay didn't produce the desired results for workers. Employees began sharing an anonymous salary spreadsheet on Friday, encouraging people to share their salary and recent pay increases.

Bloomberg reports that most of the pay increases given after Blizzard's study were less than 10%, significantly less than most people expected. Employees at Blizzard Entertainment have previously described having to skip meals to make rent, while one veteran claims they are making less now than they were with Blizzard almost a decade ago.

Last year, Blizzard Entertainment was asked by parent company Activision Blizzard to cut costs, resulting in hundreds of cut jobs, with new responsibilities foisted onto remaining workers without a pay increase. The same story has repeated for a number of years, even as the company posts record profits.

One person added CEO Bobby Kotick's salary and compensation package to the anonymous spreadsheet to contrast other listed salaries. Kotick is one of the highest paid executives in the entertainment media industry, with his compensation last year topping $30 million.

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a6KDq4N_700bwp.jpg
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Jó estét a Tisztelt Uraknak!

Hát finoman fogalmazva nekem már telifutott az a bizonyos t.ököm a munkahelyemmel. 😆 Június óta megállás nélkül dolgozok vendéglátásba. Szabadnapom nincs csak jelenléti ívben létezik. Nagyon agyalok azon , hogy itt hagyom a pics.ba ezt a helyet. Viszont család mellett nehéz egy ilyen végső döntést meghozni. Ezerrel keresek másik melóhelyet , de egyelőre még nem jártam sikerrel. 😆 Nem beszélve , hogy fizetés szempontjából se vagyok agyonfizetve.

Más aki hasonló csónakban evez , hogy teszi túl magát azon, hogy nincs semmi szabadideje ?
0
0
0
0
💬 10
xymano avatar
@Arthur Morgan: Betegszabi, és az alatt ki sem rúghatnak. Igaz én nem szoktam élni vele. Minden évben a karácsonyt várom mert akkor van 2 hét pihi. 😀
Van mikor nincs kedvem reggel felkelni sem de ez elmúlik 1-2 hét alatt.
😀 zene bekapcs és mindenki hagyjon. Picit segìt. Vagy egy jó könyv.
Akár napi félóra agykikapcsolás is segíthet.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@xymano: Betegszabit nem tudom engedné e az orvos. Most mondjam azt , hogy doki agyilag kivagyok merülve kellene egy hét ? 😆 Betegséget nem szeretnék színlelni ha nem muszáj 😀
0
0
0
0
xymano avatar
@Arthur Morgan: Munkahelyi stressz, ha normális akkor ad neked egy hetet. És ha nagyon nem vagy jó munkahelyen akkor ez idö alatt még nézelődhetsz is másik munka után.
0
0
0
0
Maros avatar
@Arthur Morgan: Megmondod, hogy pszichikailag nem vagy jól, nagy a nyomás és a stressz a munkahelyeden. Ezek miatt ki kéne, hogy írjon valamennyi időre. 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Maros: Végül addig kaptam az ívet hogy tegnap magam mondtam fel... 😢
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: És most hogyan tovább? Milyen szakmában nézelődsz?
0
0
0
0
The_Teacher_Man avatar
@Palanova: Gondolom a 30 nap felmondási idejét tölti...
@Arthur Morgan: Jól döntöttél, ilyen munkahelyen nem szabad dolgozni! 😀
0
0
0
0
xymano avatar
@Arthur Morgan: Ha ott n3m érezted magad jól akkor ne is bánd.
Valaki a mai világban dolgozni akar akkor gyorsan talál munkát. Sok sikert kìvánok
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@xymano: Hát nem az a léhűtő típus vagyok 😃 Meg hát család stb motivál a munkakeresésben meg hát a PC fejlesztgetés is pénzbe kerül 😆
0
0
0
0
Maros avatar
@Arthur Morgan: Jól tetted ha ez a helyzet ott! Munkát fogsz találni ha keresel, csak az nem mindegy, hogy milyet, jól gondold át, hogy hová mész! 😃 Sok sikert hozzá, és ne hozz elhamarkodott döntést, mert akkor csöbörből vödörbe! 😀😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció