Kedvenc filmed?

Szerző: , 2009. April 20., téma
Fórum » Film, sorozat
Melyik a kedvenc filmed?
Hozzászólások: 314
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ppista avatar
Harry Potter 1,2,3,4,5,6,7.1.rész,7.2.rész
Karate Kölyök 1,2,3
Taxi 1,2,3,4
Amerikai Pite 1,2,3,4,5
Silent Hill - A halott város
Időről időre
Legenda vagyok
Én, a robot
Amerikai Mesterlövész
Az utolsó ház balra......................stb rengeteg van még főleg Horror film
0
0
0
0
Krissz avatar
Keanu
Nagyon jó film lett 😃 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Tegnap néztük meg, eszméletlen baromság, de mocskos nagy film volt. Aki látta a Haláli Hullák hajnalát.. na kb olyan elvetemültségre számítson, csak nagyobbra. 😃

0
0
0
0
Arnybiro avatar
Van egy pár 😃 De a fontosabbak:
The Lord of the Rings Trilogy
The Hobbit Trilogy
Marvel filmek
Interstellar
Inception
Harry Potter filmek
Pirates of the Caribbean
The Hunger Games
Kb ennyi amit időről időre előveszek és mindegy hányszor láttam már újra és újra úgy tudok leülni eléjük, hogy nem untatnak.
0
0
0
0
Slaughter avatar
The Godfather 1-2, Tropa de Elite, Pulp Fiction, Training Day
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Interstellar, Legend, The Revenant...az elmúlt időkben ez a 3 film az ami igazán megfogott és tetszett 😀
0
0
0
0
tibi211 avatar
Üdv!
Mi a film címe? (romantikus) és az van benne h a csaj autó balesetet szenved és nem öregszik...nem régi film... (nagyon fontos lenne a gyors válasz)!!Előre is köszönöm!!
0
0
0
0
Rocky Balboa avatar
Rocky1,2,3,4,5,6,7, Batman Kezdődik!, Legenda Vagyok! Deadpool.
0
0
0
0
RogGaming avatar
Az elítélt, Pete Tong, Félholt 1-2, Fast & Furious 1-3 Step Up 1-3
0
0
0
0
Krissz avatar
Ride Along, Kamuzsaruk, Straight Outta Compton, Nemzetbiztonság BT, Ki a f@szagyerek?, Rendőrakadémia összes, Star Wars, Keményítőkúra <3
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Gyűrűk ura trilógia, Volt egyszer egy vadnyugat, A profi, Becstelen Brigantyk
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Ryan közlegény megmentése, Elit alakulat, Hős alakulat, Halálos Iramban, Crank I-II, Vasember
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Halálos Fegyver 1-4
Csúcsformában 1-3
Szállító 1-3
Vissza a jövőbe 1-3
Maszk 1-2
Die Hard 1-5

Ezen felül a Jet Li, Jackie Chan és Steven Seagal filmek jöhetnek minden mennyiségben! 😀
0
0
0
0
SZIGO avatar
Halálos fegyver (Lethal Weapon ) 1.-2.-3.-4.
0
0
0
0
Wayne888 avatar
Húha, hát van pár kedvenc.A teljesség igénye nélkül a következők:
-Christopher Nolan filmjei(Memento, TDK trilógia, Eredet, A tökéletes trükk, Csillagok között)
-Korai Fincher filmek(Játszma, Hetedik, Harcosok klubja)
-Tarantino(Ponyvaregény, Kutyaszorítóban)

Mátrix, Alien 1-2, Terminator 2, Amerikai história X, Ördögűző, Warrior - a végső menet
0
0
0
0
Matt99 avatar
Kontroll, mert elképesztő, hogy mennyi stílus keveredik benne és mégsem esik túlzásokba semmilyen téren.

Harcosok Klubja, mert rengeteg üzenetet tartalmaz, emelett fordulatos és nagyon pörgős is.

Liza, a rókatündér, mert elképesztően szerethető karakterek vannak benne és végtelenül szórakoztató.

Dogma, mert vicces, elképesztő dumák vannak benne, és egyben egy nagyon komoly film zseniális befejezéssel.

És legvégül pedig a Tégla, mert ennél fordulatosabb, és ilyen jó színészekkel leforgatott akciófilm nem valószínű hogy lesz a következő évtizedekben.

Jah, és Dignam dumái 😃

0
0
0
0
laskr1999 avatar
Az összes csillagkapu,fűrész 1-7
0
0
0
0
nincsnickem avatar
Iron Man 1-3, Bosszúállók, Pofázunk és végünk, Non-Stop, Philips Kapitány, Forrest Gump, A túlélő, 127 óra, Jason Statham filmek, Erőnek erejével, A Wall Street farkasa, Amerikai Psycho, Hetedik - Nagyjából ennyi, de úgy is kihagytam valamit. 😃
0
0
0
0
Ayistion avatar
Szex a neten, Project X 😆
0
0
0
0
GaboC avatar
Inception, A nagy Gatsby, Rec, az összes Adam Sandlers film meg sorolhatnám még😃
0
0
0
0
uzbad77 avatar
StarWars I-VI.,Lord of the Rings I-III,Karib tenger Kalózai,Keresztapa sok van nem lehet mind leírni
0
0
0
0
Sicu33 avatar
The Godfather,Saving Private Ryan,The Pianist,Schindler's List,Enemy at the Gates,Pearl Harbor,Humminbird,Crank,American History X,Fight Club,Lord of War,Sherlock Holmes,Django,Inglourious Basterds,Bad Boys,8Mile,The Expendables,The Transporter,Ocean Elewen,Face/Off,Knowing,Sinister,REC,Zombiland,Hitman,Pulp Fuction,I Am Legend,I Robot,The Departed,Rush Hour
0
0
0
0
szabo176 avatar
Vasember 1-2-3 :$$
Sherlock Holmes 😃
Igazából mindegyik amibe Robert Downey Jr. van. Hatalmas színész! 😃 számomra kedvencek kedvence
0
0
0
0
GamerFater82 avatar



Innen az avatar. és a név választás is 😀 Al PAcino = Tony Damato----> Damapapa
0
0
0
0
Bronson avatar
149ati93: nekem a White House down jobban bejött a kettő közül,kicsit fura hogy nem sok különbséggel két szinte egyforma film jött ki... 😊
0
0
0
0
Bicike avatar
Mostanában, ami tetszett nekem, az a Burlesque (Díva) Christina Aguilera és Cher.
Egész jó, egyszer megnézhető szerintem, persze nem kell várni dollármilliós effekteket.

I'm sorry for blaming you for everything I just couldn't do and I've hurt myself by hurting you.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Az elnök végveszélyben... idei film,magyar fórumokon eléggé kritizálják meg minden,de szerintem nagyon jó film,hasonlók közül messze a kedvencem!😆
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Most kezdtem el nézni egy amerikai film sorozatot. az a címe hogy: The Blacklist. Még csak 2 részt láttam,de már a kedvenceim közé sorolom. Aki szereti az amerikai sorozatokat,annak érdemes néznie ezt a filmet is.
0
0
0
0
no avatar
Django,Safe House,JAson Statham filmek még nagyon jók 😀
Még van nagyon sok de most ennyi jutott eszembe 😃
0
0
0
0
no avatar
Evil Dead,Síri találkozások 1-2😀
0
0
0
0
no avatar
A kedvenc filmem: Star wars 1-2-3 a 4-5-6 -is jó de nem nagyon jött be.
DE most mondok valamit ha szeretnétek a családdal kikapcsolódni meg ne nézzétek a Támad a Mars filmet arról szól,hogy a marslakók ölik az embereket úgy, hogy utána a csontvázuk látszódik ez egy horror film.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
A Karib Tenger Kalózai, Marvel filmek, Star Wars, Bud Spencer, Therence Hill filmek 😃 + még jó néhány... 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
A remény rabjai tényleg jó, IMDb-n top 1. helyen áll.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Eddig 1 kedvenc filmem volt, a Kontroll. Ma viszont láttam a Harcosok klubját és a film végén valahogy így néztem:😲 Hogy várhattam eddig ezzel a mesterművel? Nem gondoltam, hogy lesz olyan film ami eléri az előbb említett magyar film szintjét. Aki eddig nem látta őket, sürgősen nézze meg ezeket a filmeket!
0
0
0
0
Bicike avatar
nankacu: Én csak a bórítót láttam, cím lapján azt hittem, hogy valmi mese, de nem az.
0
0
0
0
PoPet avatar
Frászkarika
Ezt am néztem meg és BEST filmem lett! 😃
Látta valaki, nektek mi a véleményetek? 😃
0
0
0
0
no avatar
Eddig jó film volt a Django Unchained(ritka jó film), a The Last Stand, A Haunted House.
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Bud spence-terence hill összes filmjei
Stallone filmjei,
+ minden akció-+vigjátékot megnézek! 😃
0
0
0
0
nomad2 avatar
Amikbe ők játszanak: Christian Bale, Tom Hardy, Silvester Stallone, Jason Statham, Robert Dw. Junior, Eric Bana, Edward Norton, Will Smith, Bruce Willis, Jet Li, Dolph Lungren és a Django😀
0
0
0
0
Bukta avatar
vasember 1,2,3 + bosszúállók
sötét lovag összes rész (főleg a felemelkedés )

meg egy kicsit bejön az Éhezők viadala 😜
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Az idei évben eddig Imaginaerum by Nightwish.
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
DCMAN tudom, én is ott néztem 😃D amúgy szerintem nem valami nagy film 😃 és nekem nem tetszik hogy ott van a magyar zászló 😞 te is észrevetted?
0
0
0
0
DCMAN avatar
Épp most megy a Film+ on😆

amugy sok van pl F&F all rész,,Fűrész 1-7..Végső állomás 1-5 stb...
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
Én is bizonyos színészek filmjét szeretem, bár az között is va számorma hulladék, de a legnagyobb gáz hogy nem tudom hogy hívják őket 😆 vagy is nem gáz mert nem érdekel 😃 de a Filmjük jó 😃

Most éppen azon gondolkodom hogy ebben a Gagyi lovag című filmben mé lebeg a váron magyar címeres zászló az egyik falon :/
0
0
0
0
no avatar
hát a cannibal holocaust tényleg elég rossz volt, a V, mint vérbosszú is nagyon jó de nekem csak egyszer nézős volt
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció