Ki hányas tanuló volt az általános iskolában?

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. April 01., téma
Fórum » Társalgó
Ki hanyas tanuló volt általános iskolába xD ősszintén mondjátok ell :D
Hozzászólások: 348
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari avatar
én mindig puskázok😃, én vagyok az osztályba a puska gyáros😃
0
0
0
0
rocka avatar
Ferrari írta:
Én jól tudok puskázni. Még 1x se buktam le.

Énse habár én nemszokszor szoktam puskázni 😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
én még nem puskáztam de nem is fogok.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én jól tudok puskázni. Még 1x se buktam le.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nálunk a fizika tanár aztmondja, hogy lehet puskázni de ahoz ész kell.Ha valakinek van esze azmeg nem puskázik akinek nincs az puskázni se tud.
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én most év végén szerintem 4-es körül fogok nyüzsögni.😀
0
0
0
0
tejpor avatar
én általánosban 2-3as, középsuliban 3-4es, technikusin meg 4-5 😃 javuló tendencia 😀
0
0
0
0
BoyLeR avatar
Poszi...kis stréber 😆 áh nem...😃
én életembe nem voltam kitünő 😆 odajárok ahova poszi és fingom nincs az átalgomról 😆 lesz kb két 3as, többi az 4, meg egy-két 5ös..😃
0
0
0
0
no avatar
4-5 osztályzatú vagyok
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
rohadt rumungrók csiterek mijen jegyeitek voltak má
0
0
0
0
Poszi24 avatar
Általánosba 1-5 végig kitűnő (nem kamu😆😉 6. 4.8 most 6osztályosba járok itt 1. 4.4 a mostani meg lessz ugy4.04
0
0
0
0
dan_73 avatar
általánosba 3-4 körül voltam nem erőltettem meg magamat 😃
0
0
0
0
rocka avatar
Általánosba mindig 4.5 körül +- 0.1 kivéve 8.oszt akkor voltam 4.86 😃 középiskolába 1. oszt 4.0 2. Ezt most Várom(deszar lesz me sokat gépeztem ugyhogy kb 2.7-3) 😃
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
nálunk minden óra amit csak pukázni kell pl ének,média technik magyarok meg összesen

0
0
0
0
Rottweiler avatar
a földrajz, néha a német és a töri nálunk is ilyen😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
nálunk olyan van mindenki mindenkinek tiszta jó nem tudsz vlmit körülötted sok ember egyet megkérdezel valamelyik biztos tudja
0
0
0
0
Rottweiler avatar
😆 nálunk úgy van hogy "én segítek neked, ha te is segítessz nekem" 😆 jó dolog.
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
az a baj hogy nem minden teremben van olyan pad hogy tudj puskázni me má kicseréltetik puska mentesre😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
nálunk még a gépező terem is egy kalap szar 5-6 éves gépek újra húzás nélkül

meg nem az én osztályomból köptek be hanem a spur csicska másik osztály tisza kocsogok

hallod a mi osztályunk olyan mindenki a strébereket kérdezi meg azokat akik tudják azt pl mat. meg fiz. meg kém. meg ilyesmik tiszta jó az osztály közösségünk
csak a másik osztály rontja le meg a tanárok
0
0
0
0
Demoz avatar
mi általában segítünk egymásnak puskázni😆 Történelemdoga úgy néz ki hogy kiossza a lapot, leül a tanár, mindenki előveszi a füzetet,be a padba és írjuk a dogát 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
az kemény kmisi99 amit irtál előbb 😃 és tooth9 : jól csináljátok 😆
De egyet ne felejtsetek ell mingyárt NYÁRI SZÜNET 😀 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én még az iskolámban a számtek termet szeretem mert jól felszerelt van 1 csomó laptop meg vannak p4 3GHz es gépek szóval nem rosszak
0
0
0
0
tooth9 avatar
Jaja kmisi99. Mi is így csináljuk. Tanár előtt kinyitjuk a könyvet, vagy elővesszük a puskát, nem szól érte pedig látja 😃 Nem bánják mit csinálunk, de azért vannak sokkal szigorubbak is :S ott meg se lehet nézni mit ír a szomszéd, vagy valami, mert egyből elveszi a dogát..:S 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem nagyon jó az iskolám meg az osztályom seni se köpi be semmiért a másikat 😆 szóval már doga közben röhögök és már magamtól csukom be a könyvet mert a tanár nem bírja észrevenni hogy nyitva van. mindig ha doga van én csak kinyitom a könyvet és még olvasgatok belőle unalmamban de nem sokat csalok meg alig tanulok de így is 4-5 ös tanuló vagyok 😆 meg doga végén már mutatjuk a másiknak hogy ide mitirtam meg minden és tanárt nem érdekli mert látja hogy már nem írunk 😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
nálunk muszáj mert untatnak a tanárok és nem tudsz figyelni meg sokat hülyülünk egész nap
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
azjó sz*r 😃 én nem szoktam puskázni soha 😆 de 2-es 3-as tanuló vok 😆
0
0
0
0
no avatar
pfffffffffff szar ugy😆😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
haver bukott matekból majd puskázok sokat bár ma írtunk oszt kiszúrta a füzetemből mert beleraktam amibe írunk és megkéredezi hol a puska mondom:sehol oszt erre nyisd ki a füzeted de nem szúrhatta ki mer süket meg vak is
úgy hogy köptek
0
0
0
0
no avatar
K3C2K3 írta:
1-4. 4-5 5. 4 6. 3 7. 2 8. 1/2
most fogok bukni németből
hat az sz*r lehet hogy buksz nemetbol😞nem lennek a te hejzetedben😕bar en sem alok vm fenyesen matekbol😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
1-4. 4-5 5. 4 6. 3 7. 2 8. 1/2
most fogok bukni németből
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
😆D 😃 látjátok neem is olyan rossz téma 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
óó a puska az iskolában én vagyok a leg nagyobb csaló mégse csalok sokat csak forradalmasítom a puskázást😆
0
0
0
0
Demoz avatar
4-es voltam mindig közben soha nem tanultam😃(puska mindig segített😃, bár mostis)
0
0
0
0
Bazsa94 avatar
hát én gimi 1.osztályba 3szaktanárinál tartok 😆 de csak ilyen piti dolgok voltak...😀
0
0
0
0
Herman avatar
Hát nekem is volt már of-im😆
0
0
0
0
biggdogg avatar
huh ... az kicsit kellemetlen de ki lehet birni 😀 sok sikert tovabbra is 😃
0
0
0
0
biggdogg avatar
david1414 írta:
1-5ig 4-5 voltam most 5-6-7-meg olyan 3mas hát de náálunk ami van az brutál.Leköpik a tanárt és már kamera is van a sok lopás meg rongálás miatt de hiába.


Az nem is iskola akkkor hanem fegyhaz 😆:Ð ... brutal ...

jah es a jegyem hat reg volt 9 esen felul utana lett 8as kornyeken es most egyetemen tolom 😀 (romaniai vagyok a szamoktol nem kell megijedni 😆😉
0
0
0
0
Ryder avatar
igen Laceee, annyi lennék.
0
0
0
0
no avatar
akkor itt mo.-on 4-5-ös között lennél
0
0
0
0
Ryder avatar
meglepő, hogy nem vagyok egyedül romániai itt. én olyan 9,30-9,50 körüli vagyok még most is.
0
0
0
0
Rhymrain avatar
volt 1,2,3,4,5-ösöm is de ugy átlagba 3-4-5 között keringtem
0
0
0
0
no avatar
1-6.-ik 5-ös
7.-ben 4-es
8. első félévében pedig 4,46 volt az átlagom
0
0
0
0
Herman avatar
akkor vedd elő😃😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
én meg itt 4-es vagyok.De még elő se vettem a könyvet.
0
0
0
0
Herman avatar
úúú akkor elég rossz....
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció