E-Cigaretta

Szerző: , 2015. December 21., téma
Fórum » Társalgó
Gondoltam érdemes lenne erről egy témát nyitni, hogy itt is kialakuljon ez a közösség illetve minden ezzel kapcsolatosat meg lehessen beszélni.
Hozzászólások: 29
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
FrostnovaZ avatar
Most hogy elkezdek melózni, ha majd egy kis pénzem összejön lehet beruházok egyre 😃
0
0
0
0
YoRHa 2B avatar
hát én meg most hagytam abba de nem azért mert xar, hanem csak szimplán eltürt mikor leesett 😃
aztán most pótolni egy kis idő addig kénytelen vagyok analógozni 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Sógorom már lassan 1éve csak ezzel pöfékel, párszor én is lecsekkoltam milyen, és tényleg ***a amúgy. Csomó fajta ízesítéssel, meg rengeteg alkatrész van hozzá mamár. Ha cigiznék, biztos átszoktam volna erre. 😀
0
0
0
0
Teeborg avatar
Igazán nincs mit! 😀
schneke: Úgy rémlik a Mystic juice-nak elég finom levesi vannak!
0
0
0
0
BOMB avatar
Hans köszi a választ 😀
0
0
0
0
Teeborg avatar
Igen, jóval egészségesebb! Lényegében azokból az összetevőkből áll össze, mint amit a füstgépekben is használnak, búcsúban, diszkókban. Az aromák pedig ugyan azok, mint amit az élelmiszeripar is használ! Ezeket az összetevőket bármelyik gyógyszertárban meg lehet pl. venni.
0
0
0
0
schneke avatar
Sziasztok! Ki melyik márkájú liquidet szokta használni? Kb. egy hónapja kezdtem e-cigizni, szóval leginkább még tesztelgetem a különböző liquideket. Eddig még csak két fajtát próbáltam: Nosmoke: ebből próbáltam áfonyásat(6mg), epreset(6mg) és cseresznyéset(12mg). Eddigi tapasztalatom, hogy az illata nagyon jó, viszont az íze sokkal gyengébb mint amire számítottam. Silver Cig: ebből mentolosat(18mg) vettem keverni a hatosokhoz, és még van belőle egy bontatlan Exotic(12mg) nevezetű aminek elég rohadt gyümölcs illata van úgyhogy még nem vettem rá magam 😃. A mentolosnak elég jó hűsítő íze van, viszont nem az a tipikus Airwaves rágó mentol amire számítottam, hanem inkább After Eight mentol. Most tervezek valamilyen erdei gyümölcsöset beszerezni (talán Liqua, az szokott lenni trafikba). Tudnátok esetleg olyan liquid márkát aminek tényleg erőteljes gyümölcsös ízei vannak? 😃
0
0
0
0
BOMB avatar
akkor ez tulajdonképpen egészségesebb?
0
0
0
0
Teeborg avatar
Én már kb. 6 éve leszoktam a cigiről, azóta egy szálat sem szívtam. Munkatársam elkezdett e-cigizni, egyszer kipróbáltam, mert marha jó illata volt az egyik sütit liquid-nek. Ez kb. 1 éve volt. Azóta már van egy saját készülékem(Pioneer 75w, meg egy kanger kazán), a levest meg úgy keveri a srác, nagyjából olyan ízűt, amit épp akarok, bármit meg tud csinálni. Nikotin minimális, csak, h érezzem, h szívok valamit. Abszolút nem fog meg úgy, mint a cigi, mivel a kátrány és a többi vegyszer ami az igazán káros. Napi szinten sportolok, és egyeltalán nem veszek észre különbséget a teljesítményemben. Én csak munkában szívom. Eddig is kijártam a dohányzóba beszélgetni a többiekkel, most meg én is pöfékelek közben! 😀
BOMB: ugyan nem láttam a kérdésed, mikor elkezdtem írni, de szerintem nagyjából benne van a válasz! 😀
0
0
0
0
BOMB avatar
ez miben másabb mint a sima cigaretta? 😀
0
0
0
0
tomi0830 avatar
Nekem jelenleg egy eGO márkájú E-Cigim van, málnás ízesítésű liquid folyadékkal. Egyébként én kiegészítőkkel, tokkal, folyadékkal együtt vettem 6.500 forintért részemről abszolút jó vásárlás volt, mert ugyan ezt megkapod 10-12 ezer forintért.
0
0
0
0
YoRHa 2B avatar
Arra ott a jó öreg Bong 😃
0
0
0
0
no avatar
@Sicu33: Az emberek 13-14 évesen kezdenek el bagózni,úgyhogy ő már simán benne van abban a korban amikor "menő" cigizni és cigiznek is az emberek.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Ki-hogy vezeti le a feszültséget... Én például nem is szoktam észre venni ha szétb*sz az ideg...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nem is 15 éves gyerekeknek találták ki ezt a témát...
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
gamerklub hidd el ezzel nem rövidíted....
0
0
0
0
gamerklub2 avatar
én eddig nem szívtam még.nem is akarok.csak rövidíti az életem.
0
0
0
0
partynet avatar
Én azt a véleményt tudom mondani, hogy ha még nem is egészségesebb mint a normális cigi akkor sem vagyok tőle örökké büdös és legalább nem kell sokat költeni rá. Am annak is valahol igaza van aki mind2öt szapulja de feltételezem az nem is dohányzik, persze nem mondom azt h az rossz dolog de ne szoljunk már bele h más milyen rossz szokásoknak hódol.
Én csak ajánlani tudom az E-cigit. kb fél éve álltam át rá és nem bántam meg...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Jelenlegi Kitem:
Aksik:
- Haka 1100mAh
- eGo 1100mAh
- Atomizer 1100mAh
- Innokin iTaste VV v3.0 800mAh
Kazánok:
- KangerTech T3S
- Vaping Gemini
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hát nem tudom én szerencsére képtelen vagyok rászokni bulikba néha szívok 1-2 szálat de én nem érzek semmit
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
TrentonG Hidd el azért van egy "kis" különbség a kipufogó, és a cigi füstje között... És amúgy sok ember azért szívja mert megnyugtatja őket a nikotin, van aki egyszer kipróbálta és rászokott, vagy vannak a (köztük én is) a party dohányosok (másnap mindig megbánom...), számos oka van hogy miért cigizik valaki.

Az e-cigit leginkább egy hordozható vízipipához tudnám hasonlítani, néha gondolkozok hogy vegyek-e egyet... egyszer haverom behozta a sajátját és egyetemen, óra alatt, a hátsó sorban, az ablak meleltt szívtuk 😆
0
0
0
0
no avatar
Én azt mondom, aki nem cigizik, az sokkal intelligensebb a cigiző fajtársánál, mivel nem szívja azt a semmirekellő füstöt. De most komolyan, azért költötök hónaponta több ezer forintot, hogy 1 kis füstöt szívjatok? Ott van a kocsi kipufogója is, onnan nagyobb dózisban jön, mért nem azt szívjátok? Elektromos cigit meg csak román piacon láttam eddig 😆d
0
0
0
0
no avatar
Egy ideje van már, de nem tudom mit gondoljak róla.
Valahol azt írják ,hogy kevésbé káros valahol pedig az ellenkezőjét / sőt valahol még azt is ,hogy ugyanúgy rákkeltő.
0
0
0
0
Krissz avatar
ecigi wrf nemistudtam van ilyen
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Én nem értem az alap elképzelést sem. Minek vagy mire jó az e cigi? Nem azért mert hogy én nem cigizek mert 10 évig szívtam . Csak most az hogy cigizek vagy sem az szerintem döntés kérdése. Káros , kevésbbé káros, mindenki tisztában kell hogy legyen hogy tudja hogy mi egészséges és mi nem és a szabad akarat és döntés jógát pedig gyakorolja. De ez persze semmit sem jelent csupán egy szimpla szubjektív vélemény.
0
0
0
0
AdamBlock33 avatar
Jelenlegi mod:

Eleaf iStick TC40W
Taifun GT-II S

csak remélhetjük hogy 7 év múlva visszavonják 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Árulni egy dolog,de én pl. vonaton,moziba is szívtam,de ott már nem lehetséges.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Lesz e-cigi monopólium is...valószínű ugyanannak a személynek a javára, akié a dohány monopólium.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Majd erre is behozzák a törvényeket,és nem lehet bárhol szívni 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció