FIFA 15 bajnokság!

Szerző: brummycss, 2014. September 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Sziasztok.. Azon gondolkodtam,hogy a gépigény.hu-n csinálni lehetne egy online FIFA bajnokságot! Ezen a témán belül lehetne jelentkezni és ha kijön a játék,akkor elkezdeni! Nem tudom,hogy volt-e már tavaly bajnokság,de ha nem és játszani akartok,akkor itt a helyetek!

1vs1 meccsek lennének rendes klub/válogatott csapatokkal! Igény esetén Ultimate Team csapatokkal!

Ha van kedvetek játszani,akkor írjatok! :)
Hozzászólások: 85
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
PoPet avatar
Természetesen én is a legjobb csapattal leszek! 😃D GGMU!! 😃
0
0
0
0
Bicike avatar
Én MU-val leszek. 😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Hala Madrid <3 Gondolom jó pár Madridista lesz majd. 😀
0
0
0
0
brummycss avatar
Leszünk egy páran,hála istennek! 😀
0
0
0
0
PoPet avatar
Na úgy néz ki én is megveszem majd. Nekem is tetszik az ötlet.. 😃

Spoiler!
Bicike: Készülj.. 😃 MU Vs. MU 😃
0
0
0
0
brummycss avatar
Carlitos: Igen,én is így gondolom! 😀 Az ötleteket szívesen fogadom. Akár az adatlapomon,vagy privát üzenetben!


Bicike: Igen,mint igazából! 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
3 pont a győzelem, 1 az X?
0
0
0
0
carlitos avatar
jaja, elején jó otlet bármilyen csapattal lenni, lezajlana abajnoksag oda-visszavágos alapon (remeljuk lesz elég aktiv ember rá) és ha nem hal be az otlet utána lehet kitalálni sok más bajnoksagot ahol pl 4*-os csapatokkal mehetnénk csak vagy tobb csoport és kieséses szakasz, kiesok helyosztokat jatszanának....van pár otletem csak kezdjuk már el 😃
0
0
0
0
brummycss avatar
Hidd el,h mindenki jatszana mar. 😀
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Nekem lenne kedvem! Majd írj! Csak már játszanám!!
0
0
0
0
brummycss avatar
Október eleje fele vágunk neki! 😀 Addig mindenki kiismeri a játékot,stb.! 😀 Úgy zajlana,hogy elkérem majd mindenkitől az origin fiók nevét és innen a gépigényes felhasználóhoz kapcsolom excel-ben! Lesz egy bajnokság,ugyanolyan rendszerben,mint Pl. egy Spanyol bajnokság,csak itt nem csapat nevek lesznek megadva,hanem játékos nevek. Lehet egy meccsen azonos 2 csapat,szóval nem számít. Az fog számítani,hogy a neveddel mit értél el! Ha egy bajnokság zökkenőmentesen lezajlik,akkor utána már lehet többet is csinálni. Esetlegesen nyereményjátékkal!
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
brummycss: És hogyan zajlana ez a bajnokság cucc, még ilyenen nem vettem részt egyszer sem. 😃 Tesóm kedden megy fel Budapest-re és megvetettem vele a játékot ha már ott ténykedik, de egy hétig kint is lesz. Szóval max. október elején bírok csatlakozni, akkor meg már lehet, h késő nem?
0
0
0
0
brummycss avatar
Ha leszünk egy 10-15-en és mindenki játssza a meccseit+aktív,akkor elég jól fog menni! 😀 Szerveztem még anno a 08-ban bajnokságot és akkor eléggé ment. Pedig akkor még nagyon fiatal voltam.
0
0
0
0
gigazte avatar
djwarp: Ég és föld a különbség! Mivel nem mindenki rugdossa a szép gólokat, így ott nem volt érdekelt pár ember! Itt azonban a jó játékon van a lényeg, és egy bajnokság nagyobb horderejű is!

Viszont az egy rossz ómen, hogy anno a FIFA 11-es bajnokság is becsődölt, pedig eleinte az is milyen jól ment! A FIFA 14-es meg el se kezdődött, pedig voltunk páran akkor is!
0
0
0
0
carlitos avatar
én is benne vagyok 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Remélem, aki megígérte, az fog is jönni, ha többen vagyunk, izgalmasabb. 😃
0
0
0
0
brummycss avatar
Itt menni fog! Smiley Felveszek majd előtte mindenkit Originre. Megcsinálom a sorsolást,excel-ben a táblázatot és csapatjuk! Október elején kezdjük! Addigra 15-20 ember biztos összejön!


Gyertek csak emberek,nevezzetek! 😀
0
0
0
0
dani0903 avatar
Egyébként valahogy jó lenne megcsinálni, hogy ne az legyen mint pl. amit átéltem egyik Fifa 13-as online bajnokságon anno.. volt rá vagy 40 jelentkező, 2 bajnokság indult és csomóan le se szarták, nem mentek a meccsek és behalt.. pedig 1. helyen voltam..😃D
0
0
0
0
brummycss avatar
Sikeres lesz. Csak kellenek emberek! 😀 Szervezéshez is felveszem a kapcsolatot pár emberkével! Jó lesz ez!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ez is kb annyira lesz sikeres mint a fifa 14 gólszépségverseny...
0
0
0
0
brummycss avatar
Rendben! Örülök neki,hogy már ennyien vagyunk! 😀
0
0
0
0
mufan93 avatar
Lehet én is beszállnék majd
0
0
0
0
dani0903 avatar
Elfogadom a kihívást! 😃
0
0
0
0
brummycss avatar
Nem lesznek! 😀 Lehet Real Madrid vs Real Madrid is! Inkább a játékos neve fog számítani. 😀 Ugyanúgy lesz,mint egy igazi bajnokság,csak itt nem úgy lesz felsorolva,hogy Manchester United,Arsenal,Liverpool stb,,Hanem a játékosok neve szerint lesz a tabella! 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Mehet. 😃

Nem lesznek összeveszések a csapatok terén?
0
0
0
0
brummycss avatar
Na. 😀 Lassan,de biztosan jönnek az emberek! 😃
0
0
0
0
norbi6 avatar
Üdv !
Én is jelentkeznék majd 😃
0
0
0
0
brummycss avatar
Örülök,hogy tetszik! 😀 Rendben van! Remélem leszünk legalább 10-en!
0
0
0
0
earlDuck avatar
Jó ötlet, én benne vagyok. 😃
0
0
0
0
brummycss avatar
Ha van valami ötletetek,nyugodtan írjátok le! 😀 Köszönöm!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció