Menu
Ha nem tudod egy játék nevét, itt segítünk!
Egy játék, ami megőrjít, mert nem tudod a címét és sehol sem találod, a segítség közeleg!!

(Ha van, már ilyen téma előre is elnézést, hogy nem találtam.)
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok! Keresek egy régi gyerekkori játékot (kb. 30 év 😀 ). Űrhajós, kereskedő játék volt. Fekete fehér vektor grafikával.
Vásárolni kellett ásványi kincseket, kimenni az űrbe, elmenni egy másik galaxisba, bedokkolni egy űrálommásra, ott eladni, néha megtámadtak, lövöldözni is kellett.
Köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Palanova: Köszönöm ez az!
0
0
0
0
no avatar
@Ch1234: A szellemi örököse nem régen volt EGS-en osztogatva, de full árban is megérheti ha szánsz időt a kezelés betanulásra:
https://store.steampowered.com/app/35…Dangerous/

vagy ott van alternatívaként a No Man's Sky
https://store.steampowered.com/app/27…_Mans_Sky/
vélemény róla:
https://gepigeny.hu/jatek/no-mans-sky…y#c3749270
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egy lovas játékot keresek, amivel kb. 2 éve játszottam utoljára, valami Horse volt a neve, és lovakat lehetett benne gondozni egyszerre többet is, azt tudom hogy nem a Star stable, mert ez a játék nem fizetős, lehetett benne eventeken játszani és barátokat adni magadhoz és nekik is adni lovakat, akár ingyen és játékbeli pénzért. A nevében volt valahol egy nem oda illő betű is csak nem tudom mi és hol volt. Lehet már leszedték de nagyon boldog lennék ha meglenne. Köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Jó néhány éve játszottam egy játékkal, ami nagyon hiányzik.
Logikai játék volt, golyókat kellett bejuttatni egy célba.
Térbeli, építős játék volt. Nekünk kellett megadott elemekből felépíteni a pályát. Volt tégla, lejtő, hídelem, ütközők.
Volt egy panel, amin be lehetett állítani, hogy a golyó adott tégláról melyik irányba guruljon(É, K, D, NY).

Rengeteg szintje volt, egyre nehezebben megoldható pályákkal.
0
0
0
0
💬 4
King Gizzard avatar
@wema: Ebben teljesen más építőelemek voltak emiatt nem valószínű hogy ezaz, de esetleg BallPark 3DX

https://hungame.blog/2017/08/28/ballp…lpark-3dx/
0
0
0
0
no avatar
@King Gizzard: Köszönöm, hogy válaszoltál!

Tényleg nem az, de ez is jó lesz!
Amit említettem, az több szintes, és kisebb az alaptáblája.

A címe ismerősnek tűnik.
Gondolom, egyik korábbi verziója lehet.

Így talán már keresgélhetek!
0
0
0
0
no avatar
@King Gizzard: Megtaláltam, ugyan ez már modernebb változat.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.woodybricks

Köszönöm még egyszer, mert csak te válaszoltál!
0
0
0
0
King Gizzard avatar
@wema: Nincsmit, örülök hogy meglett! A videó alapján már nekem is ismerős egy kicsit.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Lázasan keresek egy játékot amivel 2013 környékén játszottam telefonon.
A játék lényege az volt hogy egy szörny elől kellett menekülni egy labirintusban (valószínű föld alatti volt)és ha megtalált akkor volt vége a játéknak.
Talán a játék nevében a monster is benne volt
Sajnos részletesebben nehéz elmagyarázni
A játék alatt ilyen tipik horror játékos “zene” ment
0
0
0
0
thug85 avatar
Tudtok mondani olyan játékot, ami olyan mint pl. az It Takes Two, csak cross platform?
0
0
0
0
💬 10
no avatar
@thug85: A Way Out is ami még ennyire coop, de nem tudom mennyire crossplatform.
0
0
0
0
thug85 avatar
@Palanova: Sajnos az nem az, azt már néztük.
Haverral játszanának valami hasonlót csak ő Xbox SX-en van én meg PC-n.
0
0
0
0
no avatar
@thug85: Akkor valami crossplatform multi gamet nézzetek, ne ennyire coopot.
0
0
0
0
thug85 avatar
@Palanova: Warzone-t nyomtuk meg CW-t. De valami másra vágyunk, ami más stílusú.
Mindegy keresgélek még, csak gondoltál hátha tud valaki valamit.
Azért köszi.
0
0
0
0
no avatar
@thug85: Ha nem lövöldözős kell akkor van azért választék:
https://www.digitaltrends.com/gaming/…orm-games/

Mondjuk ott az Outriders a listán, ami pont lövölde de nem az igazi, így azt nem ajánlom.
0
0
0
0
thug85 avatar
@Palanova: Kösz. Valamit csak találunk.😀
0
0
0
0
no avatar
@thug85: No Man's Sky-ban van minden: lövölde, repkedés, felderítés, gyártás, építés. Egy végigjátszást bőven megér. Lessetek rá.
https://gepigeny.hu/jatek/no-mans-sky…y#c3749270
1
0
0
0
xymano avatar
@thug85: State of decay
War z
Forza 4
Sea of thieves
Rocket leauge
Dead by daylight (azt hiszem ez a címe)
X boxon be lehet állítani a store ba, hogy mik a crossplatform játékok. Mi a fent említetteket próbáltuk.
1
0
0
0
thug85 avatar
@xymano: Köszi a tippet, megnézzük mi jöhet szóba.
0
0
0
0
gigazte avatar
@thug85: Borderlands 3 esetleg.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, van egy játék amit youtubon láttam és már nagyon régóta keresem, de eddig nem találtam meg. Kb 2012 és 2016 körül láthattam, a játék egy 3D-s zombis sandbox játék volt, ahol lehetett fa palánkokkal építeni egy kalapács segítségével: elősször oda kellett tenni a palánkot ahol akartuk hogy legyen, aztán egy kalapáccsal szöget ütöttünk bele és ott maradt a helyén (lehetett egymásra is építeni őket). A pálya egy kis falu szerűség volt ahol voltak nagy boltok amikben sok volt a zombi de sok volt a kaja meg ilyesmik is. Hogyha kimegyünk a faluból valahol van egy farmház egy silóval aminek a közelében szinte egyáltalán nincsen zombi. A játékban voltak fegyverek is de azthiszem csak egy pisztoly, egy sorozatlövő és egy sniper volt benne, meg talán egy balta is. Nagyjából ennyire emlékszem a játékból. Előre is köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok egy játékot szeretnék megtalálni aminek nem tudom a nevét de elmondom mi volt benne.Szóval egy madmaxhez hasonló 2D apokaliptikus világban játszódott hogy eltűntek a nők és csak férfiak maradtak
Előre is köszönöm :-)
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egy régi háborús fejlesztős játékot keresek. Valamikor a 2000-es évek elején lehetett. Úgy emlékszem PIII-as 800 MHz-es gépen futott nálam. Az alapanyagot az olajkutak adták. Főleg harcjárműveket lehetett benne összeszerelni különböző párosításokkal. Pl: kerék vagy lánctalp, különféle páncélzatok összepárosítása más-más löveggel. Sok gépjármű variáció lett volna lehetséges, talán több mint 2000. Nem volt túl ismert játék.
Ebben kérném a segítséget. Köszönöm.
0
0
0
0
💬 7
no avatar
@Zwerd: Warzone 2100 - opensource lett évek óta már, és Steamen is fent van ingyenesen
https://store.steampowered.com/app/12…zone_2100/

https://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/1241950/ss_e5c0abc792108d211343efeddf02f2488b7f1301.1920x1080.jpg
0
0
0
0
King Gizzard avatar
@Palanova: Igaz nem én kérdeztem de köszönöm a tippet, nagyon emlékeztet egy játékra amivel még kis pöcsös koromban játszottam. Olyan régen hogy csak nagyon halvány emlékeim vannak róla, körülbelül annyi hogy tankok harcoltak, és hogy kietlen tájakon zajlott az egész. Nem 100% hogy ez volt az, de úgy fogok tenni mintha igen és örülök hogy megtaláltam 😄
0
0
0
0
no avatar
@King Gizzard: Earth 2140-2150 is ilyen kietlenes harcos volt 2000-es évek nagyon elején, vagy a Z steel soldiers.

de olajos balhé volt a kknd is és a c&c generalsban is voltak olajkutak
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Köszönöm 😀. A Warzone 2100 volt az.
0
0
0
0
no avatar
@Zwerd: Nem volt rossz játék, de a kampányt nálam agyonvágta a folytonos időlimit. Konzolparancsból szerencsére kikapcsolható:
press Enter, type the code
time toggle -Turns the mission timer on or off (campaign mode only)
0
0
0
0
no avatar
@Zwerd: vagy van egy mostani hasonló koncepciós is. forged battalion
0
0
0
0
sootylunatic avatar
Sziasztok egy böngészős játékot keresek.. amire emlékszem belőle .
űrben játszódik. kb 8 éve találkoztam vele utoljára ... úgy kezdesz h van egy bolygód .. azon kell bányász épületeket húzni meg kutató labort meg hajó gyárat stb... van benne kutatás is .. amivel a különböző hajótípusok gyártásához kell... vannak benne galaxysok ahova küldhetsz gyarmatositó hajót stb és új bolygót csinálhatsz. kémkedésre a kémszonda volt azt hiszem .. illetve ha volt olyan h a bolygódhoz hold is létre jöhetett egy nagyobb úrszemétből .. amire ilyen nagyothallóságú kém cuccost lehetett építeni.. voltak benne klánok is .. úgy emlékszem a prémium fizetőeszköznek sötét anyag volt a neve , amit veagy vettél vagy ilyen expediáló során találhattál.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@sootylunatic: Starborne esetleg.
0
0
0
0
sootylunatic avatar
@Palanova: Megtaláltam közbe …. Ogame volt
0
0
0
0
Booker avatar
Üdv!
Ennek a játéknak mi a neve?
https://www.youtube.com/watch?v=R1IhsZn1RKs
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
Szóval úgy 5-6 évvel ezelőtt játszottam egy játékkal ami ilyen fegyveres, képességes volt(bár talán a képességei inkább a fegyvereknek voltak nem az embereknek legalábbis úgy rémlik...). Az egyik karakterére emlékszem aki egy lány volt és volt 3 ilyen póker szerű kártyája és ő azzal ölte az embereket és a ruhája ilyen lilás-rózsaszínes volt. A pálya amire emlékszem egy városban játszódott(ami a jelenlegi városokhoz hasonlít) és ott kellet egymást öldökölni bár a célját a játéknak nem tudom...(és telefonon játszottam vele) és nem kívülről láttam magam hanem mintha én lennék a karakter

Hát elég ködös, így nem biztos hogy tudtok segíteni, de azért aki tudja kérem segítsen!
0
0
0
0
💬 4
King Gizzard avatar
@takteodora: Esetleg a Call of Heroes, bár lehet más címen ismerted, pl Heroes of Warfare.

1
0
0
0
no avatar
@King Gizzard: Ez az!!!! Köszi!! És én meg nem találtam, nagyon köszönöm!♥️
1
0
0
0
bukta2 avatar
@King Gizzard: Ez igen king! Jól nyomod 😃
1
0
0
0
King Gizzard avatar
@bukta2: Köszi, szerencsém volt 😄 A karakter ismerős volt, a "mobil fps moba" pedig nagyon leszűkítette a kört. Aztán eszembe jutott hogy láttam már a játékról videót mikor a Blizzard perelni akart a játék miatt 😀

1
0
0
0
no avatar
Sziasztok. Régóta keresek egy játékot de nem tudom a nevét. 2000 es évek körüli 2D-s játék. A pálya fix volt és egy (vagy 2 , mivel 2 személyes mód is volt) kis szörnnyel (zöld színűek voltak ha jól emlékszem) kellett megölni a többi szörnyet. Fentről lefelé jöttek a vízszintes pálya végéről leesve több sorban és az alattuk levő pályarészt kellett felütni hogy meghaljanak. Voltak bónuszok mint például gyorsaság. Valakinek valami elképzelés?
Előre is köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
no avatar
Üdv! Próbálom lényegre törően leírni csak az a baj, hogy alig emlékszem az egészre.
Kb 10+ éve játszottam egy 2D-s oldalnezetes boszorkány (vagy valami mágus 💁‍♂️) játékkal. Különféle akadályok és szörnyek jöttek veled szembe amiket ki kellett lőni vagy épp átugrani. Volt amikor 3 sorba volt a pálya. Időközben ha eszembe jut még több információ akkor pótolni.

Szerk.: erről tényleg iszonyat kevés információk állnak rendelkezésre, de viszont mindent megteszek hogy bővítsem.
Ez is kb 10 vagy annál több éves játék, egy kis űrlénnyel vagy akinek különféle pályát kell teljesíteni, akadályokon fel ugrálni, közben az ellenségre figyelni majd ha úgy adódik kilőni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Meg kb 3-4 eve jatszhattam ezzel utoljara. Egy 2d-s jatek, ahol egy nyitott hazat latunk, van hozza kis kert is oldalt. Van benne egy kek macskaszeru leny, ami csinalja a dolgat mindig. A jatekosnak random helyekre kell nyomnia, hogy pl bogarakat tegyen az agyaba, vagy elrontsa a mikrot, stb. Napszakok is valtoztak benne meg minden. Bongeszos jatek volt, nem letoltheto, ez biztos. Valakinek ismeros?😬
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Egy régi nyomozós játékot keresnék. Nem nagyon emlékszek sokmindenre, de azthiszem egy hajón játszódott (másik lehetőség egy vonat (de nem egy Agatha Christie játék), de a hajó valószínűbb). Egy szimpla point and click volt (hasonló mint a criminal case, csak kevesebb vagy semennyi vérrel). Minden pálya után volt egy minigame, de csak az egyikre emlékszek mert az sose ment. Valami piros-sötét rózsaszín folyadékot kellett összehasonlítani pipettával. Arra is tisztán emlékszek, hogy volt benne magyar nyelv. Már próbáltam keresni rá a neten, de semmi, szóval gondolom nem volt olyan híres mint a többi régi játék. Bocsánat a hosszú kommentért es köszönöm előre is a segítséget! 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! A kolléganőmmel egy régi játék nevét keressük, de nem tudunk rájönni. Egy smeagol formájú izmos zöld színű copfos kis manóval lehetett közlekedni, aki a hasonló társaira bénán ráintegetett, hogy "Hello" a 3 ujjával és rogyadoztak a térdei. 😀😉))) Mászkálós játék. Remélem emlékszik a nevére valaki. 😀
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@beka: Oddworld Abe's Odyssey esetleg?
0
0
0
0
Booker avatar
sziasztok. Ennek a játéknak a neve érdekelne: https://www.youtube.com/watch?v=CfHu8Pa7xuI
A videóban míg elmagyarázza a srác az RTX 3080-t, az alatt játszik egy gépjárműves játékkal.
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Booker: Ahogy kolléga írta: Snowrunner.
Van egy előzménye is a Mudrunner ami nem régen volt osztogatva EGS-en.

Snowrunnerről itt egy kis szösszenet:
https://gepigeny.hu/jatek/snowrunner#…r#c3761265

Ez is időmanipulálós:
Egy út 10-15 perc volt, és volt hogy a következő területen ismét borult a járgány akkor recovery és ismét 10-15 perc út
0
0
0
0
Booker avatar
@Palanova: Srácok, nagyon szépen köszönöm
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Kiskoromban volt egy játék amivel sokat játszottam de a nevére nem emlékszek. A játék lényege az volt hogy sok karakter volt és egy ffa játék volt a pályák mindig valamilyen filmes forgatások voltak és a karakterek is úgy viselkedtek mintha egy filmet forgatnának. Minden karakternek más fegyvere és képessége volt.

Előre is köszönöm a segítséget.
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@Arthur Morgan: Gondoltam erre én is, de nem tudom mennyire ffa fegyverekkel és képességekkel 😃
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: Nem nem ez az de a téma stímmel.
0
0
0
0
no avatar
@valamiasd: Nem lehet hogy valami böngészős flashes cucc volt? PC-re eléggé kevés játék jött ki filmforgatás témában ami FFA és karakterképességes...

Még a másik ami eszembe jut: Lula 😀 Filmforgatásos de nem éppen ffa.
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Nem ez az és biztos vagyok benne hogy nem flash játék volt de lehet hogy a karaktereknek nem voltak képességeik de erre már nem nagyon emlékszek.
0
0
0
0
no avatar
sziasztok!

az egyik jatek amit keresek:
lovagos,varas jatek volt amiben piros es kek szinuek voltak a “csapatok”. Nem online volt es felulnezetes volt. 2000-es evek eleje es 2010 kozott jatszottam vele kicsikent nagyon sokat. Hasonlo mint a Heroes vagy a stronghold de nem az.(nem az age of empires..)

a masik:
magyar/ torok lovas ijaszok voltak benne ez maradt meg a legjobban. Ezzel is 2000 es 2010 kozott jatszottam.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@yobbogh: Civilization 5, Crusader Kings 2, Medieval II: Total War, Mount & Blade, Anno 1701, Cossacks de még a battle for middle earth is beleférhet 😀 vagy régebbről a knights and merchants, total annihilation kingdoms,
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok esetleg valaki nem tudja melyik játék lehet az ami régi stratégiai játék kB 2000 évek hasonló, mint a stronghold, de mégse az és, ha jól emlékszem a borítója egy arkangyal, köszi előre is a segítséget 😜
Sajna nem tudok többet rola, mert mikor játszottam kB 6 éves voltam
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@harcos0203: A Stronghold-dal nem játszottam még, de a Warrior Kings: Battles-re illik a régi stratégiai játék + arkangyal borító:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d1/Warrior_Kings_Battles_Cover.jpg
https://store.steampowered.com/app/29…s_Battles/
0
0
0
0
no avatar
Valaki nem tudja melyik jatek ilyen vicces rajzfilmes grafikaju es ilyen vilagvege van benne de nagyon bolond jatek egy hajlektalant kell benne iranyitani segitesetekk és azzal kezdodik hogx egy repulo lezuhan az autopalyara
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Ismer valaki egy olyan pc játékot a 2000 res évekből, ahogy egy törpével játszottál, és minden pályán házba kellett bemenni és kiűzni onnan a szörnyeket, hogy megments az elfeket, vagy valamiket. Arra emlékszem még belőle, hogy a törpének volt egy hátizsákja, amibe be tudott bújni mint egy csiga és késöbb rakéta módjára ki tudta lőni magát, és különböző elemű támadásokat tudott használni.
0
0
0
0
💬 2
Scorn Face avatar
@i idk: Most kajak csináltál egy másik profilt, és feltetted újra az előző kérdésedet?
Spoiler!
0
0
0
0
szhusi avatar
@Scorn Face: Spoiler!
hátha hamarább megkerül a játék 😂
0
0
0
0
no avatar
Ismer valaki egy olyan pc játékot a 2000 res évekből, ahogy egy törpével játszottál, és minden pályán házba kellett bemenni és kiűzni onnan a szörnyeket, hogy megments az elfeket, vagy valamiket. Arra emlékszem még belőle, hogy a törpének volt egy hátizsákja, amibe be tudott bújni mint egy csiga és késöbb rakéta módjára ki tudta lőni magát, és különböző elemű támadásokat tudott használni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Kb 1 éve láttam egy gameplay-t. Egy belső nézetes, nyomozós gameről van szó.Kicsit olyan Soma, call of cthulhu beütéses Amire tisztán emlékszem, hogy egy kicsit darkos hangulatú gamma volt, a játék elején valami liftből vagy kapszulából szállunk ki talán. A játék első felében nem nagyon találkozunk senkivel, iratokat találunk, hogy mi történt. Különböző nyomok meg furfangok alapján lehetett bejutni egy-egy szobába/hotelszobába és mindegyik szoba tartozott 1-1 személyhez. Az első emberke akivel találkozunk üldözőbe vesz minket, nem lehet szembeszállni vele, ha elkap akkor megöl és a mentési ponttól lehet újrapróbálni. Sikeres meglógás esetén egy
oldalra mozgó liftbe menekülünk azt hiszem. Úgy rémlik a játék későbbi szakaszában sem lehet fegyvert használni. Szembeszállni nem lehetett az üldözőnkkel.

Ez minden amire emlékszem, remélem elegendő :/ 😀
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Orgoth88: Szia.
LA Noir esetleg?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
egy régi játékot keresek. nem teljesen emlékszem már rá de egy olyan figurával voltál mint a marió..hasonló. a nevében ha jól emlékszem benne volt az hogy MR.
szóval MR. valami. a lényeg az volt hogy össze kellett talán valamiket gyűjteni egy labirintus szerű pályán. nem 3d-s volt.. 2 D-s csak nem oldalnézetből. nem tudom ki ismeri a Bomb it nevű játékot de olyanok voltak a pályák. mármint nem a kinézete hanem a lényege.
amikor megcsináltad a pályát a kis figura valami tök hülye hangot adott ki.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Régen játszottam egy játékkal xbox 360-on.
Ez egy furcsa játék volt, egy hajón játszódott kint a tenger közepén, tele volt szörnyekkel. Bementem a fedélzeten egy helységbe és az ablakon keresztül látszódott egy csontváz baltával. Volt benne egy bejátszás egy vas kezü komáról aki egy kis csónakkal ment.
és úgy kezdődött hogy lekültek egy csapatatot a hajóra és azt mutatták be hogy megölik őket.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Sziasztok! Régen játszottam egy olyan játékkal Xbox-on, amiben olyan szörnyek voltak, amiken sárga foltok vannak, és azokat kellett lőni rajtuk, hogy a HP szint lejjebb mennyen. Itt egy kisebb segítség - - - > (amire a legjobban emlékszem) Egy városban voltam, éppen harcoltam ellenséges emberekkel míg nem jött egy nagyobb szörny, aminek ilyen kasza szerű keze volt. Az ellenfél el akart szökni a vonattal, de a szörny az ágyú csövére rá harapott és le robbant a feje. De helyette lett ilyen sárga csáp szerű "fej" és azt kellett lőni, hogy a HP szintje lejjebb mennyen. De közben nagy szikla darabokat és tűz golyókat lőtt ki.

Erre emlékszem a legjobban, de van pár kisebb emlékem mint pl.: nagy bika szerű lény ami villamokat lőtt, sivatagi harc kettő bazi nagy siklóval, és közben volt egy boss aminek a seggét kellett lőni, mert folyamat tette le a petéket. Csak ezekre emlékszem. A segítséget köszönöm!
0
0
0
0
💬 3
Warlordcommander avatar
@Remos: Talán a Singularity. Abban volt vonatos rész, kaszakezű szörnyel aminek a sárga részeit lövöd. Bár bika szerű lényre meg siklókra nem emlékszek belőle 😀 😀
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: Lehetséges bár nekem abból ami megmaradt:
- orosz hangulat
- időmanipulálás
- na meg a 2-3 befejezése.

És igen lehetett benne valami vonatos szörnyharc is. Szerintem jó tipp és még xboxon is volt a játék 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Egy 90-es évek vége-2000-es évek eleje körüli játékot keresek. Ez egy színezős játék volt, amiben meglévő hátterekre (pl. egy pláza, tengerpart vagy egy szoba) pakolhattál mindenféle tárgyat (pl. pohár, tányér, asztal, kanapé stb.), kutyát ( ha jól emlékszem, csak egy pudli volt elérhető) és embereket is (közöttük volt férfi és nő is, mindenféle korosztály szerint, és talán nevük is volt). A karaktereknek lehetett változtatni a testhelyzetét és az arckifejezésüket is. A végén pedig ki lehetett színezni a képet ilyen paint bucket módszerrel. Valószínűleg ugyanaz a fejlesztő készíthette, aki a Bert's Dinosaurs nevezetű játékot is, ha jól emlékszem a felület nagyon hasonló volt, csak jóval fejlettebb és részletesebb. Mindenhogyan próbáltam már keresni, de sajnos nem akadtam a nyomára. 😞 Remélem, hogy valaki ismeri esetleg 😀

A segítséget előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@SuperPuma: Hosszas keresés után ezt a képet találtam róla:
http://homepage.eircom.net/~holyfam/Comprogs/cartoon.JPG

A játék neve egyébként Cartoon Maker volt, de többet sajnos nem tudtam meg.

Köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Volt egy felül nézetes lövöldözős játék. Mobilon láttam először. Az a lényeg hogy ürlényeket kell Benne ölni. Aki tud, segítsen. Nem játszottam vele, csak egy ismerőstöl láttam. Címét egyáltalán nem tudom. Csak emlékszem, hogy hogy néz ki a játék.
0
0
0
0
no avatar
Aki ilyen Hidden object játék profi a tudna segíteni? Körülírom a játékot mert a nevét azt nem tudom és azt szeretném meg tudni. Szóval vannak tárgyak amiket meg kell keresni képek alapján és egy kikötőben kezdődik a játék és van egy térkép amin lehet utazni és ott van Planetárium, Sivatag, Piac és falu, és kalózok követnek és Jobb vagy Bal oldalon jelenek meg
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egy böngészős játékot keresek,annyira emlékszem hogy,kis katonás játék volt,kisebb épületbe lehetett ugrálni, lövöldözni különböző fegyverekkel,lehetett színezni a ruhát(kék, fehér,fekete) lehetett több pályát választani, és volt benne egy zombi mód,ezt mind úgy hogy az egészet az épületen kívül oldalról csinálhattam.
Nem sok esélyt látok rá,de ha valaki megtudná mondani,nagyon megköszönném!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Keresek egy régi játékot, lehetett egyedül illetve ketten is játszani, kék és zöld szörnyecskével kellett ugrálni kövekre. Különböző pályák voltak, ami rémlik az az hogy egyiken darazsakat kellett megölni, de volt hogy random bepattogott a képbe egy kocsi gumi. Néha feltűnt egy patkány is seprűvel a kezében és elkezdett pörögni. Valamelyiken egy csontváz dinoszaurusz futkározott és ezeket kellett kikerülni, szóval érdekes dolgok voltak benne. Kb. 10 pályánként volt egy fő ellenség is ha minden igaz, de nem emlékszem már rá annyira.
Remélem tud valaki segíteni.
Köszönöm!
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Hali. Pár éve játszottam vele olyan doom grafikás fps játék. Első misszióban egy templomban kell halomra lönni a nyuggereket,majd jön jézus krisztus és szét kell lőnni. Azután megtalálnak ilyen szerzetesek,kinyirnak ,a mennybe jutsz de mivel ott is lemészárolsz mindenkit Istennel együtt utánna a pokolra kerülsz. Ott is kinyirsz mindenkit majd kidobnak a pokolból is vissza a Földre és bosszút állsz a szerzeteseken. Mi a játék cime ?
0
0
0
0
💬 5
SuperPuma avatar
@zsiroslangos: Nem a Painkiller?
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@SuperPuma: Nem. A Painkiller király de ez nem az. 😃 Ez valami doom módósitás volt. Még a doom első részének a motorjával.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@zsiroslangos: Sejtem melyikre gondolsz
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
@SuperPuma: Aaaazz 😆 Kösz. 😃 Karácsonyra beszerzem 😆.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Keresek egy régi(2000-es évekbeli) felülnézetes stratégiai játékot. Katonákat lehetett trainingelni, kellett szerezni "mannakutakat" ha jól emlékszem, amikkel egyre több és több katonád lehetett, meg kellett ölni az ellenséget. Mikor az ellenség támadott, kürtszó hangzott el. Volt egy "főembered", és az ellenségeidnek is mindig volt, akik nagyon erősek voltak és voltak képességeik. Ja és a pálya sötét volt amíg "fel nem fedezted", tehát nem láttad hogy hol az ellenfél a pályán pontosan. Ha valaki ráismer kérem tudassa velem mert majd megőrjít, és szeretném letölteni, és játszani vele, köszönöm!

Attila
0
0
0
0
💬 7
no avatar
@Attila910608: Esetleg Spellforce 1:

Populous 3:

Warcraft 3:
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Köszönöm a gyors választ! Sajnos egyik sem, de a Warcraft 3-hoz nagyon hasonlít grafikailag, csak jóval sötétebb tónusú.
0
0
0
0
no avatar
@Attila910608: Tényleg 2000-es a játék vagy csak akkor játszottál vele?
Ha warcraft 3-ra hasonlít akkor feltehetően akkor 3D-s volt, nem sima 2D-s.
Fantasy volt vagy scifi esetleg? "Manakút" miatt tippeltem fantasyra ...

Dungeon keeper 2:

Battle for middle earth:

scifi: warhammer 40k Dawn of War
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: Sajnos ezek sem azok. Az igazság az, hogy nem tudom pontosan mikori a játék, de körülbelül 2000-2002 körül játszhattam vele. A nevében biztos hogy nem volt szám, csak egyszerű neve volt, az se túl hosszú. Legalábbis amire emlékszem... Nem voltak benne robotok vagy ilyesmi, se "összetett" gépek, mintha hajókat is lehetett volna csinálni benne, na meg épületeket amik gyártották a sokszínű katonákat. A mannakutat csak az arra illő helyre helyezhetted, máshova nem. Azóta is keresem, ha egy képet találok róla neten akkor meglesz, vagy ha csak egyszer olvasom a nevét biztos hogy beugrik...
0
0
0
0
no avatar
@Palanova: VÉGRE! MEGTALÁLTAM! Több óra netes keresgetés után végre ráleltem!!!
Total Annihilation: Kingdoms (1999, Cavedog)

https://www.old-games.com/download/6477/total-annihilation-kingdoms

https://www.youtube.com/watch?v=KHml4OS_bj4

Nem volt könnyű menet! Köszönöm hogy segíteni próbáltatok! 😀
0
0
0
0
no avatar
@Attila910608: Eredeti TA-t jobban kedveltem a bazi nagy robotokkal és a kismillió egységgel 😀 Valahogy a Kingdoms nem hagyott bennem mély nyomokat, ezért sem gondoltam rá. Előbb jutott eszembe a Kingdom Under Fire 1.

De jó szórakozást hozzá.
0
0
0
0
barnabas96 avatar
@Attila910608: Battle realms-nek van ilyen grafikája.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok van egy játék amiben kis manokkal kell versenyezni és ha elmennek egymás mellett akkor úgy köszönnek hogy integetnek és azt mondják hogy helló ebben a játékban versenyekkel több manot is nyerhetsz (a manók kB úgy néznek ki mint a trollok nyomában mese) és kB ugyan olyann mint a crash fan játék
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
van egy játék régen játszottam vele.
a lényeg hogy egy csávóval vagyok keresek egy kislányt, és ha erősebb levegőbe érek akkor valami gyogyszert vett be vagy mit hogy jobban kapjon levőt. ennyi ami az eszembe maradt
1
0
0
0
💬 3
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: tudom régi de nem az i am alive?
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
@gyuri191: de már kijátszottam egy párszor naggyon jó játék
1
0
0
0
gyuri191 avatar
@KrisztianRikardo: Akkor bocsi 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, egy bongeszos jatekot keresek. Emlekeim szerint teruletet lehetett benne foglalni, ahol a tehenek szama szamitott. A termelheto katonak talan hantik, v manysik voltak es a katonak csataban valo elhalalozasa utan is a katonaid maradtak mas neven. Emlekszem meg egy olyan feature-re is, hogy nehany napos regisztracioval lehetett nagyot kaszalni, ha tapasztalt jatekkal kerulsz ossze. Talan magyar fejlesztesu jatek volt. Kinezetre irto minimalista volt, talan bordo az alapszin, esetleg zold.

Elnezest, hogy ennel tobb nem jut eszembe.
0
0
0
0
💬 2
botmunpls avatar
@Bighairman: Ikariam/travian szerű volt?
0
0
0
0
no avatar
@botmunpls: Igen, de semmi abra, rajz, v ilyesmi, legalabbis nem emlekszem ra. Annyi jutott meg eszembe, h a meghalt katonak csak vedelemre szolgaltak, semmi masra, oket mar nem lehetett tamadasra bevetni. Talan valami ementen kialakitott logika miatt kellett folyamatosan teruletet foglalni, hogy tudj tobb tamado katonat termelni.
Illetve valami olyasmi is remlik, h ugyanazt a jatekost talan 3-szor tamadhattad csak.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Már nagyon régóta keresek egy online játékot, aminek sajnos nem tudom a nevét. A 2000-es évek közepe-vége fele játszottam vele. 2D-s oldal nézetes játék. Az elején 4 féle embert tudsz választani (4 más nemzetiségű őslakost: indiánt, afrikai benszülöttet, európai ember (középkor jellegű ruházatban), tibeti vagy kínai emberke) Ha választottál karaktert akkor egy világ térképet hozott ki, tiéd volt az a földrész ahol éltek. Ki kellett választani egy másik kontinensen lévő részt (3 rész volt kontinensenként ha jól emlékszem). Ezután váltott 2D-s oldalt nézetre a játék. Volt két oldal az egyiken te voltál a másikon az ellenfél. 3-3 ember volt. Egymást kellett eltaláni különböző dolgokkal amiket a földön találtál (bot, kő, méhkas, fészek) és le venni az ellenfél életét. Ha előbb ölted meg az ellenfeled mint ő téged akkor tiéd lett a földrész.
Előre is köszönöm a segítséget! 😀
0
0
0
0
KrisztianRikardo avatar
Van egy játék de nem tudom a nevét.
Ugy irom hogy van egy ház ahova költözött egy hásaspár, a ház az erdőben van, a ház elött egy autó amivel érkeztek. Bemennek a házba a feleség ad egy pár feladatot keresemm meg pl ezt a dobozt rakjam át máshova bla bla bla stb. aztán kimentem a padlásfeljárónak a kulcsáért és felmentem a padlásra és találtam egy dobozt amihez valami kód kellett de aztán elromlott a gépem és sajnos nem tudtam folytatni
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@KrisztianRikardo: The Beast Inside talán.
0
0
0
0
LordSzalko avatar
@gigazte: Marhára lekötött a játék, nagyon jó az atmoszférája és a feladványok is jól meg vannak csinálva. Simán megérte az árát 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@LordSzalko: Na az a lényeg. Én csak az elejét láttam, azt is videóban, de úgy különbösebb problémám nincsen vele a látottak alapján. 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,
Nagyon rég volt, de csak annyira emlékszem hogy felülnézetes volt és lövöldözős. Ilyen zöld/piros (mindenféle színű) lényeket kellett megölni és túl kellett élni az adott pályán.
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Üdv. Egy point and click játék nyomában vagyok, a játék neve egy női név, ingyenes játék volt, játékmenet igen rövid, egy házban, vagy inkább egy szobában játszódik le a cselekmény, a főhősnek közben bevillanásai vannak az azelőtt történtekről, a végén meg talál egy holttestet a szekrényben amiről kiderül, hogy az övé. A játék belsőnézetes.
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Szilvexter: What Remains of Edith Finch ?
https://store.steampowered.com/app/50…ith_Finch/

J.U.L.I.A.: Among the Stars - ez nem az amit keresel, de attól egy végigjátszásra jó még és a címében is van női név 😃
https://store.steampowered.com/app/25…the_Stars/
0
0
0
0
Szilvexter avatar
@Palanova: köszönöm a választ, bár nem ezt kerestem. Ha jól emlékszem a játék címe egy szó, egy női név. De köszönet újra, érdekesnek tünnek ezek is.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
@Szilvexter: https://store.steampowered.com/app/51…860/Elena/
Ez játszódik többnyire egy házban, de holttest nem volt benne.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Szerintem egy nagyon, de nagyon régi játékot keresek, körülbelül annyira emlékszem hogy, valami pingvinnel voltam és más pingvineket kellet meg ölni és voltak valami hatalmas robotok is. (persze azok is pingvinek voltak)
(Tudom nem valami sok amire emlékszem, de voltam vagy 7 éves mikor ezt játszottam, és az óta el telt 13 év, és szeretnék kicsit vissza gondolni a gyerek koromra. 😀 )
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Amit keresek talán tavalyi, avgy azelötti játék.Oldalnézetes.Valami "űrálomáson" (talán a Mars felszínén) kellett életben maradni ha jól emlékszem.Volt több űrhajós akiket be lehetett fogni bizonyos tevékenységekre/munkára.Ki lehett menni a a bolygóra is ügyködni.De nem lehetett elmenni messzire.Egyszerű grafikája volt a játéknak.
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Palanova: Ez az, köszi!Fél napja ezt keresem. 😃
0
0
0
0
no avatar
@Sturm: Nekem is kb fél óra volt mire meglett. Olvastam róla, hogy érdekes játék, de annyira nem kötött le, hogy meg is vegyem.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok régebbről keresek egy hajós stratégia játékot amelyre emlékszem lehetett benne kereskedő lenni lehetett kalozkodni ha eltűntel a térképről és bekapcsoltad lehetett hajókat venni a dokkban és fejleszteni. El is lehetett foglalni a hajókat és az adott városokban ahol megvetted lehetett irodad is.

Amire még emlékszem az hogy a borító képe egy hajó volt.
2002-2006 közötti lehetett.

Nagyon kattogok rajta mi lehetett.
köszi Ákos 😃
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@akos700: Szerintem ez vagy a Patrician, vagy a Port Royale sorozat egyik tagja lesz.
0
0
0
0
Andor1997 avatar
2000-es évek közepén egy haveri társaságban játszottam. Autós játék, Split Screen volt benne, kicsit hasonlított a Flatout-ra, de amiket én az 1. részből láttam úgy gondolom nem az, a 2. meg pláne nem, azt ráadásul ismertem is. Ugyan úgy volt benne terep verseny egy "bánya" szerű pálya is ,valamint X pályás derby verseny is....ötlet? Lehet Flatout 1 volt, csak már szimplán csúnyának néz ki mai szemmel...nekem nem úgy jön le, hogy az lenne.
0
0
0
0
💬 4
Andor1997 avatar
@Palanova: Nem sajnos!😀
0
0
0
0
no avatar
@Andor1997: Szia. A játék amire gondolsz nem az Offroad Rage.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egy olyan játékot keresek, ami már emlékeim szerint nem üzemel.
Ez egy internetes, böngészős játék volt ahol szerkeszteni lehetett pályákat, dombokat, hegyeket lehetett építeni vagy esetleg árokat, különféle díszítőelemeket, stb. Volt egy testreszabott karaktered is amivel azzal tudtál járni. Voltak előre készített szép pályák is ami a játékhoz tartoztak.
Ezek azok a dolgok amikre tisztán emlékszem, csak egy kicsit nosztalgiázni szeretnék, mert nagyon szerettem vele játszani.
Nagy reményt nem fűzök hozzá hogy bárki is tudná, de egy próbát megér. 😀
Válaszokat előre is köszi. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Egy olyan felulnezetes jatek nevet szeretnem tudni amiben egy ferfi karakterrel vagyunk (ha jol emlekszem az urben) es megtamad minket egy urleny horda es toluk kell visszaszerezni a hajot vagy a bazist.
Van egy bazis ahova barmikor vissza lehet terni a fegyvereket meg attol fuggoen tudod hasznalni hogy melyik kepessegeket huztad a karakteren (ugy ertem ero ugyesseg stb).
Ha jol emlekszem 12 szint van benne es portalokon keresztul lehet atmenni egyik palyareszrol a masikra.
Ja es meg annyi hogy single player meg jatrkon belul sincs segitseg vegig egyedul mesz van magyarositasa. Lehet benne szereznj egy energia shildet is amit a szerzett penzbol/kreditbol ujra lehet tolteni.
Ja es meg az elso szinten inkabb urleny tojasokat kell olni mert kevesebb az urleny es meg ezek targykat is dobnak.
A valaszokat elore is koszonom.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Sziasztok!
Egy olyan játék nevét keresem, amely felülnézetes, egy teknőssel vagyunk akinek van egy háti rakéta szerűsége és kis teknősöket kell megmenteni benne.
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Sziasztok!
Annak a játéknak keresem a nevét, amelyben valamilyen ősi indian kultura (maja, aztek, toltek vagy inka) istene vagyok.

Ugy kezdodik az egesz jatek, hogy menekulo emberek ratalalnak a templomomra, es azzal eletre keltenek, hogy hozzam kezdenek fohaszkodni...

A jatek alatt novelni lehet es kell a lakossagot, figyelni a vagyailak, újjá is lehet őket "szüleszteni".

Néha jonnek más térítők, rablók oket el kell kergetni...

Neha kerik hogy legyen emberaldozat...

Az emberkeknek vannak statjaik, igy lehet oket optimalizalni az elvegzendo feladatokra... meg vannak igenyeik is, hogy ki kivel akar dolgozni...

Valakinek valami ötlet?
Köszi előre is!
R
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Tigchi: Theocracy az egyetlen ami eszembe jutott ilyen témában:
0
0