Egészséges életmód

Szerző: NTSC Jani, 2013. October 16., téma
Fórum » Társalgó
Azt hiszem a téma címét nem kell magyarázni. Ide jöhet minden, ami az egészséges életmódról szól, te mit teszel azért, hogy 30 évesen ne 60 évesnek tűnj, stb...
Hozzászólások: 15
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
carl18x avatar
Nos gondoltam irok már ide ha van! 😀 Én is elkezdtem edzéssel foglalkozni hobbiként, és a gyorskajákat pizzákat kivontam az életemből. Nem volt könnyü, azért néha beverek még egy csokit de próbálom kontrol alatt tartani.
Most a virus miatt otthon edzek, saját testsúly plusz van pár kézi súlyzom is. Egyenlőre mivel nincs több súly itthon ezért kénytelen vagyok magasabb ismétlés számmal dolgozni.
Mielőtt elkezdtem edzeni Nyáron valami 32-33-as karom lehetett, most hidegen 37 szóval mondhatjuk jól haladok felfele. Mivel nem vagyok vastag stb, igy ami feljött az nagyrészt izom.
Fehérje Turmixot szoktam inni, általában ami egyedi recept alapján készül. 3,5 DL Tej , 70 gramm zabpehelye, 70 gramm gabona pehely, esetleg megy hozzá kis földi mogyoró is. És kész is a fehérje dús természetes izomtömegnövelő.
Mostanság az erőnővelő edzéseket se hanyagolom, rájöttem a súlyzos edzés önmagában kevés. Szkander edzést is csinálok hetente 1X. Na attól éreztem csak igazán hogy erősödött a fogásom, mert hiába a nagy kar egy fizikai munkás meg lenyom akkor tök mindegy.
Egy régi volt osztálytársam épitőmunkás, nem edz még is van benne olyan erő mint egy böllénybe.

Szóval jó uton haladok, talán nyára meg lesz a 40-es kar persze ezt szárazabb izomtömegben és sportos fizikommal. 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Baromi jó dolog berúgni... Másnap azt se tudod mit történt veled... Ez marhára jó...

Örsön vettem fel pénzt az egyik nap, erre egy korombeli oda pofátlankodik: Szia! Őszinték leszünk veled sörre gyűjtünk... Na az anyátok **** menjetek el dolgozni, s akkor nem kell kéregetni. Ehhez azért vastag pofa kell.
0
0
0
0
💬 1
carl18x avatar
@NTSC Jani: Azért ha van mellé jó társaság és van ütös pia is remek élményeket szerezhet az ember! 😀
Nem kell annyit inni hogy ne emlékez rá másnap, mi régen discoba is jártunk volt rengeteg csaj is.
Nekem a Favorit anno a Házi pálinka volt, és sose hánytam piától erre azért büszke vagyok.
Ha már éreztem hogy a határomon vagyok nem ittam többet, azért mert neked nem volt pozitiv élményed még nem kell leirni az alkoholt. Persze a túlzásba vitele valóban okozhat gondokat, de kell egy jó társaság is hozzá.
Nekem rengeteg emléket csinált ami 18-21 éves korom között iszogattunk, sok buli sok emlék és oldja a gátlásokat! 😀
Persze most 27 éves fejjel már nem Drinkelek max 1 évbe 1-2X mikor szülinapom van.
Még szerintem volt voltál normális buliban. 😃 Persze a jelenlegi virus miatt nem is hiszem hogy ez változik.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Hagyjuk már ami ízlik nekem azt megeszem.... (ami kajával kapcsolatos)
Az alkoholra meg maga az Etika tanárunk mondta: "Gyerekek, mondjuk ki: Berúgni jó dolog!"
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
olyan nincs... az élet káros a az egészségre...
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Nem szeretem az egészséges életmódot. Alkohol,cigi,drog,ezek jöhetnek. Nem vagyok nyúl,így tehát füvet sem eszek.Hamburger,pizza és minden olyan étel amivel jóllakok. Falevéllel nem lehet jóllakni! A sportolás is csak annyi hogy felkelek az ágyból és elsétálok a vc-ig,de néha azt is az ágyban végzem.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Értem, persze. Csak hát manapság elég nehezen szánják el dolgokra magukat az emberek. Ha meg sikerül, akkor nem erőltetik meg a dolgokat. 😃
0
0
0
0
Codever avatar
Bl0ck Hát sokkal nehezebb mint a súlyozás 😀 Szerintem mind a kettő jó dolog,mondjuk nekem a Workout jobban passzol.De attól még nem mondom azt hogy a súlyozás rossz 😉 😆
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Én kedden próbáltam ki a gyúrást, hogy mégis milyen. Mármint rábeszéltek ,de az mellékes, aztán most úgy néz ki, rendszeres tag leszek edzőteremben. Feltéve, ha bírom haver tempóját..

Codever: Gyúrásnál, ha nincs semmi célod, akkor igen, elég unalmas, monoton az egész. A street workout is jó, csak 10 emberből 8 kb inkább nézi mint csinálja. Elég nehéz azért, meg mondjuk én a 2 méteremmel meg 116-7kg-mal nem akarnám összetörni magam. 😃
0
0
0
0
fonix9901 avatar
nekem úgy sikerült hogy azt eszem amit eddig csak annak a mennyiség felét meg párolt zöldségeket füzérezve meg párolt husokta 😃 hozzá a futás sokat számít 😀
0
0
0
0
Codever avatar
fonix9901 Köszi 😃 Human flag a neve annak a gyakorlatnak amit a fánál csinálok magyarul zászló 😆 Nekem is jó lenne vagy 3 kg-t leadni 😞 174cm és 78kg vagyok
0
0
0
0
fonix9901 avatar
Codever vagány sportot választotál király volt mikor a fánál vízszintbe hoztad magad 😃
mondjuk engem a gyúrás is motivál mert már jól látszik rajtam nem használok se fehérjét se étrendkiegészitőket másfél év alatt fogytam 7kilot 😃
Superlompos azok nálam is tabuk de ha nem nagyon fűlik a fogad a gyümi turáshoz ak lehet turmixot nyomni veszel olyan gyümit amit szeretsz veszel főző tejszínt ha van turmixgéped vagy jó a merülőmixer is bedobod őket egy tálba (merülőmixer esetén) ízlés szerint tejszínt és cukrot amilyen krémes legyen és össze turmixolod és voálá 😃
0
0
0
0
Codever avatar
Street Workout sportot űzöm már több mint másfél éve.Előtte egy évet kondiztam.De már abbahagytam a kondizást és már csak a Street Workout-ot csinálom,számomra sokkal jobb,élvezetesebb és nem csak folyton a súlyokat nyomod hanem tanulsz egy akrobatikus vagy erőgyakorlatot és ez téged folyamatosan motiválva tart.Az alap dolgok a húzódzkodás,fekvőtámasz,tolóckodás, ebből tevődik össze a sport.,de vannak akrobatikus és erőelemek is.Linkelem egy videóm csak azért hogy megnézzétek milyen is ez a sport.A videóban piros sapkába vagyok,de van hogy sapka nélkül,de már megismertek ha láttátok hogy amikor sapkába vagyok milyen a ruhám,meg a végén is én fekvőtámaszolok.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na az jól hangzik. Én semmilyen gyümölcsöt nem szoktam enni. Eszembe se jut, hogy egyek ilyesmit.

Mondjuk Cigi, alkoholos ital, drog nálam OFF

Gyorsétermi kaját azt mindennap eszek, mert a Nyugati McDonald's-ban dolgozom, s a személyzeti fogyasztás nem lehet más. Vinni meg nem fogok magammal kaját itthonról.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
3 napot edzek 2 pihenek és futok nagyobb lesz az áloképség és a tüdőkapacitás
és sokkal jobban érzem magam a bőrömben amellett sok gyümit turok mostanság 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció