Ajánljatok nekem egy játékot!

2009. March 02., téma
Fórum » Játékokról általában
Itt lehet kérni ajánlatot egy játékra, szerencsés egy vagy pár elvárást adni...

pl: Ufós, Rallys, szinkronos, gyerekeknek, ami elfut win98-on, túlélőhorror, verekedős, scifi mmo, ami elfut a gépemen, vektorgrafikás, középkori stratégia, helikopter szimulátor, ami elfut Radeon 9600-on... ilyesmik
Hozzászólások: 11 185
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gabesz1024 avatar
Kéne vmi jó mmorpg,vagy mmorts
0
0
0
0
ken7 avatar
talán ez jó:tomy clancy's hawx
0
0
0
0
no avatar
tudtok nekem ajánlani egy vadászrepcsis játékot?
( olyanra gondolok,mint pls hogy többen ( csapatba megyünk ) vadászrepicskkel vagy akármilyen repcsivel!)
lehetőleg ne legyen gyereks game
0
0
0
0
ken7 avatar
kösz megvan de lehet letörlöm már 1x végig vittem😊 meg elégé akadozik 😢
0
0
0
0
ken7 avatar
mászkálós game amit még nem ismerek, mafia gta kívül 😆
0
0
0
0
Szykla avatar
spree írta:
egy jó taktikai stratégiát valaki? Company of Heroes-on kívül..


Talán a Tom Clancy's End War...
0
0
0
0
Szykla avatar
psychosocial írta:
a civil war-t seholse kapni ésmár a torrent oldalakrol is eltüntek pedig ugy játszanák vele:S megvenném mint a szél ha lehetne...


1-2 torrent oldalon még fent van csak senkise szedi...
0
0
0
0
spree avatar
egy jó taktikai stratégiát valaki? Company of Heroes-on kívül..
0
0
0
0
psychosocial avatar
a civil war-t seholse kapni ésmár a torrent oldalakrol is eltüntek pedig ugy játszanák vele:S megvenném mint a szél ha lehetne...
0
0
0
0
Demoz avatar
history channel civil war secret missions
History Channel: Battle for the Pacific

Ezeket próbáljátok ki!!!! Nemsokan ismerik,pedig nagyon jó gamek!!
0
0
0
0
aknakukac avatar
berki_zsolt írta:
Most nekem kellene a segítség😆!!
Ajánljatok nekem jóféle szimulátorokat, autós játékokat, ami van olyan jó, mint az nfs, vagy Dirt2, vagy Grid!!
Ezenkívűl kellene nekem valami jóféle lövöldözős game is...
THX😂

Race 07,GTR 1-2,Half Life összes,The godfather 1-2
0
0
0
0
Hitoshi avatar
berki_zsolt írta:
Most nekem kellene a segítség😆!!
Ajánljatok nekem jóféle szimulátorokat, autós játékokat, ami van olyan jó, mint az nfs, vagy Dirt2, vagy Grid!!
Ezenkívűl kellene nekem valami jóféle lövöldözős game is...
THX😂


Battlefield Bad Company 2,Call of Duty Modern Warfare 2 hasonlóak de nagyon el találták őket szerintem 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Most nekem kellene a segítség😆!!
Ajánljatok nekem jóféle szimulátorokat, autós játékokat, ami van olyan jó, mint az nfs, vagy Dirt2, vagy Grid!!
Ezenkívűl kellene nekem valami jóféle lövöldözős game is...
THX😂
0
0
0
0
samdav avatar
trackmaniák, flatoutok, Titan Quest+kieg, The Godfather...
0
0
0
0
Juventino87 avatar
Sziasztok! Nem tudjátok melyek a legjobb grafikájú játékok,amik legjobban megterhelik a videokártyát? Felsorolhatnátok úgy 5-10-et. Köszi
0
0
0
0
krisz195 avatar
én is szeretnék valami játékot. elég sokat ismerek, és most valami kicsit ismeretlenebbet szeretnék 😀 és max 1 giga legyen 😀 csak ne RTS legyen. mondjuk bratyómnak jöhet az is 😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
Nekem kéne game! 😃 FPS , Autós, RPG , Vagy akármi, csak elférjen 20 gigán, és mennyen a gépemen😃 AVP 3 , DRAGON AGE, DIRT 2 , COD4 . Ezeket NE ajánljátok!😀
0
0
0
0
susguy avatar
tomtiraz írta:
Hali!
Tudnátok ajánlani online játszható gamet?Ami gyors,élvezetes!Most a netbanditát próbálom de nem valami nagy szám.(nem flash-re gondolok)

Team Fortress 2-t tudom ajánlani nagyon sok szeretettel! 😆 Nagyon élvezetes, pörgös játék, csapatmunkával meg minden finomsággal! Másoknak is csak ajánlani tudom! (Pár haveromnak se tetszett első ránézésre, kipróbálták, és azóta is nyomják 😉)
0
0
0
0
tomtiraz avatar
Hali!
Tudnátok ajánlani online játszható gamet?Ami gyors,élvezetes!Most a netbanditát próbálom de nem valami nagy szám.(nem flash-re gondolok)
0
0
0
0
sleeepy avatar
Én mindenképp Baldur's Gate-et ajánlanám RPG-nek, vagy ha 3D kéne, akkor Neverwinter Nights, mivel nagyon jó a multiplayer benne. Felülmúlhatatlan a maga műfajában (ezért is a kedvencem). Lövöldözős játékból én mindenképp a Postal 2-t ajánlom, RTS-ből pdig Age of Empires 1-2, vagy Star Wars Galactic Battlegrounds (plusz a kieg.), illetve az Empire Earth. Mondjuk én most a The Witcher-t tolom, nem tudom, hogy futna-e nála. És várom nagyon ezt az I'm Not Alone-t (ami pedig hasonlít rá és sztem tetszene sok embernek, az az Undying).
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Én az unitedet szivesen kipróbálnám.De azt megkell venni nem? 😞
0
0
0
0
berci96 avatar
Z3rO írta:
Próbálkozz valami film játék verziójával. Pl ha tetszett az avatar, próbáld ki a játékot. Vagy valami gazdálkodós. Anno 1404 venice pl.

Nekem tudna valaki mondani egy jó autóversenyzős játékot? Konkrét elképzelésem nincs. Graf annyira nem fontos, mint a játékélmény.
Amik tetszettek: NFSekkel meg még 1-2 másik játékkal toltam, annyira nem vagyok benne. Bízom a véleményetekben. 😃
Előre köszi

Szerk: Shift nagyon nem jött be, mielőtt valaki mondaná 😜

próbád ki a trackmania-t tök állat de csak ha online jáccol amugy teljesen ingyenes nem is kell letölteni torrentel
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Igen igen.Nekem kéne vmi jó fps gém.Legyen benne vér.Necrovisionon,painkilleren,codokon moh-ákon kivül 😃 De jó akár tps is,mint a godfather 1,2
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Z3rO, allitolag a Test Drive: Unlimited nem rossz. 😉
0
0
0
0
Z3rO avatar
Próbálkozz valami film játék verziójával. Pl ha tetszett az avatar, próbáld ki a játékot. Vagy valami gazdálkodós. Anno 1404 venice pl.

Nekem tudna valaki mondani egy jó autóversenyzős játékot? Konkrét elképzelésem nincs. Graf annyira nem fontos, mint a játékélmény.
Amik tetszettek: NFSekkel meg még 1-2 másik játékkal toltam, annyira nem vagyok benne. Bízom a véleményetekben. 😃
Előre köszi

Szerk: Shift nagyon nem jött be, mielőtt valaki mondaná 😜
0
0
0
0
ceni98 avatar
meg van született feleségek game
0
0
0
0
Berki_Gabriella avatar
Megvan! De már unom! Valami másat esetleg nem tudnál nekem ajánlani?
0
0
0
0
ceni98 avatar
sims 1-2-3 tesóm imádja
0
0
0
0
Berki_Gabriella avatar
Valami lányos játékokat ajánljatok nekem. De nem nagyon lányosakat! Hanem valami jót!
0
0
0
0
ceni98 avatar
valami lovagos game(morrowindeket haggyuk)ami megy a gépen lowon is
0
0
0
0
Z3rO avatar
nemkrisz11: ninja gaiden, ninja blade
0
0
0
0
Cs strike avatar
Ami elfut a gépemen😃 akció..😃
0
0
0
0
Jaga avatar
Az is megvan, csak elvagyok akadva rögtön az elelyén😃 Ott vagyok amikor megkapom a fegyverboltot, bemegyek, veszek fegyvert, átmegyek a másik házba felveszem a rendelt fegyvert és ennyi😃 Nem jelez további küldetéseket:S Az utolsó küldetés az volt amikor egy papak odaadtam egy kazettát
0
0
0
0
berci96 avatar
probáld ki a farcry 2öt ha azzal még nem taoltad csak az 1-el nekem bejött nem teljesen dzsungeles de van benne az is
0
0
0
0
Jaga avatar
Hali! Olyan fps játék kellene, ami dzsungelbe játszódik és nem ilyen misztikus mint például a crysis, tehát nem lehet láthatatlanná válni meg sok minden...😃 Mert ami ilyen dzsungeles játék az a far cry de az megvan
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
ezek is már megvoltak...amugy gyilkolóst nem így gondoltam...nem tps t keresek hanem olyat mint mondjuk a Dante's Inferno...vagyis valami kardal gyilkolós játékot
0
0
0
0
ceni98 avatar
pop 1-2-3 san andreas assasin creed splinter cell
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
kéne valami DMC vagy Prototype szerű 3rd person gyilkolós játék (ami már megvolt vagy nem kell: DMC,prototype,X-man Wolverine,X-blades)
0
0
0
0
krutka avatar
nekem vmi jo kis gépre valo rally s vagy offroad vagy cross os játékot ajánljatok 😃 de elöször nézétek meg a Mostani gépem mert lehet hogy nagyobb gépre valo játékot írtok. elöre is THANKS!
0
0
0
0
ceni98 avatar
akkor star wars republic commando
0
0
0
0
Airbornman avatar
ceni98 írta:
airbonman fps:cod sorozat
star wars battlefront 1-2

A COD-okból mind megvan (kivéve a három) a star warsokat is kijátszottam de sebaj nosztalgiázni jó lesz😆
0
0
0
0
Airbornman avatar
bumblebee írta:
ajánlani tudok ezer milliot Zéró nked tudok ajánlani egy Majesty 2-ot vagy Fantasy Wars , Black and White 2 , vagy próbálkozz a C&C szériával bár ez már modernabb style-ben van mind a w3 vagy még tudom ajánlani a Lord of the Rings : Battle for Middle Earth 1-2-ot .. ezek oan jo kis stratégiák..

Airbornman nked tudom ajánlani a gta stílusú játékokbol a Saints Row 2 , Driver Parallel lines 😀

ha segítettem orulok 😀

igen sokat köszi😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem egy batman-es kéne ami indul is

bocsi a dupla hsz ért
0
0
0
0
ceni98 avatar
airbonman fps:cod sorozat
star wars battlefront 1-2
0
0
0
0
bumblebee avatar
ajánlani tudok ezer milliot Zéró nked tudok ajánlani egy Majesty 2-ot vagy Fantasy Wars , Black and White 2 , vagy próbálkozz a C&C szériával bár ez már modernabb style-ben van mind a w3 vagy még tudom ajánlani a Lord of the Rings : Battle for Middle Earth 1-2-ot .. ezek oan jo kis stratégiák..

Airbornman nked tudom ajánlani a gta stílusú játékokbol a Saints Row 2 , Driver Parallel lines 😀

ha segítettem orulok 😀
0
0
0
0
Airbornman avatar
valami gta féle meg fps
előre is köszi😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció