Androidos játékok

Szerző: Superbenito, 2013. June 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 112
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ironmask avatar
Valami jó kis hack n slash játékot tudtok ajánlani androidra?Emulátorral tolnám, ha lehet.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
A Pokémon GO -t kisebb városban is lehet játszani vagy esélytelen?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/23/Pok%C3%A9mon_GO_logo.svg/1200px-Pok%C3%A9mon_GO_logo.svg.png
0
0
0
0
Assd avatar
Alto's Adventure - Gameplay Video!
0
0
0
0
bukta2 avatar
A Blade 2 -ről lehet már tudni valamit hogy mikor jön? én még semmi komolyat nem találok róla... 😞
0
0
0
0
ppista avatar
Valaki tudna ajánlani valami jó internetnélküli játékot Huawei P9-telefonra
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
November 16-án megjelenik végre a Shadow Fight 3. Meglátjuk, mennyire működnek majd a több mint két éves reflexek.
0
0
0
0
xymano avatar
hello
valaki tudna valami megoldást root nélkül hogyan tudnék sd kártyára telepíteni játékokat?
Lg G4c 6.0 androidom van.
Vagy egy tuti biztonságos root módszert amit egy totál kezdő is megtud csinálni.
0
0
0
0
no avatar
Tud mondani valaki valami ***a játékot mobilra?
0
0
0
0
hashimoto avatar
Egg inc. nagyon nagy játék, ezt nyúzom, ha géptől távol vagyok :'D
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Six-Guns, Lara Croft: Relic Run, Plants vs. Zombies
0
0
0
0
bukta2 avatar
Még mindíg CarX Drift Racing, meg Plunders Pirates
0
0
0
0
no avatar
Touchgrind Skateboard, Mortal Kombat X, valamint némi tákolással Half-Life-ozni is tudok most 😃
0
0
0
0
no avatar
Elkezdtem a Mini Gore 2-vel játszani és újra elővettem a Real Racing 3-at, végre van elég tárhelyem, hogy le tudjam tölteni az összes assetet 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Jelenleg Non Stop

CarX Drift Racing tettek bele multit valami eszméletlen hiper brutál játék lett így!!! U.I. Első vagyok a 150 ből 😂
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Fallout Shelter, Sniper Assassin: Shot to kill
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Bus Simulator 2015, Tetris Blitz és Smash Hit
0
0
0
0
no avatar
Fallout Shelter, Trials Frontier, Atomas, Transmisson.

Ki hányas szintű Play Gamesen? Én jelenleg 11. 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Nekem eddig ezek jöttek be, kicsinyke telómon 😀 :
- Hill Climb Racing
- Earn To Die
- Klánháború (igaz csak kliens a böngészős höz)
- Bubble Shooter
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Az alábbi játékokat ajánlom : Shadow Fight 2, Subway Surfers, Jetpack Joyride, Hill Climb Racing.
Ezekből várható teszt is a közeljövőben.
0
0
0
0
no avatar
Kicsit kihalt ez a topic 😃

Én mostanában az NFS: No Limits-et nyúzom.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Sky Baron egész jó repülős játék.
0
0
0
0
no avatar
Ja illetve Crossy Road 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Ezeket a játékokat bárkinek szívesen ajánlom. 😀

~ Angry Birds Epic
~ Zombie Age 2
~ Zombies Ate My Friends
~ Manuganu
~ Leo's Fortune
0
0
0
0
no avatar
Nincs mit 😀

Egyébként ajánlanám: Mmm Fingers, Microtrip, Retry.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Dono még meg sem köszöntem a kielégítő válaszod, Kössz szépen!
0
0
0
0
TrolHunter avatar
Sziasztok!
Nem vagyok biztos benne, hogy ez a legmegfelelőbb téma, de csak ezt találtam. Nemrég rootoltam a telóm(LG F60) és amikor megpróbálom telepíteni a folder mountot folyton azt írja ki, hogy nincs elég hely, pedig a 100 megás progik minden probléma nélkül mennek fel rá.Ha valakinek lenne egy pár tanácsa azt nagyon megköszönném.
0
0
0
0
bukta2 avatar
És most a Farm Story 2-vel nyomom tegnap este 5 órát játszottam vele úgy hogy mikor megnéztem hogy Jézus!! már hajnali fél 4 van aszittem eldobom az agyam 😆DD
Egyszerűen nem tudom letenni 😃 nagyon jó játék!
0
0
0
0
no avatar
A Race of Champions is jó játék, egyszer érdemes ránézni 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Dono Remek és érthető persze! kösz a választ!
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Real Racing 2 meg van a Pocket Rally.
GTA-k se rosszak, de kell türelem hozzá. Megjelent androidra a Chinatown Wars is.
0
0
0
0
no avatar
nankacu: World Conqueror/European War széria. Van egy jó pár része, mindegyik több kampánnyal, egész jó. Illetve ott a Cilvilization Revolution 2 is, bár ezt még nem volt alkalmam kipróbálni.

bukta2: Az OnLive egy felhőszolgáltatás, aminek az a lényege, hogy a játék egy távoli szerveren fut, a képet pedig a te eszközödre streameli, te pedig így tudsz játszani bármilyen platformon az adott játékkal, mivel konkrétan nem azon fut a játék. Na már most ez így szépen hangzik, de vannak hátrányai is: csak közepes beállításon tudod élvezni a játékot és használható netkapcsolat (mobileszköz esetén leginkább WiFi) szükséges hozzá.
Ja és még valami: korábban volt lehetőség arra, hogy egy jó pár játékot ingyen akármennyiszer kipróbálhass egy meghatározott ideig (15, 30, 45 vagy akár 60 percig). Menteni így nem lehetett, és az idő lejárta után automatikusan be kellett fejezni a játékot, de utána bármennyiszer elindíthattad így. Aztán átgondolták az egész szolgáltatást és még tán a tulajdonosok is megváltoztak. Most már mindhárom, eltérő felépítésű szolgáltatásuk havidíjas, 6-10 eurós, de ezért cserébe állítólag 250-nél is több játékhoz férhetsz hozzá. Erről tapasztalataim nincsenek, remélem ez segít valamennyit.
0
0
0
0
bukta2 avatar
YouTube láttam hogy xperia z1 compact nyomják a Dirt3-at valami onlive on hogy lehet azt megszerzezni telefonra?
0
0
0
0
PoPet avatar
Hali, tudtok ajánlani pár jó játékot? Ha lehet olyat, ami körökre osztott, és sokáig el lehet vele lenni, de más fajtát is szívesen megnézek.
Amin futnia kéne: ASUS MeMO Pad 7(ME70CX)
0
0
0
0
no avatar
Én ajánlanék néhány régebbi játékot, szinte minden készüléken elfut és tök jók:
PES 2010, PES 2011, PES 2012
Real Soccer/Football
NFS Shift

Bár Playen már azt hiszem egyik sem elérhető, úgyhogy máshonnan kell beszerezni őket.
0
0
0
0
mtrelax avatar
djwarp: én sem találtam enkórón gta-t, csak valami sa cheater-t 😞 vagy már nincs fent? 😕
0
0
0
0
DROP avatar
Gangstar Vegas jo jatek?
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
én most a Pokémon White 2-őt kenem, annyira jó 😃 újra kölöknek érzem magam
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
azt megkoszonem mert jo jatek
0
0
0
0
DarkSpy avatar
benyo1996 küldtem pm-et

Van Helsin 25: Nekem sem találja marketen a Pirates-t pedig fut rendesen (letöltött) szóval vanna furcsaságok... ha akarod akko pm-ben küldhetek egy oldalt..
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
sziasztok

nekem is van egy problémám az assassin's creed pirates play árúház-ban nekem nincs fent de öcsém nek meg igen neki samsung s3mini nekem xperia sp és elvileg nekem is mennie kéne de a play árúház azt irja hogy nem kompatibilis a telommal a játék ez hogy van????
0
0
0
0
no avatar
play árúházon nincs fent, amin csodálkozok is...letöltöttem rengeteg verziót, egyik sem működik..nem tudom mit csináljak
0
0
0
0
DarkSpy avatar
benyo1996

Megvetted, marketen v. letöltötted?
Egyébként tényleg futnia kellene normálisan azon a telón..
0
0
0
0
no avatar
sziasztok..az lenne a kérdésem hogy az Xperia SP telefonomon miért nem fut a Real Boxing?? simán mennie kéne...gyakorlást betölti azt hiba nélkül meg lehet csnálni utánna meg kidob a játék..légyszi segítsem valaki....!
0
0
0
0
DarkSpy avatar
megaone6: Nekem volt olyan problémám de csak akkor merült fel ha az sd-re raktam fel, és ha simán (sdcard0) Android-->Obb akkor ment rendesen de akkor meg helyem nem volt. Ezért particionáltam az sd kártyát leszedtem a directory blind-et (root kell hozzá) és úgy kelletett berakni az external_SD azon belül az Android-->Data mappába, utána csak simán mountolni kell. De ha érdekel írj rám és segítek részletesebben. (LG Optimus L9-en voltak problémák.)
0
0
0
0
megaone6 avatar
A Bounty Hunter Black Dawn nevű játékot próbálta valaki? Borderlands féleség, egész jónak tűnik, mindjárt ki is próbálom.
A Bard's Tale is egy nagyon jó játék, humoros kis RPG.
flormate Ebben a hónapban valamikor.
Egyébként valaki a GTA 3 XAPK File Validation Failed problémára tud megoldást?
0
0
0
0
flormate avatar
Na jó, hát a gtaról lemondtam, de nem tudjátok, hogy a modern combat 5 mikor jelenik meg?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
flormate : WayteQ xTAB-70dci
hell12324 ? Akkor keressél,mert én találtam kettőt is,sőt IOS-ra is van 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció