Játékpartner kereső (COOP)

Szerző: DaanTekkls, 2012. December 26., téma
Fórum » Játékokról általában
Sziasztok! Kerestem ilyesféle témákat,de nem találtam. (Ha mégis lenne kérnék átirányítást!)
Én arra gondoltam ha valaki unalmas napján szeretne egy partnert akivel eljátszogathat, az itt jelentkezhet :P
Én jelenleg Dawn of War 2-höz,esetleg Saints Row:The Third-höz várnék egy-két jelentkezőt,ugyanis sajnos egyik barátomnak/ismerősömnek sincs meg a játék, és arra gondoltam,hogyha már van COOP opció a játékban, mégse maradjon kihasználatlan. :)
Hozzászólások: 146
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
xCube avatar
Szervusztok!

Valakinek lenne kedve Wolfenstein Youngblood COOP -hoz? Az ismerőseim közül senkinek sincs meg a játék és eddig még csak egyedül játszottam. 71 / 72. szinten van a karakterem, a fegyverek teljesen felfejlesztve (általában Stier opciókkal), az alap fegyverek 10+ szinten, a nagyobb vasak 3+.
0
0
0
0
visor261 avatar
Üdvözletem kalandor társak!
Lassan elérkezik Baldur's Day(08.03) s ennek alkalmával elutazom Faerun vidékére ha valaki velem tartana Reaper's Eye szigetére akkor tessenek szólni vagy kézzel inteni.

Ha valakinek dolgoznia kellene akkor itt egy kis segítség:
[LINK]
0
0
0
0
kismadar avatar
Üdv srácok! Van egy kis Discord közösségünk, amely szívesen fogadna olyan aktív játékosokat, akik jönnének játszani, vagy jókat beszélgetni. Amik aktív játékok nálunk: Rocket League, Killing Floor 2, Battlefield V, Valorant, PUBG, Left 4 Dead 2...stb. Szoktak lenni liveok, és minden mi szem szájnak ingere. Ami elvárás a kulturált viselkedés, és a másik ember csak poén szintű szidása(mert ilyenek vannak nálunk), tehát a rager kideket köszönjük, de nem szeretnénk ott látni! 😄 Ha úgy érzed, hogy szeretnél jönni, akkor szólj nekem a profilomnál, mivel jelenleg itt az oldalon nem működik a privát üzenet. 😉
0
0
0
0
no avatar
Dead by Daylight-ozni valaki?

Skeletron_999
0
0
0
0
MrPsziho avatar
kicsi az esélye de hátha.....valaki netán halo 3 ODST Endure chalange? :I
0
0
0
0
Alozs avatar
Valakinek lenne kedve jönni Farming Simulator 19? :D

Epic nevem:Alozs_
Discord:Zsolt#1885
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Halo reach-ben (steames) ki jönne duo firefightot farmolni armorért? 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok
ha valaki akar
watch dogs 1 vagy 2
division 2
rainbow six
ghost recon wildlands
apex
cs go
ark survivol evolved
fortnite
battlefield 4
akkor az origins fiokom:
levi_dark1 jeloljetek be nincs profilkép
epic games:L3dMan9
steam:levi02005
0
0
0
0
sudosu avatar
Esetleg akinek megvan a Stardew Valley steam-en és akar játszani CO-OP-ban please írjon nekem 😀
Természetesen Civ 5-6-hoz még mindig keresek embert, szóval azzal kapcsolatban is nyugodtan írhat bárki.
0
0
0
0
sudosu avatar
Civilization V (Jobban preferálom) vagy Civ 6-hoz keresek olyan ellenfelet, aki szeretne egy jó hosszú meccset lejátszani 😃.
Nem vagyok annyira profi, 7-es nehézségi szinten játszok V-ben (NPC-k ellen) . A 6 is megvan Steam-en de nem vagyok elájulva annyira tőle azért.
Akit érdekel, az keressen meg privátban a Steam nevével és felveszem 😀.
0
0
0
0
Puffin avatar
Keresünk játékosokat CoD Modern Warfare 2019-es játékhoz! TS használata a feltétel! Címet adok. Írj üzit!
Kulturált emberek jelentkezését várjuk! Nem vagyunk profik.
Piero86#2546 Battle ID - írj előtte üzit!
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Destiny2 valaki? Teljesen ki vagyok már a sok noob random embertől akik egy mezei strikeba meghalnak 😀
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Valakinek megvan a Man of Medan és szeretne shared story-zni? Ha igen, írjon egy privát üzenetet.
0
0
0
0
no avatar
Valaki estleg tervezi h elkezdi a Borderlands 2 definitive verzió pörgetését? Igy a 3 előtt jó lenne egy kis nosztalgai 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok , seaofthieves-re varnek jelentkezoket , ha va kedvetek jatszani , irjatok nyugodtan 😀
Köszönöm, szep napot !
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok !
Lenne valaki velem Borderlands 1 achievement vadászatra ?
0
0
0
0
matany001 avatar
Sziasztok!

https://sun9-7.userapi.com/c824500/v824500314/149219/4NZc1vUvs5E.jpg

Akinek esetleg lenne kedve egy kis szerepjátékos űrhajózáshoz, az csatlakozhatna hozzám a Discovery Freelancer 4.89 játékhoz. Aki nem tudja miről van szó, nézzen utána, de sokaknak akár ismerős lehet a Freelancer című játék. Nos ez egy kicsit jobban átdolgozott kiadása, ami természetesen multira épül, és erős rp-re egyaránt. Örülnék ha lenne 1-2játékos szellemű egyén, így könnyebben tudnék boldogulni én is akár, illetve segítenék a kezdeti nehézségekbe.

0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Ancestors Legacy-ba jön valaki coop-ozni, jó lenne valami normális emberke, mert akikkel összedob még a medium ai ellen se bírnak játszani. Akinek van kedve írjon.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sziasztok,

Elsősorban a következő játékokhoz keresek játékost / játékosokat.
Hunt Showdown
theHunter™: Call of the Wild
The Forest
GTA V

23 éves vagyok, ha számítana 😃
0
0
0
0
no avatar
Üdvözlök mindenkit! Játékosokat keres a "Prolik" nevű csapat. Bármilyen játék szóba jöhet. Discord kötelező! Ha elmúltál 14 éves, jelentkezz TGF-re ezen az email címen: friendsforalife@gmail.com A csapat neve ne tévesszen meg senkit... Minden jelentkezőt szeretettel várunk. Előny ha lány vagy 😃 Még nagyobb előny ha szereted a rock zenét
0
0
0
0
retykristof avatar
Hello, helló! Már régóta keresek partner a WORLDS ADRIFT játékhoz, általában 1000 ember van rajta, és nem hiszem el hogy csak 2 magyar játékos van (az egyik én). Egy 'lég"hajóra való embert szeretnék összegyűjteni.
http://gepigeny.hu/jatek/worlds-adrift
Ha lenne rá igény, kérlek írj pm-et vagy jelölj be és írj Steamen: Misterbates the Kraken
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@retykristof: Nézegettem én is, pláne miután a Cloud Pirates bezárt, de azt kell hogy mondjam: B2P MMO közel 1000 user = hamarosan bezárás. Több játékossal is zártak be már F2P MMO-t.
Egy F2P MMO esetén "csak" az elért eredményeket bukod. B2P esetén az árat is, ha amit jó eséllyel nem térítenek vissza, bár az utóbbi időkben volt példa visszatérítésre. Ok, 23€ nem a világ, de lehet más címekre is elkölteni amik nem EA állapotban vannak, kevés játékossal, "Vegyes" Steam értékeléssel.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Minimum 2 embert keresek a tomb raider (2013) multiplayer acsívmentjeihez, főleg az "im all that"-hez. Írjon akit érdekel/szintén kell neki segítség hozzá.
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Hello!
Heroes of the Storm-hoz keresek embereket mert egy kicsit unalmas egyedül.. :/
Jelenleg 301 lvl-en vagyok, most hősöket húztam a min 5 lvl-re, hogy ha majd megjön a kedvem meglesznek emberek akkor esetleg TL-t nyomhassunk, egyébként most csak QM-ezek, Néha HL (sajnos most Silverről vissza estem mert nem akart összejönni a promote, (tudom nem nagy cucc a silver))
Ha valaki akarna jönni itt a battletag:

Slendyy#2843

Pacsiii
0
0
0
0
Andris18 avatar
Pubg re keresek embert vagy embeteket. Duo de inkább squad érdekelne, ben bagyon tudom de ha tudtok jelöljetek be a játékban ha lehet vagy steamen. 0018andrew vagy Andris18 néven vagyok fent.
0
0
0
0
Szilinnyo avatar
hi,,fortnite-ba keresek társat(152lvl vagyok) 20+ év és +120 lvl 😀 privát
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
hashimoto avatar
@Gyrger72: A HP2010-el játszom, MW12-el is, jelöltelek, igaz nekem csak Origines játékok ezek, nem Steamesek.
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: DiRT 3-ra kapható vagyok olykor, bejelöltelek Steamen.
0
0
0
0
no avatar
sziasztok,
játékostársat keresek coop játékokhoz, akár pc-n akár xboxon.
kedvenceim: AOE2, stronghold, borderlands2, orc must die 2 és unchained, de bármilyen rpg-t vagy mmorpg-t szívesen kipróbálok.
üdv.: P.
0
0
0
0
matany001 avatar
Valakinek nincs kedve tolnia egy kis Warhammer Vermintide - The End Times coopban? 😀
0
0
0
0
Delej avatar
Sziasztok!

Bárki akinek van kedve Heroes of the storm, Starcraft 2, Path of exile, játszani nyugodtan írjon rám. Ezek akár ingyenesen is játszhatóak, de érdekel más hasonló játék is.
Mostanában szemezgetek hogy kipróbálom a TERA-t, egy rutinos vagy szintén kezdő játékossal nyomni biztosan nagyobb élmény 😃
0
0
0
0
no avatar
Divinity.original.sin.2 -- Akinek van kedve kipróbálni evolve-on az írjon. Se az előző részével sem ezzel nem játszottam még 5 percnél többet de tetszik és nem egyedül szeretném felfedezni a világát 😃
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
Mechwarrior Online
Játékosokat keresek az egységembe. Szívesen várok minden kezdő és haladó játékost, nevem: Captain Mason (küldjetek baráti meghívást aki játszik, és nyomathatunk pár meccset😃, és küldök meghívást is egységbe)
Általában esténként vagyunk fent, de MOTD-ben(Message Of The Day) ki van írva minden fontos infó.
Csapat nélkül nem az igazi, és jó lenne valamiféle normálisat létrehozni amivel nyerhetünk is néha😂
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!

Ha valaki akarna need for speed rivals-on jönni akkor elöbb írjatok rám.
0
0
0
0
no avatar
Keresek Killing Floor-ra embereket 😃 Ha jönnél, küldj pm-et.
0
0
0
0
DomY avatar
Tapasztalt játékosokat keresek Men of War Assault Squad 2-vel játszani 😀 akár PvE vagy PvP módban 😉 😃
0
0
0
0
zsabzsab avatar
Bátor lovagokat keresek Stronghold Crusaderezni. 😃D
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Még mindig elfogadom bárki jelölését aki szeretne játszani Steamen. Warfacen, CoDon, TFen, Dotan kívül szinte bármi szóba jöhet.
[LINK].
0
0
0
0
Nexuska avatar
0 reményt fűzök hozzá ismét, de TALÁN valaki:
Dragon Age: Inquisition MP-re valaki? 😃DD
0
0
0
0
no avatar
Valaki nem jön IP-t farmolni LOL-ban? IP hétvége van ,4,5x 5-ös premadeben.
In-game nevem: DerekTheMurloc
0
0
0
0
MariusHuN avatar
The division Tiszta égbolt küldetésre keresnék olyan embereket akik 30 szinten vannak akit érdekel az irjon PM et vagy uplayen jelöljön be Nevem : KillerGhostHuN
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sziasztok!

Valakinek lenne kedve egy kis Dying Light-hoz? Esetleg The Forest?

Na meg keresek embereket CS:Go-hoz is, MGE a rankom, lassan megvan a (újra) SaS. 😀

Üdv.
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Kinek lenne kedve karácsony után egy közös játékra?
0
0
0
0
Van Helsing 25 avatar
sziasztok the division be keresek jatékosokat lehetöleg season pass al rendelkezők előnyben de a sima is jó o ts az megoldhato a gear az nem számít mit kezdőknek is segitunk ha kell.

irj nekem privatot ha érdekel
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Battlefield 3-ba keresek embereket Squadba. Sajnos nincs csapatmunka senkivel sem, a chat sem érdekli őket. Mindenki megy a saját feje után...
0
0
0
0
BOMB avatar
sziasztok! aki ismeri a project argo-t lenne-e kedve velem multizni? ts, discord előny lenne
0
0
0
0
GodSie avatar
SZiasztok! Riders Of Icarus-ra keresek társat 😀
0
0
0
0
matieune avatar
Üdvözlök mindenkit!
Elsősorban Én és a barátaim League of Legends játékosokat keresünk
Nem kell hogy profi legyél vagy hogy rankedezz de minimálisan tudj játszani
ismétlem nem profikat keresünk nem készülünk LCS-re ez csak egy baráti társaság ahol szívesen fogadnánk más játékosokat is 😀
Minimum életkor 16 év (Fiú/Lány) illetve Minimum LvL 15-20 Ha érdekel írj üzenetet!
0
0
0
0
TerrorDom avatar
Akinek van kedve játszani, nyugodtan írjon privátba. Sok fajtára vevő vagyok. Kivéve LoL, CS és a társai.
0
0
0
0
no avatar
Hát nem tudom mennyit segít, de én azért aláírtam attól függetlenül, hogy engem sem igazán nyűgözött le az Evolve.
0
0
0
0
no avatar
https://www.change.org/p/2k-renew-the-contract-with-turtle-rock-studios-so-they-can-finish-their-work-on-evolve-stage-2?recruiter=618942857&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

Sziasztok ! Valószinű már sokan hallottátok, hogy az evolveot a fejlesztők félbe hadják, viszont van egy lehetőség, hogy meglegyen mentve a játék, peticiót inditottak és már csak 1800 támogatás kell. Fél perc az egész nevet várost és email cimet kell megadni. A petició lényege, hogy a 2K újra összeálljon a turle rock studióval és támogassa a projektet. Előre is köszönöm aki megcsinálja 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció