Milyen tabletet vegyek?

Szerző: gyenesmartin, 2012. May 23., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Hozzászólások: 144
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BudayT avatar
Sziasztok,
Új tabletet vásárolnék maximum 100 ezer forintig. Leginkább filmezésre lenne használva. Tudnátok ajánlani egy tutit?
0
0
0
0
wgeorge85 avatar
Sziasztok! A héten vettem egy Samsung Galaxy Tab A7 2020 android tabletet. 3GB RAM, 8 magos CPU, Adreno 610 GPU, 32GB tárhely. Vegyes használatra, mint netezés, olvasás, videozás, plusz némi játék, teljesen jó.
0
0
0
0
💬 20
no avatar
@wgeorge85: Térjünk rá vissza 1 év múlva hogy akkor is ennyire jó lesz-e.
1
0
0
0
wgeorge85 avatar
@Palanova: Nekem biztos jó lesz. 😀
Lesz még frissítés is, talán android 11 is, ha minden igaz.
Plusz volt gyengébb tabom, mint Asus, Lenovo és azokkal is jól elvoltam éveken (2-3 év) keresztül.
0
0
0
0
wgeorge85 avatar
@Palanova: Kezdi belakni a droid a tabot RAM szempontjából,
de a 2D-s játékok továbbra is jól mennek rajta. 🙂
0
1
0
0
no avatar
@wgeorge85: és még csak 7 hónap telt el, 5 még hátra van :D
1
0
0
0
wgeorge85 avatar
@Palanova: Akartam írni azt is, csak lemaradt. 😄
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@wgeorge85: 3 GB RAM? uhh te is veszélyesen élsz 😃 Bár ha egyszerre egy app fut, max kettő akkor még nem vészes.
0
0
0
0
wgeorge85 avatar
@Quadgame94: Ennyire futotta a büdzsémből. 😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@wgeorge85: Na igen. A pénz mindig beleszól a dolgokba 😃
0
0
0
0
wgeorge85 avatar
@Quadgame94: Igazából lehetett volna Galaxy Tab S6 Lite,
csak az ugye egy kicsivel 100+ezer forint és az nem érte volna meg annyira,
meg szerintem az a +1GB RAM nem sokat jelent.
A Galaxy Tab S6 lett volna az igazi, de az meg majdnem gamer laptop árban megy,
a WiFi-s verzióval szemeztem, de az már túlzás...
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@wgeorge85: Én alapból feleslegesnek tartom a tableteket. Kisgyereknek vagy idősebbeknek (akik nem akarnak okos telefont) azoknak tökéletes. De! Ott a 6.7 colos telefonod neked is ami sokkal gyorsabb és jobb. Milyen élethelyzetben jobb a tablet, amiie már a telefon nem jó? Azt a 10.4 colos tabletet kézben tartani majd navigalni nagyon kényelmetlen egy telefonhoz képest. Ha már nekem kevés a telefon kijelzője/tudása ott a PC, vagy a TV-m.
0
0
0
0
no avatar
@Quadgame94: 2-3"-os telefonok korában a 7"-os tablet remek alternatíva volt, majdnem minden célra megfelelt amire egy notebook, csak könnyebb volt és gyorsabb a hozzáférés.

Ha nincs 6"+ -os telefonod akkor még mindig életképes alternatíva, vagy ha 6"-t nem látod jól, de a 7"+ -t már igen és nem akarsz egy 14-15,4"-es 1,5-2,5 kg-os notebooke-ot használni.

5,6"-os telefont használok és egy 7"-s tablet remekül kiegészítené, de nem veszek, mert a jelenlegi helyzetben nem utazok.

10"-os tabletet kaptak az öregek, facebook csevegő és skype használathoz, üresjáratban meg digitális képkeretként funkcionál.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@Palanova: Alapból a funkcióját nem.látom hogy még egy eszközt hurcibáljak magammal vagy kapjak fel otthon. Nincs az a helyzet amikor a telefonom már kicsi/nem alkalmas valamire, de még a monitorom nagy és kellene egy 10 v 12 colos tablet 😃 Nem.beszélve arról hogy hasonló felszereltségű tablet mint a telefonom rohadt drága. Kompromisszumot meg.nem akarok kötni.

Azokat tableteket amelyeket az idősek kaptak inkább nem minősítem...
Apukámnak egy Lenovo tabletje volt, de neki se okos relefonja se PC-je nem volt, így teljesen érthető.
0
0
0
0
no avatar
@Quadgame94: Bőven van létjogosultsága a tableteknek, én biztos nem zoomolgatnék össze-vissza csak azért hogy értelmes módon átlássak egy excel-t vagy egy mail/dokumentumot, ha nem vagyok gépnél, vagy szimplán nincs kedvem elé ülni csak ezért. Semmiképp sem válnék meg a 11"-es iPad Pro-tól, még úgy is hogy mellette ott az MBP. Telefon meg sokkal több kényelmetlenséget nyújt, ha navigálni akarsz, tabon sokkal jobban átlátható minden.

Szóval egyáltalán nem mondanám feleslegesnek őket, pláne a komolyabbakat.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@LordSzalko: Navigalni tablettel? Mármint autóban? Lehet nem rossz, bár nekem a telefon tökeletes erre. Amúgy meg teljesen oké hogy meg csinálsz vele mindent amit telón és mivel nagyobb a kijelző nagyobba is látod, de én akkor már oda ülök a géphez. Excell meg számomra érintő felületen nagyon gáz, bát hála Istennek nagyon ritka hogy azzal kell foglalkoznom. Böngészésről meg nem is beszélve. Tartani egy 500 vagy 800 grammos eszközt a kezedbe nekem nem kényelmes, es igen le lehet támasztani stb de ki ül asztalhoz? Plusz akkor már megint ott a monitor. Elfogadom hogy neked van haszna de én alig vagy szinte sosem használnám így felesleges pénzkidobás lenne. Ja és még egy: Inkább minimalizálom az eszközeimet itthon. Nem kell laptop, tablet telefon, tv meg pc egyszerre mert az mát nagy pazarlás. Elvileg ezeknek ki kellene váltania a másikat. Okosórámat is eladtam ez miatt.
0
0
0
0
no avatar
@Quadgame94: Aki céges/üzleti életet él, vagy szimplán vannak adminisztrációs feladatai hidd el nem fog állandóan gép előtt ücsörögni vagy a telefonját elővenni ilyeneknél mert kényelmetlen, hogy elintézzen x mail-t vagy átnézzen adott mennyiségű dokumentumot, meg úgy az átlag embernek is overall kényelmesebb rajta tartalmat fogyasztani.
Sok eszközöm van itthon, mindegyiknek megvan a miértje, de egyiket sem érzem pazarlásnak mert az ember kényelmét szolgálják. Navigálást az oldalak felületére és egyebekre értettem autóban ott a középső konzol erre a célra, vagy akinek nincs annak telefon. Adott helyzetben kiválthatják egymást az eszközök, de nem minden esetben.

Ez inkább élethelyzet függő, ha neked nincs olyan munkád/hobbid egyebed ami igényli a mobilitást akkor nincs szükséged extra eszközökre, számodra lehet pazarlásnak tűnik mert tudod hogy nem használnád ki őket.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@LordSzalko: Persze, ezért is írtam E/1-be mindent. Mint tech fan nekem tetszik az iPad Pro v az új Samu tablet, de két eszköre nincs szükségem. Maaajd rollable telefon 😃
0
0
0
0
wgeorge85 avatar
@Quadgame94: Nagymamámnál kint töltöm a hétvégét 2 hetente kb.
és az ottani PC fel lett számolva.
Ezért vettem a tab-ot, hogy ha bármit meg kell nézni tableten könnyebb és hatékonyabb
vagy ügyintézéshez is jobb, mint mobilon zoom-olni a dolgokhoz.
Ezenkívül nem utolsósorban filmhez is jobb a tab és az androidos játékaimhoz is egyértelműen.
Van hozzá gamepad ezért egyes játékok szinte konzolos élményt adnak 10,4"-on. 😀
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
@wgeorge85: Ezt senki nem vitatta. Akinek az az egy eszköze van annak természetesen tökéletes. En azt vitattam ha van PC-d, okos telód, Laptopod es okos TV-d is akkor minek már tablet is.
0
0
0
0
wgeorge85 avatar
@Quadgame94: Ez nálam olyan hagyomány már évek óta,
hogy tabon is játszok kisebb címekkel. 😀
Csak a Lenovo Tab 4 10-et odaadtam nevelőapámnak és már kellett egy tab. 😆
0
0
0
0
BellaCiao avatar
@wgeorge85: Nem egy rossz tablett
viszont a 3GB RAM kevés már 2022-be
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hali, vettem új Ipad Air-t! nagyon bejön jó kis cucc az árához képest sztem a legjobb tábla ami a piacon van, samsung huawei és társai amin android fut a nyomába sem ér, teszteltem azokat is. Nem vagyok meg nem is leszek alma fan de ez összelett rakva rendesen! Aki felső kategóriában gondolkodik annak bátran ajánlom!
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv! milyen windowsos táblagépet ajánlanátok max 90-100k-ig? netezésre kellene csak, laptopba ebben az árban nem találtam értelmeset,de ha tudtok akkor várom válaszaitokat, legalább egy full hd-s kijelző legyen benne, az se baj ha IPS, min 4gb ram ( ha több az sem baj) és szerintem egy 4 magos proci is jól jönne, táblagépben windowsosba találtam hasonlót de nincs az ismeretségi körömbe akitől tudnék tanácsot kérni hogy milyenek, androidos nem jöhet szóba mert online filmezésre lenne leginkább használva és android rendszeren a reklámokat lehetetlen bezárni az ilyen online film oldalakon... :/ kösz a válaszokat előre is
0
0
0
0
💬 4
SuperPuma avatar
@bukta2: Leginkább a Chuwi HI10 szokott előjönni a témában (Vagy a régebbi variánsai)
Árban benne van a limitben, viszont nem tudom, az az intel SoC mennyire elegendő bármire is.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@SuperPuma: Kösz Haku,ránézek neten mindjárt!
0
0
0
0
ben_aloha avatar
@bukta2: Jó az a chuwi, volt dolgom vele, jó cucc 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ben_aloha: Végül Ipad 2018 lett, nagyon jó választás volt ebben az ár kategóriában, talán a legjobb.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Tabletet szeretnék venni és lenovo-ba 70.000FT-ig és több mindenre kellene.
tudtok egy jót mondani ?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Tabletet szeretnék venni, de annyi féle van, hogy már nem tudok mérlegelni.

Amire használnám, filmnézés (akár nagy felbontásban), zenehallgatás fényképezés, GPS, internet (youtube stb) , olvasás, jegyzetelés tehát egyszerűbb dolgokra.

Fontos lenne, hogy:
A gép akkuja strapabíró legyen.
Kijelző szép képet adjon
Ne akadjon be semmilyen felbontású filmnél.
Legyen lehetőség mobil internetre.
Viszonylag jó minőségű képet csináljon
Jó ár/érték arány.
Megbízható minőség
Lehetőleg nagyobb kijelző

Amit néztem:
http://mobilkereskedes.hu/?view=shop&product=1628

De ahogy egyre jobban utána olvasok úgy látom Ár/értékbe nem jó döntés.

Max ár: 110 000Ft

Segítségeteket előre is köszönöm
0
0
0
0
csabi55 avatar
Ezen a B2B oldalon számos márkás tablet közül válogathatsz, garanciával pl. Lenovo, Asus, Alcor, Samsung, Acer tabletek [url]http://www.europages.co.hu/Android-tablet-ár/none/cpid-5274096.html[/url]
0
0
0
0
mortou4 avatar
Köszi a választ amíg meglesz a pénz pár nap múlva addig még meglátjuk. 😀
0
0
0
0
Omis avatar
Egyértelmű Asus!!!
a másik kettő kaki.
0
0
0
0
mortou4 avatar
Helló emberek! SÜRGŐS kérdés. Ezt a három tabletet néztem (link alul), de nem tudom melyik lenne a legjobb. Rendelkezem azzal a különleges képességgel, hogy bármit veszek, hónapokig keresem a legjobb ár érték arányú terméket, mindig kifogok egy sz*rt 10-ból legalább 8-szor. 😆 Akinek van tapasztalata valamelyikkel kapcsolatban, vagy csak leírja, hogy ő melyiket választaná azt megköszönöm. Ha tudtok jobbat azt is szívesen meghallgatom, de 50 E alatt legyen, mert sajnos nem tudok többet rászánni. Előre is köszi. 😀

[url]http://tablet-pc.arukereso.hu/fn:termekek-osszehasonlitasa:acer-iconia-b1-830-k239-nt-lbeee-003-p296544675,alcor-access-o819m-p254516505,asus-zenpad-c-7-0-z170cg-1a073a-p299954055/[/url]
0
0
0
0
bukta2 avatar
lumosnina

kösz! 😉 mindjárt rá lesek!
0
0
0
0
lumosnina avatar
http://www.techtimes.com/articles/110123/20151125/xiaomi-mi-pad-2-vs-apple-ipad-mini-4-quick-specs-comparison.htm

Ar/ertek aranyban jo gondolkodbi es abban, hogy mi a fontos, miert adnek ki penzt. 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
lumosnina engem érdekelnének azok a china-i tabok amik ugyan olyan erősek, mondj 1-2 márkát én is utána nézek mert énse adnék ki sok pénzt ha fele annyiból is kijövök...
0
0
0
0
lumosnina avatar
Szoval ennyi volt az ossz ajanlat?
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Venni kell 2 laptop zsanért (piacon talán 3000 forint ... a laptop, amiből kiveszed)
Varrásnál felbontod a cuccot, bele erősíted, aztán vissza varrod.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Nekem a bill egyaltalan nem fontos, mert soha nem hasznalom/hasznalnam. Inkabb a kinai tabok erdekelnek, mert ugyan olyan erosek es jo anyaghasznalatuak, mint a samu vagy sony es fele annyiba kerulnek. De ugy latom, nem nagyon van ajanlat...
0
0
0
0
bukta2 avatar
hát a galaxy tab S2 is elég jó és az 420€ körül mozog tehát 150€ olcsóbb mint a most piacon lévő Air 2
így nekem is számításbaa jött de nincs hozzá vagy csak eddig még én nem találtam értelmes billentyűzetet amivel úgy lehet összekötni hogy laptopként is lehet használni... csak ilyen támasztós kakik vannak hozzá... és ha nekem nem jó az a szög akkor mit csináljak? ilyenre nem gondolnak? 😃

Apple nél van a Brydge amit úgy hajtogatsz ahogyan akarsz igaz brutál drága... dehát legalább jó is!
0
0
0
0
lumosnina avatar
Az apple irrealisan draga. 😀 Nem igazan tervezek azt venni. A mini-t 120-150 fontert lehet itt kapni. Mini 2 asszem.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Majd összekalapálom most a D714i-met, hogy legyen ETS2höz külső GPS-em 😊
Amúgy formára az Xperia Z tab tetszik
0
0
0
0
bukta2 avatar
Én most megvárom hogy márciusba bemutatják e az expón az új ipad ir 3 at ha lehet hinni a pletykáknak 600€ körül mozog majd és hexa core procit tesznek bele de ha csak 2 gb ramot kap akkor felejtős....
0
0
0
0
Bicike avatar
@lumosnina
Fontos, hogy Android legyen? Vagyis csak kérdezem. Én ha most vennék és pénzem is lenne, valami Apple terméket vennék. Ott van az iPad mini is, még a legelső, az is megbízható teljesen, azonban már nem annyira új. Esetleg az iPad Mini 3, az talán egy kicsivel több, mint 150 font, meg az előlapi kamerája gyengébb, mint amilyen neked kellene, de szerintem tökéletes megoldás.
Vagy valamilyen Samsung Galaxy Tab. Mondanám az S2-t, de az enyhén szólva drága, de ott van a sima S is, de az is 80.000 forint körül mozog.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Sziasztok!
Tablet vasarlas elott allok es szeretnem a tanacsotokat kerni. Korabban egy Cube U65GT-t hasznaltam amit oda adtam anyumnak es most helyette keresem a melto utodot.
Fontos szempont, hogy gyors legyen, ne kelljen varni amig a programok betoltenek. 😀 Jatekra (asphalt 8, shadow fight) sok olvasasra, YT, bongeszes.
Kijelzo: 9.7" a preferalt, de a 8" meg talan megfelelo
Ram: 2gb minimum
Rom: min 16gb bovitheto sd-vel, vagy 64gb ha nem bovitheto
Felbontas: minel szebb es nagyobb, nagy betekintesi szoggel
Kamera: elolapi 4-5mpx, hatlapi minel nagyobb, vaku is jo ha van
Cpu: minel ujabb es erosebb 😀
Fontos az Antutu teszteredmeny
Ar: £150, ha dragabb es valoban lenyugoz, tobbet is szanok ra.
En Xiaomi fan vagyok, telom is csak toluk van jo par eve. Szemezek a MiPad2-vel, de nem bovitheto sajnos. 😞 A merete epp elmegy, atto kisebb nem johet szoba.
Nyitott vagyok minden megbizhato markara, szeriara, hosszu tavra tervezek venni.
ASAP!
Koszonom a segitseget! :R
0
0
0
0
bukta2 avatar
Akinek van iPad Air 2 je az írjon privátban legyenszives lenne 1-2 kérdésem! kösz előre is!
0
0
0
0
visor261 avatar
bukta2 biztos hogy tablet kell?
[LINK]
mert ez minden kritériumnak megfelel
Spoiler!
Kijelző 5,5 colos, 1920×1080 pixeles
Csipkészlet Nyolcmagos és 1,3 GHZ-es (MTK6753)
Memória, tárhely 3 GB RAM, 32 GB ROM
Rendszer Android 5.1
Benchmark(antutu) 38.901 pont
Ár kb 65k ft

Hogy maga a mobil milyen azt nem tudom ha érdekel járj uána, itt egy régebbi cik róla:[LINK]
vagy hallgatsz hakudragonra és veszel pl egy psp-t az is ott van 65k körül
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Inkább ne vegyél tabot, főleg ne játékra, mert már nincs jóformán értelmes játék androidra.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Értem, :/ nos ez rosz hír mert annyit nem szánok rá de a válaszod köszönöm
0
0
0
0
Puffin avatar
bukta2: 3 GB memóriával 100 alatt ne is keress!
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv, könnyen meglehet hogy beruházok egy Tabletre

feltételeim:-
OS Android!! windows ról nem sok jót hallottam az androiddal nincs bajom, IOS kilőve az áruk miatt amúgy azzal sem lenne bajom

Processzor minimum 4 de ha lehetséges 8 magos

GPU ezzel nem nagyon vagyok tisztában de részben játékra lenne a gép tehát valami erős GPU val rendelkező masina kellene

Memória minimum 3gb

Tárhely minimum 32gb és legyen bővíthető

Kijelző Ha lehetséges FHD ha nem akkor min 720p-s (280ppi alatt ne legyen)

Kamerák ez nemérdekel nem fényképezni veszem a gépet... 😀 azse probléma ha nincs benne 😃

Rászánt összeg 60-70ezer ft (200-250€)

tehát összességében egy erős táblát szeretnék értelmes áron tudnék rá többet is szánni csak nem akarok... ha lehet olcsón szeretnék jót 😀 noname tableteket nem ismerem sajnos pedig közöttük is akadnak elég ígéretesek ahogy a tesztekből néztem csak nem tudom mennyire lehet bennük megbízni :/ 8 magos processzorral szereltek stb de mint tudjuk ez nem jelent semmit ha gyenge mondjuk a grafikus gyórsítójuk..
Válasz lehet PÜ ben vagy itt is, Köszönöm előre is, ha valamilyen fontosságot kihagytam írd meg és leírom mire gondoltam de szerintem leírtam minden fontos tényezőt ami számít.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Ha tudnátok egy tanácstalan nagymamának segíteni... :-) Unokámnak szeretnék jó ár-érték arányú tabletet venni. Játszani szeretne rajta, elsősorban a Transformers-The Game a sláger :-). és nagyon szeret fotózni is, de lényeg a játék. Mivel tízéves a kölyök, a többi funkció nem olyan fontos. Milyen márkát-operációs rendszert javasoltok? Viszonylag érthetően, ha kérhetem, túl a hatvanon nem vagyok digitális bennszülött! Köszönöm szépen!
0
0
0
0
usbee avatar
sudosu:

Legjobb tudásom szerint az x86 proci megléte kevés, kell megfelelő BIOS is.
Azaz egy Androidos, x86-os tabra nem lehet feltenni Win8-at pl, de fordítva megy a dolog, mert létezik nem hivatalos Android x86 port.

más:

Ötletek, hogy mit lenne érdemes vennem? 😞
0
0
0
0
bukta2 avatar
kösz! pont ilyen választ vártam! választ kaptam mindenre! ilyen tagok kellenének ide nem ilyen veszekedős retardáltak mint sok topicban 😃

Amúgy meg nem tudom mennyire szereted a fejlődős Farmos játékokat én a farm Story 2-vel már kb 1 éve játszok, nem mondom hogy nem lehetsz benne jobb ha fizetsz, de nagyon kényelmesen lehet vele játszani fizetés nélkül is, egyszer sem fagyott le pedig napi szinten ha hiszed ha nem képes vagyok órákat beleölni, nekem nagyon tetszik ez a játék, persze nem ilyen játékokra kellene egy komolyabb tablet, hanem a 3d-s fps/tps/és persze nem utolsó sorban az MMO-k ra!
0
0
0
0
Neuer17 avatar
A probléma csak annyi, hogy ugyan vannak komoly játékok pl. Androidra, viszont az összes olyan szinten P2W, hogy elhányod magadat tőle. Eleinte játszol velük, jól elvagy, aztán elérsz egy szintet, ahonnan már nincs feljebb, kivéve ha megveszed a prémium szolgáltatásokat, vagy ilyen-olyan mikrotranzakcióval fejleszted magad tovább. Nekem telefonon pl. már egy darab játékom nincs, mert régóta nem találok olyant, amivel jól tudnék szórakozni hosszabb távon is.

Elméletileg lehet csatlakoztatni vezeték nélküli egeret, csak átalakító kell hozzá, mert mindegyiken micro usb-s port van.
Razer Edge első ránézésre olyannyira túlárazott lesz, hogy abból már értelmes gép is kijön, nem érdemes arra alapozni.
Op. rendszerből meg Android vagy Windows, IOS-szel sincs nagy gond, de elég zárt a rendszer.
600 euró egy tabletre szerintem nagyon sok. Nekem van egy 30e forintos, és eddig egy program nem volt, ami nem ment volna el. Minden tökéletesen futott, még a legújabb Fifa-k, GTA SA is.
Videók, filmek full hd-ban mennek rajta, szerintem ennél több nem kell egy tablettől. Igaz nem 3G képes, de sosem tudtam elképzelni, hogy tud azon valaki telefonálni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
A mostani Tabletek már olyan brutálisak hogy már gondolkodtam azon is hogy hagyom a gépújjítást a fenébe és beruházok valami 600€-s tabletre, szerencsémre egy Z1 compact telóm van, ami ugye elég kiemelkedően erős még a mai napig is nincs olyan game ami megfogná,BM. is 53k+ tehát van a telóban bika, így van szerencsém kipróbálni minden komolyabb játékot de az a bajom hogy kicsit apró a kijelző, tehát egy 10'-os game-er tablet jól jönne, és azt tudom hogy bluetoot-os bill el lehet már őket fejleszteni de külön egeret is lehet rájuk kötni? mert azokat a billentyűn lévő tapipadokat nagyon tudom utálni még laposon is...tehát úgyértem ha pl veszek egy Xperia Z4 Tabletet akkor bluetoot-os bill+külön egér-t lehet e rá csatiztatni? és azzal játszani? a válaszokat kösz előre is! ( a Z4 csak egy példa volt) lehet vannak jobb táblagépek is annál, vagy lesznek a közel jövőben amit érdemes megvárni! pl a razer edge... 😃 de az horror áron lesz egyenlőre. és nemtudni még hogy mikor jön... vagyis én nem találtam róla semmit. és Op rendszerben sem tudom melyik a nyerő Android,win, vagy IOS

persze tisztába vagyok hogy egy tablet sem ér fel egy asztalihoz sem sőőt még a közelébe sem, de ilyenkor az androidos rendszerek/játékok ra gondolok, nagyon sok komoly játék van már tabletekre mobilokra, meg ugye aki nem csak a grafikát nézi hanem az élményt is annak nem rosz választás egy komoly tablet.
0
0
0
0
sudosu avatar
Az lenne a kérdésem amilyen tabletekbe már Intel Atom CPU van arra asztali gépes Windows 8 vagy 10 megy?
Például az Intel® Atom™ processor Z3735G egy X64-es CPU, szóval elvileg mennie kellene a normál számítógépes alkalmazásoknak is, igaz?

[LINK]
Erről mit gondoltok?
Csak Civ5-re, Hearthstone-ra és Visual Novel-ek játszására kell, meg persze olvasni (de arra bármilyen tablet jó lenne 😃😉

Az fontos hogy kártyaolvasó legyen rajta, hogy tudjak bele rakni 32GB-s memóriakártyát! Ha ajánlatok másikat.
0
0
0
0
rollback avatar
Sziasztok, szerintetek 30000 Ft-ig melyik a legjobb tablet amin viszonylag a játékok is jól futnak és szép a képe ?
0
0
0
0
usbee avatar
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen tabletet ismer az alábbi specifikációkkal:

- 8-10" körüli kijelző
- 4 GB RAM
- 128 GB SSD
- microSD foglalat
- 2 (vagy több) teljes méretű USB foglalat
- Windows OS
- 4 magos AMD64 SoC

krisz9611:
Az Asus lényegesen nagyobb akkuval rendelkezik, és a SoC is erősebb benne.
Én azt venném.😉
0
0
0
0
krisz9611 avatar
Sziasztok!

Van ez a két tablet [url]http://tablet-pc.arukereso.hu/fn:termekek-osszehasonlitasa:alcor-access-q781m-p253783375,asus-fonepad-fe375cxg-1a002a-p251945981/[/url] az Asus jön be igazábol de a másik is úgyan azt tudja a leirás alapján és 20 ezerel olcsob.

Szerintetek menyire jó az Ascend? Menyire érné meg azt veni és nem az Asus-t vagy ha tudtok hasonló tabot olyat amibe lehet Sim kártyát teni és telefonálni ak PLS linket dobjatok! 😃

Elöre is köszi a válaszokat! 😃
0
0
0
0
Szudzsa avatar
Sziasztok, egy tabot szeretnėk venni, androidosat, max 40k. Inkább 10 colost szeretnėk, de írjatok 7 colost is. Köszi
0
0
0
0
bukta2 avatar
kösz a gyors választ!
0
0
0
0
Abstrrkt avatar
bukta2: Én 2 tabletet tudok ajánlani a Nexus 7 et (2013-as) és az LG G Padot 8.3-at. Mindkettö volt a kezembe hosszabb ideig. Jelen pillanatban is LG röl írok. Nexusra vannak optimalizálva a játékok jó nagy része, de szerintem kicsi a kijelzöje és nekem nem volt kézhezálló a kialakítása. LG szinte mindenbe jobb, a képe eszméletlen szép, ahoz képest hogy tab szerintem jó kamerája van. Pont elfér 1 kézbe, kényelmes kezelés. Minden játék hibátlanul fut rajta. Árnyoldala hogy nehéz rá tokot találni, smart case-e meg enyhén van túlárazva. Keret túlvan lépve jóval... :/ (Tudtommal a legótvarabb tabletekbe is van wifi)
0
0
0
0
bukta2 avatar
Esetleg valaki aki ért hozzá,és van tapasztalata, tud ajánlani valami Tabletet Játékra? A lényeg hogy Jól menjen rajta minden game! Android-os legyen, szép képpel, Full HD nem szükséges de szép képe legyen, ha lehet 4 magos proci és erős Gpu val,az aku idő sem nagyon számít,kamera sem számít,magyarán csak game-re kellene meg hogy szép legyen a képe,1280x720p is elég nem kell a full HDnéha néha vinném el itthonról, szal nagyrészt itthon használnám, "akkor miért veszek tabletet?" mert szeretem az androidos komoly Game-eket 😃 Kösz előre is! többet is lehet mondani, a keret olyan 60-65k lenne ha vennék.És a 7" is elég, de Nem baj ha nagyobb 😃 ha nem kell akkor nem féltetlenül muszáj kitölteni azt a 60-65k-t ha kevesebbért is van alkalmas akkor hallgatom szívesen, jaaa és jó wifi legyen benne, mert a modemem kb 10m-el arréb van a szobámtól 😃
0
0
0
0
buhbuh avatar
Egy kis általános szösszenet mire figyeljünk oda, ha tabletet veszünk, nem túl konkrét, mégis olyan pontokat tartalmaz, amit lehet nem is tudatosan, de valamennyit sorra vesszük amikor - most jelen esetben - tabletet veszünk

http://beszerzok.blogspot.hu/2014/01/hogyan-vasaroljunk-tabletet.html
0
0
0
0
Nedadam avatar
Hello. tudna valaki segiteni hibás tablet ügyben ? eltünt a belső tárhly . Navon raptor 7 es ről van szó
0
0
0
0
frostwagen avatar
Üdv!

Szerintetek ezek közül melyiket vegyem meg?

WayTeQ Xtab-700 QCI

VAGY

ASUS MeMo Pad ME172V ?
0
0
0
0
no avatar
Én ezt éppen árulom, mert inkább okostelót vennék:
http://www.jofogas.hu/budapest/Szuper_gyors_tablet_CPU_4X__16GB_2GB_RAM_WIFI_13056090.htm

Hibátlan kívül belül!
0
0
0
0
gabesz777 avatar
Szevasztok.
Melyiket vegyem meg?Overmax Baseoneés egy Orion tab 700 dc
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok,

Vacilálok a WayteQ xTAB-79qci ill. az ZEST Q813I tabletek között.. Nektek mi a véleményetek??

Előre is köszi a válaszokat
0
0
0
0
Abelsu avatar
üdv! szrintetek milyen a Gainward Galaxy Galapad 7?
0
0
0
0
nyozo avatar
Üdv! ezek közül melyik lenne a legjobb választás?
DPS dream 7 tablet 14000Ft
Myaudio 708W 16000Ft
MyAudio 10 tablet 12000Ft
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok én pont el akarom adni a samsung tabletem....az ár irányár,szval megeggyezhetünk link
http://aprod.hu/hirdetes/samsung-p3100-galaxy-tab-2-7-0-3g-8gb-ID1uE3z.html
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció