Mi mit jelent?

2008. February 26., téma
Fórum » Asztali PC
Senki sem születik kockának, úgyhogy lehet bátran kérdezni...
Hozzászólások: 332
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Core2 avatar
Ha nincs bent floppy akkor csak egyszerüen áramot kap, s egyet kerren. Ezt megszokhattuk a floppyromoktól.
De ez nem ilyen jellegű téma...erre ott a segitség...kezdő vok.!! "mi mit jelent?" az oldalon...rőviditések, jelölések stb
0
0
0
0
Tamas76 avatar
Nem értem mikor bekapcsolom a gépet elkezd menni a Floopy meghajtó miért van ez bootol vagy mi?
0
0
0
0
dave500 avatar
Igaz... de egyszer nembaj!😀
0
0
0
0
Core2 avatar
ez inkább az "Oldallal kapcsolat kérdések"-hez illene...de nekem mind1...én itt is tudok válaszolni
0
0
0
0
dave500 avatar
Core2 írta:
hát ezt eltaláltad...nem ide tartozik !!!
Végülis részbe ide tartozik!😀
0
0
0
0
Core2 avatar
hát ezt eltaláltad...nem ide tartozik !!!
0
0
0
0
kisborda avatar
nemtom hogy a kérdésem ide tartozik-e de azért megkérdem:
ha kiirja egy játéknál hogy minimumon 81% ajánlottnál meg 55% akkor az hogy fog menni a gépemem épp hogy elmegy vagy szaggatni fog? lécci ha tuttok válaszoljatok elöre is kössz
0
0
0
0
Herman avatar
jaja 100 %-ig aki nem ért a géphez az ha nem tanul meg érteni hozzá akkor nem is fog😃😆
0
0
0
0
MoonW avatar
Senki sem születik kockának, úgyhogy lehet bátran kérdezni... hogy mi mit jelent.
0
0
0
0
no avatar
No mindegy, végülis kerestem az alaplapi driveres cd-n egy drivert, felraktam, úgyhogy most minden ok.
De azért köszi a segítséget! 😃
0
0
0
0
no avatar
Bad dierctsound driver!
Please install proper drivers or select another device in configuration.
Error code: 88780078

Hiba van valamiben 😃
0
0
0
0
no avatar
Már szedek egyet, jön kemény 16kb/s-el 😃
0
0
0
0
no avatar
Oké, megnézem...
Köszi!
0
0
0
0
no avatar
De nem tudom, hogy honnan szedjek hozzá drivert...
d😆iag azt írja, hogy soundMax HD Audio...
0
0
0
0
no avatar
Az mit jelent, hogy a hangfalam és a fejhallgatóm egyszer működik, egyszer meg nem?
Hardver baj nem hinném, hogy van, most lett csak ilyen, mióta újratelepítettem az XP-t... 😃
Esetleg valami driver gond lehet?
0
0
0
0
Keratesz avatar
Mi a különbség az egy bubis és a két bubis üdítő között?? 😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
tooth9 írta:
Van-e olyan AMD-s alaplap ami AGP-s videókártyákat támogat?Aki tud ilyet legyen szíves a fajtáját is megmondani 😀 Előre is köszönöm.😀


Igen van, de ilyeneket már nem gyártanak, és a hozzá való processzorokat is csak használtan lehet kapni.
0
0
0
0
MoonW avatar
A VGA drivered is kiírja.
0
0
0
0
tooth9 avatar
Van-e olyan AMD-s alaplap ami AGP-s videókártyákat támogat?Aki tud ilyet legyen szíves a fajtáját is megmondani 😀 Előre is köszönöm.😀
0
0
0
0
tooth9 avatar
Köszi Roberto888 *music*
0
0
0
0
roberto888 avatar
1 magos: Celeron, Celeron D, Pentium 4
2 magos: Pentium D. Dual Core, Core 2 Duo
4 magos: Core 2 Quad, Core 2 Extreme, frissítem az új Core i7 ill. Core i7 Extreme.😀
0
0
0
0
tooth9 avatar
Az Intel Celeron és Pentium 1 magos, a Dual Core és a Core2Duo az 2magos ???
És akkor melyik a 4 magos 😀 ?
0
0
0
0
MoonW avatar
Mykice: A PCI Express 2.0: az adatátviteli sebesség növekedését említik, ez ugyanis a jelenlegi 2,5-ről 5 Gbps-ra ugrott.

"PCIe 2.0 is backward and forward compatible with PCIe v1.x. Graphic cards and motherboards designed for v2.0 will be able to work with v1.1 and v1.0, and vice versa. In some rare cases it is possible that a PCI-E 2.0 card will not work correctly on a PCI-E 1.0a slot. This is only limited to certain video cards."

Vice versa, szal oda vissza működik a régebbi dolgok kompatibilisek az újakkal (pl:1.0 ~ 2.0)

Akit jobban érdekel a dolog itt mindent megtalál: [LINK]

Egyébként nyugodtan nyithattok új témakat is (az Új téma gomb) a fórumon belül, csak hogy ne legyen nagy kavarodás így egyben!
0
0
0
0
MoonW avatar
Mamac:
A gyártó honlapján (pl: Sapphire, Galaxy, Asus...)
vagy
itt: [LINK]
megtalálhatod ezeket az adatokat! Az utóbbinál csak kiválasztod a videókártyád típusát és az adatlapján megtalálod az infókat.

A Core Clock = A GPU órajele
a Memory Clock = Memória órajele
a PS/VS Version: 3.0/3.0, a PS a Pixel shader röviditése, szal az első számot kell nézni ami például 3.0. (ez kicsit lejjebb van).
0
0
0
0
ArtyomAlekseyevich avatar
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Amikor kitöltöttem a gépem adatlapját akkor olyat kérdezett hogy mekkora a vidikártyám GPU órajele. Ezt hol tudnám megnézni???És akkor ne is emlitsem a memória órajelét és a Pixel shadert. Elöre is köszi.😀
0
0
0
0
Mykice avatar
Na lenne még 2 kérdésem😃!! Vannak ezek a PCI-Express videó karik , meg van valami PCI-Express 2,0 ! Mi a külömbség a kettő közt??
És még az lenne a kérdésem hogy ez a PCI-E 2,0 bele megy az alap lapba mert az alap lapom PCI-E es!!Köszi előre is!
0
0
0
0
Mykice avatar
na ezt nem is tudtam*eek*köszi szépen az infót😃
0
0
0
0
MoonW avatar
Mykice: Mindkettő azt jelenti hogy két magos a proci. Röviden: a Core2Duo az újabb, jobb és gyorsabb technológia a DualCore-nál (az INTELnél).
Az AMD-nél X2/X3/X4- es jelölések fordulnak elő ezek 2/3/4 magot jelentenek.

0
0
0
0
Mykice avatar
Mi a külömbség a DualCore és a Core2Duo közt?? kösz előre is
0
0
0
0
MoonW avatar
Senki sem születik kockának, úgyhogy lehet bátran kérdezni...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció