Ping - csökkentés, mérés, tippek

Szerző: IIASSAULTII, 2011. June 29., téma
Fórum » Szoftver
Az interneten online játszóknak egy alacsony ping igazi előnyt,- míg egy túl magas ping érték jelentős hátrányt képez és elronthatja az egész játékélményt.


Tehát PING
- mérés,(online game közben).
- csökkentésről bármi ami hasznos lehet.
- tippek,saját tapasztalatok.
- kérdések.

A ping az egy: [LINK]
Hozzászólások: 25
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
wezz avatar
Tapasztalat. 3db online játékon 1-1 hétig tesztelve (crossout-oroszország)(cod2 - ismeretlen) a harmadikra nem emléxem 😆
Tehát Digi nettel hasznátam ezeket és minden esetben, a legtávolabbi játékosok sem mutattak semmiféle lagra utaló jeleket. 3 különböző irreleváns szintetikus teszt kimutatta hogy a pingem mindíg 10ms alatt volt. Játékon belül 3-4ms. Mindezt egy 100 megabites kapcsolattal, router közbeiktatás nélkül. Panelházi elosztódobozból nyílegyenesen a gépem hátsójába. (kb 20m kábel)
Viszont egy érdekes tény, ami nem biztos hogy ide tartozik, viszont egyeseknek segítségül, esetleg kérdések feltevésére szolgálhat. uTorrent. Minden maximális sebességen jön le, hiába korlátozom a sebességeket. Ez néha szakadáshoz vezet. Tehát újra kell csatlakoznom. Ez vajon összefüggésben van a pinggel? Vajon a tökéletes netkapcsolat miért nem képes lelassítani magát? (hasonlat: Kinyitom a vízcsapot negyed állásba, mégis dől a víz orrba szájba) Vélemények?
https://www.speedtest.net/result/7018344398.png
0
0
0
0
pzolika95 avatar
Anonymus1

Valószínű laptopodnak jobb minőségű volt a wifi vevője! azt ajánlom hogy végy egy net kábelt!
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
hát szerintem 20 és 38-as ping között nincs akkora különbség...
0
0
0
0
Lesley avatar
sziasztok!
cod 4 magyar deathrun szerveren szoktam játszani és eddig stabil 20 as pingem volt de volt egy áram szünet és az után 38 as pingem lett ....ez mitől van? hogyan lehet a régi ?
0
0
0
0
winrar avatar
Átlag 10 megás nettel 30-40 szokott lenni magyar szervereken, de külföldin 60 körül.
0
0
0
0
atemi105 avatar
a razer game booster tényleg hatékony, én is használom és észrevehető a különbség
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Sziasztok!

Win 8.1-om van és BF2-ben 160+pingem van.
Engem nem zavar,de az már igen,hogy kilövöm a rakétát és rá 2-3 másodpercre lövi ki.A netet wifiről szedem,de ez nem lehet gond,mert anno laptopról játszottam ugyszintén wifi-ről és 60-70 pingem volt.
Valakinek valami ötlete?
0
0
0
0
hyperst avatar
Sziasztok. Nekem pl a Razer Game Booster minden játéknál elönyösen segitett. Mint fps, mint ping, mint futás téren..
0
0
0
0
Payphoner avatar
Sziasztok miért lehet magas a pingem? Játék közben 2-3-400 de bármilyen böngészős mérést csinálok 30-40-es a pingem... Mielőtt megkérdeznétek.... 15 megás netem van. (telekom) Csak én vagyon rajta a wifin de vezetéken se kapcsolódik senki. Közel vagyok a wifihez. És semmi nem megy a háttérbe (mondjuk ha menne a böngészős mérés is magas lenne)
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Hali!
Haverommal szeretnénk cod4 multizni😀 de van egy kis gondja a pingel...
közbe nem megy msn, nincs is már neki csak skype de az se megy megy semmi.... nettel nem lehet probléma mert más játékba kutya baja, meg ugyan olyan szolgáltatótól van a net csak neki 10 nekem 20 megás... és 120-as pingje van az Isten tudja miért, meg próbáltuk már ezt a cfosspeed es izét az se... valaki valamit?! :S
0
0
0
0
vegita84 avatar
Sziasztok nekem az lene a gondom hogy ha a sime internet sebeségemet megmérem ot a pingem 45-és 50-közötti viszont ha elkezdek cod4 el jácani onlinén otmár felmegy 999-ig ez mitöl lehet?
0
0
0
0
Cooley avatar
A nagyobb sávszéltől nem lesz kisebb a ping. 0 meg csak akkor lehet, ha a te géped a szerver. Ráadásul a legtöbb esetben nem is a te gépeden/neteden múlik (kivételek pl ha a te netkapcsolatod is terhelés alatt van vagy ha olyan szar a neted), hanem a szerveren, amire csatlakozol(milyen messze van, mennyire terhelt stb).
0
0
0
0
BiGame avatar
Ehhez annyit tudok hozzá fűzni, "Amióta 15mbit-es a netem, számomra nincs akadálX'DD"!
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
5.25 megás nettel nekem szinte mindenhol tökéletes pingem van.
De ha régi az op rendszer,az is okozhatja, mikor már lassú, akkor a nől a pinged. Ezt cs ben tapasztaltam, teljesen lassú volt a betöltés, mikor ujra lett rakva op rendszer szinte szárnyalt 😉
0
0
0
0
VooDoo avatar
R3mZy: az egyáltalán nem sok😃😃
0
0
0
0
R3mZy avatar
Szerintem a NET-töl függ nekem a 80megásal régebbi játékokba 0 a ping ilyen ujabbakba má azé 10et is eléri 😃 külföldi szervereken 30-40
0
0
0
0
gigazte avatar
Az egyik Ashampoo Win Optimizer 7 a másikat pedig nem tudom. Nem otthon vagyok😆

U.I: A másik progi Advanced SystemCare Pro 4.0.1.204

KTM520: Ki mondta, hogy a letöltési sebességemet gyorsítottam?😊 Ha az Advanced SystemCare nyújtotta pc gyorsítás be van kapcsolva, akkor sokkal gyorsabban bejönnek a weblapok és a pingem is sokkal kisebb ezt SAMP-ban tapasztaltam.
0
0
0
0
IIASSAULTII avatar
KTM520 köszi szépen ez a Cfosspeed úgy néz ki tényleg jó ,de azért még tesztelgetem.
0
0
0
0
bfrenk avatar
gigazte írta:
Én két progit használok, ami a fölösleges dolgokat leállítja és az internetet is felgyorsítja. Ez a két progi az Ashampoo és a másik progi neve nem jut eszembe😆 Majd talán később. De ez a két progi kombinálva nagyon ütős ötvözetet alkot.


Le tudnád írni ezeknek a nevét pontosan? Mert az Ashampoo is egy program készítő cég. 😃
0
0
0
0
KTM520 avatar
legjobb tudomásom szerint internetet nem lehet gyorsítani! ha 8 megás akkor 8 megás! max stabilabbá tenni a sávszélet!😎 pinget javítani csak kis mértékben lehet,pl:Cfos speed nevű progival😎
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
IIASSAULTII írta:
Köszi ezek tényleg jók. De ha valaki tud valami ügyességet pl:a router,vagy a conect beállításainál az még jobban érdekelne.

Mert abban az érdekes helyzetben vagyok hogy ugyanazon a routeren 2 en vagyunk közel hasonló gépekkel,és a Battlefild B.C.2 ben neki szinte mindig jobb (alacsonyabb) a ping értéke (jelentősen). És nem bírok rájönni hogy miért??? Lehet hardware függő is a dolog?

Vírusok férgek stb képesek elrontani a pinget.
0
0
0
0
gigazte avatar
Én két progit használok, ami a fölösleges dolgokat leállítja és az internetet is felgyorsítja. Ez a két progi az Ashampoo és a másik progi neve nem jut eszembe😆 Majd talán később. De ez a két progi kombinálva nagyon ütős ötvözetet alkot.
0
0
0
0
IIASSAULTII avatar
Köszi ezek tényleg jók. De ha valaki tud valami ügyességet pl:a router,vagy a conect beállításainál az még jobban érdekelne.

Mert abban az érdekes helyzetben vagyok hogy ugyanazon a routeren 2 en vagyunk közel hasonló gépekkel,és a Battlefild B.C.2 ben neki szinte mindig jobb (alacsonyabb) a ping értéke (jelentősen). És nem bírok rájönni hogy miért??? Lehet hardware függő is a dolog?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
csökkentésről bármi ami hasznos lehet.:
Lépj ki az MSN-ből.Állítsd le a torrenteket.Ezek a legegyszerűbbek.
0
0
0
0
IIASSAULTII avatar
Az interneten online játszóknak egy alacsony ping igazi előnyt,- míg egy túl magas ping érték jelentős hátrányt képez és elronthatja az egész játékélményt.


Tehát PING
- mérés,(online game közben).
- csökkentésről bármi ami hasznos lehet.
- tippek,saját tapasztalatok.
- kérdések.

A ping az egy: [LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció