Devil May Cry Fanok

Szerző: BiGame, 2010. May 25., téma
Fórum » Játékokról általában
Nos ha senkit se zavar ezennel megnyitom a DMC fanok témáját, itt beszélhettek kedvenc részeitekről, szereplőitekről, írjatok ha vmi fejleményt, hírt hallotok a DMC-vel kapcsolatban, kérdezzetek, szal akármit ami a DMC-vel kapcsolatos, itt az Anime-re is gondolok, ha skin-el van gond, vagy kerestek azt is itt kérjetek, kérdezzetek, jó szórakozást!
Hozzászólások: 324
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
én is meg sem csináltam csak a cerberus-t meg azta sikoly-t v mit (1. boss) meg még agni és rudra és asszem mentem is tovább
0
0
0
0
BiGame avatar
Én legelőször a 18-as pályán anyáztam sokat, aztán vettem rakat életet, meg szentelt vizet😆!
0
0
0
0
D@nte avatar
a kockák még haggyán,de van olyan amikor azokat a vackokat kell forgatni és van olyan hely ahol nemis egyszer kell megforgatni és azt honnan a fészkes fenéből tudja az a szerencsétlen gyerek,hogy hányszor kell?
0
0
0
0
no avatar
jaja vannak benne oanok h mondom mi az @ny@'d van már ez volt régen az ötödik pályán és ott láttam jútyúbon h h a "semmin" kell átmenni mondom anyukáddal szórakozz lécci 😆
meg van a titkos missio a 18-dik pályán nah azt sem lehet megcsinálni láttam a gyerek v 10 percen keresztül próbálgatta és 3 perc után feladtam azt mert utálom azokat a kockákat...
0
0
0
0
D@nte avatar
azt jó is ha felrakod mert anélkül két választás:küszködsz az angollal v jutyubon vidit nézel a küldetésről(az utóbbit akkor is megfogod tenni szerintem mert van egy pálya amit emberi logikával nemnaon lehet kikövetkeztetni).
0
0
0
0
ceni98 avatar
én most raktam fel(+ hunosítás)😃
0
0
0
0
D@nte avatar
ha jól emlékszem akkor újra kell kezdeni az egészet ha normálon vagy és át akarsz állni könnyűre.nembiztos rég nyomtam könnyűn most egy hónapja is fél vél szünet után normálon 2 nap alatt kivégeztem😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát én meghaltam nem tom hányszor azt kiírja h könnyű mód elérhető
ahoz képest nem találtam átállítást😆
0
0
0
0
D@nte avatar
csakis😆😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
v unatkoztak és gondolták h akk a sok hülye gondolkodjon rajta h mér jó és dörzsöték a tenyerüket és hülyén néztek utánna meg gonosz kacaj😂 😆
0
0
0
0
D@nte avatar
kitudja.....😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
lehet a capcom sem tudja aztán ha megkérdezik tőllik h most a sárga nm ez...???
akk rávágják h igen és onnantól az 😆
0
0
0
0
D@nte avatar
én win7-en arany de se grafikai se hang se semmi különbség.
0
0
0
0
no avatar
de erre eddig senki nm tudott válaszolni h mi a különbség mert én még win7-en a sárgán játszottam de nm láttam különbséget
0
0
0
0
D@nte avatar
ha tényleg van nehézségbeli különbség akkor bizro,hogy az arany a nehezebb
0
0
0
0
no avatar
nm tom... de meik lehet a nehezebb???
mert én az arany-t nyomom
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát lehet hogy kicsit nehezebb?
0
0
0
0
no avatar
én sem ezen már régóta gondolkodtam még jútyúbón is beírtam külön h yellow meg h gold de semmi különbség nm volt
0
0
0
0
D@nte avatar
én sem tom miben különbözik........
0
0
0
0
ceni98 avatar
na akkro majd valaki biztos tudja😀
0
0
0
0
BiGame avatar
Énse naon, kösz drag, Ebony & Ivory, Shotgun, Rebellion, változó!
0
0
0
0
ceni98 avatar
az Arany miben külömbözik a Sárgátol?
DMC 3
nem tom mert nem rég kezdtem el
0
0
0
0
no avatar
jah ezek jó párosítások meg én még szoktam használni a Beowulfot h azzal felütöm és utánna v a Rebellion v a Cerberus v Agni&Rudra😃
am D@nte az csak nm jutott eszembe 😃
és BiGame jó téma 😀
0
0
0
0
D@nte avatar
A két pisztoly:Ebony&Ivory és nekem is ezek meg a KalinaAnn meg Agni és Rudra és a Cerberus
0
0
0
0
ceni98 avatar
celebrus és a két pisztoly😀
0
0
0
0
no avatar
a csaló a Trickster
vagyis az a magyarításon ami nekem van a [LINK]-ról de végülis mind1 nah meik a kedvenc fegyveretek (mint pl nekem a: 2 pisztoly és a KallinaAnn [Lady-től])
0
0
0
0
BiGame avatar
Meik lenne a csaló😆? Van a Trükkös, Mesterlövész, Kardmester, Vmien testőr meg a többi😆!
0
0
0
0
no avatar
am ceni magyarül a stílusok a háromba
Csaló
Kardforgató
Királyi Testőr
Mesterlövész
Higany
Doppelganger
nekem a kedvencem a kardforgató és a csaló
és meik a kedvecn fegyveretek a dmc3-ban vagyis ugy értem h van a KallinaAnn a sörétes puska h meik a kedvencetek??
nekem a kedvencem az a két pisztoly nm jut eszembe a nevük és mellé a KallinaAnn
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát én meg megnéztem indán magyar felirattal a videókat😆!
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát az is jó hogy jön egyátalán😃
0
0
0
0
D@nte avatar
nemá a 4 hez is jön 1-2 hónap múlva?😆😆😆😆😆jó lenne mert bár elolvastam pár leírást a történetről de még így sem kerek valami.
0
0
0
0
ceni98 avatar
a 4-hez majd 1-2 hónap azt jön😀
0
0
0
0
BiGame avatar
Aha, én nem szedtem le!
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem magyar (PC-n)😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Gunslinger, Trickstear, Swordmaster, Royalguard, plusz a 2 beszerezhető, nekem az első 3 a kedvencem, am minden részt érdemes kivinni csak a 2-t nem!
0
0
0
0
ceni98 avatar
akkor az a testőr vagy melyik vagy a kardforgató
vagy melyik ek vannak?
a csaló
kardforgató
fegyvermester vagy mi
meg a testőr
asszem
0
0
0
0
D@nte avatar
Trickster(csaló)az első
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem a testőr vagy az első nme tom melyik😃
0
0
0
0
D@nte avatar
hát az első Pc-s DMC gamet illik is😆.am nektek mejik a kedvenc stílusotok a 3-ból ?😆nekem a higany mert ha kitolom az összes energiagömböt akk egy csomó ideig lassított az idő aztán mire megmozdulnak én már a hátuk mögött vok😆😆😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát ott ja 😀
a dmc3-at felfeogom rakni!!!!!!!!!😃
0
0
0
0
D@nte avatar
ha tudnátok mijen rég játszottam a 3-al.......😆nemcsodálom h már keverem a dolgokat.viszont a 4 ben már tényleg ez az utolsó a sorban.
0
0
0
0
D@nte avatar
nemtom az van a sor legalján gondoltam az a legnehezebb mondom h nempróbáltam ki.
0
0
0
0
BiGame avatar
Hát az minden csak nem nehéz, neked az nehéz, h mindekit akár 1 lövéssel kinyírsz? És azér mer te is 1 támadástól meghalsz nem lesz a legnehezebb!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció