Call of Duty film?

Szerző: Akonism, 2010. January 06., téma
Fórum » Film, sorozat
Hozzászólások: 89
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
0423mark avatar
Hát igen de ha annyir akkarnának akkor ebből a névből ki lehetne hozni egy világsikert is amire sok esélyt nem láttok :S
0
0
0
0
0423mark avatar
Hát igen de ha annyir akkarnának akkor ebből a névből ki lehetne hozni egy világsikert is amire sok esélyt nem láttok :S
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Egyszer biztos lesz, mindenről lehúzzák már a bőrt...a Hupikék törpikék után már nincs lejjebb a film iparban,kreativitás 0 szóval elöbb utóbb ehhez a címhez fognak nyúlni.
0
0
0
0
0423mark avatar
Ezt ugy kellen csinálni hogy egy új forgató könyv és a film alapján egy játékot na ugy már stimmelni is 😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
Szerintem badarság lenne Call of Duty filmet csinálni! Csak a Modern Warfare 1-2 és a Black Ops lenne megfelelő egy filmnek az alapjául. A többi részt szinte mind filmekből nyúlták. (pl. az United Offensive egy az egyben egy Band of Brothers...)
Egy modern háborús viszont talán jó lenne. Talán.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
háát véleményem szerint a COD film az év bukása címre pályázhatna... hogy miért? a sztori játékhoz jó... de filmhez egyáltalán nem... és pontosan úgy van mint Tesla mondta... nem szólna semmiről... ha meg különforgatókönyv lenne az meg azt jelentené hogy eladnak valamit a COD-névvel aminek semmi köze a COD-hoz... de ők tudják... amiről inkább lehetne filmet(FPS):

BIOSHOCK
STALKER
METRO 2033
?FEAR?
0
0
0
0
iowa95 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=Ri16😆zWpiQ&feature=related

tessek itt egy trailer
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Egyáltalán minek CoD film? Szerintem játék formában sokkal interaktívabb, szórakoztatóbb, mint filmként. Az MW2 sztorija meg hatalmasat bukna filmként, mert túl sokat ugrálna a helyszínek között, és alapvetően nem szólna semmiről, esetleg 1 külön forgatókönyvnek lenne esélye.
0
0
0
0
0423mark avatar
Szerintem k*rva jo lenne egy Call of Duty film végig olvastam ez eddig hozzászolásokat hogy lehetek ilyen hülyék ????? az eljén az van leirva hogy az Mw2 ről lenne film honnan vettétek ezt a második vht na mind1 amugy meg Chuck Norris egy csicska nem tudom mért isteniti annyira szerintem aki ebbe a filmbe illene ez Matt Damon neki már van háborus filmje a Zöld Zóna
Silvester Stallone csak ő már kicsit öreg
Vagy esetleg Bruce Willis Die Hard ban megül mindenkit 😃
0
0
0
0
Disco4ever avatar
én eltudnám képzelni főszereplőnek pl: fekete pákó alias " a sötét gyilkos" -t😆
0
0
0
0
Trj Pain avatar
jó lenne a film, csak ne Uwe Boll-nak adják a filmet😶
0
0
0
0
Disco4ever avatar
hát én is megnézném😃
0
0
0
0
susguy avatar
Gorre írta:
Főszerepben: Chuck Norris! 😃 Na így máris jobb film 😃


Chuck Norris verekszik, nem lövöldözik. Steven Seagal az, aki ilyen non-sense filmekben szerepel, és leöli a fél világot D:
0
0
0
0
dudu96 avatar
ara kiváncsi lenék ki lenne benne
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a black hawk down inkább 1 rendes katonás film, a cod szerintem egy akció tunk lenne, de ne legyen, ahogy a játékadaptációkat ismerem, borzasztó lenne....
0
0
0
0
Devis avatar
cod film... mert rá hasonlító film ugye nincs 😊 (Sólyom végveszélyben pl 😀 )
0
0
0
0
Gorre avatar
Főszerepben: Chuck Norris! 😃 Na így máris jobb film 😃
0
0
0
0
D@nte avatar
COD film??????anyás az de faxa lenne😆😆😆😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
én szerintem inkább stalone lenne jó oda😀
habár nehezen de el tom képzelni😀
0
0
0
0
susguy avatar
Gorre írta:
Hát ha lesz is, akkor biztos ugyanolyan rossz lesz mint a játékadaptációk legtöbbje... Meg Call of Dutyból hogyan? Lőnek végig eszetlenül?


Főszerepben: Steven Seagal
0
0
0
0
Gorre avatar
Hát ha lesz is, akkor biztos ugyanolyan rossz lesz mint a játékadaptációk legtöbbje... Meg Call of Dutyból hogyan? Lőnek végig eszetlenül?
0
0
0
0
vietkinghun avatar
cod2 ből egyszerű lenne csak mindenki menne és bekövetnék 1 mást a fal mögül a szereplők meg olyan izmosak lennének hogy a fegyvernek nincs semmi visszarúgása, a közepe fele jönne a főhős aki mindíg fejre húz a végén pedig mindenkit elvinne a loosing key :/
0
0
0
0
Smack avatar
marha jó lenne cod filmeket nézni ....legalább picit a játékosok elszakadnának a játék verziótól és pihentetnék az ujjakat ...
én a játékokkal is meg vagyok elégedve maximálisan...😀
0
0
0
0
BiGame avatar
ja annak meg a 6-nak lett a legjobb a története!
0
0
0
0
ceni98 avatar
a cod 4-ből legyen😉
0
0
0
0
no avatar
Jólenne ha lenne!!!
A ELGJOBB

láw Cod2 😆
0
0
0
0
Goe3 avatar
Az tényleg jó lenne, de akkor modern háború legyen, mert a 2.vh már sokszorosan ki van lőve és szerintem abban a témában van egy-két olyan mű aminél nem igazán lehetne jobbat felmutatni (pl. Az elit alakulat), de egy modern háborús filmre befizetnék😃. Akárcsak a Prototype-filmre...😃
0
0
0
0
FeRR avatar
Jah kb, bár szerintem is lesz film, de nemtudom hogy csinálnák olyan feelingjűre, mint a film.
0
0
0
0
gara66 avatar
(minden játékot ugy csinálnak h először készítenek egy filmet...aztán azt dolgozzák át a számítógéppel, én pl az assasin's creed 2-nek láttam ezt a filmjét.)
kb minden háborús filmet lehetne call of duty-nak címezni...
0
0
0
0
R0x0r avatar
Bakker ennek minek téma?
De szerintem jó lenne filmbe...
Főleg ha a Prototype- ból csinálnának filmet 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
énis olvstam, hogy lesz, hát biztos jó lesz majd, remélem 😀
0
0
0
0
gabi86 avatar
hát a 4 nem lenne rossz filmben
0
0
0
0
zaraki avatar
a 2. vh-s codokat tényleg felesleges lenne feldolgozni, mert azok szinte egy az egyben 2. vh-s filmekből lettek összerakva, pl: ryen közlegény, elitalakulat, ellenség a kapuknál..., az 1-ben a pályák fele ctrl+c, ctrl+v elitalakulat olyn szinten hogy mikor néztem a filmet ráismertem a játékban lévő carentanra, meg egy csomó helyszínre, még az épületeken lévő feliratok is ugyan azok voltak😆, az mw 1, 2 ből már lehetne valamit csinálni, de akkor valami olyat hogy a sztori maradna, de a helyszínek mások lennének, vagy időben máskor, mert az baromira illúzioromboló lenne ha akit irányítunk a játékban azokat játszanák szinészek, mert pont az a lényeg hogy nem látjuk az arcukat soha, hogy jobban beleéljük magunkat a jékba
0
0
0
0
pakai93 avatar
jó lenne ha lenne... ha második vh-s lenne az se lenne rossz de az lenne az igazi ha modern kori háborúkat felhasználva csinálnának egy jó kis háborús filmet 😃
0
0
0
0
Akonism avatar
Nem lenne az annyira fölös! A Játék feleannyira érteti meg veled mitörtént a 2.VH ba mint a film! És tényleg jó lenne ha MW RŐl csinálnának, azt jobban szeretném én is😃
0
0
0
0
BiGame avatar
ha a háborús CoD-ból csinálnak filmet akkor fölösleg, mivel alapból a 2.VH-eseményeit mutatja be a játék, de ha a MW-ból csinálnak talán jó lesz!
0
0
0
0
Akonism avatar
Úgy tűnik hogy lesz Call of Duty film,azomban még nem tuti-biztos,de eddig minden arra utal, hogy lesz!Videót nem tudtam szedni,bocsánat.

Ki hitte volna 2003-ban, amikor az Activision kiadta a Call of Duty-t, hogy a sorozat ekkora karriert fut be videójátékként? A kérdés persze költői, azonban biztosan többen voltak azok, akik arra számítottak, hogy valamikor film készülhet a CoD-ból

Az utóbbi másfél évben elég sok háborús film szerepelt gyengén a mozikban, s amikor Hollywoodban éppen kezdték temetni a műfajt, jött Tarantino és a Becstelen brigantyk, mely megmutatta, hogy még bőségesen van kakaó a harctéri vagy arcvonalak mögötti kalandokban.

Remélhetőleg a film majd 300 milliós világbevétele arra fogja sarkallni a producereket, hogy újabb jó alapanyagokat kutassanak fel potenciális filmjeikhez, azonban a stúdióknak nyilván könnyebb lenne a dolguk, ha nem kéne gondolkodni a sztorin, mindössze egy meglévő franchise megfilmesítését kéne megtámogatni.


Ilyen (lehetséges) franchise lehetne a Call of Duty, melynek a mostanában megjelent és rekorddöntögetőnek számító epizódja, a Call of Dury: Modern Warfare 2, melyben Kevin McKidd, a Rómából és a Grace klinikából ismert skót színész szinkronizálja Soap McTavish-t. Ő nyilatkozta, hogy mozifilmet terveznek a nagysikerű játékból, s a készítők informálisan fel is tették neki a kérdést, hogy eljátszaná-e Soapot egy filmben is, mire McKidd azt válaszolta, hogy ha jó a forgatókönyv és Gerald Butler nem ér rá, akkor nagyon szívesen

Második Verzió:

Elképzelhető, hogy kedvenc háborús sorozatunk lehet a következő játék, amely alapján mozifilmet készítenek - az adaptáció kapcsán a Hitman rendezője is szóba jött.

Konkrét bejelentés nem történt, ám Robert Bowling, az Infinity Ward munkatársa érdekes utalásokat tett egy esetleges adaptációra: Párizsban állítólag a cég fejesei egy rövid ebéd keretében találkoztak Xavier Gens-nel, akiről újabban a Hitman-film kapcsán lehetett hallani. Hogy a Call of Duty megfilmesítéséről tárgyaltak-e, azt nem tudni, viszont Bowling szerint a játékok alapján készült filmek voltak a fő témája a beszélgetésnek. A Trademork értesülései szerint jogilag a Call of Duty nevet filmes használatra is engedélyezték anno, így elvben semmi sem állhat egy esetleges mozi útjába - kíváncsian várjuk, vajon odafent is így gondolják-e!

Én várom a filmet,remélem lesz is!😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció