Konzolháború

Szerző: MMPORG, 2009. August 30., téma
Fórum » Konzol
Szerintetek melyik konzol a jobb?
Hozzászólások: 262
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
xymano avatar
Sziasztok
Vettem egy x360 at rgh sat hardverapron
Van a hdd n egy pár mappa valaki megtudná mondani hogy mi az amit nem törölhetek le róla.
250 gb os de nem enged 2 játéknál többet felmásolni a konzolra
Lehet át lettem verve és nem is 250 gb os? Ilyen 30-40 % nál mindig valami faild al leáll a másolás. Amit felmásolok az megy rendesen.
0
0
0
0
💬 1
hashimoto avatar
@xymano: Hát, ha nem árulod el mik azok a mappák, sokat nem tudunk segíteni.
Külső vinyóról másolod?
0
0
0
0
Titan Killer avatar
Xbox One-t vettem ma forza motorsport 6-os verziót.Azért vettem ezt mert haveromnak is ez van.
0
0
0
0
xCube avatar
Én is PS4 -et javasolnék, jobbak az exkluzív címek és erősebb a hardver. Azt viszont vedd figyelembe, hogy lassacskán bejelentik az erősebb verziót, ami már 4K képes lesz.
0
0
0
0
Nexuska avatar
Exkluzívok alapján PS, számomra tökéletes választás volt az új generációsa is.
Most is pörög mellettem a PS4, jó kis konzol ez.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem PS4. Bár nekem nincs, de az exkluzív címei jobban vonzanának, mint az Xboxé. Azért hallgass meg mást is 😀
0
0
0
0
Titan Killer avatar
1 Hónapon belül szeretnék venni konzolt PS4 vagy Xbox One.Szerintetek melyik éri meg jobban?
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Én világéletemben pc játékos voltam, de tavaly vettem egy ps4-et és nem bántam meg. Én tudom ajánlani, inkább ps4 , mint box (box exclusive címek nem is mozgatnak meg egyáltalán a többi van pc-re is a ps4-nek azért sokkal jobb exclusive címei vannak , legalább is számomra sokkal jobbak ezért döntöttem a ps4 mellett, meg most ez az Uncharted 4....brutality minden szinten!)
0
0
0
0
no avatar
én is gondolkodtam már ezen..
szerintetek? az exkluzívok annyira nem mozgatnak
0
0
0
0
mbalazs81 avatar
Szeretnék egy konzolt a gép mellé, szerintetek ez jelenthet valamit? "A PS4-eladások a 40 milliót közelítik, miközben az Xbox One alig került 20 millió fölé"
0
0
0
0
Funes avatar
Nekem volt Xbox 360 és eladtam, mert a ps3 sokkal többet tud minden téren és az exkluzív címekben is agyonveri a Box-ot.
Az új generációnál, ezt még nem merném kijelenteni, mert mind a kettő jónak tűnik.
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Szerintem egyik sem jobb mint a másik (xbox one, ps4) csupán ízlés kérdése, kinek melyik tetszik. Szerintem Xbox one, jobb a kontrollernek a fogása, exkluzív játékok miatt is (forza6) Jelenleg xbox 360-am van, a következő biztos one lesz.
0
0
0
0
Nexuska avatar
Eddig PS2 és PS4 a kedvenceim.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
és a konzolháború nyertese:
Spoiler!
https://hardverapro.hu/dl/uad/2014-10/2629296/14138315362661_big.jpg
Putyin matrjoska
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem felesleges a háború. 😀

https://img09.deviantart.net/42d6/i/2014/047/4/9/make_love__not_console_wars_by_ry_spirit-d76t3l6.jpg
0
0
0
0
Krissz avatar
gamerklub2: ez a két fajta van xbox 360hoz? tehát akkor ez a tábla neve amire rákell tenni a bábukat?
(bocsi de konzolhoz hü..e vagyok, csak ismerősömnek probálom megtudni)
0
0
0
0
gamerklub2 avatar
disney infinity így hívják meg skylandsers
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok. Nemtudjátok véletlenül hogy XBOX hoz hogy hivják azt a táblát, amihez kell vásárolni bábukat (hösöket, pl marveleseket) és azokat rátéve a táblára belerakja a játék ba?
A tábla neve kellene, h minek hívják, hol és mennyibe kerül?
Aki tud vmit, írjon, jah és külön kell megvenmi?
Köszönöm
0
0
0
0
bukta2 avatar
PS4//Xbox One valakivel össze Home-olnék ha akarja, bár nekem Letöltött játékom nincsen csak DVD-s egyenlőre!
0
0
0
0
no avatar
Nekem még megvan a ps1-em 😃 de valamikor régen letörtem a felnyithatós részét és igy nem tudtam vele játszani, de gondolom nem lehet nehéz megjavítani. már persze ha még jó maga a gép.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Régebben nem is nagyon volt külön kezelve a többi nyelv. Ugyan azok a témák meg kommentek voltak, csak angol feliratai voltak a gomboknak
0
0
0
0
Slammer avatar
Ott sem, de egy próbát megért 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
De ott sem megy a topic ahogy látom 😃 te vagy a 8. aki írt a topicba 2013 óta :'D
Nemértettem soha ezt hogy "melyik a jobb"
0
0
0
0
Slammer avatar
gamesystemrequirements.com az angol verziója az oldalnak, esetleg ott érne meg egy próbát, persze angol tudás nem árt oda. Én még ott nem néztem meg, csak akartam 😆
Szerk: utánanéztem, itt van de itt meg azon vitáznak hogy melyik a jobb 😆
http://gamesystemrequirements.com/forum/viewthread.php?thread_id=1660
0
0
0
0
bukta2 avatar
de érted nekem is lenne meg lett volna sok kérdésem de mindig törölnöm kellett az előző kommentjeimet ha kérdezni akartam valamit... 😃

és most hogy van vitám ps4 és jövőhéten jön a zöld rivális is így azért belelendülnék a konzolosok világába, de hol???... :_D

nincs még 1 ilyen jó oldal mint ez, nagyon tetszik ez az oldal csak kár hogy a konzolos topicok ennyire nem mennek 😞 Facebook on még a GameStar- van nekem be Like-olva és ott olvasok konzolos híreket szerencsére a GameStar osok odateszik magukat van minden nap egy rakás hírük de az egy FB-os Oldal... itt kellene kicsit jobban rá álni a konzolos topicra a felhasználóknak 😃 dehát én meg még 1-2 ember ehhez nem elég sajnos.
0
0
0
0
Slammer avatar
Amúgy igen, itt jó ha egy héten 1-2 posztot látok, és az is általában off :'D
0
0
0
0
bukta2 avatar
Miért nem pörögnek a konzolos topicok?... senkinek sincs konzolja vagy mi? nem PS4 re gondolok egyből, ps vita -psp- ps3 stb de akár ps4-xbox one is, értem én hogy "PC"-s oldal de van konzol topic is...
kár hogy nem mennek.
0
0
0
0
mareszinho95 avatar
olyan kérdésem lenne hogy xbox one-on cd-s játékot meg lehet homeolni?
0
0
0
0
bukta2 avatar
GeT_RiGhT

Eddig úgy van hogy a Tomb Raider Bundle-t veszem meg! 😃 most hétvégén rendelem meg 1TB-os Xbox One-t Tomb Raider 2013+Rise of the Tomb Raider letöltő kóddal 399€ még jóhogy megéri 😃 és ha kijött a játék már töltöm is lefelé 13-án 😃
+megveszem a Star Wars battlefront tot,meg az új Need For Speed-et is szerintem, majd meglátjuk havernak kell e ha nem akkor várok vele kicsit mert ha havernak is kell akkor befelezném vele.
0
0
0
0
bukta2 avatar
M3ChanicX ezt úgymondod mintha csak ps-ekre lenne a Destiny 😂
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Én vagy PS3-at fogok beszerezni, vagy egy PS4-et.. (de csak a Destiny miatt leginkább... megőrülök azért a játékért 😃 )
De ugyanakkor kialakításra, menüre, kontrollerre meg az Xbox One a nyerő... nehéz döntés 😂
0
0
0
0
winrar avatar
Nekem PS3 kéne az exkluzív címek miatt, minden másra jobb a PC 😜
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Egy 1es vagy 2es PlayStationt a mai napig elfogadnék 😆
PS1en jó lehet a ToCA TCC 😆
0
0
0
0
Nexuska avatar
Számomra a PS, aminek egyetlen oka van: arra volt több kedvencem. X-esek és PS-es ismerőseim is voltak, így mindkét konzolhoz volt szerencsém, de nyilván azt vettem meg magamnak, amire több kedvencemet kiadtak.
Jelenleg PC-n játszom az új címeket, és igencsak hiányzik a konzol. Sajnos a gépemre annyit költöttem, hogy a next gen teljesen kilőve egy ideig, de nyilván a PS4-el folytatnám a sort. (PS1-2-3+PSP után) Ha rohadt sok pénzem lenne, nem kérdés, hogy mindkét next genes konzol itt csücsülne mellettem 😀
0
0
0
0
Ajax avatar
Most már tényleg csak a játékok döntik el, hogy melyik lesz a kelendőbb, mivel már az Xbox One kapható Kinect nélkül, így pedig pontosan ugyanott van árban, mint a PS4.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem most van egy PS3-am is a PC-m mellett, mégpedig azért, mert ki akarom tolni a pS3 és a konzol exkluzív címeket. PS3-ra több olyan játék jelent, ami engem érdekel, mint Xbox360-ra, szóval azért vettem most PS3-at.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok.! 😀
Szerintetek PlayStation 3 Super Slim 500GB vagy inkább XBOX 360 E 250GB érdemes venni .?
Előre is köszönöm segítségeteket & esetleges véleményeteket.! 😀
0
0
0
0
Ghosts avatar
yugiohyugiohzebuyug írta:
[url]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PzDsYEPkSc4[/url]
😆😆

Neeee, ez már tényleg sok 😃 Én tényleg sajnálom a Microsoftot 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
[url]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PzDsYEPkSc4[/url]
😆😆
0
0
0
0
Ghosts avatar
Ez a 2 videó mindent elárul, király vagy Sony!!! 😀 A Microsoftosok kíváncsi vagyok ezen videók megnézése után mit gondolnak 😃



0
0
0
0
cseszka avatar
Gaboo7 írta:
Még mindig béke van bár a létszám az növekedett: 😆
https://www.kephost.com/images4/2013/1/3/a1_2013_1_3_2y8v9nid6t.jpg

Ilyet szervály,kb 20 éve ezen nyomattuk,emlékszem box-ot kentük,az emerek kockákbol áltak,felülnézetben fej+ a két kar,hatalmas élmény volt anno,valamint hetente j Joystic szet,mert addig birták.
https://oldradio.tesla.hu/szetszedtem/310videojatek/1280/001szepsegek.jpg
Hát igen...az a 20 év.igen sokat fejlödött a játék ipar.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Még mindig béke van bár a létszám az növekedett: 😆
https://www.kephost.com/images4/2013/1/3/a1_2013_1_3_2y8v9nid6t.jpg
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
nekem ps2-em van egyik haveromnak ps3-a rokonomnak meg xbox-a
ps3-al eddig még nem játszottam de xobx-al már igen
szerintem mindekttő jó az eltérések ellenére is 😀
0
0
0
0
kolbiszk avatar
Akinek xbox-a van az az xbox-ra szavaz, akinek PS3a, az meg arra. Én a játékok miatt vettem PS3at, meg az ingyen net miatt is 😀 De most komolyan, ennek sosem lenne végi, mivel midig lesz min, 2 oldal, sőt a wiiu-val már 3 is 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem eddig ps1 és ps2-m volt ps3mal csak játszottam barátomnál az viszont nagyon tetszett 😀 az xbox nekekm olyan fura 1x játszottam vmelyik boltban vele (már nem is emlékszem mivel) a joy kényelmes volt de valahogy olyan durcsa volt 😀 én psre szavazok jaát vélemény 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szép kollekció! 😀

Nekem csak PS1-em és egy PS2-őm van.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Nálam nincs háború, békésen elvannak egymás mellett: 😆
https://www.kephost.com/images4/2012/9/12/a1_2012_9_12_2c45gdmnqz.jpg
0
0
0
0
Erik94 avatar
Jtagolni érdemes,azt mennyiért csinálhassák?
Egyébként Ps3-ban érdemes Blu-Ray filmeket nézni,Psn-ni,multizni
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció