Ki mit sportol?

Szerző: R0x0r, 2009. August 24., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 503
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Szeretem a szerencsejátékot, azt hiszem, hogy ma sokan csak játékkal töltik szabadidejüket. Online játszom a kártyajátékban [LINK], érdekes és izgalmas. Javaslom a kipróbálást, létezik mind a mindenki számára jól ismert klasszikus, mind a Black Jack új, modern verziója.
0
0
0
0
assassinangel avatar
gyerekkormban ,Judo Lenti TE 😀 aztán TF-re jártam akkor mindennapi fitnesz reggel este 😀közben a
Budapest cowboys AMERIKAI FOOTBAL / Sergey / 😀, idősebben 42éveskoromig sportszerűen Kic boxing / angol Fighting Fit Academy 😀 /aztán betegség miatt ...😀

a fiam az összes felszerelésem ereklyeként őrzi !

most meg egy lusta disznó vagyok !😀 itt ülök és GÉPIGÉNYEZEM !😀
0
0
0
0
spleenszuru avatar
kosárlabda 10 éve.
kerékpár, 2 típusom van: trekking és országúti.
kardio gyorsaság-reflex növelő edzések.
0
0
0
0
tomi0830 avatar
Lassan már 2 éve biciklizek kihagyásokkal, viszont most fogok elkezdeni focizni Augusztus 1.-jén.
0
0
0
0
no avatar
Thai-box 1 éve,előtte testépítés,taekwon-do 5 évig+ általános suliba kapus voltam.
0
0
0
0
CsonkaBenyo avatar
11 éve bringázok. Most fogom negyedszerre körbetekerni a Balatont. 😃
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Most a fekvőtámaszt nyomatom, meg háton fekvés közben a lábakat kinyújtva megemelem a talajtól
kb. 30-40 cm-re és tartom pár másodpercig, majd újra és újra.

Régebben kerékpároztam és úsztam is, de mostanában sajnos nincs rá időm.
0
0
0
0
Rosberg avatar
Én is csatlakoznék tibi211 hez, csak én nem 8 éve hanem 2 éve biciklizek rendszeresen.
0
0
0
0
no avatar
Ha a tánc annak számít akkor igen! 😃 Ez lábra megy és tüdőre 😆
0
0
0
0
FekaRap avatar
"10perc helyben futás, 30 perc futás körbe a ház körül" szétvisz a gyerek 😀
0
0
0
0
Dugong avatar
íjászat az a menő😃
0
0
0
0
Krissz avatar
"Lebegj, mint a lepke, és csípj, mint a méh!"
R.I.P. Muhammed Ali
https://kepfeltoltes.hu/160604/13394085_1193700237369499_148432575711401869_n_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
"ESZT"... legalább ne írnád ki mindenhova és annyiszor...
0
0
0
0
lacimaci17 avatar
Sima Box, meg focizok! MB.2 be! 😃
0
0
0
0
Masterthief avatar
Hokizok.
Naponta, akár többször is. 😃
0
0
0
0
Titan Killer avatar
En régebben kézilabdáztam,fociztam,birkóztam,testépitettem,boxoltam(azt nem versenyszinten)
Mostanában futni szokok járni.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Rocky Balboa a mindennapos edzés egy idő után a visszájára fordulhat (ha az összes edzés kemény) csak okosan
hagyni kell az izmoknak pihenő időt különben egy idő után nem építed hanem bontod mivel nem tudsz 1 nap alatt annyi tápanyagot bevinni hogy regeneráld

egy adott izomcsoport edzése után minimum 2 napot piheni kéne az adott izomcsoportra
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
kerékpározok hobbi szinten.
0
0
0
0
Rocky Balboa avatar
1 éve saját edzés módszert használok, régebben fociztam kapusként. Utána kosaraztam. és most pedig minden nap edzek, edzés tervel.
0
0
0
0
Nattoo avatar
Kosarazok és capoeirázok. Régebben még karateztam, fociztam, kézilabdáztam és íjászkodtam.
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
Gyúrmázok heti 5 alkalommal és MMA heti 3 alkalommal 😀
0
0
0
0
Sneaky avatar
Az e-sport amerikában már elfogadott sportnak számít 😀 ha jól tudom a rizsszeműeknél is így van már 😀 csak itt Európába most b*szakodnak vele 😃
Egyébként: testépítés, kettlebell, meg időközönként spartan race felkészítőkre járok 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Amúgy sakk közben, ha komolyan játszol, akkor nagyon el lehet fáradni, ha tényleg végiggondolod az összes lehetőséget, hogy mit léphet az ellenfeled, illetve hogy csinálhatsz neki sakk/sakk-matt-ot.
E-sport is legyen már sport! 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Az e-sport is sport 😊
0
0
0
0
Slyy avatar
Gyurmázok. Fegyencedzés is szokott menni, ha olyan kedvem van, néha lóbálom a kettlebellt is. De időm nagy részében gyúrok.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Elkezdtem hobby szinten a "plinkerezést" és a pontlövészetet...inkább csak üdítős flakonok kupakjait "vadászom le"
0
0
0
0
winrar avatar
Battlefield 3 😆
Igazából semmit, a tesiórán kívül. Pedig nem ártana, viszont egyedül nem igazán van kedvem, pedig focizni és röpizni szeretek 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
gyúrás és úszás főleg, de úszni csak nyáron van lehetőségem. A hegymászás érdekel legjobban, de azt amíg el nem érem a 25 éves kort, nem hiszem hogy elkezdem 😆
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Lassan elkellene kezdeni edzeni... szóval hamarosan kezdődik a Viking Edzés 😆
Emellett lehet újra elkezdem a focit, ha nem krepál be a lábam megint :"D
0
0
0
0
Masterthief avatar
Én most egy igen különleges sportot űzök.
-Véraláfutás. 😃
2 napja az íjnak az idege ***ott az alkaromra eléggé erősen. 😃 Be van feketedve egy jókora helyen. 😃
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Nem ugyanazon a napokon de:
heti 2x futok 6km
heti 2x torna otthon (fekvőtámasz, hasizom stb..)
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
mostanába az ujjaim edzem..Bill+egér kombo. ja és segít a koncentrálásban, reakció időben, stb. is... 😀
0
0
0
0
winrar avatar
Gyúrok jobbkézre 😆
0
0
0
0
edogergely avatar
hat en mar 10 eves korom ota csak a focinak elek...;-)
0
0
0
0
KERKO avatar
Fedett pályás véraláfutás, 2 éve űzöm
0
0
0
0
Skycloud avatar
fal vésés melóban, napi 10 órában, szerintem elég jó sport
0
0
0
0
Ignacz44 avatar
Football is my life! <3
0
0
0
0
no avatar
kosárlabdázom már 8 éve 😃
0
0
0
0
srii avatar
esténként futok ha nem fáradtam el a melóban annyira, és ezzel ki is merült a sport.
0
0
0
0
no avatar
Gyakran szoktam haverokkal BMX-ezni meg focizni 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
Snowboard (oznék ha lenne hó 😆😉 télen
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció