Milyen játékot refundoltál utoljára?

Szerző: susguy, 2020. October 28., téma
Fórum » Játékokról általában
Szerintem nem kell sokat magyarázkodni, hogy mit is kell ide írni. Leírod azt a játékot amit utoljára refundoltál (pc, steam, origin, konzol, mindegy).
Hozzászólások: 16
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Is Web Up or Down helps you to check whether a website is currently running or not. [LINK]
0
0
0
0
Aaron Keener avatar
Gang Beast, nem volt annyira szórakoztató, mint amilyennek tűnt... :)
0
0
0
0
nordesz avatar
Én személy szerint a black ops cold wart! Ilyen hulladék game nincs még egy!
0
0
0
0
Twist avatar
CP 2077 preorder. De ez nem is oly meglepő.
0
0
0
0
bukta2 avatar
A Days-t próbáltam anno, Steamen, ami össze is jött, kaptam is az email-t hogy megértik hogy így döntöttem és sajnálják hogy nem tetszik a játék és vissza is adják a pénz-t ami végül valahogy mégsem történt meg...
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Ugyan nem refundoltam, de ha tehetném, a Forza Horizon 4-et kukáznám.
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@SuperPuma: Ha tehetném kategóriában:
State of Decay 2
0
0
0
0
susguy avatar
@SuperPuma: Szintén ebben a kategóriában nekem a Dragon Age: Inquisition jut eszembe, bár biztos nem ez lenne az egyetlen ha átnézném a librarymet (ami túl nagy és lusta vagyok).
Esetleg olyan jut még eszembe amit, ha nem is refundolnék utólag, ha betölthetnék egy korábbi mentést IRL, akkor már biztos nem vennék meg, pl. ME:A.
0
0
0
0
19ati93 avatar
- BeamNG.drive
- Wreckfest
- Worms W.M.D
0
0
0
0
💬 1
susguy avatar
@Palanova: Néztem már egy párszor, valamennyire érdekelt és tetszett az ötlet, de túl kaotikusnak tűnt ahhoz hogy konzisztens legyen a nehézsége, sok volt a lehetőség a "bullshit" halálra (már amennyire ez átjött videókból).
Hasonlóért refundoltad, vagy valami más miatt?
0
0
0
0
no avatar
@susguy: Egyrészt igen, másrészt nulla infot adott a játék a varázspálcák, varázslatok működéséről, varázslatok kombinálásáról. Anno a Magicka ezen a téren magasra tette a mércét, de a Noita nem ért fel még csak a közelébe se...hiába a pixelekre kiszámolt fizika, az kevés.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció