Milyen, játékot játszottál végig?

Szerző: ELERY, 2018. October 21., téma
Fórum » Játékokról általában
A topik lénye, hogy az idei évben leírod, hogy milyen játékot játszottál végig/vittél végig. Ez által egy év múlva, össze tudjuk hasonlítani a régi adatokat az újakkal ez által tudni fogjuk kinek mi az igénye stb. + Játék szempontjából is, jó van egy ilyen.

Minden végig vitt játékot, ide kérünk - vélemény megosztás is elfogadunk mert így gyarapodik a Magyar Gamer közösség és egyben az ipar is.

Spec Of The Line - TPS
Hozzászólások: 3
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Warlordcommander avatar
Tomb raider 2013, rise of the tomb raider, bioshock infinite (másodjára), lego jurassic world, hidden folks, deus ex human revolution, trackmania canyon, stronghold hd (sokadszorra), alien vs predator, burnout paradise city (ezt sem először de idén is kivittem), no man skyt is kifulloztam de megint neki kellett állnom mert kijött az update, plusz még idén tervbe van a mad max, lego hobbit, mxgp 1, jurassic world evolution és az ancestors legacy is. Sajnos azért csak ennyi mert álltalába sandboxokkal játszok vegyítve rengeteg mmorpg-vel, elder scrolls online (igaz itt is végigcsináltam a főküldit de nem idén kezdtem bele) star trek online, swtor, és egy ideje az overwatch is sok időt elvesz és így kevesebb singleplayert játszok. 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hát amire emlékszem is az a God of War de inkább a PUBG volt terítéken idén most pedig a Call of Duty Black Ops 4 Blackout/Zombie tehát nem nagyon gyűrtem Single játékokat de ettől függetlenül lehet hogy kihagytam valamit,de amit még végig fogok játszani biztosan az az RDR2 lesz! 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció