Androidos játékok

Szerző: Superbenito, 2013. June 15., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 112
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Liptik avatar
Tudom, hogy nem game, de Android

Forrás: [LINK]

Így fog kinézni az Android “L-release"

https://tech2.hu/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/android_l_developer_preview.jpg

Megkezdődött a Google I/O 2014 és a legjobban várt dolog talán a következő Android verzió. A tavaly ősszel bemutatott Android 4.4 KitKat jelenleg olyan 15%-os részesedésen áll, azonban ez nem akadályozza meg a Google-t, hogy tovább dolgozzon és fejleszze a következő verziót.

A megnyitón Sundar Pichai egyszerűen csak ”L-release”-ként hivatkozik a következő verziója. Az első képernyőkép alapján itt a legjelentősebb felhasználói felület változás azóta, hogy bemutatásra került 2011-ben az Ice Cream Sandwich. Az új felület a “Material Desing” nevet kapta, amely teljesen flat kinézettel rendelkezik, kerekebb, egyben lágyabb vonalakat használva, elkezdődött a Chrome OS és egyéb újabb Google szolgáltatások dizájnjának integrálása az Androidba is. Több ilyen változás a legutóbbi Google+ alkalmazásból lehet ismerős.

A simább felületi elemeken túl is van azért még újdonság. Az egyszerűsített alakzatokkal zökkenőmentesebb animációs átmeneteket ígér a Google, igaz, hogy hasonlóra volt hivatott a Jelly Beanben bemutatott Project Butter is. A fejlesztőknek lehetőségük lesz az animációba is belenyúlni, szabályzohatják azok mélység érzetét, egyfajta “emelkedést” szimulálva a kijelzőn, amelyet az automatikusan az elem által vetett árnyék tesz majd élethűbbé.
0
0
0
0
Liptik avatar
Nekem azt írja, hogy nem kompatibilis az én készülékemmel, de mégis elviszi, csak akad. Meg 10-20 perc után kilép, azt nem lehet megoldani? A választ előre is köszi! 😆 😆 😆
0
0
0
0
Bukta avatar
Lehet mert nem birja a készüléked. Vagy ha tört játék akkor lehet azért, ha eredeti akkor lehet hogy éppen a frissítés miatt van.
0
0
0
0
flormate avatar
megvan valakinek a gta sa? és azt nem tudja véletlenül, hogy nállam miért nem látszanak az emberek?
0
0
0
0
no avatar
flormate: nemrég adták ki [LINK]
0
0
0
0
flormate avatar
Nem tudja valaki, hogy lesz e trials frontier androidra?
0
0
0
0
bukta2 avatar
Undead Slayer-t próbáljátok ki! brutálisan jó játék!!!
0
0
0
0
reflmix avatar
Kapcsold ki a vírusírtód,vagy tedd kivételek közé. Megnyugtatlak a piratebay-os 100% hogy nem vírusos .. Feltéve persze ha jót töltesz le .
0
0
0
0
flormate avatar
Nem tudja valaki, hogy lesz e trials frontier androidra?
0
0
0
0
19ati93 avatar
false positive mind,nem kell betojni ettől...
olyat szedjél ahol normálisak a kommentek és seedelik és akkor sose lesz gond....
0
0
0
0
OtasRm avatar
Pedig én mindig, vagyis nagy részben onnan szoktam leszedni pl a gameloftos játékokat,
Úgy nézd hogy a legtöbb seed, és a download legyen a legnagyobb számú..így gyorsan is jön le meg sokan le is szedték szóval nincs akkora kockázat..
Vagyis a SE, és a LE, re..

vagy ott van még a App For Download, mobiloid.hu, itt inkább módolt játékok szoktak lenni, pénz mód stb
0
0
0
0
flormate avatar
a piratebay nél jelez a vírusírtó
0
0
0
0
OtasRm avatar
Pl, ott a android mob.org és a piratebay
0
0
0
0
flormate avatar
valaki mondana nekem egy olyan torrentet ahonnan le tudok tölteni egy jó gta san andreast
0
0
0
0
OtasRm avatar
Neken fappy ben 77-volt a rekordom,aztán a haveromnak oda adtam a telóm , és 87ig feltolta, úgy kellet ki rángatni a keezéböl a telómat, nehogy tovább csinálja..😆
Sajna még mendig 87a rekord..
0
0
0
0
reflmix avatar
Flappy Bird-et lehet még tölteni.. Csak nem Play-ról 😃
0
0
0
0
hell12324 avatar
19ati93: En úgy voltam vele, hogy majd kipróbálom,aztán ma csak néztem hogy leszedték. De aptoiden fentvolt még 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
ezt már láttam 😆😆 tudom hogy leszedték,eddig nem is ismertem de egy haverom mutatta,mondom kipróbálom így meg megkerestem más oldalakon és nagyon feltud húzni 😆
0
0
0
0
megaone6 avatar
Nekem nem tudom hogyan, de összejött 30 😆 valami isteni csoda vagy nemtom. Haveromnak már 76 van 😃
0
0
0
0
hell12324 avatar
19ati93: Hát egy idő után idegesítő...ám már leszedték play áruházból meg appstore-ból is. 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
nekem 3 de felidegesít 😆😆
0
0
0
0
RoboCopRKS avatar
Na ez jobb játék mint a Blitz Brigade
0
0
0
0
Bukta avatar
[LINK]

Ezzel tolja valaki?😆
Nekem már 60 a rekordom 😜
0
0
0
0
flormate avatar
valaki mondana nekem egy olyan torrentet ahonnan le tudok tölteni egy jó gta san andreast
0
0
0
0
flormate avatar
kinek van meg az arma 2?
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Hamar megunok minden játékot,de most ezekkel játszok: Star wars angry birds,CSR Racing,NFL Madden 25,Into the dead,Stunt mania 3D,Scaresoul.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem GT i9082es samsungom van de hiába telepitem fel a jatekokat,ahogyan le van irva,mindegyik kilép a menübe mikor loadingolna be jatek,miert?????
0
0
0
0
bukta2 avatar
Oksa akkor így hagyom 😃
0
0
0
0
gabee97 avatar
Most jött ki a Gangstar Vegas androidra.Ki próbálta már? 😃 Nekem sehogy sem sikerül jól letölteni 😃
0
0
0
0
Superbenito avatar
én samsung tableten szoktam játszani 😀
pontosabban Samsung Galaxy Tab 2 7.0
sajnos csak 1 Ghz proci de jó 😃
Ja és Android 4.1.2 😆
0
0
0
0
gabee97 avatar
Hagyd úgy,a 4.04 (ICS) borzalmas a Sony-kon..Saját tapasztalat
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ahogy mondod! 😃 Megéri lefrissíteni a Rendszert? nekem tökéletesen tetszik a 2.3.7 is ami jelenleg(Gyárilag) is fut az U mon de ha van értelme lefrissíteni akkor megteszem
0
0
0
0
gabee97 avatar
Tudom hogy nagyon jó teló.😀 Mindenki nagyon dicséri meg a sola-t is.A Sony ezeket a telókat nagyon eltalálta 😀 Csak már picit kezdenek elavulni,de még mindig megállják a helyüket.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Sztem teljesen jó Ár/Érték aránnyal bír az (U) és teljesen megvagyok vele elégedve ami kijött eddig droidra minden akadás mentesen futott rajta bár a Dead Trigger csak Normal on fut High on már kicsit akad 😃 de nem mindig! 😃 szóval Remek kis telefon sztem.
0
0
0
0
rpattz avatar
gabee97 írta:
Látom mindenkinek U-ja van 😃 Most Wanted messze a legjobb autós játék androidra.Nekem az Asphalt 7 elég furcsa volt nekem,lepattansz a falról nem törik az autó,meg úgy az egész szokatlan.Shift nekem nagyon egyhangú volt semmi izgalom nem volt benne.Hot Pursuit meg rajzfilmszerű.Ami még a régi Galaxy Mini-men is ment és rohadt jó játék az a Raging Thunder 2 😃


Nem, nekem E van 😃
0
0
0
0
gabee97 avatar
Látom mindenkinek U-ja van 😃 Most Wanted messze a legjobb autós játék androidra.Nekem az Asphalt 7 elég furcsa volt nekem,lepattansz a falról nem törik az autó,meg úgy az egész szokatlan.Shift nekem nagyon egyhangú volt semmi izgalom nem volt benne.Hot Pursuit meg rajzfilmszerű.Ami még a régi Galaxy Mini-men is ment és rohadt jó játék az a Raging Thunder 2 😃
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Superbenito:
Írtad,hogy egyik legjobb autós játék,Asphalt 7.Azért ezzel lehetne vitatkozni,közel nincs olyan grafikája mint a képeken,pocsék fizika,irányítás.Viszont a másik kijelentésed helytálóbb,miszerint a Most Wanted egy nagyon jó játék! :-)
Én még a Need For Speed Shift-et is ajánlom figyelmetekbe!

Jól érzem,hogy le kell cserélnem az Xperia U-at. :'😉
0
0
0
0
bukta2 avatar
Pont ma indítottam megint el a Dead Trigger-t hát még mindig ki akadok hogy az 1 hogy néz ki... 😃 milyen lessz majd a 2? 😃 nem semmi!!!! Remélem Xperia U alatt az is elmegy :/ remélem! 😃
0
0
0
0
gabee97 avatar
wwwshark írta:
Nekem ot-995-re milyen játékokat javasolnátok? 1400mhz-s proci, 512mb ram.

Pou 😃 viccet félretéve milyen játékokat szeretsz?
0
0
0
0
Conoren avatar
Nekem ot-995-re milyen játékokat javasolnátok? 1400mhz-s proci, 512mb ram.
0
0
0
0
Superbenito avatar
megaone6 írta:
JackBauer azért ne általánosítsunk 😃 én nem vagyok pl ilyen, de szeretem a telefonos játékokat, csak gagyi telóm van így nem sok jót tudok mondani. A dead trigger 2-nek elismerésem, brutál jól néz ki


A Dead Trigger részein látni, hogy milyen jól ki tudnak dolgozni egy játékot androidra, de most mért csak zombisat tudnak?!?! (tisztelet a kivételnek! pl Modern Combat 1, 2, 3)

Ja meg van COD is androidra...Call of Duty Zombies néven. ..vagyis zombis játék az is
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció