Fotósok topikja

Szerző: F4T4L 3RR0R, 2012. November 18., téma
Fórum » Társalgó
Sziasztok!

Ezt a témát azért hoztam létre hogy egy helyre tömörítsük azokat, akiket érdekel a fotográfia, vagy azzal is foglalkoznak. Szívesen látok bárkit aki még csak most kezdené el de nem tudja hogy miként, illetve olyanokat is akik már tapasztaltabbak.

Ez a topik egy afféle társalgó, melyet használhatunk tapasztalatok és élmények megosztására, illetve szakmai eszmecserére is. :)
Hozzászólások: 55
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
SYLER avatar
DI3S3L: engem föleg a termék fotózás érdekel csak sajnos nincs időm tanulgatni😕 De majd idővel talán. Szerinted vaku vagy állandó fény a jobb? Természetesen termék fotózásnál lightbox használata mellett.
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
robot fiu: Ha már szóba hoztad a saját képeket, akkor itt a jelenlegi portfólióm... az oldalt nem rég csináltam meg.

[LINK]
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
SYLER: Ne sürgesd a dolgot, idő kell ahhoz hogy kialakuljon a saját látásmódod. Tanulj és tapasztalj, próbálj ki új dolgokat... 😀

Nehéz elindulni, kezdő koromban magam is milliónyi akadályt kellett hogy leküzdjek. Sokat segít ha először más fotósokról veszel mintát, majd azokat tanulmányozod, kideríted hogy az a valami mitől jó, miért lett olyan, majd megpróbálod belevinni a saját gondolatidat, mindaddig amíg ki nem alakul a saját látásmódod. Nagyon sokat számít a szakmában az egyediség.

19ati93: Alapvetően jók ezek a Samsungok, de én kicsit körülnéznék az Olympus gépek háza táján is. 😉
0
0
0
0
SYLER avatar
Örülök ennek a topicnak remélem aktív lesz.
Most sikerült hozzá jutnom egy jó kis géphez és próbálok vele használható képeket csinálni de még nem igazán megy.😕 Ezért jó lenne a ha lenne kitől kérdezni.😆
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R avatar
Sziasztok!

Ezt a témát azért hoztam létre hogy egy helyre tömörítsük azokat, akiket érdekel a fotográfia, vagy azzal is foglalkoznak. Szívesen látok bárkit aki még csak most kezdené el de nem tudja hogy miként, illetve olyanokat is akik már tapasztaltabbak.

Ez a topik egy afféle társalgó, melyet használhatunk tapasztalatok és élmények megosztására, illetve szakmai eszmecserére is. 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció