Homefront: The Revolution - Announcement Trailer
Gépigény.hu | 2014. June 03. | videó | 10 hozzászólás


Homefront: The Revolution
Megjelenés: 2016. May 17. (PC)
Műfaj: , ,
Fejlesztő: Dambuster Studios
Műfaj: , ,
Fejlesztő: Dambuster Studios
Ajánló

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 9 napja | 18 💬

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 9 napja | 16 💬

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 1 napja | 8 💬

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

Grand Theft Auto 6: a héten indul az előrendelés
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬
Hozzászólások: 10
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
venator5
14
11 éve | 2015. 05. 29. 14:45:23Ha jól megcsinálják lehet akár az idény legjobb akció játéka. Elvégre mind a CoD, mind a MoH, BF párós kezd kifulladni.
0
0
0
0
NTSC Jani
128
12 éve | 2014. 06. 05. 10:24:392015-ben jön ki. Addig vagy 20-szor változni fog a játék. A Trailer-ek, meg kb. semmit se érnek legtöbbzör. Azokat megcsinálják baromi jóra, aztán mikor kijön a játék, akkor csak lesünk, hogy nem azt kaptuk, amit vártunk.
0
0
0
0
Arnybiro
69
12 éve | 2014. 06. 04. 17:28:10Lesz PC-re, nyugi csak Crytek lusta volt ezt belerakni a videóba is 😃 Amúgy engem így első látásra meggyőzött. Ha minden amit írtak benne lesz, és jól fog működni akkor hosszú idő után kapunk egy tényleg említésre méltó FPS-t. És én személy szerint azt se fogom bánni ha multi nem lesz benne. Inkább ne legyen de akkor feküdjenek oda a single résznek keményen.
0
0
0
0
Mizushio
74
12 éve | 2014. 06. 04. 13:59:16nembaj egyik sincs pc-re szóval jó ha infamousos 😆
0
0
0
0
Conoren
14
12 éve | 2014. 06. 04. 13:50:33Nagyon tetszik, bár szerintem nagyon hajaz az új Killzone és az új Infamousra.
0
0
0
0
petike123
10
12 éve | 2014. 06. 04. 13:08:51Bizony hogy lesz PC-re :3 http://www.crytek.com/games/homefront/overview
0
0
0
0
Mizushio
74
12 éve | 2014. 06. 04. 12:53:28Jön pc-re...
0
0
0
0
kistiko07a
41
12 éve | 2014. 06. 04. 12:36:34Tudtommal jön pc-re is. Sehol nem írják, hogy nem jönne, sőt. Jó lenne már egy játék ami tartalmas is és Cryengine-el van megfűszerezve. Várós! 😉
0
0
0
0
Bronson
74
12 éve | 2014. 06. 04. 09:29:29elég pöpec trailer, de tényleg kár, ha nem lesz PC-re is... az előző része korrekt volt, de nem több szerintem...
0
0
0
0
Csatesz
20
12 éve | 2014. 06. 04. 08:25:19Crytek és DeepSilver egyben?? Ez már valami, rossz nem lehet! 😜 😃 De Pcre ez sem jön......
0
0
0
0











