Grand Theft Auto Vice City Anniversary Trailer
Gépigény.hu | 2012. December 08. | videó | 12 hozzászólás


Grand Theft Auto: Vice City
Megjelenés: 2003. May 13. (PC)
Műfaj: ,
Fejlesztő: Rockstar North
Műfaj: ,
Fejlesztő: Rockstar North
Ajánló

Grand Theft Auto 6: a héten indul az előrendelés
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 9 napja | 18 💬

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 9 napja | 16 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 3 napja | 1 💬

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 1 napja | 10 💬
Hozzászólások: 12
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
rex2003
1
13 éve | 2013. 03. 10. 14:56:390
0
0
0
Kmisi99
64
13 éve | 2012. 12. 09. 19:41:40Még ma leszedem S3 ra de jó lesz nosztalgiázni. 😃
0
0
0
0
grandwebber
6
13 éve | 2012. 12. 09. 18:01:04nekem iPod Touch 4G n van meg és ***án fut 😃
0
0
0
0
Camaro7
24
13 éve | 2012. 12. 09. 17:54:29Ha nincs más lehetőség, akkor a jó öreg TPB-re mindíg számíthatsz 😂
0
0
0
0
Slier
17
13 éve | 2012. 12. 09. 15:49:59ipad 4-en tesztelve, megy ***án 😉 tiszta retro 😃
0
0
0
0
Bear Grylls
14
13 éve | 2012. 12. 09. 14:04:45olvass már vissza -.-"
0
0
0
0
Kmisi99
64
13 éve | 2012. 12. 09. 11:00:13Jó lesz telón nosztalgiázni vele rohadt jó játék volt és még mindig az.
0
0
0
0
sizzpreme
67
13 éve | 2012. 12. 09. 10:46:04Remélem ingyenes lesz : dd de csak nem : ss
0
0
0
0
zarak2010
22
13 éve | 2012. 12. 09. 09:53:16Nemtom láttátok-e a végét de ez iOS-ra meg Androidra van
0
0
0
0
NightWolF33
35
13 éve | 2012. 12. 09. 09:49:59Ez most akkor mi lesz?? 😀
0
0
0
0
Lacko89
12
13 éve | 2012. 12. 09. 01:11:21Ez meg mi a .... Ez ősrégi, vagy ez valami felújított cucc, vagy mi ?
0
0
0
0
Fisto
27
13 éve | 2012. 12. 08. 22:23:27Dec. 8. van, és Play áruházban sehol !! 😞 már nagyon várom
0
0
0
0













